Jump to content

Bilde

Venta

venta upe venta ventspils cope ventā ventas zivis

• Lai atbildētu ienāc saitā
363 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 750 ieraksti

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 23:03

Kurzemē Sahāras variants ! :( Jāglābj lopbariba ( zālē no sausuma lien atpakaļ zemē ) ! :( Kurzemnieki sāk lopus likvidēt !
Par copi nav laika domāt !

https://ltv.lsm.lv/l...eciba.id133015/

Tas jau lielsaimniekiem. Mazajiem pašiem kaut kā jākuļas. Kartupeļi neaug, burkāni, gurķi, bietes utt protams arī, zāle pagalmā izdegusi(mazāk jāpļauj :) ) Nu, pluss arī ir - nezāles maz. Siens ja nav novākts ir pārkaltis, kas novāca tam daudzums 1/3 no citgada siena. Mellenes, brūklenes, arī sēnes var teikt nebūs. Pie manis no aprīļa beigām vai paša maija sākuma(precīzi neatceros) nav lijis jo to mitrumu, ka pat ceļa putekļus neaizslaucīja par lietu nevar saukt.

• 2

#2 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 22:05

Kurzemē Sahāras variants ! :( Jāglābj lopbariba ( zālē no sausuma lien atpakaļ zemē ) ! :( Kurzemnieki sāk lopus likvidēt !

https://ltv.lsm.lv/l...eciba.id133015/

• 1

#3 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 20:35

• 1

#4 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 18:53

zogs,
Nav , nav švaki :) !
Zivtiņa nonarstoja , palika aktīvā , un barojās labi !
Šogad vis baigi sasteikts , karpas ar liņiem , pat Venta JAU nonarstojuši ! :(

Ehh,es i neaktīvs, cit ar! Va ta pie ūdin neiet? Va nav laika pekstiņ te driķēt?

fisherman-tattoo-design1.jpg

laikam jau nē, forums neaktīvs, visi laikam pārvākušies uz sejasgrāmatu

Pffff  B)

• 0

#5 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 750 ieraksti

Izveidots 15 jūnijs 2018 - 12:28

zogs,

Ehh,es i neaktīvs, cit ar! Va ta pie ūdin neiet? Va nav laika pekstiņ te driķēt?

laikam jau nē, forums neaktīvs, visi laikam pārvākušies uz sejasgrāmatu

• 0

#6 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 14 jūnijs 2018 - 22:34

zogs,

• 1

#7 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 31 maijs 2018 - 21:23

zogs,
  • 0

#8 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 31 maijs 2018 - 18:37

Nav laika uz copi :( ! Jaliek Zogam plusiņi ! ;)
Asini gan uzsiti , cerams sesdien saks karpu dzenašanu ! ;)

Man domāt,ka švak a to ziv ķeršan tagatiņ! bet cit zīv jau nebaids no karstum un slāpēkel bād... 

• 1

#9 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 23 maijs 2018 - 13:31

Nav laika uz copi :( ! Jaliek Zogam plusiņi ! ;)
Asini gan uzsiti , cerams sesdien saks karpu dzenašanu ! ;)
  • 0

#10 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 21:50

Ā če! Ko ta cit ļauž a uz Vents nelaiž? Ku ta i atskaits,dīž bild un visād citād lāb pastāstiņ? Ku ta i plēsīg puis, ku ta baltzob bebri kungs? Snipien un Usm skiper? Ku ta i? Es ka nozūd no klač lap,ta bļaur i pa vis pagast! Un es gribēj tik pascīt,ka nekur pie ūdin naubijs! Vōōō. Punkts un lai tas kungs nogrābstas uz tād cop novārtā mešan! Rō,lai visem lāb prāts un mier virs zem! 

P.S. Foto ilustratīvs raksturs,a moš tas Jums asin uzsit uz copp :P

Es tagad tik pa Bausk', tur zivis vairāk un galvenais - lielākas. Ventā švak esot'

Paskat cit gad bild u ta sak ka iekš Vent zīv nav! :D

• 1

#11 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 21:45

U ka būt pill laim,pārs viģiks,kam iesmiet a var :D  U vell milti! Neņem te mans viģiks! Tūliņ salādēs tavā tv (youtube) Un ta mēģinās te modern sakot iešērot....

https://www.youtube.com/watch?v=9sx3SKwSYKg&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=0ScjOhT7UQQ&feature=youtu.be

• 3

#12 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 21:16

Pārs vēl palik, a citād es te varēt pill lapp pielikt a bid...  :D  Ta secīb tik juk jukam :)

Pievienots(ie) fails(i)

• 4

#13 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 21:15

Ku nu bij? Laiks un viet i vairāk pa Vent upp, a kam ta nozīm? Galvenais i taut kacināt un atmiņā pagremdēt :D

Pievienots(ie) fails(i)

• 5

#14 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 21:12

Rōō re! A kād Tērvetniek galv bik saregulēj,ka ne citād, ieskatīj vēstur bildes! Ta redz ka ar nailon un cit kapron zeķ te iekustināt taut nevar,a ōm villzeķ fočen man nau, tad saliks te bild a cit gad būšan... Lielākteis ta Vent, i a cits pa bikam... Vabūt ta pavelk... Bik jau to nostalģij i atmiņ parau! Aijj, bet ko tur liet gauž asar! Būs cit laik,zāl zaļāk un saul siltāk...  Pastīs,ka te video bild a var salikt? Ta jautrāk būšan sanāk... :) Ouu,te i bik limit priekš to bildiņ! taisīs ka ar turpinājum....

