Jump to content


Bilde

Vējenes cope un receptes

vējenes kūpināšana mānekļi vēja zivs vēja zutis vēja zivs cope vēja zivs receptes сарган

  • Lai atbildētu ienāc saitā
41 atbildes šajā tēmā

#1 Viesis_martinssirants_*

Viesis_martinssirants_*
  • Viesis

Izveidots 21 maijs 2019 - 07:58

Varbūt kāds brauc uz vējenēm ar savu laivu? Labprāt piemestos uz asītes. Protams, par atlīdzību. Rīga.
  • 0

#2 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 19 maijs 2019 - 21:58

Šodien biju uz Liepāju uz Ziemeļu molu vējenēs. Pirmo reizi mūžā.
Visas nedienas sākās ar to, ka piebraucot pie mola 3:20, stāvvieta jau bija piegrūzta ar mašīnām. Kātojām uz mola galu. Atrodam brīvu spotu. Iesākumā viss čiki poki, čoms uzreiz izvelk 2 pēc kārtas, nu tik būs.

Un tad atnāca leiši. Tas ir pizģec. Met pāri pludiņiem kur pagadās, sadzērušies, lamājās, auro, zviedz. Nu riktīgi dalbajobi.
Uzausa gaisma, sākās necope un nāca otra apskaidrība. Pats mols- piedirsta miskaste. Tukšās pudeles, maisiņi, gondoni visās šķirbās.

Es savu mūžu uz to miskasti vairs nebraukšu un neiesaku citiem. Godavārds, ja negribat sacūkot dienu, Z-molam ejat ar līkumu. Es visu laiku domāju ka reņģu cope mangaļos vai bolderājā ir kaut kas unikāls, bet izrādās ka šitas pārspēj visu!

Rezumē. Čomam 3. Man viena.
Izdevumi:
50eiro degviela
7eiro bulciņas un kafija
15 eiro garneles (bijām nobrieduši atvilkties)

1 vējene = 18eiro.

Runā, ka laimi nevar nopirkt pa naudu. Es jums saku, var gan.

Bračka pabradāja no krasta citā vietā, 2 dabūja. Tā vijš i, tie leiši liela daļa ir cūkas.


  • 3

#3 Viesis_martinssirants_*

Viesis_martinssirants_*
  • Viesis

Izveidots 19 maijs 2019 - 18:07

Šodien biju uz Liepāju uz Ziemeļu molu vējenēs. Pirmo reizi mūžā.
Visas nedienas sākās ar to, ka piebraucot pie mola 3:20, stāvvieta jau bija piegrūzta ar mašīnām. Kātojām uz mola galu. Atrodam brīvu spotu. Iesākumā viss čiki poki, čoms uzreiz izvelk 2 pēc kārtas, nu tik būs.

Un tad atnāca leiši. Tas ir pizģec. Met pāri pludiņiem kur pagadās, sadzērušies, lamājās, auro, zviedz. Nu riktīgi dalbajobi.
Uzausa gaisma, sākās necope un nāca otra apskaidrība. Pats mols- piedirsta miskaste. Tukšās pudeles, maisiņi, gondoni visās šķirbās.

Es savu mūžu uz to miskasti vairs nebraukšu un neiesaku citiem. Godavārds, ja negribat sacūkot dienu, Z-molam ejat ar līkumu. Es visu laiku domāju ka reņģu cope mangaļos vai bolderājā ir kaut kas unikāls, bet izrādās ka šitas pārspēj visu!

Rezumē. Čomam 3. Man viena.
Izdevumi:
50eiro degviela
7eiro bulciņas un kafija
15 eiro garneles (bijām nobrieduši atvilkties)

1 vējene = 18eiro.

Runā, ka laimi nevar nopirkt pa naudu. Es jums saku, var gan.
  • 7

#4 OFFLINE   skiperis

skiperis

    Andris

  • Biedrs+
  • 142 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Labs cilvēks

Izveidots 27 maijs 2014 - 18:07

Tā jau es arī domāju - Holiday airu laiviņa un vīrs ar pludu šaurmalu hūtītē :smileys-fish-397701:


  • 0

#5 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 27 maijs 2014 - 09:13


Bebrs. Šodien mans kapteinis nenocietās un, sazvanījis radinieku (man darbs, kā kārtīgam pensionāram ), aizcirta atkal uz Akmensragu. Zvanīja pirms stundām divām stundām milzīgi apmierināts - no 12.00 līdz 17.00 sakapājuši 60gb. Ņēmušas gan bleķi, gan garneli. Tev arī tikai papuči? Cerams, ka pamainīsies vēji un to silto ūdeni (+17)  padzīs prom. Tavējos vestēs vakar atkal redzēju. Ja prognozes nemainīsies, domāju, ka sestdien vēl vajadzētu visam notikties. Ir makšķerētas vēl jūnijā.

