Jump to content

Bilde

Babītes ezers

ar pludiņmakšķeri spiningu ziemā u.c.

• Lai atbildētu ienāc saitā
300 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 13 maijs 2024 - 19:18

Sveiki! Kāds varbūt var padalīties, kad varētu sākt mēģināt medīt līņus uz nakti Babītē?

Pagaidām  :lazy:  :fish11: , a tā...

pirmajā jūnijā nulle,nulle, nulle vienā !  :fisher:  :pecher2:  :fishing2:  :fishing:  :fish5:

• 0

#2 OFFLINE   Pikkupsoap

Pikkupsoap

Jauniņais

• Biedrs+
  • 18 ieraksti
  • Atrašanās vietaCentrālā Latvija

Izveidots 11 maijs 2024 - 09:19

Sveiki! Kāds varbūt var padalīties, kad varētu sākt mēģināt medīt līņus uz nakti Babītē?
  • 0

#3 OFFLINE   Pikkupsoap

Pikkupsoap

Jauniņais

• Biedrs+
  • 18 ieraksti
  • Atrašanās vietaCentrālā Latvija

Izveidots 11 maijs 2024 - 09:19

• 0

#4 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 16 decembris 2023 - 20:01

Paturpinot savus ,,kopotos " rakstus-ierakstus. :) Vakar uz pāris stundām pabiju uz tā saucamo ledu.Bija vietas,kur ar vienu verga sitienu cohums.Pāris metru nostāk daudzmaz normāls.Nolaipoju mēms,bet līdz sevis,rudenī noskatītajām vietām vienatnē,neriskēju iet...žim,žim. :) Vienu 150gr. un trīs 100gr.ašukus izvilku.Vietās uz kurām netiku protams būtu bijuši kimlaki. ;)  :) Šodien apciemoju citu ezera akvatoriju.Biju Spuņupes galā.Autiņu ka biezs...Peipus atpūšas  :P  :) .Cilvju uz ezera attiecīgi vēl vairāk.Rīta cēlienā man viens 250gr. ašuks pieteicās un visais...vairs copi neredzēju un pēc ~trīs stundu drigāšanas devos uz ēkām .Ledus taij galā gan gruntīgāks.Visi slāj neskatoties.Redzēju viens izcēla palielu asari,bet neko vairāk.Nav vairs tā Babe,kas bija padomjlaikos. :(

• 4

#5 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 20 augusts 2023 - 21:39

Vakara copīte tīri tā neko . :emoticon-0148-yes2:  :fishing: Vēl bija viens shods...nevarēja tālāk laist un cirtu...pa ,,zobiem"...nebija otro amm uztaisījis...bija tāds uz 3kg. :rolleyes:  :) Ūdens silts kā piens.,,Ščuks" arī uzradās,bet tik kā pāris reizes ,uztaisīja uzbrukumu sīčiem no meldriem izlecot. :fish12:

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  010.JPG   236,13K   0 reizes lejupielādēts

• 2

#6 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 20 augusts 2023 - 10:22

Vakar trinos kur,kā un uz ko copēt !?Lielupē koļegas brekšveidīgos bij pavilkuši,bet fīders nu nav man tik tuvs...ja nu vienīgi to izmantoju butes velkot un vimbas.Pluss vēl slinkums nospēlēja savu lomu...pendelēties,siet pīckas,braukt...aij...iebraucu tepat ezerā.Vienu līni pa div vietām izsēdēju.Labi,ka līdaks šorīt nebija,a tā pieļauju, ka būtu pa tukšo.Beidzot copi pāris pikas vēl iebaroju,tāpēc variet noprast ,ko darīšu vakarā. ;)  :)

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  007.JPG   385,13K   0 reizes lejupielādēts

• 3

#7 OFFLINE   Butenieks

Butenieks

Lietotājs

• Biedrs
  • 34 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 14 augusts 2023 - 19:02

