Jump to content


Bilde

Viss kas / Atskaites

copes atskaites kā gāja copē makšķernieku atskaites dažādi par copi

  • Lai atbildētu ienāc saitā
1746 atbildes šajā tēmā

#1471 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 27 maijs 2014 - 07:37

 

Sorry Kolēģi :) Nenocietos ...........

Kopējā atskaite  par Maija Sākuma  3 copēm,  pirmajā kolēģis kompanjons ar lielo 2 es un lielā 3 nākamā cope laivā un pēdējā cope pirms mizošanas ;)

Apsveicu , labi lomi . Uz ko ?

 

Lai kā neliktos savādi viss tikai un vienīgi troļļojoties pa ezeru un pie kam ne gar zāli bet vairāk pa vidus daļu. Vobleri dažādi, katrai copei savs favorīts, pārsvarā viss uz japāņu darinājumiem salasīts :D  Pirmais gads manā copes praksē, kurš sācies ar šādiem lomiem un ne mētājoties bet uz trolli kas liek man azidomāties par līdakas dislokāciju pavasarī, kaut pēc pieņēmumiem viņai bija jāsēž zālēs.....


  • 0

#1472 OFFLINE   gintsgg

gintsgg

    Rakstnieks

  • Tēmas admins
  • 859 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 27 maijs 2014 - 06:53

Sorry Kolēģi :) Nenocietos ...........

Kopējā atskaite  par Maija Sākuma  3 copēm,  pirmajā kolēģis kompanjons ar lielo 2 es un lielā 3 nākamā cope laivā un pēdējā cope pirms mizošanas ;)

Apsveicu , labi lomi . Uz ko ?


  • 0

#1473 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 26 maijs 2014 - 20:17

Sorry Kolēģi :) Nenocietos ...........

Kopējā atskaite  par Maija Sākuma  3 copēm,  pirmajā kolēģis kompanjons ar lielo 2 es un lielā 3 nākamā cope laivā un pēdējā cope pirms mizošanas ;)  

Pievienots(ie) fails(i)


  • 2

#1474 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 26 maijs 2014 - 15:44

Nez kas tā par auklu? :) Pats paķēru dažus ritulīšus fļurika 0,2. Nevaru sūdzēties. Fluorkarbona auklai jābūt švakākai par parasto mono, bet ja tev trūka kā diegs, tad nezinu..... varbūt kādā veikalā vecu, sagurušu plastmasu dabūji?


  • 0

#1475 OFFLINE   Headhunter

Headhunter

    Jānis

  • Biedrs
  • 36 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga, Torņakalns

Labs cilvēks

Izveidots 26 maijs 2014 - 13:36

Lobes ezers, 24.05.vakars-25.05. rīts- 3 līņuki 0.8-1.0 kēgē svarā aizbrauca iepazīties ar pannu. Vēl bija 3 gabali jaunajā mērā, bet tos nu par līņiem īsti nenosauksi, laidu vaļā. Bija arī tādi gudrinieki, kas ielīda zālēs un, lielā mērā pateicoties "lieliskās" piecu burtu firmas auklas pavadiņām, atguva brīvību. Bļin, svaigi iegādāta 0.22 aukla trūka tā kā diegs.
Bonusā čupiņa ar rudučiem, no kuriem viens 400 gramu svarā, pārējie kaķa tiesai.


  • 0

#1476 OFFLINE   Dzelzis

Dzelzis

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 92 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpagasts

Izveidots 26 maijs 2014 - 11:52

Vakar Sasmakas mazajā daļā dažas copes un 1 mēra līdaka laivā.


  • 0

#1477 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 25 maijs 2014 - 15:32

Laba atskaite un laba patiesība!!!

 


Kam man tas asaku kamols.

  • 0

#1478 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 25 maijs 2014 - 15:31

Laba atskaite un laba dzīves gudrība!!!


Kam man tas asaku kamols.

 

Laba atskaite un laba dzīves gudrība!!!


