Jump to content


Bilde

Fīders


  • Lai atbildētu ienāc saitā
310 atbildes šajā tēmā

#61 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

    Alex

  • Biedrs
  • 805 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 11 aprīlis 2017 - 14:16

Nopirku atsvaru  Depo, nožēloju, man vajadzēja tieši 50 g, laba forma, nosvēru mājās - 79 g. Auklu gan pirku makšķernieku veikalā, lēti, cik laba - laiks rādīs. Barotavas sistēmu nopirku, mazāk čakara. Parasto auklu aizmirsu nopirkt, jāizmanto būs vecā labā 0.25.

Pievienots(ie) fails(i)


  • 0

#62 OFFLINE   Johanson

Johanson

    Johanson

  • Biedrs
  • 152 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga, Balvi

Izveidots 11 aprīlis 2017 - 09:25

Sveiki, spečuki! Esmu nobriedis pirmajam fīderkātam :D

Bet jautājums ir par barotavām- vai kaut kur ir dabūjamas 120 gr plastmasas apaļās barotavas?

 

120g pilnīgi noteikti nav deficīts - Rīgā Ēsmas veikalos ir redzētas. Droši vien, ka Salmo arī ir, bet to NG var uzprasīt, viņs zinās pateikt...


  • 0

#63 OFFLINE   Andzus

Andzus

    Andža

  • Biedrs+
  • 1 253 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 11 aprīlis 2017 - 07:31

Snip, paldies :)

Gint, nekā tur traka nav. Standarta svars, ķerot Eesti upē.


  • 1

#64 OFFLINE   pludinsh

pludinsh

    Sandis

  • Biedrs+
  • 306 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 10 aprīlis 2017 - 20:11

taisa arī no plastmasas pudelēm korpusu barotavai!!!

 

 

Pievienotais fails  imgpreview.jpeg   13,15K   2 reizes lejupielādēts


  • 0

#65 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 636 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 10 aprīlis 2017 - 19:29

Andzus !

Ievadi itādu tekstu  (

Кормушка для фидера своими руками )
  • 0

#66 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 636 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 10 aprīlis 2017 - 19:17


Bet jautājums ir par barotavām- vai kaut kur ir dabūjamas 120 gr plastmasas apaļās barotavas?

 

Neesmu spečuks,bet tieši tāpēc...sameklē bildi ar iedomāto barotavu,saproti kas un kā!Piemeklē plastmasas trubu,saborē tajā caumurus un piekļepī klāt  svina vai cita metāla plāksnīti...un visais ! ;)


  • 0

#67 OFFLINE   gintsgg

gintsgg

    Rakstnieks

  • Tēmas admins
  • 859 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 10 aprīlis 2017 - 19:15

Sveiki, spečuki! Esmu nobriedis pirmajam fīderkātam :D

Bet jautājums ir par barotavām- vai kaut kur ir dabūjamas 120 gr plastmasas apaļās barotavas?

Priekš kam Tev tik trakas ?


  • 0

#68 OFFLINE   Andzus

Andzus

    Andža

  • Biedrs+
  • 1 253 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 10 aprīlis 2017 - 18:02

Sveiki, spečuki! Esmu nobriedis pirmajam fīderkātam :D

Bet jautājums ir par barotavām- vai kaut kur ir dabūjamas 120 gr plastmasas apaļās barotavas?


  • 0

#69 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 29 marts 2017 - 18:11

Pietiks bet uz skruves režīma


  • 0

#70 OFFLINE   jaazeps

jaazeps

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 13 ieraksti
  • Atrašanās vietaAizkraukle

Izveidots 29 marts 2017 - 17:59

kuršos ar atlaidi par nakļeikām dabūjams http://hyundai-direc...zis-a-1402.html - vopros - vai jaudas pietiks feeder barību spainī jaukt? parasti jaucu ~3kg paikas


  • 0

#71 OFFLINE   martinsgrinbergs

martinsgrinbergs

    Copmanis😃

  • Biedrs
  • 18 ieraksti
  • Atrašanās vietaAmatas pagasts

Izveidots 19 decembris 2016 - 22:08

NG ar fīderi copē ziemas sākumā Liepājas kanālā.Video patiešām labs,foršs.Tā tik turpināt!!😊👍👍😉


  • 3

#72 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 656 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 19 decembris 2016 - 17:48


dzerot litriem kafijas un stājoties katrā otrajā pieturā, lai piepumpētos un nodarbotos ar līdzīgu huiņu!!

