Jump to content

Bilde

"Made in China" pieredze - par un pret (makšķerlietas, u.c.)

ebay aliexpress ali banggood

• Lai atbildētu ienāc saitā
73 atbildes šajā tēmā

#61 OFFLINE   agalds

agalds

Lietotājs

• Biedrs+
  • 50 ieraksti
  • Atrašanās vietaRoja

Labs cilvēks

Izveidots 17 marts 2017 - 16:02

Uzsūtīj es arī no maziem ķīniesiem kaut ko -

https://ru.aliexpres...0608.0.0.KOJy6U

ņēmu  to Nr 2, vajdzēt būt kaut kā šā- линия № 0.2 #: 0.07 мм/6LB/1.81 КГ

protams ka tad kad atnāc, tad vairāk izskatās pēc -линия № 0.4 #: 0.10 мм/8LB/3.63 КГ

bet galīg bŗāķēt ar nevar, aukla cmuki apaļ, cik varbūt apaļ no 4 dieg. ar atmiņ ar viss it kā kārtībā. Bet trāpot uz šitād rullīt par tād cen es ir apmierināts. Pietiks visai sesonai un pārpaliks.

• 2

#62 OFFLINE   Metju

Metju

Jauniņais

• Biedrs
  • 10 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 17 marts 2017 - 08:41

Es arī ik pa laikam ko uzsūtu, viens no pēdējiem pirkumiem bija vakumotājs, tīri noriskēju par 20 EUR: https://www.aliexpre...0608.0.0.AqYl47

Pagaidām gan baigi daudz nav nācies vakumot, bet filejas savakumoja kā nākas, portatīvs, kluss.

Šeit mērlente (ar gaismiņu :D), maza, daudz vietas neaizņem, par tādu ciparu pat atļavos uzreiz 5 pasūtīt, sadāvināju tuvākajiem copmaņiem: https://www.aliexpre...0608.0.0.2Q13eU

Lipgrips: https://www.aliexpre...0608.0.0.2Q13eU

Diezgan ietilpīgs ūdensizturīgs keisiņš, kur vieta pietiek ne tikai telefonam, bet var arī autiņa atslēgas iebāst: https://www.aliexpre...0608.0.0.2Q13eU

• 3

#63 OFFLINE   root

root

Valts

• Biedrs+
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 16 marts 2017 - 16:07

Power bank ar saules batareju 

300000mAh 

Esmu apmierināts izručījusi daudzas reizes Esmu pat 2 pričendāļus slēdzis klāt vienlaicīgi  Cena 15 eur jau mājās

attachicon.gifiphone-5--solar-power-bank-black-8.jpg

Bums, Tu tak saproti ka mAh cipars tur ir pilnīgs kosmoss norādīts :D :D :D par to, ka darbojas - ticu :)

Vismaz viena nulle par daudz. 

Bet pašam no ķīniešiem jau labu laiku kalpo Xiaomi Redmi telefons, kādreiz varbūt ieniķojās pirkstu nospieduma sensors, bet kopš dzimšanas tam droīdam nav pat resets taisīts, nav salīdzināms ar "vietējo" Just5 super-puper MediaTek draņķi un cenā arī lētāks.

Otrs verķis Android TV box, pirkts gan tepat no vietējiem darboņiem arī bez problēmām, vismaz kādi 600 TV kanāli ir bez maksas.

• 1

#64 OFFLINE   cops67

cops67

Ilmars

• Biedrs
  • 23 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Izveidots 14 marts 2017 - 10:59