Būs jau vēl jāizlaiž. Es turpat ar holidey ganījos


  • 0

#6 OFFLINE   skiperis

skiperis

    Andris

  • Biedrs+
  • 142 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Labs cilvēks

Izveidots 26 maijs 2014 - 20:37

Bebrs. Šodien mans kapteinis nenocietās un, sazvanījis radinieku (man darbs, kā kārtīgam pensionāram ;) ), aizcirta atkal uz Akmensragu. Zvanīja pirms stundām divām stundām milzīgi apmierināts - no 12.00 līdz 17.00 sakapājuši 60gb. Ņēmušas gan bleķi, gan garneli. Tev arī tikai papuči? Cerams, ka pamainīsies vēji un to silto ūdeni (+17)  padzīs prom. Tavējos vestēs vakar atkal redzēju. Ja prognozes nemainīsies, domāju, ka sestdien vēl vajadzētu visam notikties. Ir makšķerētas vēl jūnijā.


  • 2

#7 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 25 maijs 2014 - 21:26

Skiper, kā domā būs vēl? Ir bijusī gadi kad 3 nedēļas var slānīt bet kā šogad nesaprotu. Bet laikam jau vēlreiz būs jāaizlaiž


  • 0

#8 OFFLINE   skiperis

skiperis

    Andris

  • Biedrs+
  • 142 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Labs cilvēks

Izveidots 25 maijs 2014 - 21:17

Bebrs. Rezultāts mums šodien tā pat, kā Tev - uz pusi mazāks. Toties labāk strādāja pluds.


  • 0

#9 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 25 maijs 2014 - 16:30

kuat kāds rags ar akmeni nosaukumā. no 8:30-01:30 12 vējenes, daži bulīši un butītes. Vēl kādas 5 nospruka nost, pārsvarā visas ar mānīšanu - velcējot(dreifējot) uz pluda. Tiem dažiem kam pajautāju kā un ko redzēju bij gājis vēl švakāk. Ar airiem ielaidos 600-800 m, tur ar ņēmos. Ar Latrex laivu jenotveidīgie slāvi pat jūrā pamanījās "aprubīt", nu 2 reiz dabūju no šiem mukt, it kā jūrā vietas pietrūktu. Vienai tecēja pieņi bet tīrot visām pilni vēderi - vēl nārstos. Ūdens silts, mierīgi var peldēties.

 

Picture+86282.jpg


  • 1

#10 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 25 maijs 2014 - 08:47

CL pie bildēm ( sragiagiaA ) raksta,kā pavilcis vējenes posmā Ventspils-Kolka! :emoticon-0148-yes2: Varbūt ar viņām tāpat kā ar butēm,ka tās pārvietojas un nonārsto gar visu piekrasti...štob uš naverņikā! :)


  • 0

#11 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 25 maijs 2014 - 08:24

Tomēr radās iespēja tikt uz vējenēm. Akmensrags piektdienas vakara saulriets, sestdienas rīts. Vējš - Dienvidrietums šorīt diezgan brāzmains, bet tas netraucēja tikt pie kārotās zivtiņas gan ar vizuli, gan pludiņmakšķeri. Sanāca kā reizi pilna kūpinātava 20 gab. Ap 11:00 bijām jau krastā, jo cope, kā saule bija iesilusi, arī nu ļoti stipri apsīka. Paldies Vairis30, par laivas piekabes uzticēšanu, uz Līgo svētkiem parādā nepalikšu.

Izskatās varen garšīgi un spriežot pēc asakām un krāsas kūpinājums sanācis labu labais!!


  • 0

#12 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 24 maijs 2014 - 22:58

 Paldies Vairis30, par laivas piekabes uzticēšanu, uz Līgo svētkiem parādā nepalikšu.

Man vienmēr prieks palīdzēt labiem cilvēkiem, ja pats netieku, tad vismaz citi pastrādāja!!!


