Jump to content


Bilde
* * * * * 4 balsis

Braucam reņģēs

mols reņģes bolderājas mols bolderāja

  • Lai atbildētu ienāc saitā
91 atbildes šajā tēmā

Aptauja: Reņģu copes pasākums

Vai piedalīsies reņģu copē?

Tu nevari skatīt atbildes kamēr neesi nobalsojis Lūdzu ielogojies un nobalso lai redzētu rezultātus.
Balsot Viesi nevar balsot

#31 OFFLINE   hecs7

hecs7

    Ainārs

  • Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 09 maijs 2014 - 11:44

Hmm, biju 3 reizes, pēdējā reizē norāvu 2 āķus un vienu svinu, līdz tam ok, un arī norāvu, jo sāku vienkārši gar krastu ķēmoties, iemet patirini velc ārā zivs ir. Man jau likās ka tur jau īstenībā reti ko var noraut, teiksim ja salīdzina ar Liepājas Mola buļļu ķeršanu.


  • 0

#32 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 09 maijs 2014 - 11:29

Viss jau atkarīgs no vietas un kāta garuma. Nevar jau zināt kur tie betona bluķi tur guļ. Parasti jau zacepi ir pie paša mola un ja īsāks kāts, tad nākās diezgan ievilkt starp akmeņiem.


  • 1

#33 OFFLINE   hillo

hillo

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietariga

Izveidots 09 maijs 2014 - 10:42

P.S Biju "Kolhoza " maliņā, tapēc arī pazaudēju!!


  • 0

#34 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 09 maijs 2014 - 08:36

Vakar no 17-19 pirmo reizi biju uz Bolderājas mola. Laiks supper! "Kolhozs"! Vietējie velk pa 10 -20 litru spaiņiem. Izmērs normāls! Daudz sistēmu tiek aprautas! Es, to paredzētams, uzliku drop Shot svinus un PSRS laika tievos/mīkstos āķus, kuri elementāri atlocās, pazaudēju tikai 3 svinus!! Noķēru ap 3kg un sapratu, ka man pietiek!! Vispār bija supper relax pēc darba !!

P.S.Uz Mangaļu mola cilvēku ļoti maz!

Nu tu laikam esi īpaši pacenties lai pazaudētu.. 


  • 0

#35 OFFLINE   hillo

hillo

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietariga

Izveidots 09 maijs 2014 - 08:34

Vakar no 17-19 pirmo reizi biju uz Bolderājas mola. Laiks supper! "Kolhozs"! Vietējie velk pa 10 -20 litru spaiņiem. Izmērs normāls! Daudz sistēmu tiek aprautas! Es, to paredzētams, uzliku drop Shot svinus un PSRS laika tievos/mīkstos āķus, kuri elementāri atlocās, pazaudēju tikai 3 svinus!! Noķēru ap 3kg un sapratu, ka man pietiek!! Vispār bija supper relax pēc darba !!

P.S.Uz Mangaļu mola cilvēku ļoti maz!


  • 1

#36 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 08 maijs 2014 - 06:43

Nav jau ko daudz rakstīt pa reņgu copi brauc un velc. Biju vakar ar Hecs7 ( ar vājiem nerviem iesaku vienā mašīnā ar viņu nebraukt :D ) . Cilvēki cik saprotu maz,tas jau labi. Vējš normāls,kā jau pie Jūras.   Par copi vairāk cope pie paša mola 2-3 metri no malas. Hecs jau uz beigām mēģināja guļus,stāvus,tupus,sēdus un vel bļitkošanas veidā atbaidīt reņģi bet neizdevās :) :)  Man patika,jābrauc vel.    Ps.Lomu nesvēru ,bet kādi 5 kg bija.Ko vairāk vajag ģimenei noēsties. Loms vēlāk galerījā

 

Pss. Sveiciens latviešu ruksim,kurš nēsājās pa molu ar divlitreni,tā beigās tika atstāta starp akmeņiem.


