Jump to content


Bilde

Vobleri


  • Lai atbildētu ienāc saitā
43 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   AtisGaiduks

AtisGaiduks

    Atis

  • Biedrs
  • 87 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 06 jūlijs 2017 - 13:42

Nu, par desu tas skaidrs, tikai citreiz gribās savādāk. Desa pa lielam tāds "sisīšu" pasākums vien ir. :DDD Baigais pasivņiks. Ar vobleri, ja sanāk, tad jau cita tēma un cits prieks, tāpēc tādas domas pa galvu dzīvojas. Arī pelaģisko žanīti pa tumsiņu paganīt ir jauna un apgūstama lieta.

Pasīvu asari ar vobleri liekas ir vel grūtāk paņemt kā ar gondonu, jo šamam ir jākustas vairāk, jāceļas augstāk. Visticamāk tos kukuļus var paņemt noteiktās dienas minūtēs, kad tie paver savu lielo "sūkli" ar 4" vēzi lēni skrāpējot - ala liepajskaja pravodka.

Piemēram, ar 110mm vobleriem gar lēpēm, tā vien tie kukulīši lasās daudz labāk kā ar gondoniem turpat pa leju. :) Tāpēc vēlu veiksmi, moš izdodas!! 

a.


  • 1

#2 OFFLINE   sienaazis

sienaazis

    Super dalībnieks

  • Biedrs
  • 127 ieraksti

Izveidots 06 jūlijs 2017 - 12:53

Nebūs, gan vecīt! Varbūt kādu no Rigge Deep ar tievu auklu velcējot varēsi iedzīt 3m, bet tā nebūs īstais tam diapazonam. Ko meklē, kādam mērķim? Ja tvičam, ta baisi grūti tiem dziļumiem.

Es ar meklēju ko žanim 5m sēkļiem. Grūti.

 

Vispār uzjautā Babrim. Višs staigājoša enciklopēdija. :)

 

a.

Paldies Otiņ. Tos tavus 5 m un kaulainos es ar Dropu .....iz.... vienā setā, tik jāzin pareizās mantiņas, ko spraust uz āķi :)   Šogad par šo zivi sūdzēties nevar. Bildes gan kautkad citreiz :) Man ir vajadzība pēc laba asaru voblera, jo pavizinājos ar  ķīķeri  stipri tālākus gabalus, kā iepriekš, atradu iespaidīgas vietas, ar iespaidīgiem strīpainiem kukuļiem, tiesa tie ķēmi ir grūti paņemami, tāpēc jāpaprovē kautkas no vobleriem.


  • 2

#3 OFFLINE   AtisGaiduks

AtisGaiduks

    Atis

  • Biedrs
  • 87 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 05 jūlijs 2017 - 14:49

Nebūs, gan vecīt! Varbūt kādu no Rigge Deep ar tievu auklu velcējot varēsi iedzīt 3m, bet tā nebūs īstais tam diapazonam. Ko meklē, kādam mērķim? Ja tvičam, ta baisi grūti tiem dziļumiem.

Es ar meklēju ko žanim 5m sēkļiem. Grūti.

 

Vispār uzjautā Babrim. Višs staigājoša enciklopēdija. :)

 

a.


  • 2

#4 OFFLINE   sienaazis

sienaazis

    Super dalībnieks

  • Biedrs
  • 127 ieraksti

Izveidots 05 jūlijs 2017 - 13:27

Čau tautieši, kurš no

Zipbaits Rigge

iet visdziļāk ? dziļums 3-6 m ir kādam no viņiem ?


  • 0

#5 OFFLINE   arnix333

arnix333

    Arnis

  • Biedrs
  • 113 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 26 augusts 2016 - 15:21

CIKADA Cyber Vibe Sinking 65mm 975S 

Ir mēģināti asarim?

Pievienotais fails  post-100-0-37852700-1472217657.jpg   63,48K   0 reizes lejupielādēts


  • 0

#6 OFFLINE   tiko-no-copes

tiko-no-copes

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 37 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 26 augusts 2016 - 13:46

Jaunumi - nez vai var nosaukt par vobleriem, bet kaut kas līdzīgs:)

 

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  Roots.jpg   122,34K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  Duck.jpg   48,35K   0 reizes lejupielādēts

  • 2

#7 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 31 augusts 2015 - 08:29

Jautājums zinātājiem par rapalas vobleriem. Ja kādam ir pazīšanās ar Normarkiem, nodotiet sveicienus.