 

Labs,bet te jau jāstājas lai atlietu to kafiju :D


  • 0

#73 OFFLINE   AtisGaiduks

AtisGaiduks

    Atis

  • Biedrs
  • 87 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 19 decembris 2016 - 16:32

Ziemrudeņa Izklaides Latvijas Mežonīgajos Rietumos

 

Šis nebūtu nekāds tāds ārkārtējs pasākums un jūsu uzmanību pat nekādi īpaši nepiesaistītu, ja neņem vērā vienu svarīgu faktoru - laukā ir ziema. :)  Tāpēc nedaudzos vārdos jums ko izstāstīšu.

Pirms kādām divi komats piecām nedēļām sensejs uzpeldēja ar ziņām, ka ir piekodušies skaisti breki. Ja ar plēsējiem perifērijā viss būtu labi, tad šo ziņu palaistu gar ausīm, bet tā kā 3 pēdējie izbraucieni ar gondoniem bija ar skaistām barankām, tad tincināju šamo, lai koļījās, kur tad šādi ķeroties. Nemaz i nenācās ilgi mocīt, jo uzminēju uzreiz! 

^_^

Jau 2 dienas vēlāk rullēju turp ar div’ feideriem padusēs. Tuliņ, tuliņ ķeršu 1-2kg brekus. Jau apzvanīju kaimiņus un pieņēmu pasūtījumus. Vienvārdsakot - Le Classique! Diena skaista un īpaša, jo no rīta saulīte speizd, vēja nav, +/- nulle laukā, tad iedeva putenis ar krusu. Labais! Zivis bija, bet tik visādi plicēni, reta raudiņa, bet no lielbrekiem ne vēsts. :( Daudz zives nodila uz zāļainās kantes + vietējie teicās, ka viss ekšns notiekoties tik’ pa nakti. Vot, nedēļu apakaļ tādi breki nāca... 

:)

Nākamo ned. nogali saliku kārtis tā, lai iecopētu naktī. Laiks “zašibiss” - lietus līst, + 6, un šurputurpu braukājošs pilots, kamā vilnis visu noskalo, kas nav piesiets. Koļēga, kurš bija aizmidzi uz sava beņķa, pamodās ar pāris litriem klēpī, brrrr. Es akal gar krastu medīju savas tārpu bundžiņas, vienu copeni kā arī zivju uzglabājamo tīkliņu. Pa lielam akal brīnumu nakts, jo izteikti labi ķērās raudas (tumsāā!!!!), neviena cienīga breka gan. Loms rīta gaismā diezgan iespaidīgs +/- 7/8kg ar skaistām raudām. Lielākās ap 500 gr. Token  :blink:  Toties aborigēns pastāstīja, ka divas dienas apakaļ tā brekus "ķegaļi". Vells!! :)    

Nu re, un te nu sanāca pārsdienapakaļām velreiz tur aizšaut uz nakts copīt. Kad ierados taj vakarā tā ap pusē vienpadsmitiem, ta biju tur viens kā pirksts. Laukā 3 skaisti grādi virs nulles, gandrīz bezvējš. Ko sirds vel var vēlēties? Ā, labu kodienu. No zivju puses protams.

