Jump to content

Bilde

Lielupe

vēdzelēs cope lielupē lielupes vietas lielupes zivis lielupes bāzes

• Lai atbildētu ienāc saitā
144 atbildes šajā tēmā

#121 OFFLINE   Meisters

Meisters

Lietotājs

• Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 09 janvāris 2014 - 21:04

Beidzot esmu ticis pie visiem saviem kātiem, un rīt dodošos izmēģināt veiksmi pie upes, šodien jau izskatījās perfekti, bet nebija īsti laika un iespējas... 

Vienīgais ko šodien pa dienu novēroju- pa upi pāris meženes plosījās, kas man bija pilnīgs šoks... tā ka rīt paķeršu līdzi arī kāsterus, a ja nu ;) 

Rīt ar iemetīšu atskaiti, un kādu bildi... 

visiem veiksmīgu ledus gaidīšanu ;) :)))) 

• 0

#122 Viesis_VFS_*

Viesis_VFS_*
  • Viesis

Izveidots 09 janvāris 2014 - 18:37

[*]Velce: šodien laikam tika novelcēts pēdējo reizi, jo tuvākajā laikā sola gan vēju, gan salu. Finālā; divas līdakas un viens zandarts.
    [/list]
  • 0

#123 Viesis_VFS_*

Viesis_VFS_*
  • Viesis

Izveidots 08 janvāris 2014 - 17:48

Velce: Šodien tajā pašā rajonā kur sienāzis, trīs līdakas izvilktas(nekas dižs) un divi nokabijnājās pie laivas. Tomēr Jaunais gads iesākts rezultatīvi. Tas līdz 1300.

• 0

#124 OFFLINE   sienaazis

sienaazis

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 127 ieraksti

Izveidots 05 janvāris 2014 - 19:57

Bums, admin, paldies ;)

• 0

#125 OFFLINE   sienaazis

sienaazis

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 127 ieraksti

Izveidots 05 janvāris 2014 - 19:28

Šodien atkal s ''veterkom'' pabūts šur un tur, cope švaka. Uz diviem džigojot ~ 7 copes. Izvilkta līdaka 1,35 kg, zemmēra žanītis. 4 smuki žaņi nokūlās, nākamreiz jārīkojas bik savādāk, jāliek troiņiks pie sakabes. Svinā āš robus iesit tie kaulainie, bet pēc 2-3 apgriezieni ir nost, melošu, ja teikšu ka nebij škrobe :)

Bums, Lielupi laikam ar jāpārceļ pie sadaļas ''Copes vietas'', vismaz man tā šķiet.

• 0

#126 OFFLINE   Meisters

Meisters

Lietotājs

• Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 04 janvāris 2014 - 06:23

Sveiki copmaņi jaunajā Zirga gadā. Cik dzirdās ka lēnām wimba ķerās lielajā upē. Vai kāds nevar paskaidrot veidu kā no krasta viņu ar grunteni fīderi var dabūt ārā? Jo te pāris nedēļas atpakaļ pamēģināju čušš, ne piesitiena, varbūt vieta, laiks ne tas. Be tkolēģīs saka ka i pie Jelgavas i citur vīri velot un smuki, citi gan no laivām, iespējams ka cemmerē, kas mani neinteresē. Vai ir kādi ieteikumi sistēmām, murmuļiem, veidam? :fishing:

No manas pieredzes vieta daudz ko izsaka... Es gan vimbu parasti mānu augstāk par Jelgavu, vai stipri zemāk, kur bez kolhoza varu darboties, bet ir bijis tā, ka vienādas sistēmas, es velku raiti, a sieva 150m tālāk vēro fīderi vsp bez kustības...

Pavasarī es izmantoju, vai nu fīderi parasto, vai grunteni, divas pavadas virs svina un uz priekšu, parasti sistēma izriet no straumes un vietas :)

• -1

#127 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 03 janvāris 2014 - 17:02

Sveiki copmaņi jaunajā Zirga gadā. Cik dzirdās ka lēnām wimba ķerās lielajā upē. Vai kāds nevar paskaidrot veidu kā no krasta viņu ar grunteni fīderi var dabūt ārā? Jo te pāris nedēļas atpakaļ pamēģināju čušš, ne piesitiena, varbūt vieta, laiks ne tas. Be tkolēģīs saka ka i pie Jelgavas i citur vīri velot un smuki, citi gan no laivām, iespējams ka cemmerē, kas mani neinteresē. Vai ir kādi ieteikumi sistēmām, murmuļiem, veidam? :fishing:

• 0

#128 OFFLINE   sienaazis

sienaazis

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 127 ieraksti

Izveidots 30 decembris 2013 - 19:44

Šodien ''s veterkom'' cope švaka, bet 4 sugu zivis āķa galā pabija :)  Pāris asari - cepami, mēra līdaka - aplipusi ar dēlēm, zandarts - ducīgs mērs, bet aizšmauca, rauda grami 300 - ieplēsa tā pa MJ, ka maz nelikās :)

Rīt uz tuvākiem ūdeņiem, ta jau manīs, varbūt, ka sanāk ko uzcept, šodienas loms palika kolēģim.

