Jump to content

Bilde

"Made in China" pieredze - par un pret (makšķerlietas, u.c.)

ebay aliexpress ali banggood

• Lai atbildētu ienāc saitā
68 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 456 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 07 jūnijs 2018 - 19:16

Flakais paldies, nopirku. Aukla par 50% resnāka nekā rakstīts.  :victory:

• 0

#2 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 351 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera, Baloži (Ķekavas novads)

Izveidots 04 maijs 2018 - 10:58

Flakais

Ar Kosadaku gan esmu iegrābies un vairs nepērku. Nopirku lielos priekš čeburaškām....trīs vilcieni pa grunti ar akmeņiem vai glirmežiem un palika tik tupi, ka pat gumijas zivi īsti uzvērt nevarēja.

• 1

#3 OFFLINE   pludinsh

pludinsh

Sandis

• Biedrs+
  • 288 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 04 maijs 2018 - 08:55

Nu skaidrs, nu es te ar uz skaitu pirku lielos, bet arī paresni. Biju sūtijis no ukrainas, bet lielie izmēri beigušies, te pat dārgo āķu izvēle nekāda baigā. Redzēju pa 3.50+- paciņu ar ja nemaldos ar lucky john Predator āķiem, būs varbūt tie jāizmēģina.
Te bija apskats arī uz tiem āķiem....
https://m.youtube.co...h?v=JRIJs3dDDdk
  • 0

#4 OFFLINE   Flakais

Flakais

Precējies. Ir bērni. :D

• Tēmas admins
  • 670 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 03 maijs 2018 - 23:06

Zinu ka @Flakais  kaukādus lieotja, es cik esmu experimentiem sutijis man nepatika, resni un pēc manām domām neasi. Tiesa saporotu interesi jo pirkt Varivas vai Owner ākus nav lēts prieks :)

Jā, biju sūtījis Ķīnas ofsetus, bet pa lielam nepatika, jo resni. Bet šad tad izmantoju pavadas sistēmai. Pēdējos, ko pasūtīju, jau izskatījās daudz labāki un arī asums labs. Bet tik un tā cenšos izmantot kvalitatīvus āķus. Ir jau arī neslikti āķi Kosadakai, leišu Galvakablis (vai kaut kā tā), Kajira (ceru, ka nekļūdos). Ja pareizi atceros, tos āķus, ko tirgo uz skaitu veikalos (vismaz Liepājā), tie ir VMC, kas arī nav slikti. Izmantoju arī dārgo japāņu brendus, bet tur, kur zacepu nav. :D

• 1

#5 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 574 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 03 maijs 2018 - 22:46

Zinu ka @Flakais  kaukādus lieotja, es cik esmu experimentiem sutijis man nepatika, resni un pēc manām domām neasi. Tiesa saporotu interesi jo pirkt Varivas vai Owner ākus nav lēts prieks :) 

• 0

#6 OFFLINE   pludinsh

pludinsh

Sandis

• Biedrs+
  • 288 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 03 maijs 2018 - 22:33

Nav bijusi pieredze ar offsetiem no ķīnīzeriem?Piemēram tāda veida? Principā der jebkādi

https://ru.aliexpres...aad65873b&tpp=1

• 0

#7 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 574 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 03 maijs 2018 - 22:03

attachicon.gifDSC_0074-01.jpeg

attachicon.gifDSC_0075-01.jpeg

attachicon.gifDSC_0076-01.jpeg

Šodien atnāca no Ķīnas svina "čeburaškas". Paņēmu testam iesākumam pirmos četrus mazākos svarus. Pirmais vērtējums - augstas kvalitātes produkts. Tikko būs pirmais šķidrais ūdens, sekos arī pārbaudījums kaujā.

Te links, ja ir interese: https://www.aliexpre...2849723972.html

ar uzsutiju, tiesa es paņēmu 2,3,4,5,6 un 8gr patiesham apbrīnojami OK kvalitāte. 

Pievienotais fails  IMG_20180503_215308.jpg   235,4K   1 reizes lejupielādēts

• 0

#8 OFFLINE   root

root

Valts

• Biedrs+
  • 82 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 25 aprīlis 2018 - 19:30

Šodien mazie ķīnieši atsūtija šo to...

Pievienotais fails  c1.PNG   290,21K   2 reizes lejupielādēts

Diezgan pasmirdīga zivtele, cerams ka asarim patiks, cena ~ 1 EUR

Pievienotais fails  c2.PNG   216,27K   3 reizes lejupielādēts

Kvalitāte vidēja, nav nekas ūber labs, bet par pilnīgu draņķi nenosauksi. 3.5 EUR par iepakojumu ar 6 gab. Tomēr lētāk, nekā pirk jaunas ķirurgu hematospailes.