Nu tad visais.Šāgada līņu copi Babē, noslēdzu ar vienu, līdakkāpura izvilkšanu.Paātrāk iebraucu,lai šo to papētītu.Gan jau kādam kas kur pieķersies vēl,bet es savas zivis vairs neredzēju.Līņi kā ik gadu aktīvi copē jūnijā un jūlijā,bet augusta otrajā pusē izčab vējā  :) ...vienalga vai līmenis augšā vai zemē.Kur viņi nolien, man nav ne jausmas.Vietējie man ir stāstījuši ,ka kādreiz uz pirmo ledu esot ar cirvi šamos situši.Ir teorija,ka līņi palien zem tā, asās zāles ,,paklāja"...neienirsi neuzzināsi. ;) Šogads man personīgi tūdīgāks,kā pagājušais,bet neba nu tāpēc mēs raudājām...gan jau nākamgad atkal vilksim,cik jaudāsim. :fish5:  :fish11: Šodien noskatīju vienu feinu vietu ! ;) Vairākas iepriekšējo gadu vietas aizaugušas.Spiningošanai labi pleķi arī aizauguši.Pagaidām visiem veiksmi it visā un ne asakas ! :45:

Aptuveni tā tas ir kā raksti. Ja šonedēļ pieturēsies siltās naktis, varbūt kaut kas sanāk......Laiks neļāva izbaudīt nakts copes pēc pilnas programmas. Piekļūšana ūdenim pēc lietusgāzēm - drāma. Pats arī laikam pārslēgšos uz portfeļiem, un tad skaties plekstes laiks būs jau klāt.  Gribas kūpiņu. Negribas pa velti dauzīties apkārt, esmu tomēr gaļinieks. :).

• 0

#8 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 13 augusts 2023 - 20:59

Nu tad visais.Šāgada līņu copi Babē, noslēdzu ar vienu, līdakkāpura izvilkšanu.Paātrāk iebraucu,lai šo to papētītu.Gan jau kādam kas kur pieķersies vēl,bet es savas zivis vairs neredzēju.Līņi kā ik gadu aktīvi copē jūnijā un jūlijā,bet augusta otrajā pusē izčab vējā  :) ...vienalga vai līmenis augšā vai zemē.Kur viņi nolien, man nav ne jausmas.Vietējie man ir stāstījuši ,ka kādreiz uz pirmo ledu esot ar cirvi šamos situši.Ir teorija,ka līņi palien zem tā, asās zāles ,,paklāja"...neienirsi neuzzināsi. ;) Šogads man personīgi tūdīgāks,kā pagājušais,bet neba nu tāpēc mēs raudājām...gan jau nākamgad atkal vilksim,cik jaudāsim. :fish5:  :fish11: Šodien noskatīju vienu feinu vietu ! ;) Vairākas iepriekšējo gadu vietas aizaugušas.Spiningošanai labi pleķi arī aizauguši.Pagaidām visiem veiksmi it visā un ne asakas ! :45:

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  007.JPG   101,59K   0 reizes lejupielādēts

• 4

#9 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 13 augusts 2023 - 08:49

Šorīt atkal kā akā.Ne kāds pa meldriem uzteš,ne tie nolīgojas, kad kāds lien tiem cauri,ne burbuļi,ne kādas citas kustības.Ezers kā spogulis,līmenis krītas pamazām.Jūnijā,kad nedrīkst copēt Dienvidu pusē,nosargātās  :) pīles bliež visās malās.Pīļu ,,loma" uzskaitītājs krastā, zinājās teikt,ka Ziemeļu pusē pilns ar leišiem,kuri mednieki.A kam tagad viegli :( ...ēst ta gribas!  :bbq:  :) .Ziemā pie Peipusa arī vairāk LV nummurzīmes,kā igauņu. :P  :) Būs jau labi :emoticon-0148-yes2: ,bet pagaidām kā ir tā ir.

• 2

#10 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 12 augusts 2023 - 22:08

Šovakar divi nelieli un viens shods.Shodā protams lielais  :fish11:  :) .Nu bij,bij lielāks.Šamais paspēja ietest lēpēs.Cirtu...irr...bet...bet līnis savāca veselu buķeti lēpju lapu un pat mani ,,šņori" pārtrūka,kad ar spēku centos līni dabūt  ārā.Nu neko...škrobe,bet copē kā jau copē.Pīļu mednieki atklājot sezonu būkšķina.Reizēm netālu skrotis iebirst ūdenī.Ezerā sācies ,,šurumburums"  :) ...viens šauj,cits spiningo,vēl kāds ar pludiņpīcku sēž,kāds tāpat vizinās  :) .

