Jump to content

Bilde

Venta

venta upe venta ventspils cope ventā ventas zivis

• Lai atbildētu ienāc saitā
380 atbildes šajā tēmā

#1 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 16 novembris 2018 - 16:31

Venta nolema ka nav ko teret normaļu municiju ! Tapec šodien banali mani apmetaja ar " čemodaniem " ! No kadiem pieciem atkavos , bet divi trapija riktigi ! Tapec laikam rita bus jakurina kupinatava !

Pievienots(ie) fails(i)

• 6

#2 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 14 novembris 2018 - 19:25

Šodienas emocijas nebus tik specigas ;) vai nu Venta doma jaunu taktiku vai superiga laika del nepieversu uzmanibu vinas centieniem ! A varbut jauna vieta Ventu samulsinaja ;) !
No sarkanacainajam torpedam redzeju tikai četras , matrozišu ( bļin nu jau kartigu bocmaņu ) uzbrukumi netika ņemti vērā ! Ari zobainas raķetes tikai viena , un ta pati pie krasta apmeta kuleni - pat pirsingu nepaņēmot !
Onkuļi bija ( ari tantes ) , aizstaveties dabuja visi ! ;)
Ari šīgada , laikam , pedejo dzervju kāsi redzejam un novelejam ilgi nekaveties !
Rīta meģinas ko jaunu , tapec visiem ne asakas !
  • 4

#3 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 14 novembris 2018 - 19:13

snipiens,
Ar " kili " iešanu es ar nobremzeju 85-a ! Bet copes emocijas ir foršas ;) !
Lai veicās ar apkuri , zivtiš ari pavasari ir zivtiš ;) !
  • 2

#4 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 057 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 14 novembris 2018 - 18:25

snipiens,

Varetu jau Tevi ciema aicinat ;) , bet bail ka Tev ari " ķīli ) nesaiet ! ;)
Nu nerajies - vienkarsi Ventas sadaļa tads klusums ! Biku gribejas padalities ar emocijam ! ;)

Es nav lepns...varu arī ierasties bez aicinājuma ! ;) :) Traki jau gribas uz to Vent un vispār uz copi,bet jādabon ,,budkā" apkuri palaist...a pēc tam :fisher: :ice-fishing-1: ...lai zivis slēpjas. A bez to ,,ķīlī" saiešanu, tīri labi dzīvoju jau padsmit gadus ! ;)  :emoticon-0148-yes2:

• 1

#5 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 13 novembris 2018 - 21:30

snipiens,

Varetu jau Tevi ciema aicinat ;) , bet bail ka Tev ari " ķīli ) nesaiet ! ;)
Nu nerajies - vienkarsi Ventas sadaļa tads klusums ! Biku gribejas padalities ar emocijam ! ;)
  • 2

#6 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 908 ieraksti

Izveidots 13 novembris 2018 - 17:01

Šobrid parliecinajies ka savas kaujas iemaņas nesmu zaudejis , esmu nolemis no talakas ciņas izstaties ! Ja nu vienigi kadreiz pakaitinat Mamuļu Ventu !

... :blink:

plesigais ...11 novembris jau pagājis sen...beidz kost :nene:  :drunk: ,a to lasot nevaru saprast kam iet ,,ķīlī"... :)  !?

Nu, no labas copes arī ir eiforija, pat bez alkohola. Īsumā sakot - netirš :D Bildes drošvien nebūs, jo vienkārši NEVAJG.

• 2

#7 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 057 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 13 novembris 2018 - 16:51

Šobrid parliecinajies ka savas kaujas iemaņas nesmu zaudejis , esmu nolemis no talakas ciņas izstaties ! Ja nu vienigi kadreiz pakaitinat Mamuļu Ventu !