  • 0

#37 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 07 maijs 2014 - 17:03

http://www.delfi.lv/...i.d?id=44461618


  • 0

#38 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 06 maijs 2014 - 14:09

 

Kā jau šamā dzīvītē mēdz būt...zakon podlasķi strādā...vakar un iepriekšējās dienas,kad brīvdienas,laiciņš nekāds,bet šorīt kā pasakā, priekš reņģu copes no Bolderājas mola.No rīta pa trīs stundām 10kg.saķeselēju.Cope gāja vaļā visa mola garumā!Man pa retam trāpījās 4-5gb.,bet blakus stāvošajam vīram nāca ārā tādas virtenes,ka prieks...5-7gb. :emoticon-0148-yes2: :) un lielākas kā man.Man viena tāda ,,siļķveidīgā" trāpījās.Priekšā tīrīšana,cepšana,žāvēšana,šmorēšana,utt.pāris dienas uz bodi pēc paikas var neiet! ;) VVunea!!!

Kaķim prieks un pašam.Man pēdējā atvaļinājuma diena rīt,būtu zinājis,ka brauc ,būtu piebiedrojies!

 

Ješo ņe večer! ;) Pagājušoreiz tak arī spontāni brauci!Pīcku pār plecu un aidā!


  • 0

#39 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 06 maijs 2014 - 13:47

Kā jau šamā dzīvītē mēdz būt...zakon podlasķi strādā...vakar un iepriekšējās dienas,kad brīvdienas,laiciņš nekāds,bet šorīt kā pasakā, priekš reņģu copes no Bolderājas mola.No rīta pa trīs stundām 10kg.saķeselēju.Cope gāja vaļā visa mola garumā!Man pa retam trāpījās 4-5gb.,bet blakus stāvošajam vīram nāca ārā tādas virtenes,ka prieks...5-7gb. :emoticon-0148-yes2: :) un lielākas kā man.Man viena tāda ,,siļķveidīgā" trāpījās.Priekšā tīrīšana,cepšana,žāvēšana,šmorēšana,utt.pāris dienas uz bodi pēc paikas var neiet! ;) VVunea!!!

Kaķim prieks un pašam.Man pēdējā atvaļinājuma diena rīt,būtu zinājis,ka brauc ,būtu piebiedrojies!


  • 0

#40 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 06 maijs 2014 - 12:58

Kā jau šamā dzīvītē mēdz būt...zakon podlasķi strādā...vakar un iepriekšējās dienas,kad brīvdienas,laiciņš nekāds,bet šorīt kā pasakā, priekš reņģu copes no Bolderājas mola.No rīta pa trīs stundām 10kg.saķeselēju.Cope gāja vaļā visa mola garumā!Man pa retam trāpījās 4-5gb.,bet blakus stāvošajam vīram nāca ārā tādas virtenes,ka prieks...5-7gb. :emoticon-0148-yes2: :) un lielākas kā man.Man viena tāda ,,siļķveidīgā" trāpījās.Priekšā tīrīšana,cepšana,žāvēšana,šmorēšana,utt.pāris dienas uz bodi pēc paikas var neiet! ;) VVunea!!!

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  001.JPG   256,35K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  004.JPG   245,4K   0 reizes lejupielādēts

  • 2

#41 OFFLINE   Jur

Jur

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga

Izveidots 05 maijs 2014 - 20:55

Jur tikko pie datora piekļuva. 

Nu tad sākam pastāstu, vakardienas prognozēs zema gaisa t* un mērens vējelis, vismaz kad no rīta puses pētīju. Kompanjonu neatradu un braucu viens, stāvlaukumu atrodu bez maldīšanās, izkāpjot no auto kļūstu bažīgs, vēja pūtiens nopietns. Nāk no jūras puses veči, uzjautāju kā ķeras, uz ko saņemu nepublicējamu vārdu virknējumus. Viens vecāks vīrs nolamā vēju un aizrādā, ka kurpītēs diezvai uz mola tikšu. Paldies lāga vīram. Velku garos gumijniekus un lāčoju uz jūras pusi.

Jūra viļņojās, vējš rauj tašu no rokām.

Pievienotais fails  IMG_1453.JPG   76,96K   0 reizes lejupielādētsPievienotais fails  IMG_1465.JPG   119,77K   0 reizes lejupielādēts

 

Nu tāds pārdomu brīdis, bet nolemju neatmest ar roku šim pasākumam.

Tieku līdz molam un man jau liekās ka bezcerīgs būs šis pasākums

 

Vīri maz un vēl daļa nāk nost. Tieku līdz palikušajiem, atvelku elpu, paskatos kā tas notiek un sakārtojis kātu sāku kaut kur mest.

