Jump to content

Bilde

• Lai atbildētu ienāc saitā
110 atbildes šajā tēmā

#61 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Īsts copmanis

• Biedrs+
  • 1 495 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 20 septembris 2014 - 20:00

Man ir kādi akas grods, 1 m augsts,  pirmais siets no apakšas ap 50 cm, virs dūmu ieejas smalkais metāla ziets  

• 0

#62 OFFLINE   Andzus

Andzus

Andža

• Biedrs+
  • 1 250 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 19 septembris 2014 - 15:26

Jautājums: Mūrētā no ķieģeļiem ceplī ienāk iekšā truba, cik no trubas optimālais attālums līdz pirmajam sietam, uz kura liek zivis? :) 

• 0

#63 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Īsts copmanis

• Biedrs+
  • 1 495 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 05 augusts 2014 - 22:10

Nav nekādas vajadzības likt foliju, tad zivis normāli nenokūpināsi. Es uz restes uzlieku kārkla viciņas, pie tām ne līnis, ne cita glumā zivs nelīp. Breksim un vimbai var arī nelikt vispār. Vēl ieteikums - neraut karstas zivis nost, lai bik atsilst.

• 2

#64 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 378 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 05 augusts 2014 - 20:33

Varbūt tas knifs ir citur ???

Lai nepiecepās pie restēm un tikai ;), paņem aiz foliju galiem un izcel zivi arrā! :emoticon-0148-yes2:

Paldies Snipien ,tāpēc domāju kāpēc vienmēr pielīp zivs mugura pie redelēm :D Smērē redeli  ar visu, kaut ar solidolu :D  Bet tāpat pielips :) Tad redz kur taā knifa :) Paldies!!

CL reiz izskanēja ieteikums restes uzsildīt,pirms likt virsū zivis.Darīju tā ar gāzes lodlampas palīdzību...strādā...zivs nepiecepas!Vēl esmu ziedis redeles ar augu eļļu...labāk jau ir kā uz sausām,bet čota,tāpat pieķēra.Nolēmu pamēģināt noziest pašu zivi...pa pirmo! :emoticon-0148-yes2: Man jau domāt,ka tam ir gaužām vienkāršs skaidrojums...vienkārši ziežot pašu zivi,tās eļļas ir vairāk vienuviet.

• 0

#65 OFFLINE   J0nis

J0nis

Jānis

• Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaIecava

Izveidots 05 augusts 2014 - 20:16

Lai nepiecepās pie restēm un tikai ;), paņem aiz foliju galiem un izcel zivi arrā! :emoticon-0148-yes2:

Paldies Snipien ,tāpēc domāju kāpēc vienmēr pielīp zivs mugura pie redelēm :D Smērē redeli  ar visu, kaut ar solidolu :D  Bet tāpat pielips :) Tad redz kur taā knifa :) Paldies!!

• 0

#66 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 378 ieraksti

Izveidots 05 augusts 2014 - 18:19

• 0

#67 OFFLINE   J0nis

J0nis

Jānis

• Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaIecava

Izveidots 05 augusts 2014 - 16:36

admin...ja ieinteresē,tad izmēri ir 30х50х25cm.Uz paplātes berās skaidas...es uz sietiem uzklāju foliju...zivis virsū. Paliekot zem kastes ķieģeļus vai laukakmeņus lieku uz uguns vai oglēm...~45 min.un zivītes gatavas! :emoticon-0148-yes2: :)

Snipien, kādēļ liek uz restēm vel foliju ??? Es lieku tieši uz restēm ,varētu būt tas dēļ  tā lai suliņa nepazustu ???? Bet ja lomam mugura nav pārgriezta man liekas tā sula nekur nepazūd,cik esmu taisījis ,liekas nekad nav bijusi sausa ! Varbūt tas knifs ir citur ???