 

Runa ir par Rapalas vobleri Clackin Minnow. Es ieguvu savā īpašumā pirmo šādu vobleri akcijā. Bija iespēja pieteikties uz testēšanu. Pieteicos, dabūju, notestēju, iepatikās, iegādājos vēl pārīti. Šiem vobleriem bija interesants aizmugurējais āķis - viens no trīsžubura žuburiem bija izteikti lielāks. nezinu, kāds ir šāda āķa nolūks, bet tāds viņš bija oriģinālajā izpildījumā. Vienu dienu skatos veikala "Prizma" makšķerlietu stendā ir šie vobleri. Uzmetu aci, jopcik.... pakaļējais āķis ir prasts trīsžuburis. Tad nu man radās jautājums - vai Rapala ir kaut ko mainījusi šo vobleru konceptā, vai arī "Prizmā" ir kaut kādi ļevaki. Ja kāds zina skaidrojumu, laipni lūgti padalīties. Vai arī nododiet sveicienus "Normarkiem", varbūt jāsāk kačāt pravas, ka ļevakus tirgo.

 

Pirmā bilde ir oriģināls no neta, vobleri iepakojumā, bildēti "Prizmā".

 

 

Dabūju šādu atbildi no pārstāvjiem, ka lielajai 10cm mailei, abi āķi ir vienādi. Tā ka viss štokos:D

Pievienots(ie) fails(i)


  • 1

#8 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 01 aprīlis 2015 - 09:31

Paštaisīts voblerītis, priekš zanderiem vajadzētu būt ideālam. Avots: fion.ru

Вот, я почти доволен ) Получилась интересная игра: колеблется при равномерной проводке и 'сыпется' на падении.
Относительно тяжелый для своих габаритов. ) 4,4 мм (вместе с петлями), 2,55 грамма. Задумывался в первую очередь для платной форельки, но уверен и окуню понравится )
Огрузка почти два грамма в двух точках на брюхе. Свинцовые прямоугольники вначале и в конце. Технология изготовления описывал ранее http://fion.ru/handmade/10103/

ed43eeba3c43380626efacd5d6a0920a.jpg

 

Demonstrācijas video:


  • 0

#9 OFFLINE   root

root

    Valts

  • Biedrs+
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2015 - 09:36

 

Sveiki, kungi!

Pēc savas pieredzes var kāds pateikt, kādam jābūt kāta testam no - līdz gramos velcei, priekš ~55-65 gr 5-12 m vobleriem.

Es domāju, ka ap 100 gr. Tas voblera svars velcējot nav tik būtisks, jo tāda izm. mānekli ērtāk ir vienkārši ielaist aiz laivas, nevis mest. 12 m voblerim vienkārši ir baigā pretestība pašam par sevi, un, piemēram, kātu ar testu līdz 40 gr piecērtot var salauzt diezgan droši. Arī iztīšana būs vieglāka ar stipru kātu, lai nav pats vobleris "jāpumpē" arā kā desmitniece. Man ir ar testu līdz 80 gr, bet tas ir kāts tikai velcei dziļumā, - neko citu ar viņu darīt nevar.

 

Tā jau likās ka ar esošajiem kātiem būs par īsu. Ir viens jūras kāts, bet tas ir pārāk brutāls 200-500 tests. Toties 0.4 pīto un ved bulli mājās :)


  • 0

#10 OFFLINE   valnaans

valnaans

    Jānis

  • Tēmas admins
  • 569 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 22 marts 2015 - 19:50

Sveiki, kungi!

Pēc savas pieredzes var kāds pateikt, kādam jābūt kāta testam no - līdz gramos velcei, priekš ~55-65 gr 5-12 m vobleriem.

Es domāju, ka ap 100 gr. Tas voblera svars velcējot nav tik būtisks, jo tāda izm. mānekli ērtāk ir vienkārši ielaist aiz laivas, nevis mest. 12 m voblerim vienkārši ir baigā pretestība pašam par sevi, un, piemēram, kātu ar testu līdz 40 gr piecērtot var salauzt diezgan droši. Arī iztīšana būs vieglāka ar stipru kātu, lai nav pats vobleris "jāpumpē" arā kā desmitniece. Man ir ar testu līdz 80 gr, bet tas ir kāts tikai velcei dziļumā, - neko citu ar viņu darīt nevar.


  • 0

#11 OFFLINE   root

root

    Valts

  • Biedrs+
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 22 marts 2015 - 15:59

Sveiki, kungi!

Pēc savas pieredzes var kāds pateikt, kādam jābūt kāta testam no - līdz gramos velcei, priekš ~55-65 gr 5-12 m vobleriem.


  • 0

#12 OFFLINE   Jancitc

Jancitc

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 2 ieraksti

Izveidots 02 novembris 2014 - 20:25

Kādam nav aizķēries šāds māneklis, ja ir tad vēlētos iegādāties.