Pievienots(ie) fails(i)

• 5

#15 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 750 ieraksti

Izveidots 22 maijs 2018 - 20:09

Ā če! Ko ta cit ļauž a uz Vents nelaiž? Ku ta i atskaits,dīž bild un visād citād lāb pastāstiņ? Ku ta i plēsīg puis, ku ta baltzob bebri kungs? Snipien un Usm skiper? Ku ta i? Es ka nozūd no klač lap,ta bļaur i pa vis pagast! Un es gribēj tik pascīt,ka nekur pie ūdin naubijs! Vōōō. Punkts un lai tas kungs nogrābstas uz tād cop novārtā mešan! Rō,lai visem lāb prāts un mier virs zem! 

Es tagad tik pa Bausk', tur zivis vairāk un galvenais - lielākas. Ventā švak esot'

• 1

#16 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 19:37

Pievienots(ie) fails(i)

• 2

#17 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 17 maijs 2018 - 01:07

Nu lāb i! Labam ļaužam div minūt var atvēlet! Ko es var sacit? Ka nav uz up bijs un pa cop nezin neko? Tik pasktas neta,ka cit bravurīg bāliņ pagalam salielas a sav lom...  Es teiks Ālant Vila vārdiem Kas bi? ko ķeir? ko dabe?

Ko paglāb no to vis?

Viss čībe un viss čabe

kā dūm, kad izšōj bis...

• 5

#18 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 12 maijs 2018 - 20:55

zogs,
Nu skopulis ;) !
Negrib labiem cilvēkiem ziedot lieku minutiti !
Nu vismaz reizi mēnesī , padalies ar ventiš cops rakursiem !
  • 1

#19 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 12 maijs 2018 - 12:21

zogs,

Jeeeeee ! ;)
Zogs atpakaļ !
Bet :( ! Bļaviens nepareizais ! Stils ir :) ! Saturs ir :) ! Bet kautkas pietrūkst !

Nu tā ! Es ar bij ! Bij uz duņu rukšiem ! Krietni virs rumbas ! Bij ar visu iebarošanu un nakteņiem ! Burbuļi bij ! Pludiņa dancošana bij ! ( Kas cope liņus zin par ko ir runa ) , bet zivs nebij ! Saprotiet pareizi - vispar nekā ! Četras stundas , un pat draņķa asariša ( matroziša ) nebija ! :(
Bet skābeklis pilna plauša , un lakstigalu treļļus vēl sapņos klausišos !
Paldies Ventai par to pašu ! ;)   

Haaa un nemaz nesacerieties! Laiks ir nauda, bet naudas man nav   :P

• 0

#20 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 09 maijs 2018 - 21:52

zogs,

Jeeeeee ! ;)
Zogs atpakaļ !
Bet :( ! Bļaviens nepareizais ! Stils ir :) ! Saturs ir :) ! Bet kautkas pietrūkst !

Nu tā ! Es ar bij ! Bij uz duņu rukšiem ! Krietni virs rumbas ! Bij ar visu iebarošanu un nakteņiem ! Burbuļi bij ! Pludiņa dancošana bij ! ( Kas cope liņus zin par ko ir runa ) , bet zivs nebij ! Saprotiet pareizi - vispar nekā ! Četras stundas , un pat draņķa asariša ( matroziša ) nebija ! :(
Bet skābeklis pilna plauša , un lakstigalu treļļus vēl sapņos klausišos !
Paldies Ventai par to pašu ! ;)
  • 3

#21 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 161 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 09 maijs 2018 - 19:51

Haijā! Par cik pērngad uz savu dislokācijas vietu nokļuvu tik reizes trīs,tad šogad mēģināšu revanšēties, bet garantijas tak nav. Vismaz sezonas sākumā esmu izmantojis jau divas reizes,lai ar no krasta... Ehh,pagājšgad pat laivu līdz ūdenim nenovilku. Atgādināšu,ka mans ampluā ir spinis, bet lokācija bik virs Zlēku tilta. Tad nu uz dažām stundām izdevās tikt 5ajā.. čomam otrajā metienā pieteicās "standartiņš" (t.i. 50+biki) Domājām ,maisam gals vaļā! Pāris sīki iznācieni,stulbs asarelis... Ne nu tā bija! Pa kādām stundām četrām, pāriniekam nulle, man pieteicās viens 60tnieks un nācās pabūt zivju bendes lomā, savācot pilnīgu zemmēru,kurš manu divāķu šūpiņu bija ierijis pilnīgi līdz barības vadam,bez izredzēm to atbrīvot atstājot rīmu dzīvu! Vēl nosmēju,ja nebūtu āķu,tad māneklis būtu kunģī....Varu jau uzdot jautājumu,kā rīkotos Jūs? Pamestu krūmos zvēriņiem un kukaiņiem,vai mestu upē? Puzes Aivars man reiz teica,ja tā, met ezerā,gan jau citi notiesās...OK,ēdīšu mazuli pats.  Nu nodomāju,zive barojas,jo lielākajai puncī bija ap 10cm. jau nenosakāmas sugas atliekas un 10 cm raudiņa. Tad nu sanāca vakar pamukt no darba... Mamma mia! Pa četrām stundām neviena piesitiena pat ne! Metu mieru,ņēmu alu un braucu hoķi skatīties! Necopei arī kādreiz savs labums! :D