• 1

#11 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 12 augusts 2023 - 10:14

Šorīt varēja tārpu bundžu neņemt,jo būtu pieticis ar vienu naktenieku uz kuru arī vienīgais līnis paņēma.A tā... kā akā.

• 1

#12 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 11 augusts 2023 - 22:17

Pēc šances pīckas,tārpus ratos un uz ezer kratos. :) Vienu vietu, kādu brīdi nebiju barojis,tāpēc nolēmu šovakar to biku iebarot un pēčāk pasēdēt.Uzsāku copi netālajā kaimiņvietā.~18tos pirmais līnis ķeselē.Pēc tam ilga pauze.Tad nu nolemju pārbraukt uz iepriekš pieminēto vietu,bet pa ceļam iemest,paprovēt vēl vienā vietā,kur pagāšreiz brangi ruduļi ķērās. :fishing: Iemetiens...pluds pat nepaspēja nostāties,kā to, kāds zibenīgi parauj zem ūdens...cērtu...pluds pa gaisu.Līdaks acīmredzot iemetiena brīdī žāvājās  :) un naktenieks trāpīja taisni mutē.Pavada taisni uz zoba un čau Rasma manam āķim. :beat: Ņemu otru,rezerves pīcku un metu iekš to točk.Pluds pa labi,pa kreisi un augšā...cērtu...rudulis...nu tāds puskilavnieks.To pār plecu atpakaļ.Vēl pārīti tos ,,kumeļus" izvilku un sapratu,ka te nebūs aršana.Aizdudināju uz iebaroto vietu.Tur pēc brīža viens sīcis līnēns...atpakaļ.Ar krēslu,ka pludu knapi varēja saskatīt, vēl viens līnis un visais...es uz ēkām.Ņu kauč kā tā. :45:

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  003.JPG   253,38K   0 reizes lejupielādēts

• 4

#13 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 05 augusts 2023 - 08:58

Šorīts divatā .Pirmie trīs paņēma ,kā pie bada,viens aiz otra uzreiz pēc iemetieniem.Līdaki gaiņā sīčus virs līņu galda,bet tas acīmredzot netraucē līņiem arī uzkost,vai nu līdaki pamazi,ka līņi viņus neņem aubē. :) A tā viss pa vecam...iebrauc,iebaro un sēdi,līdz kas uzcopē. :fishing: Biku vienu vietu patīrīju ar šancē uzražotu zāļu tīrītāju,bet tajā vietā citāmreiz.

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  009.JPG   47,38K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  005.JPG   227,44K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  013.JPG   381,19K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  001.JPG   93,61K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  003.JPG   125,5K   0 reizes lejupielādēts

• 4

#14 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 30 jūlijs 2023 - 09:10

Vakars pa tukšo.Šorīt kas ķērās.Piezvejā līdaks,kurš aizcepīts aiz žaunu vāka ar āķi.Pieļauju ka viens no tiem,kuri tvarstīja mazās zivteles pa līņu ,,galdu".Vienu sīci līni atlaidu.Pēčāk atkal mailes sāka šķīst uz visām pusēm no līdaku uzbrukumiem.Interesanti tas,ka līdakas uzbruka no aizmugures...zibenīgi izpeldot no meldriem.Šķita ka viņām ir ejas ierīkotas meldros ,pa kurām tās pielavās upuriem,kuri barojas no līņu galda.Kam nepatīk ,,šara" ! :) Atvaļinājums beidzies...es viņu pavadu pārsvarā itā.Pagaidām pīckas jāpakar vadzī.Visiem veiksmi it visā un ne asakas ! :45:

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  005.JPG   76,67K   2 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  008.JPG   290,66K   0 reizes lejupielādēts

• 2

#15 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 29 jūlijs 2023 - 10:00

Meldri un ūdensrozes tas ir spriedums ar 99% gadījumos negatīvu rezultātu

Ja tas tā būtu,tad es būtu bez zivīm. :) Izvēlos tikai un vienīgi tādas vietas,jo pēc maniem novērojumiem un neviss apgalvojumiem, līņi Babē tur dzīvojas visvairāk.Man personīgi zacepi un shodi dēļ meldriem un lēpēm ir 1%...pārējie 99% tiek izvilkti ! ;)

• 1

#16 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 29 jūlijs 2023 - 09:50

vai arī mobiļņiku īpatnības un apgaismojums savādāks

Es fotografēju ar CANON ,,ziepju trauku",bez jebkādiem ,,šopiem",jo es netaisu mākslu...es iemūžinu faktu,mirkli.Kā manā pogu telefonā ,,raskladuškā" notiek fotografēšana pat neesmu interesējies.