Tālāk, ja kādam interesanti, nedaudz mikroloģijas: Copēju ar 2 fīderiem. Abiem atmērītais copējamais attālums ~ vienāds: 39 un 46 spoles apgriezieni. Dziļums tur ~ 7m. Sanāk tāda kā ļoti lēzens kritiens, jo krasta kante ir ļoti strauja un stāva, bet tālāk aiziet tā lēnām uz savi 9m kaut kur uz 55+ spoles griezieniem. Abām pītā aukla. Uz “hevīša” (120 Elite Target) feedergum + 0,153mm mono pavadiņa ~ ceņi 70mit ar 14ā numura āķīti. Uz paraboliķa (60ais Dominants) to pat sistēmu tikai bez gumijas. Inline. Straumes nava, tāpēc rukāju ar nelielām 50gr pa pusei slēgtā tipa plastmasas barotavām. Iesākumā paņēmu lielās barotavas un katrā točkā salādēju kādas 10 nu ļoti tārpainas tādas. Ā, paikā maisīju Sensas Black Bremes 1kg + pāris kg ar zemi, atjaucot visu ar pinkām un ķikuriem no Milo bodes.

Tad liku mazākās, barībus spiedu tā konkrēti, lai izskalojas tik pēc 2-3 pārlādēšanās, sēju pavadiņas un iesāku ar vidēji lielu kumāsu - 1 pinka ar +/- 6ķikuriem. Pirmo copi ieraudzīju kur pēc 20 min. - plinders. Otrā cope tāda dīvaina, kauko gals nošūpojās un pamira uz kādu minūti. Velku laukā a tur labs, pat ļoti labs smagums. Blj, tāda balta lāpsta! Smaga liekas arīdzan. (Pēcāk sverot 2.5kg un mērot 53cm. Uauuuu!!) Tā lēnītēm palēnītēm abus punktus atdzīvināju uz žora robežas :D. Pēc metiena kādā 6ajā minūtē te uz viena, te uz otra notiekās kāds notikums. Copes tādas enerģiskas kā vasarā, kad galu purina kāds satrakojies zvērs. Kodās tādi +/-kg breksēni. Neviena shoda!!! Pārgāju pat uz lielo kumosu ar cerību atsijāt lielāku zvīņaini, tas ir 3 pinki un 10mit ķikuri. Ha ha haaa.

Vobšem baigākais kaifs.

Ap 4iem rītā točkas izrubījās un ik pa laikam tik kāds apsūkāts tārpels. Mēģināju ko razkormīt, bet bez panākumiem.

Ap 6iem sapratu, ka ir gana un taisījos uz auto pusi. Kad cēlu krātuvi no ūdens laukā, gandrīz salauzu sev mugurkaulu. No rīta atnākušajam aborigēnam žoklis izkrita pāris reizes atsitoties pret piekrastes akmeņiem.

Nu bāc, šitādu copju deļ vien ir vērts dzīvot. Až ziemu tā īpaši nagribās.

Tāds, ar nedaudz debīlu, bet laimīga cilvēka smaidu maucu mā. Vienīgais mīnus tām nakts copēm ir miega bads. Mājās braucu skaļi klausoties Slipknot un bļaujot ko līdzi, dzerot litriem kafijas un stājoties katrā otrajā pieturā, lai piepumpētos un nodarbotos ar līdzīgu huiņu!! :)

 

a.

 

 

P.S.

P.S.S. Bilžu nava, būs jātic uz vārda. :)


  • 11

#74 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 13 augusts 2016 - 16:47


  • 0

#75 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 13 augusts 2016 - 16:46


  • 0

#76 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 13 augusts 2016 - 16:45


  • 0

#77 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 13 augusts 2016 - 16:45


  • 0

#78 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 13 augusts 2016 - 16:43


  • 0

#79 OFFLINE   gintsgg

gintsgg

    Rakstnieks

  • Tēmas admins
  • 859 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 13 augusts 2016 - 09:43

Tā kā fīdera man nav, bet puika gribēja pacopēt ar grunteni vietā, kur zvaniņu pagrūti lietot (dēl visai ierobežotas platības), tad nācās izlīdzēties ar šādu risinājumu:

9734796740_l.jpg

 

Izrādījās gana labs risinājums un šogad plānoto fīdera iegādi pilnīgi noteikti atlikšu... Rezultāti arī neizpalika :)

9734804561_l.jpg

Varbūt paskaidro kas tas par variantu , bilde maza , neko nevar saprast .