... :blink:

plesigais ...11 novembris jau pagājis sen...beidz kost :nene:  :drunk: ,a to lasot nevaru saprast kam iet ,,ķīlī"... :)  !?
  • 2

#8 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 13 novembris 2018 - 16:24

Šodien turpinaju terorizet Ventu ! Protams pec manam atskaitem siltas vietiñas jau aizņemtas ;) ! Mana redzes loka esošais onka cinijas preti gan ar gruntenem , gan špini ;) bet beigu beigas tik un tā tika sakauts !
Kā pats teicas - tik " apkaunojušu " zaudejumu piedzivo otreiz muža ! ;)
Bet Ventas uzbrukumos ari es dabuju " ciest " ! Gan tieša , gan parnesta nozīmē ! Izradijas kamer es jauna vieta mekleju pretinieka ugunspunktus , mans pretinieks ( Venta ) izdomajusi jaunu militaro taktiku !
Pret mani tika versts gan pamat uzbrukums ( zeltaino torpedu ) izpildijuma ! Gan mazizmera " matrozišu " masveida pašiznicinašanas akts ! Gan lieljaudas sparnoto ( piedodiet -zobaino ) raķešu uzbrukumi ! Raķešuuzbrukuma rezultata izdaļati pirsingi Kobras 6 numura aķišu izskata - apmeram paciņas skaitā ! No pašnavniekiem " matrozišiem " siva ciņa par izdzivošanu - sagustiti divi ! Parejiem izdzivošanas instinkts tomer neļava to nodevigo tarpu apest lidz aknam !
Zeltaino torpedu skaits " izšauts mana virziena " ari iespaidigs bet ne tik briesmigs ka pedejas divās copes reizes ! Prieceja tas ka izmers gan ar lielu plusu un krasojums FANTASTISKS !
Šobrid parliecinajies ka savas kaujas iemaņas nesmu zaudejis , esmu nolemis no talakas ciņas izstaties ! Ja nu vienigi kadreiz pakaitinat Mamuļu Ventu ! ;)
Ta karteja diena Ventas un mana sadarbiba - parejiem ne asakas ! ;)
  • 5

#9 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 12 novembris 2018 - 17:01

Šodien parbaudot Ventas meģinajumu mani " nošaut " ar lielkalibru , tika nomainita copes vietas dislokācija ! Paris metieni pa tukšo , un - Venta piefikseja manu vietas maiņu ! Laikam palika dusmigaka ne ka vakar ! Tapec šodien tika liks lieta dižgabals un šauts uz nebedu ! Mana virziena divu stundu laika tika raiditi vairak neka 20 šavieni , kurus veksmigi atvairiju specigi vicinot to pašu miksto fider tipa katinu . Otrs palika neizsaiņots ! Iebiedešanai tiki lietoti gan nakteni , gan zilgalvji un pat sliekas , bet redzamu rezultatu iegut neizdevas ! Šaušanas intensitate samazinajas tikai pec lidaķa nokosta melna aķa nomaiņas uz spidigi baltu ! Kuru veksmigi vicinoties noravu tuveja doņu pudura , parsienot melno apsaude turpinajas ar iepriekšejo azartu ! 15 00 no meģinajumiem aizstaveties biju tik noguris ( un pateicoties kaimiņa zvanam - kurš velejas sievasmatei aizvest ciema kukuli ) ka paris reižu nopudeleju ! Kā rezultata precizi soma trapija divi dupleti , svara ziņa info naf ! Bet garums diviem " ladiņiem " bija normala letiņa pusrokas garuma - nu no pirkstu galiem lidz elkoņa locitavai !
Ā ;) ja nu kads naf sapratis ar kadiem " ladiņiem " Venta mani apšauda - došu nelielu vizualo aprakst ! Specigs torpedveida ķermenis , klats ar mazam zviņam , kuras ieslepušas bieza gļotu karta , mazas sarkanas ačeles , kas mekle ! Un speciga lapstveida aste !
Nu ta karteja atskaite ir , parejiem ne asakas ! ;)
  • 5

#10 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 11 novembris 2018 - 19:33

Nu cik pedeja cope bediga - tik šodienas cope fantastiska ! Bildes protams nebus - telefonam kamera ari pec žavešanas risos ( laikam činieši slinkoja ) , nestrada ! Ari apraksta nebus un zivju uzskaitijuma ! Jo zinu ka daudz cemeretaju gaida ! :( ! Ari Bebra kunga teiciens - nav bildes - nav zivs ! Šoreiz mani neiespaidos ! ;)
Pateiksu vienu , par spiti griezigajam dienvidu vejam un atsaldetajiem nagiem , mamuļa Venta šodien izšava ar lielkalibru ! Pec pirmajam copem otrs kats tika NOMESTS mala ar aprautam pavadiņam ! Stradaju tikai ar miksto fidertipa ! Bet stradajot ari ar vienu - laika uzvilkt dumkocinu - nebija !
Un skauģiem - veči nu moins - patureju cik varu apest - patreiz dzivoju tak viens ! ;)
Nu tas isuma , ja kads no pazistamiem velas ko konkretak - es eju gulet !
Ne asakas !
  • 4