• 0

#68 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 05 augusts 2014 - 15:19

admin...ja ieinteresē
Gaidi zvanu :)
  • 0

#69 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 378 ieraksti

Izveidots 05 augusts 2014 - 11:02

admin...ja ieinteresē,tad izmēri ir 30х50х25cm.Uz paplātes berās skaidas...es uz sietiem uzklāju foliju...zivis virsū. Paliekot zem kastes ķieģeļus vai laukakmeņus lieku uz uguns vai oglēm...~45 min.un zivītes gatavas! :emoticon-0148-yes2: :)

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  001.JPG   345,05K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  002.JPG   276,09K   1 reizes lejupielādēts

• 1

#70 OFFLINE   VERINO

VERINO

Jauniņais

• Biedrs
  • 24 ieraksti
  • Atrašanās vietaDaugavas krasts

Izveidots 05 augusts 2014 - 08:59

Lauka apstākļos nav nekā vienkāršāka par bedres kūpinātavu, kuru sauc arī par pepinātavu. Līdzi jāpaņem vien siets uz kura likt zivis un maisa drēbe, vai līdzīgs audums, ar ko to visu pasākumu apsegt. Tā senāk taisīja zivis visi tie, kuri darbojās pa Lubānu un uz to brauca augšā pa Aivieksti. Jebkurā vietā,kur kaut neliels paaugstinājums, tas lai iekšā nesakrātos ūdens, izraka bedri, nedaudz mazāku kā līdzi paņemtais siets. Bedrē izkurināja kārtīgu uguni, kad palika lielas ogles, ar nelielām liesmiņām, sameta virsū smalkos alkšņu zariņus ar visām lapām. Bedrei pāri divus kokus, uz tiem sietu ar zivīm. Var pāri vēl nelielus zariņus, vai klūgas uzlikt, lai maisa audums turas gabaliņu virs zivīm. Un tad to visu apsedza ar audumu. Gatavošanas ilgums atkarīgs no bedres lieluma, cik stipri izkurināts un zivju biezuma. Bet to ātri vien var piešauties. Uz sieta arī vēlams likt kārklu klūgas, vai citus smalkākus zariņus, lai zivis nepiecep pie sieta. Mājas apstākļos to visu var uztaisīt krietni vien nopietnāku. Mēģināšu pievienot vienu tādas nopietnākas kūpināmās bedres bildi, kuru kaut kad, kaut kur, tepat vien kādā no forumiem esmu godīgi nospēris. Cerams autors un bedres īpašnieks neņemts dikti ļaunā.  :)

Pievienots(ie) fails(i)

• 3

#71 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 378 ieraksti

Izveidots 05 augusts 2014 - 08:07

te vietā jautājumi, tu noķersi kūpināmu zivi pirmajā , jeb piektajā dienā, vai vēlies uzbūvēto atstāt arī nākamajām paaudzēm:)

mans lielais puika piegāja šīm lietām racionāli un nopirka to pārvietojomo, ko visās malās pa nelielām naudām tirgo, paber apakšā ogles , durvis ciet un pīpo mierīgi.

Zivi dabūšu pirmajā-otrajā dienā, pievedīs no privāta dīķa, ja nenoķeršu :), atstāt citiem negribu neko, jo tā ir 3 telšu vietiņa, ko paziņa izīrē citiem un kopj. Varbūt izrakt kādu bedri, nezinu! Varbūt kādā vecā spainī? Krievijā jau tur piekopj tādu kūpināšanu, bet viņiem tur nogāzes, kalni, a te pļava meža vidū un krasts.

Ja Tev nepievedīs divmetrīgas stores :) ,tad atbrauc pie manis pēc kūpināmās kastes...ja vajag ,varam skaidas arī sapiļīt!Kaste bez ,,pompas",bet nokūpināt uz ātru roku var!Četrus ,,atvērtus" līņus šķiet esmu viņā gatavojis.

• 0

#72 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 04 augusts 2014 - 23:51

te vietā jautājumi, tu noķersi kūpināmu zivi pirmajā , jeb piektajā dienā, vai vēlies uzbūvēto atstāt arī nākamajām paaudzēm:)

mans lielais puika piegāja šīm lietām racionāli un nopirka to pārvietojomo, ko visās malās pa nelielām naudām tirgo, paber apakšā ogles , durvis ciet un pīpo mierīgi.