  • 0

#80 OFFLINE   eduks

eduks

    Copes Guru

  • Biedrs+
  • 269 ieraksti

Izveidots 08 augusts 2016 - 13:06

Tā kā fīdera man nav, bet puika gribēja pacopēt ar grunteni vietā, kur zvaniņu pagrūti lietot (dēl visai ierobežotas platības), tad nācās izlīdzēties ar šādu risinājumu:

9734796740_l.jpg

 

Izrādījās gana labs risinājums un šogad plānoto fīdera iegādi pilnīgi noteikti atlikšu... Rezultāti arī neizpalika :)

9734804561_l.jpg


  • 5

#81 OFFLINE   barracuda

barracuda

    Gints

  • Biedrs
  • 65 ieraksti
  • Atrašanās vietaLondon

Labs cilvēks

Izveidots 11 maijs 2016 - 10:09

Man šķiet ka strādājot tīri ar peletēm nebūs pats labākais efekts. Barība strādā daudz aktīvāk. Neesmu gan īpaši pētījis. Taču jau pašlaik method barotavā mīcu iekšā pa drusciņai peletes. ielieku āķi ar ēsmu, uzberu nedaudz barību, ieberu peletes un atkal barību pa virsu. Sanāk kūka ar odziņām. Peletes barībā nekādu lielo skādi nenodara, taču karpām nogādā mazliet prāvākus gabaliņus ko uzlasīt un apēst. A tas halibuts, kas ir barība metodei ir ok. Izmēģināju melno - strādāja ļoti labi. Dienā, kad bija abnormāli sūdīgi laika apstākļi, savas karpiņas noķēru. Pēdējo reizi strādāju ar sarkano un atkal nebija ne vainas :)

 

Cik sapratu, tad halibuts it kā orientējas uz lielo karpu, bet līdz šim neesmu manījis, ka mazajām karpiņām tas traucētu :D Halibut peletes izmantoju jau iepriekšējās sezonās, ka papildus piedevu iebarošanai. Karpām tīk. Man rekords pa pus dienu ir pāri par 20 karpām. Precīzi neatceros, jo kurš gan viņas skaita:D Lielākā gan jāatzīst ir tikai trīniece. Bet arī uz aci... es viņas nesveru, bet laižu vaļā.

Nu man tāda pati doma lietot peletes liekot formā starp barību. Domāju, ja lieto tikai peletes, diez vai pec iemešanas viņas turēsies kopā uz barotavas, it sevišķi ja metīs tālu 100m un tālāk. Mēģināsim...


  • 1

#82 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 11 maijs 2016 - 07:46

Man šķiet ka strādājot tīri ar peletēm nebūs pats labākais efekts. Barība strādā daudz aktīvāk. Neesmu gan īpaši pētījis. Taču jau pašlaik method barotavā mīcu iekšā pa drusciņai peletes. ielieku āķi ar ēsmu, uzberu nedaudz barību, ieberu peletes un atkal barību pa virsu. Sanāk kūka ar odziņām. Peletes barībā nekādu lielo skādi nenodara, taču karpām nogādā mazliet prāvākus gabaliņus ko uzlasīt un apēst. A tas halibuts, kas ir barība metodei ir ok. Izmēģināju melno - strādāja ļoti labi. Dienā, kad bija abnormāli sūdīgi laika apstākļi, savas karpiņas noķēru. Pēdējo reizi strādāju ar sarkano un atkal nebija ne vainas :)

 

Cik sapratu, tad halibuts it kā orientējas uz lielo karpu, bet līdz šim neesmu manījis, ka mazajām karpiņām tas traucētu :D Halibut peletes izmantoju jau iepriekšējās sezonās, ka papildus piedevu iebarošanai. Karpām tīk. Man rekords pa pus dienu ir pāri par 20 karpām. Precīzi neatceros, jo kurš gan viņas skaita:D Lielākā gan jāatzīst ir tikai trīniece. Bet arī uz aci... es viņas nesveru, bet laižu vaļā.