#11 OFFLINE   bee

bee

Lietotājs

• Biedrs+
  • 48 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Izveidots 07 novembris 2018 - 20:08

Pēc foruma tā izskatās,bet reāli ir cita bilde.Biju svētdien,laivu upē biezā slānī, manīju arī kādas sešas laivas ar LT numuriem uz borta. Cope nepārāk aktīva četrus 4simtniekus gan piemānīju.Kolēğim līdzīgi.Laiks gan lutināja.Ne asakas!
  • 3

#12 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 07 novembris 2018 - 18:30

Izskatas ka copmaņi Ventai iet ar likumu ! Nu nekas ! Rakstis pats !
Šodien smaga un pretiga copes diena ! Satrieca atklajums ka manas copes vietas apmeklejuši alkatigi kropļi ar elektrozvejas aparatu ! Tirais udenis un zemais limenis , šobrid strada viņiem par labu ! Visas seres , zaļu kantes un brasli kā uz paplates ! Zivju berneļu liķiši gar zalem - baiss paskats ! Meģinot nofotografet ari telefons izpeldejas ! Tikai pateicoties gumijotajam korpusam telefons palika darba kartiba , bet uzņemtas bildes kur izčibeja un foto kamera ari pagalam !
Nu tada man šobrid skumiga atskaite ! A un zivis protams nedabuju ! Ne asakas citiem !
  • 1

#13 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 01 novembris 2018 - 22:41

Tā ! :(
Klusums turpinas ! Nu nu !
Es gan šodien biju uz copi - Venta ! Ja , ja uz vedzelem ! ;)
Laiks fantastjika , lens vejš , plus 8 ! Migla ! Kā dievam azotē ! Zivtiņas šļakstinas ! Piles un vel nezin kadi lidojoši radijumi ! Viens pat reali parbiedeja ! Varbut kads mednieks vai putnu pazinejs var pastastit kas tas par lidojošu moški , kas spej izdvest tadas skaņas !
Skana itka švarcņigers butu dabujis ar kulaku pa adamabolu un vienigais ko spetu izdvest butu GRU , protams atieciga stila ! ;) Bļin , realitate TO dzirdet tumsa - pat naidniekam nenovelu !
Cope sakas jau ar pirmo iemetienu , ķiši ka no ložmeteja , kalibrs ta krietni zem cepama ! ;)
Pec tam pieteicas paris sapaļpuikas ( a moš meitenes , kas viņus tumsa atšķir ) un vimbele ! Nu cmuka jau cmuka , bet ta ka es merķeju uz vedzeli ! ;)Tad nacas visus nokauninat un stastit ka vedzelei domatais naktenis ir viņiem pe un kaka ! Un tadus nokaunejušos laist vaļa ! Ierijuši manu ķeramo nebija dziļi , tapec simpunktu esmu parliecinats , ka šobrid sveiki un veseli stasta parejiem radiņiem par stulbeni kas ķer un laiž vaļa ! ;) Vedzeļu copej atļautais laika spridis paskreja atri , mainot ķišu un sapalpuiku saplestos tarpus un klausoties ugunskura sprakšķešana ! Diemžel parunat ar kadu vedzeļmamu ( nu patik man sievišķi - patik ) šoreiz neiznaca ! Vainu limenis par zemu , vai . . . tarpeļi nepareizie ;) !
Nu , kaut ka tā ! ;) Citiem - ne asakas ! ;)
  • 7

#14 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 oktobris 2018 - 12:18

Bļin visi tik ķer un kluse ! ;)

