Jump to content


Bilde
* * * * * 1 balsis

Makšķernieku veikali un pārdevēji

copes bode makšķernieku veikals copes lietu pārdevēji copes lietas cope

  • Lai atbildētu ienāc saitā
72 atbildes šajā tēmā

#31 OFFLINE   zaraza

zaraza

    Rakstnieks

  • Biedrs+
  • 971 ieraksti

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 21:06

Paklau, a jig.lv avotu ielā viss, tavo? :)

 

Nekas nav "tovo" :)

 

JIG.LV ir jauka kluba tipa papirbode, šauri specializēta uz spiningošanu, kurā tirgoju tikai to, kas pašam patīk un intereše, un  kura pašlaik piegāzta ar preci ka nav kur apgriezties :) Tas ir mans personīgais mīļais projekts, kuru uzsāku kā hobiju un , cerams, esmu novedis līdz cienīgam profesionālam līmenim.

 

"Lucky Fishing" ir radies kā investīciju projekts , ar domu radīt mini-universālveikalu (tikai nezau`dejot konsultāciju un pakalpošanas kvalitāti), ar plašu sortimentu fīderim un spiningam, visādās budžeta klasēs ne tikai kas man "snobiski" patīk vai nepatīk, intereše vai neinteresē.  No tārpiem, līdz augstā gala precei. Ar JIG.LV sortiments pārklājas uz procentiem 25-30, ne vairāk. Kodola preces Daiwa/Cormoran , TOIRTAP, KEITECH, CARROT STIX, CRAZY FISH, FAVORITE kāti (daudz palšākā sortimentā kā jig.lv), PROF MONTAZH un SEVI FISHING fīderu lietas, LUCKY JOHN, SALMO, AGAT, BANAX , būs vēl vairāki jauni brendi, Pilnīgi cits koncepts,  sortiments,  cenu politika utt. Šajā projektā ir ne tikai manas investīcijas, un es tajā piedalos kā akcionārs un palīdzu ar mārketingu, loģistiku utt , konsultēju un kontrolēju stratēģiskos rādītājus., taču veikala iekšējās lietās nejaucos un taktiskus lēmumus nepieņemu. Tur ir profesionāla komanda ar veikala direktoru Elviju priekšgalā, kas arī ir pilnvaroti pieņem lēmumus par cenām, sortimentu utt.    


  • 2

#32 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 12:32

Tas labi, jo tuvāk darbam veikalu, kur var fiks ieskriet paķert kaut ko nu 1000% vajadzīgu, laikam grūti iedomāties :D


  • 0

#33 OFFLINE   ramex

ramex

    Mareks

  • Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 08:57

Paklau, a jig.lv avotu ielā viss, tavo? :)

izskatas ka Lucky Fishing XXL ir vispārējais copes veikals

 

 a JIG.lv paliek ar specializācijunovirizi uz jigoshanu tikai un vienīgi ?


  • 1

#34 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 07:55

Paklau, a jig.lv avotu ielā viss, tavo? :)


  • 0

#35 OFFLINE   zaraza

zaraza

    Rakstnieks

  • Biedrs+
  • 971 ieraksti

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 07:19

Papildus banerim atļaušos iemest reklāmu manam (ja precīzi, tad gan ne tikai manam) jaunajam copes veikala projektam "Lucky Fishing". p.s. Lūgums par spamu pa lūpām nesist - man flauta jāspēlē!!!

--------------

 

LAST CALL! Vēl 2 pēdējās dienas tuprinās jaunā veikala starta akcija - 15% ATLAIDE VISĀM PRECĒM! WELCOME!
 
Mūsu preču klāstā`
:
- DAIWA (spoles, spiningi, auklas, apgērbi, mānekļi, aksesuāri)
- CORMORAN (spoles, fīderi, mānekļi, aksesuāri, apģērbs)
- FAVORITE FISHING( spiningi)
- CRAZY FISH (spiningi)
- KAITECH (japāņu "ēdamgumijas")
-CARROT STIX (spiningi)
- AGAT (āķi, pavadas, furnitūra, mānekļi, spiningi)
-BANAX (fīderi)
- LUCKY JOHN un SALMO (mānekļi, spiningi, fīderi, barības)
- TOIRTAP (ukraiņu "ēdamgumijas")
- SENSAS (barības)
- PROF MONTAZH (ukraiņu grunteņu un fīderu sistēmas, atraktanti, barības u.c.)
- Plašs japāņu āķu un furnitūras sortiments - VANFOOK, DECOY, FUDO, OWNER
- YGK un INTECH pītās auklas
 - citas lietas
 
Mēs esam nupat "dzimuši" un augam, sortiments tiek papildināts ik dienas! Vairāk informācijas mūsu Facebook - http://www.facebook.com/luckyfishinglv
 
 
Trakās starta dienas jaunajā veikalā turpinās vēl līdz sestdiena. Ja kāds vēl pēdējā brīdī pirms 1.maija  SEZONAS LIELĀ MOMENTA, vēl grib uzspēt "uztankoties", tad šī ir laba iespēja !!!

