Jump to content


Bilde

Meklēju darbu.

darbs kolēģi

  • Lai atbildētu ienāc saitā
9 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   plesigais

plesigais

    Aigars

  • Biedrs+
  • 994 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2018 - 16:29

Sveiciens copmaņiem !
Ir darba piedāvājums !
Pazīstams cilveciņs meklē pārdevējas ( jus ) Ventspilī , atalgojums virs minimālā ! Ļoti vēlama prasmē kontaktēties ar cilvēkiem kā arī svešvalodu zināšanas !
Konkrētāk pa tel 22131891 ;)
  • 0

#2 OFFLINE   _paa_

_paa_

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 33 ieraksti
  • Atrašanās vietaPurvciems

Izveidots 26 augusts 2016 - 16:33

 


Izglītība vidējā speciālā, profesija krāsotājs apmetējs. Pēc skolas beigšanas vairāki gadi pavadīti celtniecībā, pārsvara iekšējā apdare. Pēc tam strādāts dažādos veikalos un vairumfirmās kas sastītas ar būvmateriāliem.

 

Ideāli ! :emoticon-0148-yes2: Ieskaties šad tad PM kastītē,jo man kā reiz tuvākā mēneša laikā, būs vajadzīga ,,konsulteišen" par būvmateriāliem ! ;) Es īpaši nebakstos,siksnu nezīžu un feniņus arī nesipu...tobiš ja meistars  saka, ka tas vai itais materiāls ir iegādes vērts,tad iespēju un saprāta robežās arī cenšos uzticēties profesionālim ! ;) Tak što ,,zemļjačok"...( esmu dzimis un audzis Purčikā ) :smileys-beer-835181: ...kā tiko,tā uzreiz rakstīšu Tev ar ,,haltūras" piedāvājumu...protams par atlīdzību !

 

Super! Iespējas robežās noteikti palīdzēšu :)   :emoticon-0148-yes2:  


  • 1

#3 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 26 augusts 2016 - 15:32


Izglītība vidējā speciālā, profesija krāsotājs apmetējs. Pēc skolas beigšanas vairāki gadi pavadīti celtniecībā, pārsvara iekšējā apdare. Pēc tam strādāts dažādos veikalos un vairumfirmās kas sastītas ar būvmateriāliem.

 

Ideāli ! :emoticon-0148-yes2: Ieskaties šad tad PM kastītē,jo man kā reiz tuvākā mēneša laikā, būs vajadzīga ,,konsulteišen" par būvmateriāliem ! ;) Es īpaši nebakstos,siksnu nezīžu un feniņus arī nesipu...tobiš ja meistars  saka, ka tas vai itais materiāls ir iegādes vērts,tad iespēju un saprāta robežās arī cenšos uzticēties profesionālim ! ;) Tak što ,,zemļjačok"...( esmu dzimis un audzis Purčikā ) :smileys-beer-835181: ...kā tiko,tā uzreiz rakstīšu Tev ar ,,haltūras" piedāvājumu...protams par atlīdzību !


  • 2

#4 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

    Edgars

  • Biedrs+
  • 263 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots 26 augusts 2016 - 11:10

Tad jābliež augšā copes bode! :D


  • 0

#5 OFFLINE   _paa_

_paa_

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 33 ieraksti
  • Atrašanās vietaPurvciems

Izveidots 25 augusts 2016 - 23:26

Žēl gan, ka makšķerlietas pameti. Bija patīkami pie Tevis iepirkties. Diemžēl manā TV-servisā arī Tev piemērotas vakances nav. Veiksmi Tev!

Paldies par laba vēlējumiem! kautko jau palidzēt ar makškerlietām varēšu vienmēr, jo kontakti jau ir palikuši.


  • 0

#6 OFFLINE   skiperis

skiperis

    Andris

  • Biedrs+
  • 142 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Labs cilvēks

Izveidots 25 augusts 2016 - 20:37

Žēl gan, ka makšķerlietas pameti. Bija patīkami pie Tevis iepirkties. Diemžēl manā TV-servisā arī Tev piemērotas vakances nav. Veiksmi Tev!


  • 1

#7 OFFLINE   _paa_

_paa_

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 33 ieraksti
  • Atrašanās vietaPurvciems

Izveidots 25 augusts 2016 - 20:21

Sveiks, nezinu gan cik lietderīgi tev tas šķitīs, bet varu piedāvāt tirgot internetu telefoniski vienam no lielākajiem mobīlajiem operatoriem LV.

 

Darba laiks ir vēlamais līdz 18:00, darbs ofisā un brīvdienas brīvas, atalgojumu gan ar celtniecību utml. nesalīdzināsi, ja vien neesi pārdošanas guru. :D 

Paldies par piedāvājumu, bet laikam nebūs īstais. Vispār jau sāku skatīties prom no pārdošanas, lai gan ar cilvēkiem patīk komunicēt. :)


  • 0

#8 OFFLINE   Vakuums

Vakuums

    Mārtiņš

  • Biedrs
  • 1 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 25 augusts 2016 - 18:50

Sveiks, nezinu gan cik lietderīgi tev tas šķitīs, bet varu piedāvāt tirgot internetu telefoniski vienam no lielākajiem mobīlajiem operatoriem LV.

 

Darba laiks ir vēlamais līdz 18:00, darbs ofisā un brīvdienas brīvas, atalgojumu gan ar celtniecību utml. nesalīdzināsi, ja vien neesi pārdošanas guru. :D 


  • 1

#9 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 25 augusts 2016 - 18:15

Ja būtu vakance noteikti Tevi ņemtu .Vēl pie apraksta varu pieminēt ,ka Viņš var bīdīt lietas no Ķīnas Prakse ir/Pats pārliecinājos/


  • 1

#10 OFFLINE   _paa_

_paa_

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 33 ieraksti
  • Atrašanās vietaPurvciems

Izveidots 25 augusts 2016 - 17:34

Sveiki Delfieši!

 

Tas brīdis ir pienācis manā dzīve vajag ko mainīt.

Tākā meklēju jaunu darba vietu un kolēģus.

Īsumā par mani:

Izglītība vidējā speciālā, profesija krāsotājs apmetējs. Pēc skolas beigšanas vairāki gadi pavadīti celtniecībā, pārsvara iekšējā apdare.

Pēc tam strādāts dažādos veikalos un vairumfirmās kas sastītas ar būvmateriāliem.

Pēdējie 6 gadi pavadīti darbā saistītu ar makšķerēšanas piederumu vairuma un mazumtirdzniecību.

Esmu atvērts dažādiem darba piedāvājumiem.

Pats esmu no Rīgas.

Man ir svarīgs darba laiks max līdz 18:00 jo ir mazi bērni kas jaizvada pa skolu un bērnudārzu.

 

Paldies!


  • 0







Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: darbs, kolēģi

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)