Jump to content

Bilde

Cēsu un tās apkārtnes ūdenstilpnes

cope copes rezultāti

• Lai atbildētu ienāc saitā
9 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   ms13

ms13

Jauniņais

• Biedrs
  • 1 ieraksti
  • Atrašanās vietamadona

Izveidots 20 janvāris 2017 - 13:47

Labdien. kas notiek Alauksta plakanie sakusi kustet vai gul vel?

• 0

#2 OFFLINE   martinsgrinbergs

martinsgrinbergs

Copmanis😃

• Biedrs
  • 18 ieraksti
  • Atrašanās vietaAmatas pagasts

Izveidots 21 decembris 2016 - 16:42

Šodien stundiņu tuvāk uz vakarpusi pabļitkoju.Ledus vēl labs,tik malās jau palicis galīgi švaks,atkal dīķī.Rezultātā 2 copes-1 realizēta-asarīts uz aptuveni 100 g bija,2.nerealizēta,jo pat makšķerīti no rokas izsita,nebiju riktīgi satvēris,nu tā cope bija riktīgā jau-laikam līdaka.Tā uzblieza😊👍
  • 2

#3 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 123 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 19 decembris 2016 - 06:06

Konkrēti loms jau nav slikts,viss ok.

Grūti to citreiz tā saprast,bet mēs braucam makšķerēt un neviss pēc loma ! ;) Protams...ja braucam uz lielajiem ezeriem,tad lietas saucam īstajos vārdos !

• 4

#4 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 123 ieraksti

Izveidots 19 decembris 2016 - 06:02

laiks braukt uz nopietnām zināmām vietām...

Braukt jau brauktu,bet ir pāris figņas ! ;) Un proti...diena baigi īsa .Varētu braukt uz divām,bet ko garajā vakarā darīt...es nelietoju :drunk: :nene: .Iet pa ,,beižām"...variants,bet nee ! :)

Protams tas viss ir joks...gan jau brauksim arī uz Alūksni...visam savs laiks ! ;) Reizēm jau forši pasēdēt uz ezera,kur neko citu nedzird un neredz, kā tikai dabu un sevi ! :emoticon-0148-yes2:

• 3

#5 OFFLINE   martinsgrinbergs

martinsgrinbergs

Copmanis😃

• Biedrs
  • 18 ieraksti

Izveidots 18 decembris 2016 - 21:39

Līdz Cēsīm tur patālu,bet Cēsu rajonā, šķiet kādreiz tā apkaime ietilpa...Dzērbene,Taurene,u.c.,tāpēc lai būtu te.Konkrētu ezera nosaukumu nerakstīšu,jo vietējie man neko sliktu nav izdarījuši,lai es viņiem uzsūtītu ,,masas" virsū,kuras pa lielam nekā laba nenes ! ;) Braucu uz turieni nojaušot,ka ledum jābūt un piedevām stingram.Tā arī bija...ap 10mit cm. :emoticon-0148-yes2: .Ezers meža ieskauts,tāpēc visu laiku kā paēnī sanāk,jo vairāk tagad,kad Saule diez ko augstu orbītā neuzkāpj.Mazie asarīši ķērās tīri raiti i uz mormeni i uz Buma bļitkiņu ! :ice-fishing-1: .Vienu asarēnu iemetu :smileys-fish-464021:  atpakaļ ar karogmakšķeres palīdzību...uzķērās 499mm.līdaks,kurš atlaists ar cerību uz ko garāku,bet nikā,tas ar bij vienīgais.Pāris raudeles un viena rauda ar pa to strīpaino burzmu uzķērās.Bildē redzamās zives atbrauca ciemos pie kaķiem...parējie peld tālāk,lai arī man ir aizdomas,ka īpaši lielāki viņi tur vispār neizaug,jo barības bāze galīgi švakuckis .VVunea !!!
P.s.Ak jā...tas vakar !