Nolēmu arī padalīties ar pieredzi no Aliexpress, nu jau kādus piecus gadus izmantoju šo interneta veikalu ir daudz kas labs un protams arī daudz sliktas kvalitātes preču, kā jau arī pie mums, jo mūsu veikalu plaukti ir diezgan piepildīti ar ķīnas precēm. Vairāk esmu iegādājies makšķerēšanas lietas ir ļoti labi jāizpēta viss ko raksta un tad jau atnāks atbilstoša prece. Auklas esmu pircis daudz, secinājums nevar pirkt ķinas ražotās tur ir daudz pārdevēju kas pārdot tīru japāņu produktu un tur viss ir labi gan ar izmēru gan testu bet cena protams ir nesalīdzināma ar pie mums nopērkamajām auklām, bet ir problēma ar maziem diametriem 0,10 vēl var atrast bet plānāku labu nesanāks.Patīkami ka ir spoles ar ietilpību 500 metri.Ir nopērkams arī labs flurokarbons kas nāk no japānas lietoju jau vairākus gadus gan uz fīdera kā šoklīderi. gan arī mikrodžigam kā pavadu asariem un zandartiem, šo ziemu liku kā pavadu uz ūdām 0,4 un nekādu problēmu. Izdevīgi pirkt sīkumus tipa sakabes, griezuļus un ttl, tur pārdot paciņas pa 100 gb un cena 1,5-2 euro (pie mums paciņa 10 gb maksā tikpat) var atrast arī owner āķus bet cenu starpība nav liela citus āķus tur pirkt nevas.Spoles pirkt nevar tikai ja oriģinālo Daiwa, Shimano bet kad muita uzliek PVN tad cenu starpība ar pie mums nopērkamo nav liela.Ar vobleriem tur arī var riskēt bet protams jāskatās uz pārdevēju jo aukstāks reitings pārdevējam jo labāku preci tirgo un protams izcelsmes valsts Japāna. Tādu pārdevēju nav daudz un preču klāsts arī nav liels bet toties ir kvalitatīvs. Pasūtījums lidz 20-22 euro netiek aplikts ar PVN.Kātus pirkt nevar esmu iegrābies vairākas reizes tāpēc neiesaku.Var pirkt brilles, makškernieku cepures, cimdus, kreklus bet tikai ar zīmolu Daiwa, shimano tur ir laba kvalitāte un cena uz pusi vai citreiz pat vairāk nekā mūsu veikalos.Var pirkt arī plasmasas kastes vai somas ir labas kvalitātes. Cenu vienmēr var dabūt zemāku nekā ir uzrādīts vajag ar pārdevēju komunicēt viņi ir ļoti atsaucīgi, ja vēl ņem kaut ko vairāk kā divi gb, tad vispār ir laba cena.Pa visiem šiem gadiem nav atnāķušas tikai pāris pakas bet visa nauda tiek atgriesta bez problēmām, tikai jāseko visam līdzi un attiecīģi laikā jānoreaģē.Pielikumā nedaudz no pārbaudītām precēm kuras veiksmīgi izturēja pagājušo sezonu.

Pievienots(ie) fails(i)

• 8

#65 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 805 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 13 marts 2017 - 22:48

Nopirku lukturi neizlasot kārtīgi aprakstu ar brīnumbaterijām, mazāk nekā stundai pietiek. :nene: Pats lukturis kā prožektors, šodien iespīdināju acīs - acīs rādījās dzeltens pleķis. :rolleyes: Ar pašu lētāko makšķeri izvilku 3 kg karpu. Bet to salauzu, kad aizķērās aukla aiz niedrēm. 

• 0

#66 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 13 marts 2017 - 21:59

300000mAh 

Esmu apmierināts izručījusi daudzas reizes Esmu pat 2 pričendāļus slēdzis klāt vienlaicīgi  Cena 15 eur jau mājās

attachicon.gifiphone-5--solar-power-bank-black-8.jpg

Bums, Tu tak saproti ka mAh cipars tur ir pilnīgs kosmoss norādīts :D :D :D par to, ka darbojas - ticu :)

• 0

#67 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 352 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 13 marts 2017 - 21:35

Ja jau kolēģi iedarbināja tēmu Ķīna, pievienošos ar savu pieredzi .....

Pieres Led lukturiem iesaku silti rekomendēju, pērciet bez viņu "brīnum" baterijām bet mēģiniet sameklēt SANYO, SONY, SAMSUNG (18650 formāts) baterijas, ja pieskaramies AA un AAA tad iesaku Sanyo eneloop sēriju (melnās niknākas nekā baltās, ja nemaldos, tad Panasonic ir nopircis Sanyo). Lādētāju izmantoju to kas bildē, nav ne par ko jādomā visu izdarīs tavā vietā, sajaukt +/- neļaus utt. gana gudrs apmierināts uz 100%. 