• 0

#129 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 30 decembris 2013 - 10:04

Vakar Tetelē smuki noslēdzām sezonu, man 3 kolēgām pa 2ām ņemamām, visi puikas bez lieliem vēderiem. B)

Blakus ar it kā vilka, kāds ap 21.00 jau gāja mājas, it kā norma izpildīta, tā ka sezona noslēgta godam. :hamecon1:

• 0

#130 OFFLINE   Meisters

Meisters

Lietotājs

• Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 29 decembris 2013 - 13:11

Šon piecēlos tā agrāk un aizgāju līdz upei, laiks ideāls, vēja nav, lietus smidzina, kr4 visas cerības dabūt kādu smuku līdakmammu... ātri sagatavoju spiningu, pirmais metiens, un atskan jokains krakšķis, un spininga spice aizlido ūdenī... pāris sekundes apmulsuma, tad lietā tika likti visi man zināmie vārdi, jo atvēzējoties biju vobleri ieāķējis krūma zaros... 

Rezultātā, salauzts mans mīļākais Shimano kāts, un besis visai dienai...

Varbūt kādam ir pieredze, ja spices daļā, kādus 7cm no savienojuma vietas, ir notikusi amputācija, tur var ko darīt, vai jāmeklē jauns kāts?

P.S.

upē redzēju vairākus velcētājus, ceru ka viņiem veiksies labāk... ;) 

• 0

#131 OFFLINE   mazymazy2

mazymazy2

Jauniņais

• Biedrs
  • 1 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 28 decembris 2013 - 21:05

Sodien iebraucu, merkjis Lidaka, nekas iepriecinosh, bet Bonus pieteicas zandarta paskata, ~ 2 kg.

P.S. vejsh nedaudz trauceja, enkurs netureja brazmas, bet visa visuma ok!

• 0

#132 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 341 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 28 decembris 2013 - 20:12

Šovakar pa trijām stundām tīri labi gāja...divreiz ēsmu (reņģe,salaka), kāds noskrubināja un viens gliemežvāks izvilkts!:) Man vēdzeles netrāpījās.Rezumē...kā Sprīdītim lāpsta,tā copeni pār plecu un tik jārok!:)

• 0

#133 OFFLINE   Meisters

Meisters

Lietotājs

• Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 28 decembris 2013 - 16:38

Vakar izskrēju līdz upei, nomētāju kādas 3 stundas, mērķis līdaka, taču šoreiz nekā, pārsteidza asaru aktivitāte, taču diemžēl nebiju sagatavojies, un mazās gumijas iepircis, viens otrs uzsēdās uz lielākās Tiogas, un vairākas tukšas copes, šon gatavoju arsenālu, lai rīt varētu iedot strīpainajiem trūkties... :) 

• 0

#134 OFFLINE   sienaazis

sienaazis

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 127 ieraksti

Izveidots 26 decembris 2013 - 21:15

Tieši tur arī biju....

• 0

#135 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 532 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 26 decembris 2013 - 21:09

Tātad, šoreiz bez bildēm, bet ar tekstiem :)

24.12. vairāk gan kā asistents, jo vējš liedza lieto MJ, braucām līdakās ar čomu. fināls pasakains, kopā 17 līdakas, 4 mēri, no tā visa daudzuma, man tikai 2 :) viens krokodils man pie laivas aizšāva garām voblerim, apm 6-8 kg, sen nebiju tādu milzeni redzējis, torpēda baigā.

25.12 aizlaidu vēlreiz, 3-4 zemmēri un pāris copītes.

26.12, braucu uz MJ, izstaigāju točkas, ne piesitiena, uz vakaru nolēmu tam pašam mikriķim uzlikt virsminieku voblerīti un aizlaist atkal līdakās, rezultātā 5-6 gb, no kuriem divas mēra līdakas, zemmērus atļāvos aizvest uz dīķi.

P..S. 2 no 3 reizēm aizķēru tīklus, kopumā pa 2 nedēlām esmu ''nahrenizējis'' 6 gb. Kopumā varētu būt ap 300 - 400 m Nav nekas pret zivi Ziemassvētku galdam, ja reiz ar copeni noķert neprot, bet 6 gb. 2 ned. laikā liecina par ko citu.  Pieļauju, ka tur ir vēl, bet nu tos gan pēc 28 izķeksēšu. Iekšā bija brekši, kurus kaijas jau bija nodurstījušas, citi bija tukši, tikko likti.

Tu baigais ķeneris Es lidz ūdeņiem netiku  Tais līcīšos nebiji ?

• 0

#136 OFFLINE   sienaazis

sienaazis

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 127 ieraksti

Izveidots 26 decembris 2013 - 20:46

Tātad, šoreiz bez bildēm, bet ar tekstiem :)

24.12. vairāk gan kā asistents, jo vējš liedza lieto MJ, braucām līdakās ar čomu. fināls pasakains, kopā 17 līdakas, 4 mēri, no tā visa daudzuma, man tikai 2 :) viens krokodils man pie laivas aizšāva garām voblerim, apm 6-8 kg, sen nebiju tādu milzeni redzējis, torpēda baigā.