Nu labi , tad rakstišu es !
Man šodien fantastiska COPES DIENA 😂 ! Noķerti paris maišeļi ar lineļiem , karusam un paris lidaciņam ! Nobridies pa dubļiem un samircis lietu - lidz nelabai dušai ! BET apmierinats kā pec kartigas pirts !
Jautasiet kāpēc un kur ? 😉
Atbilde vienkarša , netalu no manim tiek likvidets zivju diķis ! Un ar saimnieka labvelibu tiku pie zivim !
😁 aga dzirdeju pirmos nelabos vardus sava virziena - no tadiem dzirdu ! :(
Parejiem varu pačukstet - patureju savam vajadzibam vienu pusotra kg lidaciņu ( ar saplestiem žaunu vakiem ) , parejas zivis tika stieptas , vilktas , nestas un beigu beigas atbrivotas Venta ! Lai aug un priece nakotne ! Un ar nelielu ceribu ka starp viņam bija ari mana muža zelta fišina !
P/S sajutas fantastiskas ! ! ! 😁
  • 7

#15 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 18 oktobris 2018 - 19:30

Āče braļukas! Ka Bee sak,ka te klusum, ta man a i bik ko pascīt.... La es neteikt,ka pagalam cop i mierā mests,ka laik nav un cit būšan pa lauksēt i jādar,pa pilsēt i jāpastrāde, cit ēverģelib a sanāk, ta ba biščam jau izreujas no to rutīn.... Pa cit ūdinstilpn es neko neteiks, bet pa dāž reiz,pa dāž stund,ko i dabūjs ar, bet i nedabūjs neko! Bet pa Vent up... bij pār dien atpkļam noskrējs pie Zlēk tilt... Līmen bik i pacēls, bet neko dīž. No krast ņēm seklo gāl, nu kreiss kas i.... Vien badapātag brāl a no laiv mētāj,teic ka švak, man tik smuk uznācien sanāc,kas a sird veldze,bet uz āķ netik, nogriez tik virpul,es saraustījes, pēc pusmetr akal jēm,bet ta nebij viss! A ta šovakar,pēc šept, pieskrej pie laiv laišan steķ, tepat Ventspil... Ka lāb,ka man ta matemtiks neklibā, saskaitij 12 laivmašīn! Bik nomētāj dažād stil un dažād mānekl, bet ta dzird nāburg sarun a vien laivniek,tas sak,ka ... neteiks es tos kriev bāliņ vārds, bet saprotam liet,ka jāskrej uz bod pēc āāl un jātais kino vakars, ka tā štell būs riktīgāk! P.S. Aizmirs sacit,ka uz to Zlēk braucam, bi bik izmētājs pie Lazdkaln. Pa niek tik laik tērēj!

Un necerat uz kād bild,ka nag jau niezēj, bet tas bildējams bij paglabāts dziļ un iekš liel taš, bet Jūs tak jau sen zin,ka es i pagalam slink cilēk! Rau! Uijj, ka tik sen te nav teics,ta jāatgādin,ka man lauciņ i spining liet, nu pa retam kād grunten, bet ta es sak!

Un beigs es a Reiter Līg vārdem:  I makten lāb uz loukem. Kad būs norīms vējš un pērnas laps sagrābts čupe, ta vares kād rācen pasutnat ogles un pestrēbt rūgušpien.

Un ka cit pakacinat,es ieliks šito no cit laik,ka saulīt bij siltāk un zālīt zaļāk...

https://youtu.be/9sx3SKwSYKg

• 5

#16 OFFLINE   bee

bee

Lietotājs

• Biedrs+
  • 48 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Izveidots 26 septembris 2018 - 18:26

Sveiciens!Sadaļā ilgstoš klusums, varētu padomāt,ka upē sausums zivju naf utt.Piebraucot pie upes,pavisam cita bilde.Laivu daudz, vīri dźigo uz nebēdu un kautko arī noķer. Mana pieredze šajā copes veidā nekāda,pirms tam iegādāju nedaudz bodnienieku laipni piedāvātos attiecīgos loriņus un laidu mēģināt.Cope interesanta, pirmajai reizei pat apmierināts,tika noķerti trīspadsmit asarīši,daudz atkabinājās velkot un ieceļot laivā.
Kūpiņš labais.Ne asakas!