Zivi dabūšu pirmajā-otrajā dienā, pievedīs no privāta dīķa, ja nenoķeršu :), atstāt citiem negribu neko, jo tā ir 3 telšu vietiņa, ko paziņa izīrē citiem un kopj. Varbūt izrakt kādu bedri, nezinu! Varbūt kādā vecā spainī? Krievijā jau tur piekopj tādu kūpināšanu, bet viņiem tur nogāzes, kalni, a te pļava meža vidū un krasts.

• 0

#73 OFFLINE   usis

usis

Lietotājs

• Biedrs
  • 51 ieraksti

Izveidots 04 augusts 2014 - 21:54

• 0

#74 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 04 augusts 2014 - 17:40

Čau, vīri!

Taisos te pēc pāris nedēļām ar ģimeni padzīvot nepilnu nedēļu pie viena Latgales ezeriņa un protams jau laikus jādomā, kā es tās visas lielās zivis apēdīšu :P

Varbūt ir kādi priekšlikumi, kā, vienkāršāk uztaisīt mežā kūpinātavu?

• 0

#75 OFFLINE   jenots13

jenots13

Lietotājs

• Biedrs
  • 67 ieraksti
  • Atrašanās vietaRūjiena

Izveidots 21 jūlijs 2014 - 20:51

Čau Andžu,

precīzi nepateikšu,bet nu tas slīpums nav liels ap kadiem 10 grādiem apm.

Man bija tāda truba,kas bija vērsta uz augšu tapēc liku pa vidu,bet domāju ka savs pluss tam visam tomēr ir  :) ,jo uzliekot laukakmeņus tas dūms sadalas vienmērīgi.

Bet uz 100% taisnību nepretendēju :)

• 0

#76 OFFLINE   Andzus

Andzus

Andža

• Biedrs+
  • 1 250 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 21 jūlijs 2014 - 20:42

Jenots13, gribēju pajautāt, kādā leņķī savai kūpinātavai liki trubu no kurtuves uz pašu cepli? Un vai obligāti trubai jāienāk ceplim pa vidu? 

• 0

#77 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 03 jūnijs 2014 - 17:15

Pievienotais fails  skumbrijas grillēšana.jpg   135,2K   3 reizes lejupielādēts

• 0

#78 OFFLINE   Jan4uks

Jan4uks

Jānis

• Biedrs
  • 11 ieraksti

Izveidots 08 maijs 2014 - 22:06

Tumšs, grūti redzet, bet seifs iemūrēts un apkārt apmureti  kiegeli, kurinams no krasninas prieksas, seifa ieksa akmeni un 3nodalijumi . Priekšā vilkmes regulacijai izveidots, regulejams metāla gabals, pati kupinatava dumu novadisanai pieslegta pie galvena dumvada. Ideāls variants, ja arā ir slikti laika apstakli vai ziema, silti un jauki un pats saus :) ziemā izmantoju šo, vasaras sezonā koka, kas atrodas arā. :)

Pievienots(ie) fails(i)

• 1

#79 OFFLINE   plesigais

plesigais

Aigars

• Biedrs+
  • 957 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 08 maijs 2014 - 22:00

Tā, kā esmu pāķis - man neinteresē smukums, bet praktiskums . steidzīgi bija vajadzīgs mangālis - grils - un maza kūpinātava - tāpēc pacentos - padomāju un šodien pabeidzu un izmeģināju. Vēl jāpārbauda kā strāda, kā kūpinātava .

Pievienotais fails  CIMG7950.JPG   174,27K   4 reizes lejupielādētsPievienotais fails  CIMG7951.JPG   126,26K   3 reizes lejupielādētsPievienotais fails  CIMG7952.JPG   180,6K   3 reizes lejupielādēts

• 3

#80 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 08 maijs 2014 - 21:46

admins,

man vectēvs iebūvēja vecajā saimniecibas virtuvē žāvētavu seifā, apmūreja, domaju lielisks risinajums,   ;) velak kadu foto iemetisu :)

Met tik iekšā, visi risinājumi ir interesanti

• 0

#81 OFFLINE   Jan4uks

Jan4uks

Jānis

• Biedrs
  • 11 ieraksti

Izveidots 08 maijs 2014 - 21:39

admins,

man vectēvs iebūvēja vecajā saimniecibas virtuvē žāvētavu seifā, apmūreja, domaju lielisks risinajums,  ;) velak kadu foto iemetisu :) 

• 0

#82 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 23 marts 2014 - 21:32

tie vaļējie pavardi derīgi ko nebūt uzsildīt, varbūt vistu uzcept, un tad pie noteikuma ka bezvējš.