  • 0

#1479 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 25 maijs 2014 - 13:16

Vakar, nokopis vēlēšanu lauciņu, nolēmu daudz negulēt un doties uz vietām gandrīz tuvām, mēģināt kādu ašuku pusdienu tiesai izmānīt. Jau pašā sākumā pateikšu, ka sanāca totāla izgāzšanās. Bet nu visu pēc kārtas. Piecēlos pēc plkst.3. Mantas daudz maz no iepriekšējās copes somā samestas. Tik daudz kā apģērbties, ielekt auto un uz Staķiku pēc kooofes un desas. Kamēr desa un kooofe ieceļo un nosēžas vēderā, arī smadzenes sāk pieslēgties un domāt. Pirmā doma - pēc visām pazīmēm, copei jābūt. Silta nakts, pirmo uz ielas satiku taksistu, staķikā arī čalis desu man uzmargoja. Neviena sievišķa ar slotu, vai tukšu spaini:))))

 

Kamēr filozofēju, tikmēr jau pamazām tuvojos copes vietai. Auto daudzums liecina par to, ka vīri vietu čeko un zivis ir. Ātri apauju zābaklus un pa taciņu prom uz upi. Manā iecerētajā vietā priekšā jau viens kolēģis, kurš ātri uzmet plecos mugursomu un mauc pa uzpi uz leju. Es palieku savā robā. Lēnām saridāju makšķeri. Uzmetu acis pulkstenim - 5 no rīta. Gaišs kā dienā. Upē zivis sevi atrāda. Gar krastu kāds dzenā maili. Uzlieku zaļganbrūnu divcollīgu ēdamgumiju un laižu karolīnas sistēmu dzelmē. Pirmajā metienā uzreiz paķer asaris ... tāds sparīgs un gatavs pretoties. Uz gramiem 100. Es sabēdājos, jo pirmajā metienā zivs, ne par ko labu neliecina. Tā arī bija. Otrais metiens bedrē bez copes. Lēnām māneklis tuvojas krastam. Kad paliek apmēram 5 metri līdz kājām, tāds tesiens pa rokām, ka gandrīz kātu izlaižu... spole kviec, aukla griež ūdeni, liela zivs sit šļakatas piekrastes seklumā. Tā mēs tur ārdamies kādas minūtes piecas, līdz es savu mūža otru lielāko meženi izmoku krastā. Uz aci kāds pusotrs kilograms. Neliela fotosesijas un laižu, lai peld mājās. Kam man tas asaku kamols. Paldies par cienīgo cīņu!

 

Pievienotais fails  PICT0003.JPG   168,06K   0 reizes lejupielādēts

 

Sakārtoju gumiju uz āķa un pilnīgā pārliecībā, ka abi ar sudrabaino mamzeli visus asarus esam izbiedējuši, metu atkal bedrītē. šoks!!!! Kā ēsma nolaižas uz grunts, tā seko smuki rāvieni un asaris uz 200 gramiem ieceļo manā zivju kulē. Metu atkal.... nākamais... metu vēl, vēl viens asaris... jopcik, popcik... kas te notiek... metu vēl... atkal asaris... vai es sapņoju? Vai esmu nokļuvis eldorado, paradīzē, krustcelēs vai kur? Nākamais metiens, nākamā zivs... pēc desmitā asara visus asarus kuri bija āķi ierāvuši lūpā, laidu vaļā. Tos, kuri āķi bija ierāvuši žaunās, rīklē vai nolaiduši līdz kuņģim, tos bāzu kulē. Atklāti pateikšu... copes diena tika pamatīgi sabojāta - plkst.6.30 mana zivju kule signalizēja, ka steidzami jāiet mājās. Nelīdzēja ne dropšots, ne gumiju maiņa. Asari vienkārši ķērās lopā!!!!!!!!! Mājās nosvēru - tuvu pie 5 kg. Ja vēl pierēķina vismaz pusi, bet patiesībā vēl vairāk, tad sanāk 10 kg... džīzas!!!!!Rokas sabakstītas un sagraizītas, mēģinot no tām badainajām rīklēm izpestīt laukā gumijas galus. Liela daļa bija jāpreparē. Nezinu kas viņiem bija atgadījies, bet sapratu, ka tāda cope nav priekš manis. Iemet izvelc, iemet izvelc... un katrā metienā pa zivij. Tīri tukšie iemetieni, kad nebija pat copes bija kādi 10, ne vairāk. Pārējie bija ar zivi, vai nu vismaz ar copi un uzsēšanos.