• 0

#17 OFFLINE   Butenieks

Butenieks

Lietotājs

• Biedrs
  • 34 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 29 jūlijs 2023 - 09:38

Šorīts arī ar plusa zīmi ! :emoticon-0148-yes2:  :)  :fish5: Vienu mazīnāku atlaidu,viens shods...bija tāds ap 2,5-3,0kg. :rolleyes:  :) Šutkuju protams par svaru. :P Patiesībā nedaudz saule maisīja redzēt cik tālu pluds no meldriem,tāpēc biku par ātru piecirtu,jo vienu tieši pretēji, ielaidu meldros un čau Rasma.Līmenis augšā,spiningotāju pilns ezers.

Meldri un ūdensrozes tas ir spriedums ar 99% gadījumos negatīvu rezultātu :). Es Babītē lietoju fīdera sistēmu, kur ir tikai viens griezulis, lai auklā neķerās. Tas palīdz saglabāt dzīvu barotavu un dažreiz arī āķi (us) veselus. Var iztikt arī bez griezuļa.

• 0

#18 OFFLINE   Butenieks

Butenieks

Lietotājs

• Biedrs
  • 34 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 29 jūlijs 2023 - 09:27

Nomācies vakars,pēčāk silts lietus,negants sāna vējš izvēlētajā vietā,kurš neļauj iemest tais pāris kvadrātmetros pie meldriem,makšķeraukla līp klāt pie slapjās pīckas,iemetas ar reizi piekto,aukla burā,bet neskatoties uz to visu loms ar pluss zīmi. :emoticon-0148-yes2: Pēc kārtas trešais līnis ietesa meldros un zaceps...dabūju raut nost.Pēc manām mērauklām ,div mazīnākus atlaidu.Pēc iepriekšējiem ,,bezštokiem" pēdējās reizēs,kas līdzīgs Babes līņu copei. :fishing:

Izskatās, ka manējie līņi dzīvo dziļākā dūņu dumbrājā, jo ir tumšāki. :hamecon1::)  vai arī mobiļņiku īpatnības un apgaismojums savādāks. Bet, ja nopietni, tad tiešām manējie parasti ir tumšāki, dīvaini, jo viens ezers, kaut gan......Pamatā dibens noklāts ar vārpaino daudzlapi un iegrimušo raglapi. Vēl ir augs ar dadža dzeloņiem. Ar vienu vārdu sakot, kad velk ārā sistēmu tā pārklāta ar zāļu muškuli, krievi to sauc par "тина" .

• 1

#19 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 29 jūlijs 2023 - 09:04

Šorīts arī ar plusa zīmi ! :emoticon-0148-yes2:  :)  :fish5: Vienu mazīnāku atlaidu,viens shods...bija tāds ap 2,5-3,0kg. :rolleyes:  :) Šutkuju protams par svaru. :P Patiesībā nedaudz saule maisīja redzēt cik tālu pluds no meldriem,tāpēc biku par ātru piecirtu,jo vienu tieši pretēji, ielaidu meldros un čau Rasma.Līmenis augšā,spiningotāju pilns ezers.