Pievienots(ie) fails(i)


  • 1

#36 OFFLINE   klops_G

klops_G

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 94 ieraksti
  • Atrašanās vietaLv

Izveidots 21 aprīlis 2016 - 18:37

Paldies! ;)


  • 0

#37 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 21 aprīlis 2016 - 12:25

,,Milo,,Bruņinieku 45 Tel Agris Ziediņš 22061181


  • 0

#38 OFFLINE   klops_G

klops_G

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 94 ieraksti
  • Atrašanās vietaLv

Izveidots 21 aprīlis 2016 - 08:33

Kāds var padalīties ar milo veikala kontaktiem? Numurs, ko uzrāda internetā- ''Atvainojiet, šis numurs nav pieejams''


  • 0

#39 OFFLINE   _paa_

_paa_

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 33 ieraksti
  • Atrašanās vietaPurvciems

Izveidots 13 aprīlis 2016 - 10:34

Sakarā ar pārvākšanos lielā preču izpārdošana makšķernieku veikalā Mūkusalas ielā 25. Visām precēm -40 %


  • 1

#40 OFFLINE   root

root

    Valts

  • Biedrs+
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 22 marts 2016 - 17:06

 


696 vai kas tamlīdzīgs

 

696 tur nav ne smakas no tām precēm,vienīgi fishman.  Bet dīvaini tāda lapa,pilns ar produktiem bet sadarbojas tik ar veikaliem

 

Uzzvani uz to 696 gan jau ja iedosi akara kataloga kodu, pateiks tev cenu un sadabūs. Lielākā daļa slinko ar visu preču katalogu adekvātu uzturēšanu.


  • 0

#41 OFFLINE   _paa_

_paa_

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 33 ieraksti
  • Atrašanās vietaPurvciems

Izveidots 22 marts 2016 - 15:18

Akara ir vairumtirgotājs, cilvēkiem no ielas neko nepārdod, tikai ar pārskaitījumu.


  • 0

#42 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 22 marts 2016 - 15:02


696 vai kas tamlīdzīgs

 

696 tur nav ne smakas no tām precēm,vienīgi fishman.  Bet dīvaini tāda lapa,pilns ar produktiem bet sadarbojas tik ar veikaliem


  • 0

#43 OFFLINE   root

root

    Valts

  • Biedrs+
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 22 marts 2016 - 13:58

Ir kāds bijis Maskavas ielā 322 Sia"Akara" tur ir birojs vai veikals ar ?

Birojs, es jau vienreiz šiem zvanīju. Pasūtīt varēja caur internetveikalu, ja nemaldos 696 vai kas tamlīdzīgs.


  • 0

#44 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 22 marts 2016 - 13:54

Ir kāds bijis Maskavas ielā 322 Sia"Akara" tur ir birojs vai veikals ar ?


  • 0

#45 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 24 februāris 2016 - 14:50

Rekur atlaides itkā https://www.ss.lv/ms...les/bxkbdc.html


  • 0

#46 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 05 septembris 2015 - 18:16

salmo jugla strādā no 9 svētdienās nekas nav mainījies ?


  • 0

#47 OFFLINE   root

root

    Valts

  • Biedrs+
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 25 augusts 2015 - 19:24

Makšķernieku veikalā Mūkusalas ielā 25 beidzot sagaidījām polarizētās saulesbrilles made in Taiwan. Kvalitate ievērojami labāka kā lētajām ķīniešu brillem, bet cena veca labā :)  Plastmasas rāmjos ir pieejami diva veida stikli, dzelteni brūni un tumši pelēki. Ir arī nedaudz dārgākas brilles metāla rāmjos. Vēl ir mazie vēžu murdiņi un lētie ķīniešu vobleri kā arī shanhudo monofīlā aukla 0.2; 0.25; 0.28mm. Par auklu ir ļoti labas atsauksmes no klientiem.