  • 1

#13 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 24 maijs 2014 - 20:43

Kā tur īsti ir, līdz kuram laikam viņas ņem vispār piekrastē?


  • 0

#14 OFFLINE   Ozolisch

Ozolisch

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 8 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Izveidots 24 maijs 2014 - 20:19

Tomēr radās iespēja tikt uz vējenēm. Akmensrags piektdienas vakara saulriets, sestdienas rīts. Vējš - Dienvidrietums šorīt diezgan brāzmains, bet tas netraucēja tikt pie kārotās zivtiņas gan ar vizuli, gan pludiņmakšķeri. Sanāca kā reizi pilna kūpinātava 20 gab. Ap 11:00 bijām jau krastā, jo cope, kā saule bija iesilusi, arī nu ļoti stipri apsīka. Paldies Vairis30, par laivas piekabes uzticēšanu, uz Līgo svētkiem parādā nepalikšu.

Pievienots(ie) fails(i)


  • 2

#15 OFFLINE   Tonis

Tonis

    Super dalībnieks

  • Biedrs
  • 216 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2014 - 22:58

Vējenei nav ne vainas,asaku nav daudz,nevajag tik pāržāvēt...Ja cep uz pannas, beigās var vienu minūti zem vāka pasautēt,tad būs mīkstāka.


  • 0

#16 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 22 maijs 2014 - 18:02

 

 

 


Par asakām - nav daudz un pie tam zaļā krāsā
Pastāstīju šo sievai, kura necieš asakas, teica, nu ja zaļas, tad varētu provēt :blink:

 

Tāda pati zaļa asaka kā lucim,gribi teikt,ka sieva lučus kūpinātus neēd??

 

Es pats jau neatceros cik gadus nav luči ēsti, kur nu vēl sieva :)

 

Aizmirsti ūsainos ,laid uz jūru

Pievienotais fails  17052013433.jpg   257,33K   4 reizes lejupielādēts


  • 0

#17 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 22 maijs 2014 - 17:45

 

 


Par asakām - nav daudz un pie tam zaļā krāsā
Pastāstīju šo sievai, kura necieš asakas, teica, nu ja zaļas, tad varētu provēt :blink:

 

Tāda pati zaļa asaka kā lucim,gribi teikt,ka sieva lučus kūpinātus neēd??

 

Es pats jau neatceros cik gadus nav luči ēsti, kur nu vēl sieva :)


  • 0

#18 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 22 maijs 2014 - 15:58

 


Par asakām - nav daudz un pie tam zaļā krāsā
Pastāstīju šo sievai, kura necieš asakas, teica, nu ja zaļas, tad varētu provēt :blink:

 

Tāda pati zaļa asaka kā lucim,gribi teikt,ka sieva lučus kūpinātus neēd??


  • 0

#19 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 22 maijs 2014 - 15:57

Citi vējenes ķer,citi nē... Biju šodien nobraucis līdz Staldzenei,jūras gaisu ievilkt klātienē :D Pie reizes pastaigājot pavēzēt spini un palūkot,kas un kā. Piebraucot,satiktie copmaņi no laivas sūrojās par tu-tū,lai gan zivi redzējuši esot, bet saķerta tik viena. Uz pludu. Nu ko,luņojot gar krastu metu cik jaudas... nu nekā. Nāku atpakāl,tu re, parādījušies trīs bridēji... Aptecējās dūša ,noraugoties,ka es žvidzināju par 1/3 tālāk,kā tie iebrien... Liku mieru spinim un brīdi vēroju notiekošo- kādu pusstundu, vīriem pa nullēm. Vot tā!  :mauvaisepeche:

Sveiks @zogs!!Cikos tad tur biji,pa karstumu jau viņas ni,ni.Parunājos vakar ar vecu jūras vilku,kas sargā bāku un zin visus zivju tikumus un netikumus.