Par hematospailēm atsevišķa opera, visur kur nosaukums sākās ar medicīnas, ķirurģiskās utt., cenas paliek neadekvātas. Atrisināju to lietu pavisam easy, veikals lauksaimniekiem ar VET precēm, varbūt ka nebija super, puper sterilas pie iegādes, toties cena no ~ 12 samazinājās uz 2.

• 2

#9 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 320 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 05 aprīlis 2018 - 14:42

Šodien saņēmu no ķīniešu draugiem kārtējo gumiju sūtījumu.

Pievienotais fails  2018-04-05 14.59.57.jpg   120,68K   3 reizes lejupielādēts

1 pret 1 ar Keitech EasyShiner gan krāsas, gan formas ziņā, vienīgi garums nevis 5 bet 6 cm. Gumija mīksta, smird mazāk nekā Keitech, sāls iekšā ir.

Pievienotais fails  2018-04-05 15.03.03.jpg   151,37K   2 reizes lejupielādēts

Kaut kas līdzīgs Baby Rock Fish, izmērs 3,5 cm, paciņā 15 gab. Par cik cena bija smieklīga, eksperimentam paņēmu 5 dažādas krāsas (viena pat tumsā spīd). Gumija arī nav īpaši smirdīga, bet toties labi iesālīta. Drīz sezona, varēs iemēģināt. Pieredze rāda, ka vasaras sākumā asarim patīk sīkas gumijas, jo arī zivju mazuļi ir līdzīga izmēra.

• 4

#10 OFFLINE   Flakais

Flakais

• Tēmas admins
  • 670 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 23 marts 2018 - 14:51

Pievienotais fails  DSC_0074-01.jpeg   127,7K   4 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  DSC_0075-01.jpeg   34,36K   1 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  DSC_0076-01.jpeg   29,29K   2 reizes lejupielādēts

Šodien atnāca no Ķīnas svina "čeburaškas". Paņēmu testam iesākumam pirmos četrus mazākos svarus. Pirmais vērtējums - augstas kvalitātes produkts. Tikko būs pirmais šķidrais ūdens, sekos arī pārbaudījums kaujā.

Te links, ja ir interese: https://www.aliexpre...2849723972.html

• 5

#11 OFFLINE   Flakais

Flakais

• Tēmas admins
  • 670 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 11 februāris 2018 - 18:14

Dažas atziņas par Ķīnas spolēm (krievu valodā). Tīri labs lasāmgabals ir arī paši komentāri, kur autors atbild uz jautājumiem, kas neparādījās video.

• 0

#12 OFFLINE   Flakais

Flakais

• Tēmas admins
  • 670 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 01 februāris 2018 - 12:20

angļu valodas pareizrakstība zem Bearking logo ir vienkārši nogalinoša :) man ir nelāgas aizdomas ka kvalitātē būs līdzīgi - bus kadi kas ir Ok bus daļa kas ir pilnīgi greizi :D

Tā kā pats strādāju poligrāfijas jomā, zinu cik daudz te visādu misēkļu gadās ar jau saskaņotiem dizainiem un nodrukātiem darbiem...:) Kad jau prece ir veikalu plauktos, tad tik atklāj, ka ir kļūdas gan gramatiskas, gan cita rakstura. Šad tad visai amizantas. :D

• 3

#13 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 31 janvāris 2018 - 16:37

Es ar uz akciju paņmēmu 3 Bearkinga voblerīšus. Pašlaik tīri pēc vizuālās apskates neko sliktu nevaru teikt. Kad sāks peldināt, tad varēs veidoties viedoklis. Man gan atnāca viss, kas pasūtīts un vizuālus defektus nemanīju.

• 1

#14 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 574 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 31 janvāris 2018 - 15:49

angļu valodas pareizrakstība zem Bearking logo ir vienkārši nogalinoša :) man ir nelāgas aizdomas ka kvalitātē būs līdzīgi - bus kadi kas ir Ok bus daļa kas ir pilnīgi greizi :D

• 0

#15 OFFLINE   Vincis

Vincis

Vitālijs

• Biedrs
  • 44 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga (Ziepčiks) - Valka

Izveidots 31 janvāris 2018 - 14:06

Par Bearking, divas reizes ir sūtīti, pirmajā reizē, pēc ilgas gaidīšanas, saņēmu atbildi Shipment Canncelled, naudu pēc cīņas atguvu. Otrajā reizē nopirku divas kopija Magallon un Tiny Magallon, ja Tiny Magallon atnāca ok, tad lielais diemžēl atnāca ar defektu, astes daļa uz vienu pusi normāli gāja, uz otru stipri ķērās. Lielais aizgāja uz ziemas copenes bez āķiem bērnam vannā spēlēties, jāsaka, ka spēle skaista. Savukārt mazais Magallons tika ielikts kastē un pat peldināts, spēle skaista, atšķirīga gan no oriģināla un seklāka iegrime, kvalitāte normāla, es tikai cilpu vietas ar laku nedaudz noklāju, jo biju dzirdējis, ka tur var sūkties ūdens. 

• 0

#16 OFFLINE   Andri

Andri

Lietotājs

• Biedrs
  • 81 ieraksti
  • Atrašanās vietaBalvi

Izveidots 31 janvāris 2018 - 12:13

Kā, vispār kvalitāte šiem vobleriem, tīri rokās paņemot?

• 0

#17 OFFLINE   Flakais

Flakais

• Tēmas admins
  • 670 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 30 janvāris 2018 - 20:31

Pievienotais fails  DSC_0947.JPG   66,4K   1 reizes lejupielādētsPievienotais fails  DSC_0948.JPG   107,23K   1 reizes lejupielādēts

Es jau domāju, ka ar gumijām tas viss neaprobežosies. Turpinājumā - aiziet arī Ķīnas vobleri. Bet nepirku jau tos tik par skaistām acīm vien, iepriekš visai daudz studēts un lasītas atsauksmes, un kā par brīnumu - ļoti daudz pozitīvu. Par ko tad runa!? Pārsvarā tās ir replikas uz populārajiem japāņu vobleriem. Katrs atradīs sev pēc vajadzībām. Teikšu atklāti - tikai un vienīgi eksperimentam, jo gribās tās atsauksmes pārbaudīt, nevar būt, ka tik daudz cilvēku nebeidz slavēt šos "voblera izstrādājumus".  Man ir negatīva pieredze ar pilnīgi lētajiem, tie patiešām ir un paliek vējā izmesta nauda. Par šiem vēl nemācēšu teikt, bet pirmais iespaids patiešām ļoti pozitīvs, gluži kā ar iepriekš iegādātām gumijām. Kvalitāte izpildījumā, labs iepakojums, furnitūra - atkal bez īpašas piekasīšanās, bet ir pat ļoti OK. Protams, testi uz ūdens būs tas vienīgais un patiesais, kaut neticu, ka tik daudz cilvēki, kas devušas labas atsauksmes, būtu tā kļūdījušies. Bet tas vēl priekšā, ja solītā ziema nedēļas nogalē aizies secen. Jebkurā gadījumā, pavasaris nav aiz kalniem. Gribētos ticēt, ka šie būs laba alternatīva tiem, kam "japāni" nepacelt izmaksu dēļ. Ir jau arī kosadakas, bet arī to cena neraisa vēlmi uzreiz tās nopirkt. Provēsim! Ne asakas!

Te links uz pārdevēja lapu: https://bearking.ali...om/store/718203

P.S. Ir vēl vairāki tirgotāji, kas vizuāli taisa patīkamas kopijas, bet pagaidām sāksim ar šiem, redzēs ko teiks mūsu "basi" un "paiki". :)

• 5

#18 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 574 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 30 janvāris 2018 - 20:09

ramex, Man vienalga cik diametrs, man svarīgi, lai iztur konkrētos kg. :P

Tu kādus samus velc ?

:D 

man ja godīgi nav trapijusies zivs ko nevarētu izvilkt auklas dēļ, ja kaut kas noraujas vai nortrukst tad nejau auklas izturibas pec, bet pasha tizliibas deļ (neapreizi sasieti neparšietim ezgli iet zem paša tizlības nevis auklas vainas). Bet protams vieglāk ir vainot dajebko citu ne pašam savas tizlās rokas :)

• 0

#19 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 456 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 30 janvāris 2018 - 17:24

ramex, Man vienalga cik diametrs, man svarīgi, lai iztur konkrētos kg. :P

• 0

#20 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 456 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 30 janvāris 2018 - 16:41

Tikko piezvanīja no Omnivas, man atnāca paciņa no ārzemēm, uz mājām piegādes nav, varēšu izņemt tikai pilsētā. Ceļam aizies vairāk nekā tā paciņa maksā. :mad:

• 0

#21 OFFLINE   Flakais

Flakais

• Tēmas admins
  • 670 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 30 janvāris 2018 - 12:38