Tās brīnumbaterijas 18650 uz 3.7v ir portatīvo datoru akumulātoros, kompim neder, bet akurāti demontējot turpina savu darbu! Tās kuras vairs negrib lādēt 70% arī var reanimēt!

• 0

#68 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 533 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 13 marts 2017 - 21:31

300000mAh 

Pievienotais fails  iphone-5--solar-power-bank-black-8.jpg   92,04K   29 reizes lejupielādēts

• 2

#69 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

Lietotājs

• Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 13 marts 2017 - 21:21

Ja jau kolēģi iedarbināja tēmu Ķīna, pievienošos ar savu pieredzi .....

Pieres Led lukturiem iesaku silti rekomendēju, pērciet bez viņu "brīnum" baterijām bet mēģiniet sameklēt SANYO, SONY, SAMSUNG (18650 formāts) baterijas, ja pieskaramies AA un AAA tad iesaku Sanyo eneloop sēriju (melnās niknākas nekā baltās, ja nemaldos, tad Panasonic ir nopircis Sanyo). Lādētāju izmantoju to kas bildē, nav ne par ko jādomā visu izdarīs tavā vietā, sajaukt +/- neļaus utt. gana gudrs apmierināts uz 100%. 

Pievienots(ie) fails(i)

• 1

#70 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 352 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 13 marts 2017 - 20:57

Par pieres led lukturiem no Aliexpress man vislabākās atsauksmes!

Pie mums 40€, kas pie viņiem ar bezmaksas pastu 15$, tik cik kāds mēnesis jāgaida! 

Pievienotais fails  lukturis.png   385,47K   1 reizes lejupielādētsPievienotais fails  Screenshot_2.png   404,43K   1 reizes lejupielādēts

p.s. variantam pa labi nav zooma

• 3

#71 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 13 marts 2017 - 20:56

Sīka piebilde  - lūdzu, rakstam atskaites par jau nopirktām un pārbaudītām lietām, nevis linkojam referrerus un prasam vai tas ir labs .....

• 0

#72 OFFLINE   Flakais

Flakais

Precējies. Ir bērni. :D

• Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 13 marts 2017 - 20:47

Copes lietas neesmu sūtījis ali, bet visiem džipiem papildlukturus (led) gan tur un tikai. Jo ar visu muitu un pat ja ar šipingu, precīzi uz pusi lētāk sanāk nekā LV tirgojās. Piemēram bixenon LV, tirgo tos pašus, bet cena ×2

Ja ir kādi pārbaudīti pārdevēji, vari iemest arī linku. Domāju, ka šāda tipa pakārtotas lietas arī būs interesantas daudziem. :)

• 0

#73 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 291 ieraksti
  • Atrašanās vietaPie Rīga

Labs cilvēks

Izveidots 13 marts 2017 - 20:35

Copes lietas neesmu sūtījis ali, bet visiem džipiem papildlukturus (led) gan tur un tikai. Jo ar visu muitu un pat ja ar šipingu, precīzi uz pusi lētāk sanāk nekā LV tirgojās. Piemēram bixenon LV, tirgo tos pašus, bet cena ×2
  • 1

#74 OFFLINE   Flakais

Flakais

Precējies. Ir bērni. :D

• Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 13 marts 2017 - 20:26

Krievijas forumos ļoti plaši tiek apspriestas makšķerlietas no Ķīnas, kuras pirktas gan ebay, gan aliexpress, gan citās vietnēs. Bieži, palasot komentārus par pieredzi, varam pieņemt lēmumu par vienas vai otras lietas iegādi. Piedāvāju šajā tēmā dalīties ar to cik šī pieredze bijusi pozitīva, vai pretēji - negatīva. Galvenais uzsvars, protams, uz mūsu hobija lietām, bet atbalstāma jebkura veida informācija, kas būtu vērtīga mums visiem. 

Pievienotais fails  ali.png   56,09K   1 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  banggood-logo.jpg   28,47K   0 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  new-ebay-logo.jpg   85,95K   0 reizes lejupielādēts

• 2

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)