Pievienotais fails  20141102_143433.jpg   65,45K   4 reizes lejupielādēts


  • 1

#13 OFFLINE   valnaans

valnaans

    Jānis

  • Tēmas admins
  • 569 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 27 oktobris 2014 - 22:18

Šodien redzēju, kā Rapala Down Deep Husky Jerk voblerim izkrīt aizmugurējais trijžuris. Līdaka ap seši kg bišku palēcās laivā, un āķis āra, bet vobleris mutē. Izrādās šiem vobleriem tie āķi uz tādas pašķidras cilpiņas iekšā. Agrāk domāju (cerēju), ka āķi ir uz karkasa. To, ka liecas - zināju, tagad vēl sprūk laukā, ja neatliecas? Man Rapala vienmēr šķita simpātiska, bet, ja braukt, cerībā uz lielo zivi, tad, laikam, jāmeklē kaut kas cits. Gadus 20 atpakaļ bija tādi dziļie resnīši - dawn deep ratlin fat (shad) rap - uz tiem Rāznā līdakas ņēma kā negudras un asari pa satrpām, bet, ja pieķērās lielāka stiprā vējā (viļņi nes laivu), tiem plēsa nost mānekli no mēlītes (cilpa bija tikai plastmasas mēlē, kur plīsa ārā no korpusa). Paņem dvadcatņiks, bet izvelc tkai mēlīti!


  • 0

#14 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 19 oktobris 2014 - 18:08

admins,Varu iedot pamēģināsi  


  • 0

#15 OFFLINE   Jonis

Jonis

    Copes Guru

  • Biedrs
  • 437 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera, Baloži (Ķekavas novads)

Izveidots 19 oktobris 2014 - 15:56

Stulbs jautājums

Kas ir t.s "Swinbaits"...nezinu vai pareizi uzrakstiju. :)

 

Vajadzīgs viens tāds brīnums ko varētu izmantot velcei līdz 2-3m dziļumam (Burtnieks) arī uzmešanai zivju aizbaidīšanai :P . Korišam dzimene, vajag dāvanu......viņam par tādiem zvēriem nav ne jausmas (man arī). Piesauc katrā reizē...."Žēl ka man nav Swinbaits"

Kur varētu būt lielākā izvēle Rīgā...?


  • 0

#16 OFFLINE   Jah

Jah

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 6 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga/lauki

Izveidots 02 jūlijs 2014 - 12:41

Es džigvobleri redzēju copes veikalā Gogoļa un Turgeņeva ielas stūrī. Tiesa, pagājušajā rudenī.


  • 0

#17 OFFLINE   gintsgg

gintsgg

    Rakstnieks

  • Tēmas admins
  • 859 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 01 jūlijs 2014 - 09:21

Vai kāds ir provējis copēt uz tādu briesmoni, kā džigvobleri un vai LV vispār var nopirkt? Google man neko nesaka!

 

attachicon.gifDžigvobleri.JPG

Ir provēts , labs .


  • 0

#18 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 01 jūlijs 2014 - 00:14

Vai kāds ir provējis copēt uz tādu briesmoni, kā džigvobleri un vai LV vispār var nopirkt? Google man neko nesaka!

 

Pievienotais fails  Džigvobleri.JPG   16,4K   48 reizes lejupielādēts


  • 0

#19 OFFLINE   zivgarnis

zivgarnis

    Žurnālists

  • Biedrs+
  • 634 ieraksti

Izveidots 29 aprīlis 2014 - 17:52

Man čoms vienu Basaru 56sp atveda ciema kukulī. Testēts tika divas dienas pēc kārtas, visādos veidos. Lieliski strādā apstrīmā, gan pret straumi. Mērcu "trubā" (bebru dambja izrāvumā). Nevella nemetās rinķī! :) Voblerim ir pašam sava spēle. Labi spēlē agresīvā tvičā. Es gan to nesauktu par suspenderu, bet slow sinking. Foreles, alatas to ēda labi! Tiešām izdevies produkts! Par cenu+kvalitāti dodu piecas zvaigznes! Ļoti konkurēt spējīgs vobleris. Bildes ielikšu galerijā...


  • 3

#20 OFFLINE   Vincis

Vincis

    Vitālijs

  • Biedrs
  • 44 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga (Ziepčiks) - Valka

Izveidots 25 aprīlis 2014 - 08:04

Sveiki visiem!