Saprotu ka ar manām uzsieto atsvaru būs švaki, pārsienos uz smagāku un mēģinu izprast uz personīgās ādas to pasākumu. Lieki atgādināt ka vējš ir nepajokam un pūš paralēli molam. Pie pirmajām tieku var teikt uzreiz, tālāk jau ir švakāk, aprauju pāris svinus, sapinu sistēmu, sapinu kaimiņu, svini tikai 10 un 15 gr un vēl mazāki.

Sienu pa čupiņai un atkal rauju un atkal pinos.Bet kaut ko pamazām lasu un bolu acis ka blakus izvelk veselu virteni , astoņi āķi = astoņas reņģes  :laduh: .

Vīri nāk vīri iet , es tur nosēdēju 4,5 stundas. Neskaitīju, nesvēru, man pietika. Nākot atpakaļ, pamanīju kaijas kas lielos baros netālu no krasta visai aktīvi ķerstija no ūdens, man likās ka tās bija zivteles.

 

Video nemāku apgraizīt. Nu un nobeiguma bildes.

Pievienotais fails  IMG_1468.JPG   95,71K   2 reizes lejupielādētsPievienotais fails  IMG_1469.JPG   138,94K   1 reizes lejupielādēts

 

Kas var būt labāks par šo. Viens no iemesliem ka biežāk laižu zivis vaļā, mājinieki zivis ēd ja tā jau ir uz šķivja vai maizītes. Diena sanāca gara, apraksts kāds nu ir, bet zivtiņa garšīga.

Pievienots(ie) fails(i)


Laboja admins, 05 maijs 2014 - 21:11.
Nedaudz pakoriģēju

  • 1

#42 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 05 maijs 2014 - 19:54

Ar Robinsonu...par cik Krūzo jau viss skaidrs :) ,bet kur Jur un kā gāja!?


  • 0

#43 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 05 maijs 2014 - 18:43

 


vajadzēja jau paklausīt @admin par vētru
Nu Jūs terminātori, ibio :)

 

Bildē jau tikai ziediņi :hamecon1:


  • 0

#44 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 05 maijs 2014 - 18:39


vajadzēja jau paklausīt @admin par vētru
Nu Jūs terminātori, ibio :)
  • 0

#45 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 05 maijs 2014 - 18:26

Pievienotais fails  bold mols.jpg   80,81K   0 reizes lejupielādēts

Bļāviens,tik cītīgi uzrakstīju un nospiedu atcelt(domāju palabot bildi)Pirmā reize reņģēs,vajadzēja jau paklausīt @admin par vētru,bet ir ok.Ceļu atradām viegli.Tālāk turpinājās ilgais ceļš kāpās.Nezinājām kur laipot ,jo ūdens cēlās aizvien augstāk un bija jācilpo kā zaķiem.Kolēģis pat paspēja ejot nožauties uz dibena,jo paslīdēja kāja.Bijām ar kolēģi,kas ar pirmo reizi.Viss tika izdomāts spontāni ap 20 PM vakarā,pirms tam biju karpās.Cik nu kas bija mājās ,āķi,pavadas ,sāku siet.Kad veiksmīgi tikām līdz galam divi copmaņi diezgan labi vilka reņģi.Pirmās reņģes vētrā,pirmā skola,nepareizie āķi,vētra paliek lielāka ,uz mola nekas neturas.Sapratu,ka āķi nav īstie,kolēģis arī bija ko iepircis,bet ne tādus kā īsti vajadzētu,sāku siet pēc aprautajām sistēmām......tādā vējā kaut ko sasiet,kad ūdens skalo visu kas uz mola atrodas nost.Kā man viens draugs teica ,ja neesmu bijis pirmoreiz aizbraucu paskatīties,parunāties un ir otri 50% klāt teorijai.Kaut ko kaķim izvilku,pat pa divām.Kad bija sarauts viss metām mieru.Copmaņi nāca daudz,tauta kurai nav sliktu laika apstākļu-super.

Tikai nezinu kā tiks uz sauszemi tie,kas atnāca kedās!?Ceru ka visiem viss izdevās ,reņģi pavilka ,kas vēl copē ne asakas.

Reņģe nekur nepazudīs,toties neliela skola ir.