25.12 aizlaidu vēlreiz, 3-4 zemmēri un pāris copītes.

26.12, braucu uz MJ, izstaigāju točkas, ne piesitiena, uz vakaru nolēmu tam pašam mikriķim uzlikt virsminieku voblerīti un aizlaist atkal līdakās, rezultātā 5-6 gb, no kuriem divas mēra līdakas, zemmērus atļāvos aizvest uz dīķi.

P..S. 2 no 3 reizēm aizķēru tīklus, kopumā pa 2 nedēlām esmu ''nahrenizējis'' 6 gb. Kopumā varētu būt ap 300 - 400 m Nav nekas pret zivi Ziemassvētku galdam, ja reiz ar copeni noķert neprot, bet 6 gb. 2 ned. laikā liecina par ko citu.  Pieļauju, ka tur ir vēl, bet nu tos gan pēc 28 izķeksēšu. Iekšā bija brekši, kurus kaijas jau bija nodurstījušas, citi bija tukši, tikko likti.

• 0

#137 OFFLINE   Meisters

Meisters

Lietotājs

• Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 25 decembris 2013 - 18:06

nez cik prasos līdzi, tā neviens negrib savas vietas atklāt... tas laikam jāatstāj nākamajam gadam... 

šogad biju nolēmis pirmo salati noķert, un izdevās, jau sezonas atklāšanā, vasaras vidū gan dabūju 3.900 :) starp citu Lielupē ;) :)

• 0

#138 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 532 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 25 decembris 2013 - 18:02

Kāpēc negrib ierādīt ?Te vēdzeļnieku gana Gan jau sveci zem pūra neslēps ;)

• 0

#139 OFFLINE   Meisters

Meisters

Lietotājs

• Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 25 decembris 2013 - 17:52

Es jau ar gaidu un gaidu to ledu, bet laikam jau vēl jāpaciešas, vēdzeļu copes īpatnības arī neviens negrib ierādīt, tāpēc, šon nomainīju āķus vobleriem un sagatavojos 27 .decembrī ekspedīcijā uz Lielupi, pagājušo gad šāda temperatūrā ņēma labi, redzēs kā būs šogad... :) 

• 0

#140 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 532 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 23 decembris 2013 - 21:45

izskatās ka mierīgi var turpināt laivot. Es ar mazdžigu asarēns dzenāju. Lomi ok:)

Parādi 

• 0

#141 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 23 decembris 2013 - 21:39

izskatās ka mierīgi var turpināt laivot. Es ar mazdžigu asarēns dzenāju. Lomi ok:)
  • 0

#142 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 532 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 23 decembris 2013 - 21:13

Jā Snipien tāda šausmīga nostaļģija pēc ledus :DD Pat nezinu ko darīt varbūt laivu ielaist ...?  :smileys-fish-530232:

• 0

#143 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 341 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 23 decembris 2013 - 20:24

Šodien uz pāris stundām biju aizskrējis papeldināt karūsiņas.Nevienai līdakai tās ceļā netrāpījās,bet tas ir sīkums ar to,kas bija jāpārdzīvo vakarā...! :( Labāk nebūtu braucis uz galvaspilsētu ciemos...nu bet aizbraucu...a tur kabeļ TV un tajā rāda ,,Ribalka i ohota".Kas man bij jāizcieš :D gan jau sapratīsiet,jo...jo tur rādīja kā Grabovskis Liepājā no ledus ķeselē stintes...dotajam brīdim tie bija nežēlīgi skati!!! :) Pa nopietnam, siekalas līdz zemei...ledu gribu...hoķ volkam voij auū,auū!!!:)))Gan jau būs,kur ta paliks!

• 0

#144 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 20 decembris 2013 - 07:59

Man čomaki bija aiz Vītoliņiem, dabūja uz diviem 4 vēdzeles, lielākā 1,3kg. Vecis kaimiņos esot izvilcis pāri pa 2 kg. Ir viena liela problēma - dabūt vietu, jo viņi bijuši ap 16:00 un visas labās vietas ir bijušas aizņemtas

• 0

#145 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 352 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 20 decembris 2013 - 02:03

Pabijām Tetelē uz vēdzelēm. Rezultātā man 5, divas lielākās ap 600gr, kaimiņam 2, lielākā 1,350 kg un 0.900, otram kaimiņam 3 knapi mēri un ceturtajam 1. Kā iemetām ap pl. 16.00 tā sākās cope līdz kādiem 19, tad klusums. Beidzām ap 23. Zvaniņi praktiski vispār nezvana tik šūpojās. Jāsēž blakus. No garnelēm, nēģa, raudas, reņģes, sūdu sliekas un naktstārpa vislabāk ņēma nakteni un reņģi

Pievienots(ie) fails(i)

• 2

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: vēdzelēs, cope lielupē, lielupes vietas, lielupes zivis, lielupes bāzes

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)