 

Vakar iegādājos daudz reklamētos LJ Pro Series Basara voblerīšus, kā noprotu vakar tie iegāja visos Salmo Rīgas veikalos, krāsu daudzveidība pārsteidza, vairākas krāsas, kuras nav citiem ražotājiem, ir vērts paskatīt. Sākumam paņēmu 90F un 90SP. Teiksim līdzība ar Rigge 90F (arī ar ION XS 90F, kas ir Rigge pakaļdarinājums) ir manāma, bet Basara ir tomēr nedaudz plakanāks, kas piedos tam citādu spēli, skan tas arī citādi, atkal salīdzinājumam Kosadaka ir nedaudz platāks par Rigge, kas arī viņu padara par atšķirīgu vobleri no Rigge. Mēlīte Basarai ir lielāka nekā Rigge un Ion, kas varētu liecināt atkal par lielāku pretestību, tas būs jāskatās empīriskā veidā. Svari attiecīgi 90F - 10gr, 90SP - 10,5gr. Biju pārsteigts nedaudz par cenu, godīgi sakot, gaidīju, ka būs dārgāk, kopā par abiem 17 ar kapeik eināri, ņemot vērā lielos mārketinga pūliņus un Ingusa vārdus, ka šamais vobleris tiek gatavots turpat, kur daži labi dižie skanīgie Japāņu vobleri, gaidīju, ka cena par vienu būs padsmitos eiriku, bet tas laikam ir patīkamais pārsteigums. Vobleri designed in Japan, bet ražoti in China, kas laikam ir diezgan tipiski nu jau gandrīz visiem arī krutajiem Japāņu vobleriem, kā noprotu no Krievijas copes forumiem, tad reti kura kompānija ir atstājusi ražotni pašā Japānā.

 

Kopumā vnk informācija tiem, kas šos voblerus bija gaidījuši, tiklīdz man būs sakarīgs sakāmais par mānekļa rezultātiem došu zināt. Ne asakas un nedaudz pacietības gaidot copes sezonu no laivām!  Ja nu kādam ķepas uz šo vobleri bija jau nonākušas agrāk, lūdzu padalāties ar iespaidiem! 

 

P.S. Neesmu Salmo darbinieks :D, mans ziņojums nes tīri informatīvu raksturu :D 


  • 1

#21 OFFLINE   Adrians

Adrians

    Adrians

  • Biedrs
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietaTalsu novads

Izveidots 07 marts 2014 - 10:23

@ Adriāns: Sveiks! Vobleris ir labs budžeta klases māneklis, ir laiki kad strādā labi, ir kad klusē. Vobleris ļauj veikt dažādu animāciju. Man personīgi šis māneklis sevi labāk ir parādījis rudens pusē, pie tam, cik esmu izpētījis, viņš nav tik prasīgs pret kāta akciju, protams, fast ir labāk, bet arī ar lēniem to var izspēlēt. Zinot tavu ekipējumu un medību laukus, iesaku tev ņemt Sliderus līdz 7cm (ieskaitot), labāk F versijā, ja iepatiksies, vēlāk var arī S paņemt. Vienu gan teikšu, savu flexonit uz viņa gan neliec, nepieciešama cieta metāla pavada, voblerim, atkarībā protams kā vada, piemīt diezgan spēcīgas kustības uz sāniem, un būs daudz aizķeršanās aiz pavadas, ja izmantosi Flexonit. Zinu, ka tu izmanto sarkano nevis brūno Flexonit, bet tik un tā, tas nav tik ciets cik metāla pavada, pērkot Slideri palūdz, lai tev pārdevējs iedod arī Titāna pavadiņu. ;)

Čau ! Oj liels paldies :) Ņemšu vērā :)) Par izmēru- tādu izmēru,vai mazāku bija doma tieši ņemt, un par pavadu es ar iedomājos ka japaprasa būs pārdevējam :))


  • 0

#22 OFFLINE   Vincis

Vincis

    Vitālijs

  • Biedrs
  • 44 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga (Ziepčiks) - Valka

Izveidots 07 marts 2014 - 09:03

@ Adriāns: Sveiks! Vobleris ir labs budžeta klases māneklis, ir laiki kad strādā labi, ir kad klusē. Vobleris ļauj veikt dažādu animāciju. Man personīgi šis māneklis sevi labāk ir parādījis rudens pusē, pie tam, cik esmu izpētījis, viņš nav tik prasīgs pret kāta akciju, protams, fast ir labāk, bet arī ar lēniem to var izspēlēt. Zinot tavu ekipējumu un medību laukus, iesaku tev ņemt Sliderus līdz 7cm (ieskaitot), labāk F versijā, ja iepatiksies, vēlāk var arī S paņemt. Vienu gan teikšu, savu flexonit uz viņa gan neliec, nepieciešama cieta metāla pavada, voblerim, atkarībā protams kā vada, piemīt diezgan spēcīgas kustības uz sāniem, un būs daudz aizķeršanās aiz pavadas, ja izmantosi Flexonit. Zinu, ka tu izmanto sarkano nevis brūno Flexonit, bet tik un tā, tas nav tik ciets cik metāla pavada, pērkot Slideri palūdz, lai tev pārdevējs iedod arī Titāna pavadiņu. ;)