  • 0

#20 OFFLINE   zogs

zogs

    demagogs

  • Biedrs+
  • 167 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 21 maijs 2014 - 22:47

Citi vējenes ķer,citi nē... Biju šodien nobraucis līdz Staldzenei,jūras gaisu ievilkt klātienē :D Pie reizes pastaigājot pavēzēt spini un palūkot,kas un kā. Piebraucot,satiktie copmaņi no laivas sūrojās par tu-tū,lai gan zivi redzējuši esot, bet saķerta tik viena. Uz pludu. Nu ko,luņojot gar krastu metu cik jaudas... nu nekā. Nāku atpakāl,tu re, parādījušies trīs bridēji... Aptecējās dūša ,noraugoties,ka es žvidzināju par 1/3 tālāk,kā tie iebrien... Liku mieru spinim un brīdi vēroju notiekošo- kādu pusstundu, vīriem pa nullēm. Vot tā!  :mauvaisepeche:

Pievienots(ie) fails(i)


  • 2

#21 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 21 maijs 2014 - 22:36


Par asakām - nav daudz un pie tam zaļā krāsā
Pastāstīju šo sievai, kura necieš asakas, teica, nu ja zaļas, tad varētu provēt :blink:
  • 0

#22 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 21 maijs 2014 - 22:30

Plēve noteikti jāgriež ārā jo aiz tās ir aisiņaina, recekļaina masa kas dod rūgtumu. Neuzskatu sevi par baigo kūonāšanas spečuku bet kūpināta vējene noteikti ir garšīgāka par buti. Sausa? muļķības, īstajā brīdī jānoņem no kūpiņa lai nepārkalst un ieleik slēgtā traukā, var pārtikas plēvē. Parasti pierms tās ietīšanas es jau pārīti esmu notiesājis. Pie tam manā skatījumā kūpināta vējene ir sātīga, sātīgāka par vimbu. Par asakām - nav daudz un pie tam zaļā krāsā - viegli izlasīt ārā.


  • 0

#23 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 21 maijs 2014 - 21:09

Kā tur īsti ir gastronomiskā ziņā, vai ēdama?

Citi runā, ka nekā īpaša un asakaina. Kā ir patiesībā?

Nekad nav ne ķerts, ne ēsts!

man stāstīja,ka pēc izķidāšanas esot noteikti jāpārgriežot plēve,kura gar ,,mugurkaulu"!


  • 0

#24 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 21 maijs 2014 - 21:00

Kā tur īsti ir gastronomiskā ziņā, vai ēdama?

Citi runā, ka nekā īpaša un asakaina. Kā ir patiesībā?

Nekad nav ne ķerts, ne ēsts!


  • 0

#25 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 21 maijs 2014 - 20:29

Finšs

 

86280.jpg


  • 1

#26 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 21 maijs 2014 - 17:57

Šodien tā tīri neko. Cope neiespringstot 24 gā bē uz pludu. Varēja vēl slānīt bet kūpinātāvā uz režģa tik 12 iet, 2 reiz kūpināt negribās. Vieta - Baltijas jūrja, ja kādam interesē jautājiet privāti - ja visiem neatbildu sory. 

 

86240.jpg

 

86268.jpg


  • 3

#27 OFFLINE   Ozolisch

Ozolisch

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 8 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Izveidots 21 maijs 2014 - 14:19

Baigi gribās uz vējenēm, bet paziņas dodas jau rīt un parīt uz jūru, bet man jāstrādā. Ja kādam ir brīva vieta laivā sestdien vai svētdien un vajag piemesties degvielai, vai citos variantos. Pieejamie resursi auto džipiņš 4x4 ar āķi, laivas motors 2.5Zs, bet nav laivas, piekabes un laba kompanī. Esmu no Dobeles, bet varam kā starta punktu ņemt Jelgavu. Dodat ziņu forumā, pēc tam jau sakontaktēsim


  • 0

#28 OFFLINE   Tonis

Tonis

    Super dalībnieks

  • Biedrs
  • 216 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 20 maijs 2014 - 22:06

Šodien Pāvilostā  bijām,ķērām un nedaudz sauļojāmies...Zobenzive ir,ņem pārsvarā uz garneli.


  • 1

#29 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 20 maijs 2014 - 20:06

 


Ceturtdien un piektdien ekspedīcija uz Pāvilostu un Akmeņragu, tad jau manīs kā mums ies

Es rītdien laižu. Par 5cīti var iemest arī kādu atskaiti :D

 

Ja Tautai patiks, saņemsi kādus 5 plusiņus :)


  • 0

#30 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 20 maijs 2014 - 19:40


Ceturtdien un piektdien ekspedīcija uz Pāvilostu un Akmeņragu, tad jau manīs kā mums ies

Es rītdien laižu. Par 5cīti var iemest arī kādu atskaiti :D


  • 0





Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: vējenes, kūpināšana, mānekļi, vēja zivs, vēja zutis, vēja zivs cope, vēja zivs receptes, сарган

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)