 

Tā tas izskatījās - gumija vienkārši nav redzama un no mutes torčī auklas gals.

 

Pievienotais fails  PICT0005.JPG   105,39K   0 reizes lejupielādēts

 

Bija vienalga kādu gumiii likt uz āķa - moļiks, lakīdžons, kaitečš... pofig - viss viens. Varbūt, ja būtu paņēmušās līdzi lielās gumijas, rezultāts būtu kvalitatīvāks, bet rešāks. Taču tagad par to varu tikai filozofēt.

 

 

Jau pkst.7.30 biju mājās un dzēru aukstu minerālūdeni no ledusskapja. Tā lūk skumji noslēdzās mana copes diena, kad biju gatavojies copēt visu dienu. Nu ja... lielākie asari uz gr.300 Mazāku par 100 faktiski nebija. Pāris pannas esmu jau norijis. Pārējie saldētavā. Sēžu blenžu televizatorā un pukojos par izķēzīto dienu. Un ko man bija darīt? Ble... mest asarus ar izplēstām iekšām atpakaļ ūdenī.... roka necēlās...

 

Tāds tas cilvēks ir... kad neķeras slikti, kad ķeras.... atkal slikti:))))

 

Arī jums ne asakas....

 

 

 


  • 6

#1480 OFFLINE   skiperis

skiperis

    Andris

  • Biedrs+
  • 142 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Labs cilvēks

Izveidots 19 maijs 2014 - 19:48

Cik zinu, tad Spānijā jūras copmaņi nedrīkst copēt tuvāk par 500m. Mūsu noteikumos varētu ieviest to pašu 5om attālumu kā no apzīmētajiem tīkliem - palamāties var, bet ar vizuli pa pieri - grūti :P :P .


  • 0

#1481 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 19 maijs 2014 - 19:32


Visnepatīkamākos mirkļus sagādā esošā publika ezerā, brauc tuvu klāt, met praktiski blakus laivai,

Šitā bija pagājušo gadu Engures ezerā un pie tam vēl latviešu puikas. Bumsis gandrīz vienam ar ari pa galvu iedeva, cik tuvu šie bija piebraukuši


  • 0

#1482 OFFLINE   Raikins

Raikins

    Raivis

  • Biedrs+
  • 52 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala / Kāla ezers

Labs cilvēks

Izveidots 19 maijs 2014 - 16:04

Milzīga vēlme copēt, bet braukt uz vēlamajiem ezeriem laika nav, tādēļ nolemju sestdien no rīta aizskriet uz rīta cēlienu uz Kaņieri. Ap 7:00 esmu klāt, bāze tā pārbāzta, ka mašīnu nolieku pēdējā iespējamā vietā. Cope kā jau parasti saulainā dienā seklos ezeros, ļoti švakra, apkārtējās laivās arī neviens, neko nevelk. Rezultātā viens mērs un 3 zemmēri. 

 

Visnepatīkamākos mirkļus sagādā esošā publika ezerā, brauc tuvu klāt, met praktiski blakus laivai, vieni pat pamanijās pārbraukt pāri manai iemestajai auklai. Uz aizrādījumiem nereaģē (vai nesaprot). Pēc ilgiem laikiem ne pārāk foršas sajūtas copējot. Lēmums viens - šogad uz Kaņieri vairāk nebraukšu, ne jau zivju kilogramos ir prieks, bet kopējās sajūtās copējot. Cienīsim viens otru!


  • 0

#1483 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 18 maijs 2014 - 20:00

Neaizbraucot līdz Vallei patukšoju privātu dīķi ,lai papildinātu cita dīķa krājumus,jo ir cilvēki ,kam vajag šaut celī.Kamēr saimnieki nav mājās atnākuši neskaitāmas reizes caur mežu ar tīklu,nostaigājuši ,ka palikušas zivtiņas,kas izlien caur tīkla aci.Paldies Gatim pavilkām viņa karpas un pārvedām uz tukšo dīķi.