Pievienots(ie) fails(i)

• 8

#17 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 908 ieraksti

Izveidots 25 jūlijs 2018 - 13:41

• 8

#18 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 908 ieraksti

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 23:03

Kurzemē Sahāras variants ! :( Jāglābj lopbariba ( zālē no sausuma lien atpakaļ zemē ) ! :( Kurzemnieki sāk lopus likvidēt !
Par copi nav laika domāt !

https://ltv.lsm.lv/l...eciba.id133015/

Tas jau lielsaimniekiem. Mazajiem pašiem kaut kā jākuļas. Kartupeļi neaug, burkāni, gurķi, bietes utt protams arī, zāle pagalmā izdegusi(mazāk jāpļauj :) ) Nu, pluss arī ir - nezāles maz. Siens ja nav novākts ir pārkaltis, kas novāca tam daudzums 1/3 no citgada siena. Mellenes, brūklenes, arī sēnes var teikt nebūs. Pie manis no aprīļa beigām vai paša maija sākuma(precīzi neatceros) nav lijis jo to mitrumu, ka pat ceļa putekļus neaizslaucīja par lietu nevar saukt.

• 2

#19 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 22:05

Kurzemē Sahāras variants ! :( Jāglābj lopbariba ( zālē no sausuma lien atpakaļ zemē ) ! :( Kurzemnieki sāk lopus likvidēt !

https://ltv.lsm.lv/l...eciba.id133015/

• 1

#20 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 20:35

• 1

#21 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 18:53

zogs,
Nav , nav švaki :) !
Zivtiņa nonarstoja , palika aktīvā , un barojās labi !
Šogad vis baigi sasteikts , karpas ar liņiem , pat Venta JAU nonarstojuši ! :(

Ehh,es i neaktīvs, cit ar! Va ta pie ūdin neiet? Va nav laika pekstiņ te driķēt?

fisherman-tattoo-design1.jpg

laikam jau nē, forums neaktīvs, visi laikam pārvākušies uz sejasgrāmatu

Pffff  B)

• 0

#22 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 908 ieraksti

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 12:28

zogs,

Ehh,es i neaktīvs, cit ar! Va ta pie ūdin neiet? Va nav laika pekstiņ te driķēt?

laikam jau nē, forums neaktīvs, visi laikam pārvākušies uz sejasgrāmatu

• 0

#23 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 14 jūnijs 2018 - 22:34

zogs,

• 1

#24 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 31 maijs 2018 - 21:23

zogs,
  • 0

#25 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 31 maijs 2018 - 18:37

Nav laika uz copi :( ! Jaliek Zogam plusiņi ! ;)
Asini gan uzsiti , cerams sesdien saks karpu dzenašanu ! ;)

Man domāt,ka švak a to ziv ķeršan tagatiņ! bet cit zīv jau nebaids no karstum un slāpēkel bād... 

• 1

#26 ONLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 704 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 23 maijs 2018 - 13:31

Nav laika uz copi :( ! Jaliek Zogam plusiņi ! ;)
Asini gan uzsiti , cerams sesdien saks karpu dzenašanu ! ;)
  • 0

#27 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 21:50

Ā če! Ko ta cit ļauž a uz Vents nelaiž? Ku ta i atskaits,dīž bild un visād citād lāb pastāstiņ? Ku ta i plēsīg puis, ku ta baltzob bebri kungs? Snipien un Usm skiper? Ku ta i? Es ka nozūd no klač lap,ta bļaur i pa vis pagast! Un es gribēj tik pascīt,ka nekur pie ūdin naubijs! Vōōō. Punkts un lai tas kungs nogrābstas uz tād cop novārtā mešan! Rō,lai visem lāb prāts un mier virs zem! 

P.S. Foto ilustratīvs raksturs,a moš tas Jums asin uzsit uz copp :P

Es tagad tik pa Bausk', tur zivis vairāk un galvenais - lielākas. Ventā švak esot'

Paskat cit gad bild u ta sak ka iekš Vent zīv nav! :D

• 1

#28 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 21:45

U ka būt pill laim,pārs viģiks,kam iesmiet a var :D  U vell milti! Neņem te mans viģiks! Tūliņ salādēs tavā tv (youtube) Un ta mēģinās te modern sakot iešērot....

https://www.youtube.com/watch?v=9sx3SKwSYKg&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=0ScjOhT7UQQ&feature=youtu.be

• 3

#29 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 21:16

Pārs vēl palik, a citād es te varēt pill lapp pielikt a bid...  :D  Ta secīb tik juk jukam :)

Pievienots(ie) fails(i)

• 4

#30 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 21:15

Ku nu bij? Laiks un viet i vairāk pa Vent upp, a kam ta nozīm? Galvenais i taut kacināt un atmiņā pagremdēt :D

Pievienots(ie) fails(i)

• 5

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)