  • 0

#46 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 04 maijs 2014 - 22:19

 


atradīšu pa tumsu
Pa tumsu es neieteiktu, var nolauzt kaklu rāpojot pa slapjajiem akmeņiem

 

K čortu.!!@admin ņemšu vērā par to kakla laušanu un akmeņiem.Paldies.


  • 0

#47 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 04 maijs 2014 - 21:21


atradīšu pa tumsu
Pa tumsu es neieteiktu, var nolauzt kaklu rāpojot pa slapjajiem akmeņiem
  • 0

#48 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 04 maijs 2014 - 20:46

Tas Jur!

Uz turieni pa sauszemi var nokļūt...uz Daugavgrīvu ved viens ceļš,cauri Bolderājai pāri pa Buļļupi,pa tiltu.Braucot cauri Bolderājai braukt pa galveno ceļu.Pārbraucot pāri pa tiltu pēc ~250m. galvenais ceļš aizies pa kreisi...pa viņu nē...jābrauc taisni.Ceļš nedaudz nogriezīsies pa kreisi,kur būs pirmā dzelzceļa pārbrauktuve ar stop zīmi...taisni...otrā pārbrauktuve...taisni.Labajā pusē būs (WT termināls)...kreisajā sāksies betona sēta.Pēc ~100m.jāgriež pa kreisi starp betona sētām, pāri dzelzceļa sliedēm.Sētai beidzoties būs stāvlaukums,no kura uz jūras pusi ved ceļš,pa kuru tālāk ar kājiņām vai ,,vellapēdu".Kā nokļūt uz Mangaļsalas molu skaties kartēs!

 

Par štrumiem.Lai arī kā sākumā neticās,bet reņģes ķeras uz plikiem āķiem,bez ēsmas.Es pārsvarā lietoju gaišos,hromētos,niķelētos...kā labāk tīk.Saucamā ,,sistēma" var sastāvet no 2;3;4;5,utt. āķiem,kuri piesieti īsās pavadiņās.Veikalos ir nopērkamas gatavas.Par kātiem...brīva izvēle.Es izmantoju vieglu,pacietu 4m.garu teleskopisku makšķerkātu.Veči ķer ar...sākot no spininga kātiem un beidzot ar 5;6m.makšķerkātiem.Uzdevums ir viens...nogādāt āķus ~20-30m.attālumā no mola.Pagaidīt kad svars...~20;30gr.vai uzgrieznis sasniedz grunti un lēnām tinot spoli, vilkt ārā āķus.Ja reņģes tajā vietā ir,tad viņas parasti paķer garām vilktos āķus.Kad āķi tuvojas molam ieteicams copeni celt palēnām augšā,lai nebūtu bieži ,,zacepi".Pēc pirmajām izvilktajām reņģēm, mākslai vajadzētu būt rokā! :)

Bildēs var redzēt manu ekipējumu.Kā redzat galds ir apaļš...tā kā nevienu netaisos maldināt vai apvest ap stūri! :) VVunea!!!

Kaut man puse sievas radinieku dzīvo Bolderājā ,sadomāju aizšaut pakacināt reņģi,godīgi -neesmu tur bijis uz mola,ceru,ka pēc Tava apraksta atradīšu pa tumsu.

Paldies@snipiens


  • 0

#49 OFFLINE   Jur

Jur

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga

Izveidots 04 maijs 2014 - 20:23

Paldies, Snipiens . Sienu sistēmas un skatos laika prognozes. Nekādā sauļošanās izskatās nebūs. Bet izvēlēties nesanāk, mēģināšu. Atskaite vakarpuse no manis.


  • 0

#50 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 04 maijs 2014 - 14:14

Tas Jur!

Uz turieni pa sauszemi var nokļūt...uz Daugavgrīvu ved viens ceļš,cauri Bolderājai pāri pa Buļļupi,pa tiltu.Braucot cauri Bolderājai braukt pa galveno ceļu.Pārbraucot pāri pa tiltu pēc ~250m. galvenais ceļš aizies pa kreisi...pa viņu nē...jābrauc taisni.Ceļš nedaudz nogriezīsies pa kreisi,kur būs pirmā dzelzceļa pārbrauktuve ar stop zīmi...taisni...otrā pārbrauktuve...taisni.Labajā pusē būs (WT termināls)...kreisajā sāksies betona sēta.Pēc ~100m.jāgriež pa kreisi starp betona sētām, pāri dzelzceļa sliedēm.Sētai beidzoties būs stāvlaukums,no kura uz jūras pusi ved ceļš,pa kuru tālāk ar kājiņām vai ,,vellapēdu".Kā nokļūt uz Mangaļsalas molu skaties kartēs!