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  002.JPG   52,55K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  005.JPG   76,29K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  006.JPG   59,78K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  009.JPG   354,43K   1 reizes lejupielādēts

• 2

#20 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 28 jūlijs 2023 - 22:20

Nomācies vakars,pēčāk silts lietus,negants sāna vējš izvēlētajā vietā,kurš neļauj iemest tais pāris kvadrātmetros pie meldriem,makšķeraukla līp klāt pie slapjās pīckas,iemetas ar reizi piekto,aukla burā,bet neskatoties uz to visu loms ar pluss zīmi. :emoticon-0148-yes2: Pēc kārtas trešais līnis ietesa meldros un zaceps...dabūju raut nost.Pēc manām mērauklām ,div mazīnākus atlaidu.Pēc iepriekšējiem ,,bezštokiem" pēdējās reizēs,kas līdzīgs Babes līņu copei. :fishing:

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  013.JPG   240,99K   0 reizes lejupielādēts

• 2

#21 OFFLINE   Butenieks

Butenieks

Lietotājs

• Biedrs
  • 34 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 28 jūlijs 2023 - 09:39

Nu redz, viss notiek. Iepriekš biji satraucies, ka viss beidzies. Mans vakardienas lomiņš.Pievienotais fails  DSC_0634.JPG   359,98K   2 reizes lejupielādēts

• 2

#22 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 28 jūlijs 2023 - 09:31

Šorīt neko nemainot ierastajā ( nu neesmu es eksperimentātors un visa darītājs,lai tik tiktu pie zivs...ir, ir...nav,nav ) četri līņi uz ēkām,no kuriem viens dīķī...jā,jā...zinu,zinu ka nedrīkst. :rolleyes:  :) Iebraucu,iebaroju...klusums,tukšums.Jau sāku trīties,ka jāmauc uz citu vietu.Vienubrīd burbuļi parādās  :emoticon-0148-yes2: ,tad pa meldriem uztesa  :emoticon-0148-yes2: .Ahā...pludiņu kāds sāk dancināt...sāk šlepēt uz meldriem...cērtu...irr.Nedaudz bija aizgulējušies līņi ...a kam negadās. :) Saule pacēlās diezgan augstu,lai arī ,,točka" ir rīta,kad pludiņš ēnā un līņi pateica man čau  :45: ,mēs čučēt. :lazy: Bildē ar pludiņu, var redzēt virs tā, meldrā sēžot putneli.Šamie tādi amizanti.Reāli sēž un skatās ,ko te viens klauns dara. :)

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  001.JPG   35,97K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  004.JPG   259,62K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  009.JPG   367,65K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  011.JPG   130,12K   0 reizes lejupielādēts

• 1

#23 OFFLINE   Butenieks

Butenieks

Lietotājs

• Biedrs
  • 34 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 28 jūlijs 2023 - 09:29

Tā bija vakar spainī, ūdenī gan nemanīju.Pievienotais fails  DSC_0633.JPG   181,47K   0 reizes lejupielādēts

• 1

#24 OFFLINE   Butenieks

Butenieks

Lietotājs

• Biedrs
  • 34 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 28 jūlijs 2023 - 09:24

Ezera mošķus mānu dažādi. Tumsā nepatīk sēdēt. Līdzi man ir trīs lukturi. Viens uz pieres  parastais (ar Zoom tālummaiņu parasti ņemu uz jūru), tad rokās vēl noteikti ar Zoom un trešais prožektors, kas apgaismo galdiņa darba vidi un zemi zem kājām un makšķeres. Rīkojos pēc apstākļiem.

• 1

#25 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 27 jūlijs 2023 - 20:18

Viendienītes miljons, lien uz gaismu tā, ka jāliek maska uz deguna un mutes.

Tāpēc es personīgi nelietoju,, pieres lukturīti",bet rokās turamu,jo savādāk ir pilnīgā polārlapsa ar tiem mošķiem. :) Un vēl par tām viendienītēm.Sēžu laivā blenžu uz pludiņu.Ūdenī nav nekādas kustības.Līdz ar krēslu sāk lidināties viendienītes.Jau pa tumsu ūdenī sākās maiļu kustība.Pirms tam viņas pat neredzēju.Pakasīju ķobi un iebraucu fīčā.Proti...viendienītes sāka krist ūdenī un mailes līdz ar to,lai arī pa tumsu ,sāka aktīvi baroties,olbaltumi odnako. ;)

• 2

#26 OFFLINE   Butenieks

Butenieks

Lietotājs

• Biedrs
  • 34 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 27 jūlijs 2023 - 18:52