Uzlikām videoreģistratoru,paskatīsimies,kas tur staigā :beat: :nene: :hameconmord:

Pievienotais fails  via Sony Xperia™ smartphone.jpg   214,94K   1 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  via Sony Xperia™ smartphone..jpg   86,47K   2 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  via Sony Xperia™ smartphone;.jpg   112,21K   1 reizes lejupielādēts


  • 2

#1484 OFFLINE   kodeejs

kodeejs

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 2 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 18 maijs 2014 - 19:24

Lielupe, ap Kalnciemu no 6 līdz 16, cope rabočaja, uz diviem 17 no kurām tikai 4 turēja mēru un 3 ašuki ap 300 gr.

Upe pie katras zāļu saliņas vārās, brekši nārsto un protams ka ir indivīdi kuri tik maina bleķus ar lieliem āķiem, bet cik redzēju atsosoviks. Krastā gan bija kāds tīrijis, bet ne ko nopietnu.


  • 2

#1485 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 18 maijs 2014 - 11:57

Šodien atklāju mazgumijošanas sezonu vietās gandrīz tuvās. Rīta cēliens sagādāja vilšanos. Speķa robā bija ieriktējies grunteņotājs parastais. Visu nakti nosēdējis un ne štrunta nesaķēris. Turklāt upē ūdens pazudis. Līmenis zemāks nekā normāli vasarā.

 

Nākamajā robā liku lietā uzreiz pašu labāko gumiju. Rezultātā tālajā distancē maaaaziņš asarītis. Vairāk ne copes. Nelīdzēja ne rokraksta maiņa, ne gumiju izrādīšana.

 

Kādu brīdi pavazājies, devos uz citu speķa robu. Pēc pirmās pusstundas pāris nerealizētu ņēmienu un viela pārdomām. Uztaisīju korekcijas un pirmais ašuks rokās. Tāds uz gramiem 100. Tā arī nostrādāju divas stundas. Asari nelieliem uznācieniem - 2 - 3 un pauze. Laikam bariņš dreifēja gar krastu šurpu turpu. Vienā brīdī noķēru kādus 5 smukuļus. Lielākais uz gr.200. Kopā mājās aizceļoja ap 20 ašukiem.

 

Copes ļoti kaprīzas, uzsitieni, kurus realizēt bija grūti. Pagaidot ilgāk, asaris vienkārši gumiju pameta. Realizācija bija galīgi švaka. Turklāt vairāki asari, kas uzķlērās, atduroties krasta kantē nodila. Divus izdevās izmānīt ar drupačošanu. Man iepatikās. Būs pie tā jāpiestrādā.

 

Šite nepilnais loms. Vienā pauzē, ejot krūmos runāt ar dabu, nobildēju to, kas bija jau saķēries.

 

Pievienotais fails  asari.jpg   294,68K   4 reizes lejupielādēts

 

Un te rezultatīvākā gumija. Krabjsmirdīgais moļiks:)) Tam ir viena milzīga problēma - asari to saplēš lupatās ļoti ātri.Pievienotais fails  molix.jpg   265,79K   4 reizes lejupielādēts


  • 3

#1486 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 17 maijs 2014 - 22:25

Allo kolēģi , šādi nav godīgi no Jūsu puses klusēt it kā neviens necopē :P

Labi ka Jums ir tāds kā es :D

Šodien 17-05-2014. akal ar to pašu čomu atkal tur pat , BET , šoreiz sanāca ka mūsu vecie mīļie un šogad elitārie nedarbojas - uzlikām II maiņu un viss aizgājā, copēt sākām no 10:00, bet atkal dīvaini bija tas ka līdaka atvērās pēc 12 nevis agrāk. specifika bļin :) lūk un no 12-16:00 divi shodin, un 6 gb.laivā bildē būs tikai 5 jo sestā nepaguva uz sessiju jo bija uz panna party izsaukta ......

Pievienots(ie) fails(i)