Runājot par polarizētajām saulesbrillēm, vēl neslikts variants briļļainajiem (nu tāds kā es) ir Fielman. Polarizētās, kuras velk pa virsu parastajām. Nosedz labi arī sānus, kā arī nav jāsatraucas par izmaksām, parēķināju lai savu dioptriju dabūtu polarizētu izmaksas būtu tuvu 250 jorikiem. Ražotājs ir Polaroid, bet laikam atrast dzeltenās man izdevās tikai Fielman, cena diezgan adekvāta ar atlaidīti sanāca 27 eināri.


  • 2

#48 OFFLINE   _paa_

_paa_

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 33 ieraksti
  • Atrašanās vietaPurvciems

Izveidots 25 augusts 2015 - 14:01

Makšķernieku veikalā Mūkusalas ielā 25 beidzot sagaidījām polarizētās saulesbrilles made in Taiwan. Kvalitate ievērojami labāka kā lētajām ķīniešu brillem, bet cena veca labā :)  Plastmasas rāmjos ir pieejami diva veida stikli, dzelteni brūni un tumši pelēki. Ir arī nedaudz dārgākas brilles metāla rāmjos. Vēl ir mazie vēžu murdiņi un lētie ķīniešu vobleri kā arī shanhudo monofīlā aukla 0.2; 0.25; 0.28mm. Par auklu ir ļoti labas atsauksmes no klientiem.


  • 0

#49 OFFLINE   Gvards

Gvards

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 22 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga.

Izveidots 09 jūlijs 2015 - 19:30

Liels paldies par laba vēlējumiem! 

Bet par to zivs nosaukumu.... Es Tevi aizvainoju? Nepamanīju. Nu tad atvaino, ja tā.


  • 0

#50 OFFLINE   barracuda

barracuda

    Gints

  • Biedrs
  • 65 ieraksti
  • Atrašanās vietaLondon

Labs cilvēks

Izveidots 09 jūlijs 2015 - 19:03

 barracuda un Barakuda izklausās līdzīgi, bet nekas nav kopēts.Atšķirība tomēr ir.

Lai veicās.... Bet barakuda ir barakuda, ta ir zivs jebkura gadijuma....Sauc to ka gribi. man ir .....uj

Un kopuma, latviesi jau tadi jefinji jau vien ir....


  • 0

#51 OFFLINE   Gvards

Gvards

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 22 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga.

Izveidots 07 jūlijs 2015 - 17:48

 barracuda un Barakuda izklausās līdzīgi, bet nekas nav kopēts.Atšķirība tomēr ir.
  • 1

#52 OFFLINE   barracuda

barracuda

    Gints

  • Biedrs
  • 65 ieraksti
  • Atrašanās vietaLondon

Labs cilvēks

Izveidots 06 jūlijs 2015 - 00:18

Jaa, pie tam nosauca veikalu mana nika varda...


  • 0

#53 OFFLINE   root

root

    Valts

  • Biedrs+
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 30 jūnijs 2015 - 16:14

Nejauši izlasīju Ļ.cien. Robinsona postu par Salmo auklām. Es neesmu Salmo veikala fans, es šo veikalu nelobēju un man par reklāmu neviens nemaksā. Un ja ir kas sūdīgs to arī paužu, bet par auklām, nu būs šoreiz greizi. vai nu cien. Robinsons nosauc konkrēto modelīti, vai tomēr ar to kritiku nebūs lāgā. Jau vairākus gadus izmantoju Salmo Ice Magic un šogad pārbaudīju to jauno ledus auklu... neatceros nosaukumu. Pats esemu pārbaudījis ar mikrometru. Tā aukla kas ražota japānā par 100% atbilst uz iepakojuma norādītajam. Turklāt vēl nekad nav pievīlusi ne ziemas, ne vasaras copē.

Ar Salmo monofīlajām nekad neko sliktu neesmu manījis. Kaut kad biju paņēmis mono fīdera auklu ļoti pat iepatikās, mazstaipīga.  Pītās būtu interesanti pamērīt un salīdzināt Salmo ar to pašu Varivas vai MOMOI, pircis jaunās Salmo neesmu, gadus 15 atpakaļ bija Elite braid, šķita ļoti pacieta.


