Jump to content

Bilde

Copes apģērbs (ne Norfin)

apģērbs lietusmētelis cimdi termoveļa

• Lai atbildētu ienāc saitā
37 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Spura27

Spura27

Jauniņais

• Biedrs
  • 27 ieraksti
  • Atrašanās vietaTuraida

Izveidots 12 janvāris 2018 - 12:21

Paldies, arī variants.

• 0

#2 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

Lietotājs

• Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 12 janvāris 2018 - 11:08

Uzklausīšu padomu par cimdiem.

Vajag junioram nopirkt labus/siltus pirkstaiņus, lai nenosalst visu dienu darbojoties ārā.

Sev savā laikā esmu izmēģinājis vairākus no Norfin, bet īsti neesmu apmierināts ar viņu ilgdzīvošanu...

Viens variants būtu slēpošanas cimdi....

Jau vairākus gadus, gan agra pavasara copē Ventā, gan troļļojot līdz ledum ņemu dubultos slēpošanas cimdus. Pirmais pāris drēbe (plāns flīsis laikam) otrā obligāti ūdens necaurlaidīga, parasti uz atlaidēm sportdirekta mājas lapā apmēram 10-15 eiriku robežās. 

• 0

#3 OFFLINE   Spura27

Spura27

Jauniņais

• Biedrs
  • 27 ieraksti
  • Atrašanās vietaTuraida

Izveidots 12 janvāris 2018 - 07:49

Uzklausīšu padomu par cimdiem.

Vajag junioram nopirkt labus/siltus pirkstaiņus, lai nenosalst visu dienu darbojoties ārā.

Sev savā laikā esmu izmēģinājis vairākus no Norfin, bet īsti neesmu apmierināts ar viņu ilgdzīvošanu...

Viens variants būtu slēpošanas cimdi....

• 0

#4 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 805 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 23 novembris 2017 - 22:04

Pasūtīju uz decembri garās vilnas zeķes, cena lielāka nekā veikalos, jo roku darbs.

• 0

#5 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 342 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 20 novembris 2017 - 19:15

Itādas zeķes reiz nopirkās PRIZMĀ...nu pa pirmo zorti...,,ilgispēlējošas" i siltuma ziņā, i nodiluma,i garums atbilstošs ! ;)  :emoticon-0148-yes2: Tagad viņām ir atlaides, lielajās RIMĪ bodēs,maksā 2,67 eironaudas.Esmu redzējis šīs zeķes arī MAXSIMKĀS.Silti iesaku !

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  052.JPG   141,89K   7 reizes lejupielādēts

• 4

#6 OFFLINE   Onslovs

Onslovs

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 113 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 20 aprīlis 2016 - 12:05

Labadiena!

Pāgājušogad Balvos iepirkos armijas preču veikalā.Nosaukumu neatceros. Šogad Balvos šo veikalu neatradu. Tauta un zīlītes mācēja teikt, ka veikals pārcēlies vai nu uz Madonu, vai nu uz Citurieni.

Varbūt kāds varūtu nokomentēt?! Paldies.

• 0

#7 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

Lietotājs

• Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 07 februāris 2015 - 18:39

Kolēģi nepieciešams viedoklis.

Meklēju drēbīti savam ķermenim, laika apstākļiem līdz -6 , kā arī ar drošu lietus izturību, jo doma ir agrs pavasaris (vimbu laiks arī nakts cope lai nenosaltu ) un vēls rudens (trollis). Papētot nonācu pie 3 kostīmiem

1) Sundridge Crossflow Pro 2 Piece Breathable Fishing Flotation Suit (peldoši elpojošs  teiksim links   http://www.anglingdi...GeeihoCa8Lw_wcB )

2) Gamakatsu Hyper Thermal Suits (links attiecīgi   http://www.ebay.com/...=STRK:MEBIDX:IT )

3)  Shimano NEXUS RB-055J (links   http://www.eboat.lv/...rb-055j-sarkans )

Kas nedaudz satrauc par pirmajiem 2 ir ūdens un elpošanas parametri abi 5000, par Shimano .... ir spoles, bet kā ar drēbi poņas nav, ja ir šo kostīmu lietotāji padalās ar pieredzi.

Ivo būtu jauki uzzināt Tavu viedokli par Team Norway drēbes kvalitāti un funkcionalitāti.

budžets 260 Eur +/-

Paldies

• 1

#8 OFFLINE   ZEBASTERS

ZEBASTERS

Jānis

• Biedrs
  • 9 ieraksti
  • Atrašanās vietaSkaistkalne

Izveidots 07 janvāris 2015 - 21:57

Tuvējās ārzemēs saprātīga cena. Mazliet virs 200 ērikiem. Arī visi norfini cenas ziņā runājami.... Tā nav reklāma...

• 0

#9 OFFLINE   Redboat

Redboat

Lietotājs

• Biedrs
  • 49 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 07 janvāris 2015 - 20:45

Sumināti, Kungi! Vai kāds var padalīties iespaidos par Graf ziemas kombinzonu?