  • 2

#1487 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 11 maijs 2014 - 17:50

vēl piektdien (09-05-2014) vienojāmies ar čomu, bik iekožam un sestdien uz copi uz 10 laiva rezervēta viss gatavs, BET kas nu mums alu cilvēkiem deva - sakodāmies apiņa dzērienu ka maz neliekas tikai ap 11 iestājāmies cilvēkos un ap 12 izlīdām uz ūdens (nosēdējām līdz 16) .... saštellējāmies (4 kāti - trollim) un sākām ......... pirmā pieteicās ap 5 kg. (nesvērām svaru nav ), nākamā koleģim 2+, domājām vai tad 1 maija atkārtojums būs (pirmajā mums tā arī bija 5, tad 2, tad 11) bet nekā , nākamā atkal 2+ un uz beigām jau paši nezinājām kas ir kas kopā laivā ieceltas 7 līdakas, uz mājām aizbrauca 6 jo 7 ipedzīvoja II iespēju savā dzīvē - slinkums bija mērīt :) jebkurā gadījumā ir krituši vienas copes ietvaros divu cilvēku personīgie rekordi pilnīgi vai paliek no sevis bail šādu sezonas sākumu nebiju piedzīvojis. Bildē tikai tās kuras es tīrīju gribi tici gribi nē :P ;) :D

Pievienots(ie) fails(i)


  • 2

#1488 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 06 maijs 2014 - 10:36

Biju 4.maijā vēlreiz tajā pašā vietā Lielupē. Pilnīgi garām. Secinājums viens - nevari būt pasargāts no dzīves pabērniem pat copējot:)

 

Diena sākās cerīgi. Biju uz vietas jau gaismā. Uzliku mazā dēlēna copes veikalā izraudzīto Relax gumiju. Piektajā metienā zemmērs. Nākamajā - pie paša krasta riktīgi laba uzsēdās. Nespēju valdīt un prom bija. Uz atvadām, pamāja ar asti.... tiešām bija liela. Nu un pēc tam sākās neveiksmju sērija kas sākās ar rezultatīvās gumijas zaudēšanu un beidzās ar copes kolēģu ierašanos:)))

 

Copēju no krasta. Ierobežotā posmā. Pēkšni parādījās laiva. Pats par sevi fakts nekādas bažas neizraisīja. Sezonas atklāšanā saskaitīju pāri par 10 laivām. Bet šī bija īpaša. Tajā sēdošie divi copmaņi bija reāli dabas apdalīti. Saprāta nekāda. Čaļi copēja uz dzīvo. Par rīkiem neko neteikšu, tam nav izšķirošas nozīmes. Bet taktiku viņi izvēlējās graujošu. Dienā, kad līdakas kā izrādījās bija diezgan pasīvas, čaļi ar laivu centās tās pavisam atrunāt no iespējas pieķerties. Kā par nelaimi viņi bija izvēlējušies tieši to pašu upes posmu ko es. Diemžēl, kad es sapratu, ka viņi prom nedosies, man jau bija par vēlu, pārcelties uz citurieni:))

 

Kā es iedomājos copi uz dzīvo Lielupē no laivas. Uzbraucu pret straumi, lēnām laižos lejup, metot sev priekšā vai uz sāniem makšķeres ar dzīvo. Kad laiva panāk pludu, izvelku makšķeri un pārmetu tālāk. Kad nobraukts vajadzīgais posms un gribu to atkārtot, pārairējos pretējā krastā, maucu uz augšu pret straumi un tad atkal laižos lejup. Ja ir slinkums airēt - atrodu perspektīvu vietu, noenkurojos un copēju uz vietas.

 

Kā makšķerēja kolēģi laivā. Viens sēdēja airos, un lēnām airēja pret straumi tieši pa kanti uz kuras būtu jāmaksķerē. Otrs ik pa laikam pārmeta makšķeri. Viņš copēja dziļumā. Atbraukuši līdz manīm, viņi piebremzēja, sastellēja otru makšķeri un sāka pludināties lejup pa straumi, tieši pa to pašu trajektoriju, kur tikko bija grabēdami līduši augšā. Es pagājos maksimāli uz priekšu, lai nākot, atpakaļ, pamēģinātu noķert vietā, kur šie laidās pāri. Taču liels bija mans pārsteigums, ka atgriežoties, šie atkal mīcījās pa straumi uz augšu, un atkal, tieši pa kanti, tur, kur bija jācopē :)) Viņi to atkārtoja tik daudz un tik bieži, ka man pat asaras acīs saskrēja. Nu cik ilgi var maukt pa vienu un to pašu trajektoriju, grabošā laivā cerot noķert tur kādu zivi.

 

Jopcik tak. Visam pa virsu, viņi pāris reizes ar laivu piesējās pie krasta niedrēm, vietā, kur atklāšanā es izcēlu divas līdaciņas tieši pie krasta zālēm un copēja faktiski no krasta.