  • 1

#54 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 30 jūnijs 2015 - 14:45

Nejauši izlasīju Ļ.cien. Robinsona postu par Salmo auklām. Es neesmu Salmo veikala fans, es šo veikalu nelobēju un man par reklāmu neviens nemaksā. Un ja ir kas sūdīgs to arī paužu, bet par auklām, nu būs šoreiz greizi. vai nu cien. Robinsons nosauc konkrēto modelīti, vai tomēr ar to kritiku nebūs lāgā. Jau vairākus gadus izmantoju Salmo Ice Magic un šogad pārbaudīju to jauno ledus auklu... neatceros nosaukumu. Pats esemu pārbaudījis ar mikrometru. Tā aukla kas ražota japānā par 100% atbilst uz iepakojuma norādītajam. Turklāt vēl nekad nav pievīlusi ne ziemas, ne vasaras copē.


  • 0

#55 OFFLINE   Vincis

Vincis

    Vitālijs

  • Biedrs
  • 44 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga (Ziepčiks) - Valka

Izveidots 30 jūnijs 2015 - 13:50

No Facebook jāsaprot, ka Rīgā veras jauns veikals - http://www.barakuda.lv/. Tas nevar nepriecēt, pozitīvi! 

Šeit Facebook links, izskatās, ka būs iepazīšanās cenas un arī akcija uz "Share" un "Like" - https://www.facebook...kuda.lv?fref=ts


  • 1

#56 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 20 maijs 2014 - 21:02

cien.Robinson, tavi kategoriskie un nievājošie izteikumi par Salmo produkciju, pie tam izteikti PIEŅĒMUMA formā, var radīt šaubas par garīgā brieduma pakāpi, kas nav ne slikti , ne pārsteidzoši , jo attaino tikai un vienīgi kāda indivīda organisma fizioloģiskos procesus, kas noteikti nav ši foruma auditorijas interešu lokā, BET tomēr aizskar šo biedru intereses, radot mulsumu, aplūkojot savu makšķerpiederumu arsenālu, kur Salmo izstrādājumi gandrīz katram ieņem noteiktu vietu.

Tavai zināšanai- Salmo savas auklas un citus produktus neražo kaktu un krūmu kantoros, auklu testam iepirktas iekārtas kādu tuvākajā apkārtnē nevienam nav un tik drīz nebūs, realizācijas kanāli 25 gadu garumā būti izsīkuši ja vidējam hobija makšķerniekam radīti produkti saskartos ar masveida kvalitātes problēmām.

Nav nemaz sarežģiti, ja neuzstāda maksimālas prasības pret citiem un minimālas pret sevi, bet ej nu sazKungs

Kungs nelobēsim vienu ražotāju un basta.Te nav audzināšanas stunda .Arlabunakti @usis.Un neizpušķo saviem tekstiem otra tekstu,to jau raksti Tu nevis es.Nomierinies,rīt darbs Salmo bodē.


  • 0

#57 OFFLINE   usis

usis

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 51 ieraksti

Izveidots 20 maijs 2014 - 20:47

cien.Robinson, tavi kategoriskie un nievājošie izteikumi par Salmo produkciju, pie tam izteikti PIEŅĒMUMA formā, var radīt šaubas par garīgā brieduma pakāpi, kas nav ne slikti , ne pārsteidzoši , jo attaino tikai un vienīgi kāda indivīda organisma fizioloģiskos procesus, kas noteikti nav ši foruma auditorijas interešu lokā, BET tomēr aizskar šo biedru intereses, radot mulsumu, aplūkojot savu makšķerpiederumu arsenālu, kur Salmo izstrādājumi gandrīz katram ieņem noteiktu vietu.

Tavai zināšanai- Salmo savas auklas un citus produktus neražo kaktu un krūmu kantoros, auklu testam iepirktas iekārtas kādu tuvākajā apkārtnē nevienam nav un tik drīz nebūs, realizācijas kanāli 25 gadu garumā būti izsīkuši ja vidējam hobija makšķerniekam radīti produkti saskartos ar masveida kvalitātes problēmām.

Nav nemaz sarežģiti, ja neuzstāda maksimālas prasības pret citiem un minimālas pret sevi, bet ej nu sazini :) 


  • 1

#58 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 19 maijs 2014 - 21:28

tas labi :)

Būs jau labi ;)


  • 0

#59 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

    "Ēsma"

  • Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 19 maijs 2014 - 21:12

tas labi :) 


  • 0

#60 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 19 maijs 2014 - 20:52

pats esi mērijis vai gudri spried?

Kopā copējuši neesam, bet var jau mierīgāk, bez stresa un ecēšām rakstīt. Sveiks!! Raksti rakstīšanas pēc, vai garīgā neesi, vai esi SALMO fans?? Nav ideālu auklu. Es mēru visas auklas biedrs!!


  • 0





Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: copes bode, makšķernieku veikals, copes lietu pārdevēji, copes lietas, cope

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)