  • 1

#83 OFFLINE   barracuda

barracuda

    Gints

  • Biedrs
  • 65 ieraksti
  • Atrašanās vietaLondon

Labs cilvēks

Izveidots 10 maijs 2016 - 16:13

Es domāju, ka ar metodi esmu strādājis. Traper method barības ir jaunums. Izskatās ļoti labas. Katrā ziņā piedāvājums plašs. Man gan bēda, ka melnais halibuts beidzās uzreiz, un paguvu pacopēt tikai vienu reizi. Bet arī sarkanajam nav ne vainas. Fišmixs neiepriecināja, bet biju absolūti tukšā dienā un tukšā galā. Turklāt mazliet nošāvu griezi ar taktiku :)

 

Nu pa lielam man ir prieks, ka vismaz kaut kas mums metodei ir parādījies, citādi bija baigi jāknapinās ar fīder barībām, mēģinot tās pa trīs lāgi pārsijāt un pielāgot...

Principā Traperim ir arī Method peletes 2mm un 4mm . Nāks siltāks laiks mēģināšu copēt ar Halibutu, Fish mix un saldajam vaniļa,medus zemene.


  • 1

#84 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 10 maijs 2016 - 15:07

Es domāju, ka ar metodi esmu strādājis. Traper method barības ir jaunums. Izskatās ļoti labas. Katrā ziņā piedāvājums plašs. Man gan bēda, ka melnais halibuts beidzās uzreiz, un paguvu pacopēt tikai vienu reizi. Bet arī sarkanajam nav ne vainas. Fišmixs neiepriecināja, bet biju absolūti tukšā dienā un tukšā galā. Turklāt mazliet nošāvu griezi ar taktiku :)

 

Nu pa lielam man ir prieks, ka vismaz kaut kas mums metodei ir parādījies, citādi bija baigi jāknapinās ar fīder barībām, mēģinot tās pa trīs lāgi pārsijāt un pielāgot...


  • 1

#85 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 10 maijs 2016 - 15:01

 

 

 

Baltos spraudi virsū uz āķa vai uz klipša? Nebija tā ka baltie nočakarē iemetienu?

Viss uz āķa. Tur tak visa ēsma iet iekšā silikona formā. Lido kvalitatīvi.....

 

Kādēļ jautāju. Barība salīdzinoši lielām frakcijām, man prasās mazliet pārsijāt un noņemt rupjos gabalus. Ja Lieto tāpat, tad saspiestajai formai retu reizi, bet nokrīt kāds gabaliņš. Ja liek iekšā baltos, tad, visticamāk saspiežot, baltie neaiziet bojā. Tiklīdz vairs nav spiediena, baltie sāk kustēties un, manuprāt, viņiem vajadzētu atdalīties no formas vai nu pirms iemetiena, vai iemetiena brīdī. Tas reizēm nozīmē, ka sametas sistēma. Es tikai par to... Pats, kad ķēru ar baltajiem un metodi, atstāju āķi ar ēsmu laukā, un taisīju krietni īsu pavadiņu.

 

Trapera method barība nav lielām frakcijām, viņa ir smalka, tur pat nav ko laist caur 2mm sietu. Nu ar baltajiem ta ir kā ir, bet ka jau teicu mēgināšu ar mini boilām un peletēm. Pavadu taisīju kādi 10cm. Galvenais ka strādā ta lieta, bet redzēsim ko rādīs nākamās copes reizes....

 

 

Par to ka strādā, šaubu nav, jau trīs un pat gandrīz četras sezonas ar to esmu stradājis. barība, jāatzīst nav smalka:) Piemēram sarkanāja ir ļoti daudz gabalu no granātāboliem, ar kuriem laikam tak iekrāso barību. Nezinu. Bet piemēram pērn strādāju ar melno Dinamītu. Vot tā ir smalka:) Diemžēl no Dinamīta Ēsma ir atvilkusi tikai peletes un citus karpu štruntus, bet "sipučkas" nav :( Melnā bija vienkārši ekselenta!!!