 

Ibio rio. Būtu man to zināt, būtu aizmucis prom no tās vietas līdz ar pirmajiem saules stariem:)) Taču biju laikā ierobežots un mocījos līdz pēdējai sekundei tur pat. Pats lielākais izsmiekls bija tas, ka brīdī, kad sāku jaukt laukā spiningu, lai dotos prom, arī laivotāji, savāca savas copenes un aizīrās pa straumi uz leju prom no posma, kurā makšķerēju. Fļac!

 

 

Rezultāts uz sejas, daži zemmēri, piedzīvoti pāris mazlīdaku iznācieni, un rīta cēliena lielās līdakas cope. Norautas divas gumijas ar visām pavadām, zaudēts rezultatīvais Rapalas vobleris. Kreņķīgs prāts par prāta apdalītajiem kolēģiem, kā arī veikts neveiksmīgs mēģinājums nobildēt bebru pāris metru attālumā no kājām. Neviksmīga straujāka kustība un šamais notinās:))

 

P.S. Kopš nozvērējos atlaist visas lielās līdakas, kuras noķeršu, neesmu varējis izvilkt līdaku, kas lielāka par 3 kg. Jau vairākus gadus:DDD Jautājums - ja es tagad apzvērēšu, ka noslaktēšu visas lielās līdakas, kuras noķeršu, vai situācija mainīsies? :DDDD


  • 6

#1489 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 04 maijs 2014 - 18:16

Reiz senos laikos - sauksim to par  2014. gada pirmo maiju veči izlīda pacopēt un redz kas sanāca............ ( 11.300), kopsumā bija 5 (autors), 2 un šī (asistēju) cīņa oi......PS. Cīgas 100 mm :D :D :D :smileys-fish-530232:

Šitā ir riktīgi labā - malači!!!


  • 0

#1490 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 04 maijs 2014 - 18:06

Reiz senos laikos - sauksim to par  2014. gada pirmo maiju veči izlīda pacopēt un redz kas sanāca............ ( 11.300), kopsumā bija 5 (autors), 2 un šī (asistēju) cīņa oi......PS. Cīgas 100 mm :D :D :D :smileys-fish-530232:

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  Me_02.jpg   321,58K   2 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  Me03.jpg   200,79K   1 reizes lejupielādēts

  • 4

#1491 OFFLINE   plesigais

plesigais

    Aigars

  • Biedrs+
  • 994 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 01 maijs 2014 - 20:47

aizravies ar majas darbiem gandriz nokaveju sezonas atklašanu !!! paldies kaimiņam kas paludza palidzibu pie laivas nolaižšanas ! 19 ,15 stavu upes krasta un pirmais zaceps - viss paliek maneklis un pavadiņa upes nodevas - nu ko sienam pa tiešo un uz priekšu - rotiņš uz auklas un pec diviem piešaudes metieniem -pirmais kukainis spardas gala ! pita aukla , parbaudits kats un spole - un lidaka spardas krasta , uz kata atzime rada ka meram pari divi trris pirksti - OK . zvans kaimiņam - zivij ir saimnieks - turpinam copi . rotiņs rada klasi pec tris metieniem karteja cope - bet vainu nočammajos vai kas ne ta pliku bez zivs - --- kopuma septiņas lidakas -četras krasta - divas amnestetas - divas kaimiņam un tris uzbrukumi manam maneklim . pedejais uzbrukums beidzas ar lidakas ceļojumu lidz krastam un ar nokostu manekli zobos atpakaļ upes dzelme . laikam vajadzes ritdien atkartot ! 


  • 1

#1492 OFFLINE   dendriks

dendriks

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 17 ieraksti
  • Atrašanās vietaKekava,

Izveidots 01 maijs 2014 - 18:59

Sodien Sausaja no krasta. 6 copes 3 zemmeri 1 padancinata 1 metru pie kajam sita bet garam. Nobeiguma ap 10-30 1.200 krasta. Viss pa skaisto. :)


  • 1

#1493 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 01 maijs 2014 - 16:19

Arī biju Lielupē ap Teteli, tikai no krasta. Sezonu atklāju - septiņas krastā. Zemmēri, mazmēri un gandrīzmēri:) Viens mērs izleca pie kājām un neuzsēdās. Otra, pēc rāvieniem nedaudz lielāka, palika dziļumā, neuzsēdās uz vienžuburnieka.