... ar skatījos uz to Graf, nu labs jau ir, bet ne visiem cena patiks, pats lietoju ne gluži copei radītus, bet lieliski kaplpo, proti HH brendu (kosmiski dārgs :-) ), ir ar Norfin Extreme 2 skapī....

• 0

#10 OFFLINE   ZEBASTERS

ZEBASTERS

Jānis

• Biedrs
  • 9 ieraksti
  • Atrašanās vietaSkaistkalne

Izveidots 05 janvāris 2015 - 23:28

Sumināti, Kungi! Vai kāds var padalīties iespaidos par Graf ziemas kombinzonu?

• 0

#11 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 16 februāris 2014 - 20:43

Līdzīgi šiem 

Hunting_cimdi2.jpeg?1377842207

• 0

#12 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 16 februāris 2014 - 20:41

Lietoju vienus no lētākajiem ar magnētiem uz īkšķi un pirkstiem. Nopirku gadus 5 atpakaļ un citus negribu, esmu copējis pie -20 un lielā vējā Peipī. Šogad šomam tādus nopirku Salmo veikalā, maksāja 8,50 EUR, šis tagad arī apmierināts.

P.s NORFIN tie nebija

• 0

#13 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 337 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 16 februāris 2014 - 20:33

Kādus cimdus copei lietojat? Biju nopircis Norfina ar tādu kā kažoka augšpusi un neoprēna delnām. Pēc vienas sezonas sadalījās reizinātājos :angry:.

• 0

#14 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 26 janvāris 2014 - 20:42

• 0

#15 OFFLINE   swimme

swimme

swimme

• Biedrs
  • 1 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 25 janvāris 2014 - 19:13

Dažus gadus atpakaļ iegādājos peldošo Team Norway divdaļīgo kombi, bet sanāca tā, ka kārtīgi neizžāvēju laikam un sāka nedaudz pelēt un smirdēt. Izmazgāju veļasmašīnā uz maigo režīmu pie 30°, bet tā smaka nedaudz palika. Vai ir kādas idejas? Varbūt vēlreiz mazgāt? Bail, ka nezaudē savas funkcijas. Viņam tur iekšā esot putu kārta.

https://www.delfim.lv/public/style_images/master/attachicon.gifNorway.JPG

Tādos gadījumos vislabāk būtu to apstrādāt ar jonizatoru. Tas dezinficētu nopietni. Un nesabojātu materiālu. 

• 0

#16 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 25 janvāris 2014 - 17:52

Šodien iemēģināju jauno NORFIN EXTREME 3 LIMITED EDITION, teikšu godīgi - esmu patīkami pārsteigts, pie -13 jutos ļoti omulīgi, kā pie mammas azotē. Ļoti patika biksēm augšējie savilcēji, varēju pieregulēt pie savas darba tulznas. Laikam jau NG būs taisnība - beidzot viņiem ir izdevies atrast optimālu copmaņa kostīmu.

• 0

#17 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

Edgars

• Biedrs+
  • 263 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots 23 janvāris 2014 - 20:13

Nu nez - es seafoxā jau veikalā mērot paspēju iesvīst! Un jaunajai visas plecu un locītavu daļas ir plānas uztaisītas, varētu būt ka tās vietas sals! Pats vēl neesmu paspējis neko iepirkt, jo bikses man nevajag, vecās vēl labas, tikai uzpūst impregniķi vajag, a jakas atsevišķi nesū...a netirgo! Tā ka laikam šito sezonu vēl noplēsīšu līdz galam un tad arī domāšu!

• 0

#18 OFFLINE   seedoo

seedoo

Aivars

• Biedrs+
  • 301 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Labs cilvēks

Izveidots 23 janvāris 2014 - 11:01

zivnieks labi uzrakstīja, dodies uz bodi un šobrīd par labām cenām paņem ko siltāku, peldošajam vēl ir laiks ;) !!!

• 0

#19 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 23 janvāris 2014 - 09:39

Sencis

apskaties, ko Lāčuks raksta Norfin sadaļā :)

• 0

#20 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 23 janvāris 2014 - 09:36

bet jāpiekrīt gan arī seedoo, ja man būtu tāda rocība, tad man būtu viendaļīgs un peldošs - pirmajam ledum, bet pēc tam jau divdaļīgais.

• 0

#21 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 23 janvāris 2014 - 09:29

ja es tagad pirktu, tad nedomādams ņemtu trešo extrīmi. Pie kam tieši tagad (ja vēl ir palikuši) limited edition ir vienkārši pasakainā cenā...

p.s.

ja par siltumu, tad lai arī esmu glamūrīgi slaids, bet zem otrā extrīma vairāk par divām ādiņām neesmu vilcis nekad, bet esmu sēdējis arī -30. tad tikai jaka ciet un viss ir kārtībā

p.s.s

man ar norfinu nav nekāda sakara :) bet sezonu esmu nodzīvojies peldošajā seafoxā, no kura laimīgs tiku vaļā, paņēmu otro extrīmu, un goda vārds kā diena pret nakti - silts, ērts, lietu tur, un par biksēm es vispār esmu sajūsmā, man vairāk neko nevajag, es gan arī neesmu izlepis :) bet mans ideālais kombis izskatītos tā - otrā extrīma bikses un trešā extrīma jaka :)

p.s.s.s

tie kam ir viendaļīgie kombji, var pateikt kaut vienu priekšrocību tam? ja neskaita peldēšanās iespēju... reāli interesē :)

• 0

#22 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 291 ieraksti
  • Atrašanās vietaPie Rīga

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 21:19

O viedokļi dalās! Jautājums abiem kungiem - ja būtu jāpērk vēlreiz, ar tagadējo pieredzi, vai pirktu?