 

Par štrumiem.Lai arī kā sākumā neticās,bet reņģes ķeras uz plikiem āķiem,bez ēsmas.Es pārsvarā lietoju gaišos,hromētos,niķelētos...kā labāk tīk.Saucamā ,,sistēma" var sastāvet no 2;3;4;5,utt. āķiem,kuri piesieti īsās pavadiņās.Veikalos ir nopērkamas gatavas.Par kātiem...brīva izvēle.Es izmantoju vieglu,pacietu 4m.garu teleskopisku makšķerkātu.Veči ķer ar...sākot no spininga kātiem un beidzot ar 5;6m.makšķerkātiem.Uzdevums ir viens...nogādāt āķus ~20-30m.attālumā no mola.Pagaidīt kad svars...~20;30gr.vai uzgrieznis sasniedz grunti un lēnām tinot spoli, vilkt ārā āķus.Ja reņģes tajā vietā ir,tad viņas parasti paķer garām vilktos āķus.Kad āķi tuvojas molam ieteicams copeni celt palēnām augšā,lai nebūtu bieži ,,zacepi".Pēc pirmajām izvilktajām reņģēm, mākslai vajadzētu būt rokā! :)

Bildēs var redzēt manu ekipējumu.Kā redzat galds ir apaļš...tā kā nevienu netaisos maldināt vai apvest ap stūri! :) VVunea!!!

 

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  001.JPG   114,79K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  003.JPG   94,48K   0 reizes lejupielādēts

  • 2

#51 OFFLINE   Jur

Jur

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga

Izveidots 04 maijs 2014 - 10:22

Sveiki, ir nobriedusi doma rītdien mēģināt pirmo reizi aizbraukt uz reņģu copi :fishing: . Pieredzes nav un kā tikt uz tiem moliem arī nezinu. Pārlasīju visos forumos pieejamos aprakstus ļoti gudrāks nepaliku. Tātad, varbūt kāds zinošs ar pieredzi arī grib uz kādu no moliem? Ir variants, mans transports +Jūsu pieredze = veiksmīga diena uz kāda no moliem. Izbraucu no Āģīša, ja ir vēlme man dot padomus un būt par gidu tad rakstam PM. Piebraukšu, saprātīgā attālumā robežās ;)   Tā kā diezin vai visu laiku būšu pie datora var arī zvanīt 29424117 Juris. 


  • 0

#52 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 03 maijs 2014 - 16:51

 


mājupceļā iepirkām tās ,,sistēmas"
Un cik sistēmas nopirka kaimiņiene? :girl_prepare_fish: :thumbup1:

 

S zapasam... ;) ...nākošreiz zvejniekiem stāvvadā būs iztukšītis :)


  • 0

#53 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 03 maijs 2014 - 16:49


mājupceļā iepirkām tās ,,sistēmas"
Un cik sistēmas nopirka kaimiņiene? :girl_prepare_fish: :thumbup1:
  • 0

#54 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 03 maijs 2014 - 16:25

admin...mājupceļā iepirkām tās ,,sistēmas" uz kurām tas onka vilka pa 4;5;6;utt.gabalām! ;) Nākošreiz ar tačku iesim! :) Bet tikai darba dienā. :emoticon-0148-yes2:


  • 0

#55 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 03 maijs 2014 - 16:00

Admin, cik kg savilki?

Man pamaz, jo ne tie āķi laikam, ja nebūti snipiens padalījies, būtu vēl švakāk, bet aptuveno lomu ko varēja savilkt no pl. 5 - 8 var redzēt zemāk, snipiens bildē


  • 0

#56 OFFLINE   Dzelzis

Dzelzis

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 92 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpagasts

Izveidots 03 maijs 2014 - 15:54

Admin, cik kg savilki?


  • 0

#57 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 03 maijs 2014 - 15:52

Es ar pabiju Bolderājā!

Cope ok, nedaudz pirksti nosala no vēja.

Pievienotais fails  Agrs rīts.JPG   550,62K   1 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  Reņģes bolderājā.JPG   609,22K   1 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  Uz reņģēm-mols.JPG   122,45K   1 reizes lejupielādēts


  • 0

#58 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 03 maijs 2014 - 11:03

Daugavgrīvas/Bolderājas mols.