 

Kā no rīta sāku strādāt ar Rapalas klaunu, tā tas arī palika rezultatīvākais. Lai gan līdakas bija arī uz gumijām un jozūriem:)

 

Bija arī viens dīvains loms. Pusstundu stīvējos, kamēr dabūju laukā. Gruntene ar visu zvaniņu. Noteikti ķerot vimbas, sanesa uz auklas zāli un ierāva straumē. Bet mājās stāstīja, ka baigais tesiens un mežene vai karpa ierāva upē:DDD. Iespraudu kurmja rakumā, varbūt ka saimnieks atnāk pakaļ:DDD Vai arī kādam citam noder.

 

Sezonu atklāju. Zivi jutu. Ko vairāk var vēlēties:) Ja kas, nozūmēju vienu asarīti, bija klauna pakaļējo āķi līdz gāmuram iecirtis. Ikru nebija. Man gan likās ka asari vēlāk nārsto, bet laikam ne visi.

 

Ne asakas!

 

P.S. Redzēju kā vīri bāž maisos zemmērus. Laikam krīze nav beigusies un cilvēki mirst badu.

 

 

 

Pievienotais fails  1.jpg   395,78K   2 reizes lejupielādētsPievienotais fails  2.jpg   408,37K   1 reizes lejupielādētsPievienotais fails  4.jpg   485,26K   1 reizes lejupielādētsPievienotais fails  3.jpg   468,02K   1 reizes lejupielādēts


  • 5

#1494 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

    "Ēsma"

  • Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 01 maijs 2014 - 14:21

M.Baltiņš, jo līdz lielajam netiku :D


  • 0

#1495 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

    "Ēsma"

  • Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 01 maijs 2014 - 14:19

teicu labs vobleris :) ar visu šizi atpakaļ airējot dabujām 1 smuku zaļo un vienu smuku asari uz 120 Daiwas voblera :) un viens un mj


  • 0

#1496 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 01 maijs 2014 - 13:53

Šodien Lielupe Teteles apkārtne - uz diviem 25 gabalas, no tām 6 laivā. Labi ņēma ņo 5:30 -7:30 un tad palika kūtras. Pamatā visas tika salasītas gar malu uz Basara 90SB, asarveidīgais. Bildes būs vēlāk manā galerijā.


  • 2

#1497 OFFLINE   raivo022

raivo022

    Super dalībnieks

  • Biedrs
  • 117 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 01 maijs 2014 - 08:55

Bet tikai juuraa. Daugavaa jau nemaz nedriikst, kaut veci meeginaaja un cik redzeeju-garlaiciigs pasaakums. Tur arii tie kugi uzsit vilni.
  • 0

#1498 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 28 aprīlis 2014 - 19:57


Šodien rīta cēliens uz M-mola
Uz kuru pusi molam met?
  • 0

#1499 OFFLINE   raivo022

raivo022

    Super dalībnieks

  • Biedrs
  • 117 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 28 aprīlis 2014 - 19:19

Šodien rīta cēliens uz M-mola. Ekspermentējot ar sistēmām 8 kg reņģu. Izmērs dažāds,bet mazliet smalkākas kā piektdien, taču netrūka arī lielo. Tautas daudz, Bolderājas mols patukšs,laikam tur tālu jāiet. Ķerās visu dienu,tā kā droši var laist :)))
Ne asakas :)
  • 1

#1500 OFFLINE   AgrisB

AgrisB

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 18 ieraksti

Izveidots 28 aprīlis 2014 - 14:04

Ķekavas upīte pie tilta tautas daudz, bet neviens nevelk....  Raudas biezā slāni var redzēt no tilta, ja labi ieskatās (stāv atstraumē), pludināju pinki uz 10nr. āķa, nefiga, aš pāri mugurām laidu.... Vienam no paša rīta gadījās uz baltmaizi 3 smukas raudas 150-200gr.

Vai saule vai kas, bet ņemt negrib!!!


  • 1





Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: copes atskaites, kā gāja copē, makšķernieku atskaites, dažādi par copi

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)