Konkrēti loms jau nav slikts,viss ok.Ja runā par ūdenstilpnēm-Alauksts,Ungurs,Inesis-par šiem jau gan nekādu noslēpumu nevar būt,jo copē jau šajos daudz un pazīst šīs vietas daudzi.
  • 0

#6 OFFLINE   uha

uha

Ilgonis

• Biedrs
  • 252 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 18 decembris 2016 - 21:29

Līdz Cēsīm tur patālu,bet Cēsu rajonā, šķiet kādreiz tā apkaime ietilpa...Dzērbene,Taurene,u.c.,tāpēc lai būtu te.Konkrētu ezera nosaukumu nerakstīšu,jo vietējie man neko sliktu nav izdarījuši,lai es viņiem uzsūtītu ,,masas" virsū,kuras pa lielam nekā laba nenes ! ;) Braucu uz turieni nojaušot,ka ledum jābūt un piedevām stingram.Tā arī bija...ap 10mit cm. :emoticon-0148-yes2: .Ezers meža ieskauts,tāpēc visu laiku kā paēnī sanāk,jo vairāk tagad,kad Saule diez ko augstu orbītā neuzkāpj.Mazie asarīši ķērās tīri raiti i uz mormeni i uz Buma bļitkiņu ! :ice-fishing-1: .Vienu asarēnu iemetu :smileys-fish-464021:  atpakaļ ar karogmakšķeres palīdzību...uzķērās 499mm.līdaks,kurš atlaists ar cerību uz ko garāku,bet nikā,tas ar bij vienīgais.Pāris raudeles un viena rauda ar pa to strīpaino burzmu uzķērās.Bildē redzamās zives atbrauca ciemos pie kaķiem...parējie peld tālāk,lai arī man ir aizdomas,ka īpaši lielāki viņi tur vispār neizaug,jo barības bāze galīgi švakuckis .VVunea !!!

P.s.Ak jā...tas vakar !

laiks braukt uz nopietnām zināmām vietām...

• 0

#7 OFFLINE   martinsgrinbergs

martinsgrinbergs

Copmanis😃

• Biedrs
  • 18 ieraksti

Izveidots 18 decembris 2016 - 21:27

es ar biju cesu novada udenos vakar un sodien. 2asari svara 200g un mazo jura. karogs kluseja. ar biju mezu ieskautos ezeros klus un mierigs ista vieta negodpratigiem copmaniem un sodien ar tas pieradijas atbrauc ar udam un draga tik, kas panem tas viss kesele. diezgan nozelojami no malas skatoties. ledus ap 10cm

Pareizi,nožēlojami gan tas ir.
  • 0

#8 OFFLINE   arwilins

arwilins

Jauniņais

• Biedrs
  • 16 ieraksti
  • Atrašanās vietacēsu raj

Izveidots 18 decembris 2016 - 17:01

es ar biju cesu novada udenos vakar un sodien. 2asari svara 200g un mazo jura. karogs kluseja. ar biju mezu ieskautos ezeros klus un mierigs ista vieta negodpratigiem copmaniem un sodien ar tas pieradijas atbrauc ar udam un draga tik, kas panem tas viss kesele. diezgan nozelojami no malas skatoties. ledus ap 10cm

• 4

#9 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 123 ieraksti

Izveidots 18 decembris 2016 - 10:11

P.s.Ak jā...tas vakar !

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  007.JPG   124,08K   2 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  008.JPG   126,11K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  004.JPG   135,79K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  014.JPG   176,27K   1 reizes lejupielādēts

• 8

#10 OFFLINE   martinsgrinbergs

martinsgrinbergs

Copmanis😃

• Biedrs
  • 18 ieraksti

Izveidots 17 decembris 2016 - 21:44

Cēsu,Amatas,Vecpiebalgas,u.c tuvējie apkārtnes novadi un tajā esošās ūdenstilpnes.Par copi(rezultāti)
  • 1

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: cope, copes rezultāti

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)