  • 1

#86 OFFLINE   barracuda

barracuda

    Gints

  • Biedrs
  • 65 ieraksti
  • Atrašanās vietaLondon

Labs cilvēks

Izveidots 10 maijs 2016 - 14:43

 

 

Baltos spraudi virsū uz āķa vai uz klipša? Nebija tā ka baltie nočakarē iemetienu?

Viss uz āķa. Tur tak visa ēsma iet iekšā silikona formā. Lido kvalitatīvi.....

 

Kādēļ jautāju. Barība salīdzinoši lielām frakcijām, man prasās mazliet pārsijāt un noņemt rupjos gabalus. Ja Lieto tāpat, tad saspiestajai formai retu reizi, bet nokrīt kāds gabaliņš. Ja liek iekšā baltos, tad, visticamāk saspiežot, baltie neaiziet bojā. Tiklīdz vairs nav spiediena, baltie sāk kustēties un, manuprāt, viņiem vajadzētu atdalīties no formas vai nu pirms iemetiena, vai iemetiena brīdī. Tas reizēm nozīmē, ka sametas sistēma. Es tikai par to... Pats, kad ķēru ar baltajiem un metodi, atstāju āķi ar ēsmu laukā, un taisīju krietni īsu pavadiņu.

 

Trapera method barība nav lielām frakcijām, viņa ir smalka, tur pat nav ko laist caur 2mm sietu. Nu ar baltajiem ta ir kā ir, bet ka jau teicu mēgināšu ar mini boilām un peletēm. Pavadu taisīju kādi 10cm. Galvenais ka strādā ta lieta, bet redzēsim ko rādīs nākamās copes reizes....


  • 1

#87 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 10 maijs 2016 - 13:40

 

Baltos spraudi virsū uz āķa vai uz klipša? Nebija tā ka baltie nočakarē iemetienu?

Viss uz āķa. Tur tak visa ēsma iet iekšā silikona formā. Lido kvalitatīvi.....

 

Kādēļ jautāju. Barība salīdzinoši lielām frakcijām, man prasās mazliet pārsijāt un noņemt rupjos gabalus. Ja Lieto tāpat, tad saspiestajai formai retu reizi, bet nokrīt kāds gabaliņš. Ja liek iekšā baltos, tad, visticamāk saspiežot, baltie neaiziet bojā. Tiklīdz vairs nav spiediena, baltie sāk kustēties un, manuprāt, viņiem vajadzētu atdalīties no formas vai nu pirms iemetiena, vai iemetiena brīdī. Tas reizēm nozīmē, ka sametas sistēma. Es tikai par to... Pats, kad ķēru ar baltajiem un metodi, atstāju āķi ar ēsmu laukā, un taisīju krietni īsu pavadiņu.


  • 1

#88 OFFLINE   barracuda

barracuda

    Gints

  • Biedrs
  • 65 ieraksti
  • Atrašanās vietaLondon

Labs cilvēks

Izveidots 10 maijs 2016 - 11:48

 

Baltos spraudi virsū uz āķa vai uz klipša? Nebija tā ka baltie nočakarē iemetienu?

Viss uz āķa. Tur tak visa ēsma iet iekšā silikona formā. Lido kvalitatīvi.....

 

Te būs video par Traper Method fidera barībām.https://www.youtube....h?v=b1gfzgfEmMQ


  • 1

#89 OFFLINE   barracuda

barracuda

    Gints

  • Biedrs
  • 65 ieraksti
  • Atrašanās vietaLondon

Labs cilvēks

Izveidots 10 maijs 2016 - 11:34

Baltos spraudi virsū uz āķa vai uz klipša? Nebija tā ka baltie nočakarē iemetienu?

Viss uz āķa. Tur tak visa ēsma iet iekšā silikona formā. Lido kvalitatīvi.....


  • 1

#90 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 10 maijs 2016 - 11:24

Baltos spraudi virsū uz āķa vai uz klipša? Nebija tā ka baltie nočakarē iemetienu?


  • 0




Sadaļas pārvaldnieks: