Jump to content

Bilde
- - - - -

Iphone palīgs copē un ne tikai

programmas kartes lietošana

• Lai atbildētu ienāc saitā
9 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 12 februāris 2017 - 11:50

Kartes programma iPhone

http://www.reviewdet...ax-dlia-iphone/

• 0

#2 OFFLINE   Andzans

Andzans

Jānis

• Biedrs
  • 24 ieraksti
  • Atrašanās vietaLimbaži

Izveidots 02 februāris 2017 - 22:45

Punktiem izmantoju Free GPS. 10000mAh power bank + iphone 5s dara brīnumus. :)

Free GPS tiešām ideāls punktu atlikšanai. Rāda koordinātas, virzienu un attālumu, ir iespēja lietot tikai GPS režīmā bez kartes, tātad nevajag internetu (aktuāli ārzemēs un slikta pārklājuma vietās).
Maksimāli maz funkcijas, kas atvieglo lietošanu. Man gan ir diezgan sen lādēts, tāpēc bija bez maksas un bez reklāmām, ja lādēsiet tagad, tad metīsies kaitinošās reklāmas. Bet noteikti ir vērts tos pāris Eur samaksāt, lai tās novāktu.

• 1

#3 OFFLINE   Hugo

Hugo

Viktors

• Biedrs+
  • 83 ieraksti
  • Atrašanās vietaSigulda

Labs cilvēks

Izveidots 02 februāris 2017 - 22:16

Punktiem izmantoju Free GPS. 10000mAh power bank + iphone 5s dara brīnumus. :)

• 0

#4 OFFLINE   jenots13

jenots13

Lietotājs

• Biedrs
  • 67 ieraksti
  • Atrašanās vietaRūjiena

Izveidots 02 februāris 2017 - 21:37

Copei izmantoju google maps.Var ielikt punktu un pēc tam uz viņu arī aiziet,jeb ar laivu aizlaist.

Baterija tur atkarībā kā lieto,kamēr jauns ok.A pēc gada reali katru vakaru nāksies lādēt,bet tas jau normāli.

• 0

#5 OFFLINE   AIVARO

AIVARO

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 182 ieraksti
  • Atrašanās vietaRĪGA

Izveidots 02 februāris 2017 - 17:55

Es nezinu kā citiem, bet SE baterija tur 2 dienas stabili, nu vismaz manējais. Nenāk nekāds liekais spams iekšā. Braucot cope't Waze, es parasti lietoju lai redzētu poličus un protams arī navigācijai,  man noēd nevairāk par 10 % (pēdējais brauciens Jelgava-Kauguri, Esngure), relatīvi pietiek gan uz copes laiku , gan ar Waze atbraukt mājās.
Es arī iepriekš ļoti lietoju Ozi, bet iPhone diemžēl viņi nenodrošina, es pat sazinājos ar pašu Ozi ražotāju. Cik esmu meklējis internetā, tad pagaidām priekš sev interesējošo punktu ielikšanai izmantoju programmu TwoNav, pārāk daudz vēl neesmu to izkodis, bet ar esošo esmu apmierināts

Es copes izbraukumos vienmēr ņemu līdz barošanas bloku ,kurš pietiek 2 uzlādēm,tad problēma ir atrisināta.Lietoju veco,labo IPhone 4s un esmu apmierināts-kalpo stabili,nevis kā daži citu ražotāju aparāti-knapi izvelk garantijas laiku.Punktu atzīmēšanai man pietiek ar ,,MarkMyFish,,-kartē saglabājas atzīmētie punkti un pieskaroties,parādās arī piezīmes,ko esi uzrakstījis.Ja vajag redzēt visu maršrutu,lietoju ,,MapMyRun,,-tajā viss ceļš paliek atmiņā un nākošajā reizē var to atkārtot.Gan jau no maksas programmām ir labākas,bet,ja ir sabāztas daudz iespējas,ko nekad nelieto,tad tas tikai traucē !
  • 1

#6 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 02 februāris 2017 - 14:47

Es nezinu kā citiem, bet SE baterija tur 2 dienas stabili, nu vismaz manējais. Nenāk nekāds liekais spams iekšā. Braucot cope't Waze, es parasti lietoju lai redzētu poličus un protams arī navigācijai,  man noēd nevairāk par 10 % (pēdējais brauciens Jelgava-Kauguri, Esngure), relatīvi pietiek gan uz copes laiku , gan ar Waze atbraukt mājās.

Es arī iepriekš ļoti lietoju Ozi, bet iPhone diemžēl viņi nenodrošina, es pat sazinājos ar pašu Ozi ražotāju. Cik esmu meklējis internetā, tad pagaidām priekš sev interesējošo punktu ielikšanai izmantoju programmu TwoNav, pārāk daudz vēl neesmu to izkodis, bet ar esošo esmu apmierināts

• 1

#7 OFFLINE   Klons

Klons

Jauniņais

• Biedrs
  • 25 ieraksti
  • Atrašanās vietaTukums

Izveidots 02 februāris 2017 - 13:22

Lai atcerētos konkrētas vietas, ieslēdzu iPhone kamerai Location Access. Noķēri zivi, nofočēji, koordinātes saglabājas bildē. Ja C&R - skaidrs kur viņu meklēt.  :P

• 1

#8 OFFLINE   Kraft

Kraft

Lietotājs

• Biedrs
  • 70 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 02 februāris 2017 - 11:56

Lai arī pus mūžu lietoju Apple produkciju un datorus, es teiktu ka iphone 5s copē tikai traucē :D  Bezmaksas progas aŗi nav daudz, jo ja esi bijs spējīgs nopirkt apple, tad maksā par progām. Tāda ir  izstrādātāju filosofija.  

Zinu ka citi lieto Ozzy, tās uz iphona nav.  kad nebija gps, lietoju ViewRanger. 

Tieši tā, lādējas ārā pie aukstuma un slikti tur batereju aukstumā.

Jaunajiem itkā esot ok.  Savādāk jau tur viss ir labi un "priekš cilvēkiem". 

• 0

#9 OFFLINE   klops_G

klops_G

Lietotājs

• Biedrs
  • 94 ieraksti
  • Atrašanās vietaLv

Izveidots 02 februāris 2017 - 08:38

Pašam ir 5s, vienīgais iemesls kāpēc izvēlējos- patīk dizains/izmēri(mazs un ērts), jo ''planšetes izmēra'' smārtfōns neliekas ērts un nemūžam sev tādu nepirkšu.

Principā apple pats atzīst, ka viss, ko viņi ražo, tiek darīts ar domu, lai tu vairāk un vairāk lietotu tieši apple produkciju, jo visu apple savā starpā ļoti viegli un ērti sasinhronizēt...bet apple ar neapple- vai nu neiespējami vai čakarīgi. Visvairāk kaitina tas, ka pieslēdzot pie kompja vienīgais, ko var izdarīt- apskatīt bildes, visam citam vajag visādus i-sūdus utt. Vai nu tiešām viss ir jālieto tikai apple, lai būtu ērti, bet es teiktu, ka apple principā ir modes lieta/brends- ''man ir apple''...ikdienā ērtāks būs androids. Kā jau teicu, galvenais man ir dizains, ja tādā pašā korpusā varētu dabūt androidu- nekavējoties mainītu.

Pieļauju, ka tas ir visiem smārtfoniem, bet jau pie nelieliem mīnusiem, ja telefonu tur ārējās kabatās-vēsumā, telefons ātri izslēdzas, kaut baterija rāda 50-60%.

• 1

#10 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 01 februāris 2017 - 23:21

Sakarā ar to ka esmu nomainījis Samsung pret iPhone vēlos padalīties un padiskutēt par iPhone izmantošanu copē gan arī sadzīvē!

• 1

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: programmas, kartes, lietošana

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)