  • 1

#23 OFFLINE   Adrians

Adrians

    Adrians

  • Biedrs
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietaTalsu novads

Izveidots 06 marts 2014 - 21:01

 

 

Sveiki!

Ko varat teikt par Salmo Slider ? Doma tādu pirkt, tikai gribu dzirdēt atsauksmes :)

Es nepavisam nesūdzos, man patīk. Strādāju Liepājas ezerā ar tiem. :victory:

 

IMGA0981.sized.jpg?1394132273

 

 

Ķer pat smukas karūsas...bilde vairāk, lai redzi ar kādu es strādāju krāsu. Ir arī citas, bet šī kaut kā vairāk zivīm tīk... :)

 

Skaidrs, paldies par info :) laba bilde :D


  • 0

#24 OFFLINE   Flakais

Flakais

    Precējies. Ir bērni. :D

  • Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 06 marts 2014 - 20:59

 

Sveiki!

Ko varat teikt par Salmo Slider ? Doma tādu pirkt, tikai gribu dzirdēt atsauksmes :)

Es nepavisam nesūdzos, man patīk. Strādāju Liepājas ezerā ar tiem. :victory:

 

IMGA0981.sized.jpg?1394132273

 

 

Ķer pat smukas karūsas...bilde vairāk, lai redzi ar kādu es strādāju krāsu. Ir arī citas, bet šī kaut kā vairāk zivīm tīk...:)


  • 1

#25 OFFLINE   Flakais

Flakais

    Precējies. Ir bērni. :D

  • Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 06 marts 2014 - 20:56

Sveiki!

Ko varat teikt par Salmo Slider ? Doma tādu pirkt, tikai gribu dzirdēt atsauksmes :)

Es nepavisam nesūdzos, man patīk. Strādāju Liepājas ezerā ar tiem. :victory:


  • 0

#26 OFFLINE   Adrians

Adrians

    Adrians

  • Biedrs
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietaTalsu novads

Izveidots 06 marts 2014 - 20:52

Sveiki!

Ko varat teikt par Salmo Slider ? Doma tādu pirkt, tikai gribu dzirdēt atsauksmes :)

 

Pievienots(ie) fails(i)


  • 0

#27 OFFLINE   Meisters

Meisters

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 29 janvāris 2014 - 19:47

Šon skatījos ebayā storm cenas, un laikam sūtīšu no turienes, Daiwas arī bija par labām cenām, un ar piegādi LAT tā ka tiem kas meklē- tur var atrast ;) 


  • 0

#28 OFFLINE   Meisters

Meisters

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 29 janvāris 2014 - 15:31

Pievienotā bilde

Šitā man bija ejoša krāsa un modelis, Lielupē strādāja vnk ideāli. :)


  • 0

#29 OFFLINE   Meisters

Meisters

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 29 janvāris 2014 - 15:29

 

Vai kāds nezin kur bez ebaya var dabūt Storm Wild eye minow? bija ļoooti zvīgs māneklis, bet diemžēl netīšām tika ziedot poseidonam :( tagad kādu laiku mekleju, nekur nevaru atrast... 

@Meisters - Pamēģini uzzvanīt šeit - http://www.powerboat...wildeye-minnow/ Esmu tur pāris Stormus ņēmis, ne vienmēr lietas ir uz vietas, bet kas zina. 

 

 

Super, tas bija tas ko meklēju ;) 


  • 0

#30 OFFLINE   Vincis

Vincis

    Vitālijs

  • Biedrs
  • 44 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga (Ziepčiks) - Valka

Izveidots 29 janvāris 2014 - 08:57

Vai kāds nezin kur bez ebaya var dabūt Storm Wild eye minow? bija ļoooti zvīgs māneklis, bet diemžēl netīšām tika ziedot poseidonam :( tagad kādu laiku mekleju, nekur nevaru atrast... 

@Meisters - Pamēģini uzzvanīt šeit - http://www.powerboat...wildeye-minnow/ Esmu tur pāris Stormus ņēmis, ne vienmēr lietas ir uz vietas, bet kas zina. 


  • 2




Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)