Uz nākošo ziemu kā reiz domāju par jaunu. Ja SeaFox būs kaut tuvu tai kvalitātei, kas manam vecajam, tad pirkšu. Otra alternatīva ir norvēģu zvejnieku izmantotie(ražotāju tagad nepateikšu). Es pa Zviedrijas ziemeļiem dzīvojos tikai vasarās, tā kā -40 man navajag. :-)
  • 0

#23 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 337 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 20:29

Es pirktu! Pirmajam un pēdējam ledum ir OK, dziļai ziemai +Zviedrijas Ziemeļiem noteikti ka Nē! Šaubos, ka šāda veida copes tērps būs visiem dzīves gadījumiem!Pats arī esmu ar to sēdējis copē -30 nu kā redzi dzīvs:)))

Nu,jā, bet uz Zviedriju būs jābrauc...

• 0

#24 OFFLINE   seedoo

seedoo

Aivars

• Biedrs+
  • 301 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 20:24

Es pirktu! Pirmajam un pēdējam ledum ir OK, dziļai ziemai +Zviedrijas Ziemeļiem noteikti ka Nē! Šaubos, ka šāda veida copes tērps būs visiem dzīves gadījumiem!Pats arī esmu ar to sēdējis copē -30 nu kā redzi dzīvs:)))

• 0

#25 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 337 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 20:19

O viedokļi dalās! Jautājums abiem kungiem - ja būtu jāpērk vēlreiz, ar tagadējo pieredzi, vai pirktu?

• 0

#26 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 291 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 20:16

DAKTERP ES JAU VISPĀR TĀDS SALĪGS ;)  Var jau zem katra savilkt 10 ādas tikai tas nav vajadzīgs katriem mīnusie ir savs abģērbs, arī shimano nexus, ir ļoti plāns tikai tur velk apakšā adas atkarībā no temperatūras, tad viss ir sauss un komfortabli.

Vairāk par trim veļām neesmu vilcis. Nullite, pirmais/otrais un tad max trijniekuvelku. Sestdien pie mīnus 12-13 sēdēju ar nulliti un otro.

• 0

#27 OFFLINE   seedoo

seedoo

Aivars

• Biedrs+
  • 301 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 20:13

DAKTERP ES JAU VISPĀR TĀDS SALĪGS ;)  Var jau zem katra savilkt 10 ādas tikai tas nav vajadzīgs katriem mīnusie ir savs abģērbs, arī shimano nexus, ir ļoti plāns tikai tur velk apakšā adas atkarībā no temperatūras, tad viss ir sauss un komfortabli.

• 0

#28 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 291 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 19:55

nu nezinu par DUBARU... Man ir vecais labais SEAFOX, peldoš, viendaļīgs. ja pareizi savelk apakšā termo komplektus, tad esmu Peipī pie -30 sēdējis. Vienigo kā minusu varu pateikt tikai to - braucot autiņā, svīsti. Bet nu jau daudzus gadus, pat tepat līdz Lielupei braucu termo, un kombiņu velku pie ūdens. Oj, pie ļadus.

P.S. Vienīgi,, ka esmu dzirdējis, ka jaunie Foxi neesot tik labi. Bet tas tā, na ljubitelja. :D

• 0

#29 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 337 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 19:34

Sencis peld jau viņi peld, iekšā tajos ir jābūt CE marķējumam, kas atbilst IAL, normām-droši! Ar to elpošanu pašvakāk, pašam ir sundridge viss kārtībā , priekš pirmiem lediem labs, lielākos mīnusos DUBARS!

Nu re, situācija pamazām sāk noskaidroties :) . Ir divi punkti, kas liek atmest domu par peldošo: neelpo un salst. Atliek, laikam "nīstais" Norfins. Ja tikai kādi igauņi vai skandināvi a nedod Dies i latvju bāleliņi nesadomā izdot ukazu, ka bez peldošā uz ledus ne soli. Es nebŗīnīšos, ka BTA murgainā iniciatīva par copmaņu OCTA valdības gaiteņos atradīs dzirdīgas ausis.

• 0

#30 OFFLINE   seedoo

seedoo

Aivars

• Biedrs+
  • 301 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 19:21

Sencis peld jau viņi peld, iekšā tajos ir jābūt CE marķējumam, kas atbilst IAL, normām-droši! Ar to elpošanu pašvakāk, pašam ir sundridge viss kārtībā , priekš pirmiem lediem labs, lielākos mīnusos DUBARS!

• 0

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)