Cepu ribiņas pa tumsu ar lukturīti, bija ok.

• 0

#83 OFFLINE   usis

usis

Lietotājs

• Biedrs
  • 51 ieraksti

Izveidots 23 marts 2014 - 21:06

tie vaļējie pavardi derīgi ko nebūt uzsildīt, varbūt vistu uzcept, un tad pie noteikuma ka bezvējš.

• 0

#84 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 23 marts 2014 - 12:12

Pirms pāris gadiem biju Cēsīs vēžot vienā privātā dīķī un nobildēju interesantu ideju. Cēsu kalēja darbs. Kāja griežās ap savu asi un augstums arī regulējās. Domāju, ka cienījama ideja.

Pievienotais fails  ugunskura piederumi.jpg   227,75K   3 reizes lejupielādēts

• 1

#85 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 23 marts 2014 - 00:56

Izskatās smuki

Pievienotais fails  paštaisīts mangāls.jpg   77,84K   8 reizes lejupielādēts

• 0

#86 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 20 marts 2014 - 14:21

Pieejams jauns serviss kas ražo kūpinātavas un vītināmos skapjus, kā arī visa veida skaidas kūpināšanai! Te viens no produktiem

Pievienotais fails  pk100i a.jpg   238,78K   5 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  pk100t a.jpg   215,09K   4 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  pk100u a.jpg   231,89K   2 reizes lejupielādēts

Tehniskie rādītāji

Regulārā darba temperatūra: 20 0C līdz 270 0C

Piekļuve darba tilpnei : no priekšas  

Darba tilpnes izmēri: 300X650hX500

Produktu novietošana: vertikāli iekārti vai horizontāli uz plauktiem

Kurtuves izmērs: 300X200hX350

Gabarīti: 300X650hX500

Svars: 60kg

Materiāls: lokšņu tērauds ar biezumu 2 un 3mm.

Vairāk info - Untermo

• 0

#87 OFFLINE   tiko-no-copes

tiko-no-copes

Lietotājs

• Biedrs+
  • 37 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 04 februāris 2014 - 16:38

Vai kādam nav kādas idejas kā realizēt nelielu kūpinātavu privātmājas virtuvē? Pagaidām virtuve vēl ir bez mēbelēm.

Tur jau ir tā Privātmaju priekšrocība , ka nav jāņemās virtuvē - izej uz verandas un kūpini kaut dzelzs kastē  ;)

• 0

#88 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 04 februāris 2014 - 11:55

Vai kādam nav kādas idejas kā realizēt nelielu kūpinātavu privātmājas virtuvē? Pagaidām virtuve vēl ir bez mēbelēm.

• 0

#89 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 353 ieraksti

Izveidots 03 februāris 2014 - 23:39

Smuks variants, tikai jumts šķiet nebūs mūžīgs, bet ideja manuprāt laba

Pievienotais fails  kūpinātava.jpg   51,61K   5 reizes lejupielādēts

Pārējās tapšanas bildes Galerijā

• 1

#90 OFFLINE   jkalvitis

jkalvitis

Jauniņais

• Biedrs
  • 13 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 29 janvāris 2014 - 21:12

Gribēju pajautāt, ja, tomēr, nolemts kūpinātavu mūrēt- no kāda materiāla labāk mūrēt dūmotavu? Līdz šim redzētie varianti ir no ķieģeļiem, bet ķieģelis, manuprāt, ievērojami "apēd" siltumu. Kā būtu ar, piemēram, fibo blokiem? Ir kādi citas alternatīvas ķieģelim?

• 0

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: kūpinātavas, kūpinātavu konstrukcijas, kūpinātavu veidi, viss par kūpinātavām, mangāli, mangālu konstrukcijas, viss dārzam

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)