Pievienotais fails  DSC_0946.JPG   90,83K   3 reizes lejupielādēts

Izmantoju šādas. Uz izturību ļoti labas, par diametriem, protams, ka mazliet šmaucas, bet ne kritiski.  :rolleyes: 

• 5

#22 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 574 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 30 janvāris 2018 - 10:38

Izturība pītām auklām starp ražotājiem ļoti atšķiras. Gribas 500 m nopirkt.

nevis izturība bet norādītie diametri jau ir izzīsti no pirksta :D

eksperimentam iepirku #0.6 kaukādu ķinieti blakām noliekot #1.2 Varivas varivas ir tievāka :D tāka tur loterija mežonīgākā :D 

• 1

#23 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 456 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 29 janvāris 2018 - 21:19

Izturība pītām auklām starp ražotājiem ļoti atšķiras. Gribas 500 m nopirkt.

• 0

#24 OFFLINE   Flakais

Flakais

• Tēmas admins
  • 670 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 28 janvāris 2018 - 13:11

Ķīnieši it kā uzmin manas vēlmes un sāk piedāvāt man mīļu māneklīti no Keitech (Mad Wag), kas sevi ļoti labi parādīja pagājušā gada sezonā. Tagad dažas krāsiņas uzsūtīju testam. Cipari jau daudz "saldāki", salīdzinot ar oriģināliem. Arī krāsu izvēle nav slikta.

https://www.aliexpress.com/item/Meredith-Mad-Wag-Mini-5cm-0-6g-20-pcs-Artificial-Silicone-Lures-Fishing-Soft-Baits-Wobblers/32847345250.html

https://www.aliexpress.com/item/Meredith-Mad-Wag-7-5cm-1-8g-20pcs-Fishing-Soft-Lures-Fishing-Artificial-Soft-Bait-Predator/32847309754.html

Te oriģināli:

Pievienotais fails  WADWAG.jpg   86,8K   2 reizes lejupielādēts

• 3

#25 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 456 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 24 janvāris 2018 - 22:50

15 cm pelēkā pavadiņa iztur 11 kg, ūdenī varbūt vairāk izturēs.

• 0

#26 OFFLINE   sushnjaks

sushnjaks

Lietotājs

• Biedrs
  • 39 ieraksti

Izveidots 10 janvāris 2018 - 15:11

vajag jau vajag,tik ne uz savas adas :)

• 1

#27 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 456 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 10 janvāris 2018 - 14:51

sushnjaks, Vajag tak foruma biedriem uzlabot garīgo. :P

• 1

#28 OFFLINE   sushnjaks

sushnjaks

Lietotājs

• Biedrs
  • 39 ieraksti

Izveidots 10 janvāris 2018 - 14:45

Tigjeri bez apvainoshanas ;) lasu jau otro gadu tavus piedzivojumus :emoticon-0148-yes2:  :startle: saprotu kad esi jauns,bet....man liekas kad tavas smadzenes ar tavam kajam,rokam nevar atrast kopejo valodu,nu varbut otradi :) nenjem ljauna,dari kautko savadak,lietas laba :fishing:  :P

• 3

#29 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 574 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 10 janvāris 2018 - 09:40

attachicon.gifDSC_0910-01.jpegattachicon.gifDSC_0913-01.jpeg

Šodien ienācās dažas gumijas no Ķīnas. Ko lai saka - cena ļoti salda, izpildījums lielisks, iepakojums uz goda. Īsti nebija kur piekasīties. Modelis viens - a ļa LJ Ballist, krāsas paņēmu dažādas. Paspēju jau notestēt un lielāka atsaucība bija uz "cola" nokrāsu. Vakar copes kolēģim uz zaļo paņēma breksis 1.3 kg. Maksā mazāk, dzīvo labāk... :P 

ar šitāsienācas viens vīšķis :)

tiesa esar vel vardes eksperimentam paņēmu - ieprovēt nav sanācis ar visu  gada maiņu darbu līdz ausīm un uz copi netiek...

• 2

#30 OFFLINE   Flakais

Flakais

• Tēmas admins
  • 670 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 08 janvāris 2018 - 22:23

https://ru.aliexpres...0708.0.0.LUwOt1

Pievienotais fails  iron batt.jpg   86,17K   4 reizes lejupielādēts

Šādu "verķīti" ieteica viens labs copmanis. Ja esat gumijzivju cienītājs, šis labi noderot copē kā "pirmā palīdzība" tavai labākajai gumijai, kurai ir vajadzība pēc neliela remonta. Varbūt, ir kādas atsauksmes vai ieteikums? :)

• 0

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)