Vakar cope sākās pēc lietus ap plkst.20.00 un ilga līdz 22.00. Pa nakti reāli nekas nenotika. Savā copes ierastajā vietā netiku. Apmetušies nu jau divas diennaktis līdz piektdienai copmaņi tūristi ar teltīm. Šiem neviena līņa, jo nezin vietu kur jāmet fīders. Par laimi ar makšķeri iemetiena vietu nevar aizsniegt un ar fīderi jābūt labai precizitātei. Pa nakti bieži vien izmantoju uz to vietu vērstu prožektora gaismu, lai precīzi trāpītu. Nu nafig, nepateicu par iemetiena vietu. Biju nelabs, jo dēļ tādiem copmaņiem varu turpmāk netikt pie savas plānotā līņa normas. Dzīvē esmu pārliecinājies uz savas ādas. Man jaunajā vietā (ar visu zāļu ravēšanu ar grābekli) vakara pusē viens līnis krastā, divi aizgāja, pie visas manas centības, zālēs. Viens no nodilušajiem šķiet bija  vismaz uz 2 kg, gājā kā zemūdene, novadīt vajadzīgajā trajektorijā nebija iespējams ne pie kādiem apstākļiem. No rīta 06.00 vēl viens drukns līnis krastā. Ap 09.00 līdaka norāva pavadu. Vēl seši asarīši būs uz pannas, bet divi skaisti līņi cepeškrāsnī ar majonēzi un pildījumu kā delikatese visai ģimenei vakariņās. Kas var būt garšīgāks par līni cepeškrāsnī.:). Bet vispār pa nakti iespaids, ka iestājies rudens. Viendienītes miljons, lien uz gaismu tā, ka jāliek maska uz deguna un mutes. Pēc lietus piekraste kā purvs, bez gaismas nav iespējams pārvietoties. Pie visa tā, ka darba vietu apgaismoju, divreiz pazaudēju zābaku. :). Nezināju, ka Babītes piekrastē dzīvo lielie vīngliemeži, lietus laikā izlīda. Pie visām dabas kaprīzēm un šķēršļiem cope izdevusies. Jaunedēļ siltāks, cerams, ka cope neapsīks.

• 2

#27 OFFLINE   plesigais

plesigais

Aigars

• Biedrs+
  • 994 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 27 jūlijs 2023 - 07:12

snipiens,
Uz ko tik viņš nac gatavs lai tik plesiga mazbernus bez ziftiņam atstatu
  • 0

#28 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 26 jūlijs 2023 - 10:03

snipiens,
Padosies gan viņš ;) - pacels ķepiņas un copet neies ;) !
Stasti manim pasaciņu ;) !
Drizak jau mikse baribas kas varetu sarkanacim garšot un sien tievakas pavadiņas ;) !
Padomiņš - no plesiga - kad iebrauc copes vieta - ar airi pavandi grunti un paples nezales un naktstarpus paturi dienu no copes vieta izvilktas duņas , jeb krasta saroc zemiti ! ;)

Ir ,,verņaka" variants,lai uzzinātu vai līņi tusē manās vietās...iemest ,,rūtaino" makšķeri . ;)  :)

• 0

#29 OFFLINE   plesigais

plesigais

Aigars

• Biedrs+
  • 994 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 26 jūlijs 2023 - 08:01

snipiens,
Padosies gan viņš ;) - pacels ķepiņas un copet neies ;) !
Stasti manim pasaciņu ;) !
Drizak jau mikse baribas kas varetu sarkanacim garšot un sien tievakas pavadiņas ;) !
Padomiņš - no plesiga - kad iebrauc copes vieta - ar airi pavandi grunti un paples nezales un naktstarpus paturi dienu no copes vieta izvilktas duņas , jeb krasta saroc zemiti ! ;)
  • 2

#30 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 637 ieraksti

Izveidots 25 jūlijs 2023 - 22:27

Visais...ķepas gaisā...es kapitulēju. :(  :) Vakars pa tukšo.Lai neaizmirstu, kā izskatās cope,būs dīķī karūsiņas jāpaķeselē. :fishing:  :) Protams ka tā kapitulācija ir tikai uz šo brīdi  :P ,paies pāris dienas un nemiers būs pilnas bikses  :) ...aidā un ezerā iekšā.

• 1

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: ar pludiņmakšķeri, spiningu, ziemā, u.c.

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)