Biju...ķērās...savilku! ;) :emoticon-0148-yes2: :)

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  003.JPG   222,25K   0 reizes lejupielādēts

  • 0

#59 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 30 aprīlis 2014 - 17:55

Pāris vārdus veltīšu makšķerēšanas,copes,utt.iesācējiem,vai tiem,kuri vēl taisās ar ko tādu nodarboties!Kā bildēs redzams ,tas pasāciens reizēm nav nemaz tik viegls.Mēdz būt,ka pieredzējušus ,,piparus" cope nopļauj kā skābenes! :) Ne visur var piebraukt un iemest makšķeri no autiņa loga...bieži vien nākas pačāpot ar kājiņām! ;)

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  013.JPG   166,71K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  003.JPG   79,73K   0 reizes lejupielādēts

  • 0

#60 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 30 aprīlis 2014 - 17:00

Nu ko...samelot vai taisnību pastāstīt...!? Labi...melot neesot labi ;) :) ,tāpēc lai pastāsts saucas...

Kā es braucu reņģi lūkoties!

No rīta izejot pagalmā pazavēros uz debesīm.Ziemelītis dzen mākoņus tā,ka uz Bolderājas mola tas pūstu mugurā,bet par Bolderājas molu nekādas īpašās infas nebija...bija par otra krasta molu infa,ka tur reņģe ķeroties.Miera ta naf...jāmauc!Aizmaucu...noparkoju autiņu un sāku pendelēties uz copi.Te pēkšņi no mola puses nāk veči.Nodomāju,ka rīta copes copmaņi,kuri jau savilkuši reņģes un iet mājās,bet nekā...šie pabrīdina,ka tur neesot ko darīt,jo vilnis tešot pret molu un šļakatas mauc pāri visam molam. :( Es tik noprasīju...vai otrā krastā večus uz mola redzēja...atbilde...kā grjazi! :) Vot es ,,lašara"...nepaklausīju iekšējai balsij un neņēmu vērā laika apstākļus...attriecos uz trejdeviņām zemēm,bet tai pašā laikā degungalā kļovs iet vaļā!Nu ko...kas nav galvā,tas ir kājās...šoreiz gan riteņos.  Kad tuvojos ,,Sarķenes" pārbrauktuvei un nokļuvu turienes, ne mazajā sastrēgumā nodomāju...jāvēl būs par Šleseru...varbūt viņam ar šo piegājienu izdosies tas,ko vārdos grasījās iepriekšējās reizes,kad sēdēja saimā...būs prāmju satiksme no Vecmilgrāvi uz Bolderāju! :) Ja tā būtu noticis,tad es jau čāpotu uz molu vai pat jau vilktu reņģes...a tagad pa metram bakstos tik centra virzienā. :( Ilgi es neizturēju to bakstīšanos un pa jauno viaduktu uz Gaujas ielu prom...pēc tam pa Miereni un pa Valdemāra ielu uz ,,vantenieku"...a tur jau tālāk tik viens ceļš uz Buldurāju.Tīri veikli aizbraucās...nesapratu,kur tās masas brauca...visiem vajadzēja uz ,,sarķeni" vai!?Aizgāju līdz molam...a tur viss pa skaisto...vējš mugurā...veči velk!  :emoticon-0148-yes2:  Tad nu beidzot nonācis esmu līdz zivīm savos tekstos.Process reņģu copē, pamatu pamatos palicis iepriekšējais...iemet...drusku pagaidi...lēnu garu tin...drig uzsēžas...drig uzsēžas...drig uzsēžas...cel ārā...1...2...3...4gb...atkarīgs no āķu skaita,bet protams ne jau nu vienmēr uz visiem!Es copēju ar četriem gaišajiem...strādā!  Citiem visādi ,,bruļiki",mormenes,spīgulīši,utt....es pa prastomu...uz plikiem āķiem.Aptuveni pa četrām stundām 6,4kg. savilku!Tagad jāiet pielādēt mucu žāvēšanai...vēlāk vēl ko uzskricelēšu!VVunea!!!

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  001.JPG   67,82K   2 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  009.JPG   228,6K   0 reizes lejupielādēts

  • 3




Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)