P.S. Foto nav,jo telefons bij mugurenē,bet es i slinks cilēks.

• 4

#22 OFFLINE   bee

bee

Lietotājs

• Biedrs
  • 31 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Izveidots 01 maijs 2018 - 08:06

Sveiki copētājas un copmaņi! Visi ļeidakos vai😆? Vakar biju Zlēk pusē pasēdēt uz vimb.Izkāp no auto,rīts kā pasak,a blakus krūma viens saka ku-kū. Ķer pie kabat a kapiķ ta nav,ir tik kart.Nu ir sūd.Aizgāj līdz up salik cop, ilg jau nebi jagaid plinderi ķerās uz urā, pa starp kads ķīs ar ... pieteicās viens breksēns uz ac ap 700gr vērts, domaju viss ok, bet nekā, vel bij vien smuk cop, bet ta arī ūdens virsmu nesasniedzot kaut kas pasmags nodila☹ turpinājumā atkal plinderi un plinder,neatkarīgi no ēsmas lieluma un kombinācija,bet tā šoreiz nebij mērķa zivs.Vai jau visas kāzu mundieros un prom? Ta ar palik bez vimb☹ Ne asak,visi ļeidakos😆

Pievienots(ie) fails(i)

• 8

#23 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 27 aprīlis 2018 - 21:43

Tā , lauku darbiem par slapju ! Malka praktiski pie vietas , mazbērni omitei uz kakla un plesigais uz Ventas krastiem ! Iemesls , līņi , līņi , līņi !
Nakteņi ,sudu tārpi , un gaļas tārpi , salasiti sarakti un nopirkti , arī šada tada piebarošana sarūpēta ! ;)
Sešos esmu uz vietas , pusgruntene un pludiš saridati un uz žaklitem , biku iebarošana un sākas gaidišanas prieki ! ;)
Ilgi jau nē , pirmais pieteicās pēc desmit minūtēm , tikai izmers bez desmit ceņķiem netur ! Žēl gan ! Vēl sešas copes , un viens ņemams ! Tikai kur ar vienu ? Tapec visi kas sačoka tiek atlaisti ( edisim skumbriju ) !
Analizejot copes , rodas divaina sajūta , linis ka linis tikai uzvedība pagalam dīvaina ! Vainu galīgi paēduši un manu tarpu nēsā apkart izradoties , vai pārāk mazi lai saprastu ka tarps ir ņamma ! Divas copes uz grunteni atgādināja slimīgi izsalkuša asara kampienu un piecas copes uz pludiņu - liniša lepošanos ar atrastu tarpu !
Tas nu tā , lai arī bez zivīm, tomēr esmu apmierinats ka runcis uz muriša ! Ko novēlu ari Jums ! ;)
  • 10

#24 OFFLINE   bee

bee

Lietotājs

• Biedrs
  • 31 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Izveidots 24 aprīlis 2018 - 20:35

Biju izrāvies beidzot sestdienas pievakare uz pirmo vimbu copi šo pavasari,ar "načovku"un copi līdz nākamās dienas pusdienulaikam. Nobāzējāmies "slepenajā"😃vietā Zlēku rajonā pie elektrolīnijas.Copei izvēlējos divus rīkus grunteni ar zacīti garnele un pīdercopi ar slieku un balto. Rezultāts gandrīz vienāds nedaudz pa labu pīderam.Līmenis upē visu laiku kritās,bet tas vējš galīgi nebija patīkams.Bilde arī tapa kārklu ēnā. Ne asakas!

Pievienots(ie) fails(i)

• 7

#25 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 aprīlis 2018 - 21:25

Šodien itkā nav ko rakstīt ! Jā biju , pasedeju , arī kuriozu nofrakteju ! Bet cope nani !
Kuriozs , nu kuriozs ar nakteņiem , vakar lasīti , sunas turēti bet , pie Ventas atverot buņdžu visi kirdikt ! Gam maseju gan ar ūdeni slacinaju , gan zemiti virsu bēru ! Nekā konkreta , pārīti tikai reanimeju , uz tiem arī sēdēju ! :(
Vai pie vainas spiedigais laiks , vai kartejais mazdela nedarbs , nesapratu !
Labi ka ciemiņi izdomāja atbraukt un nosvinēt Ļeņina dzimšanas dienu ar grila sezonas atvēršanu ! ;) Aliņu un ceptam desiņām ;) protams, protams ka labākajās tradīcijās , tika piekopts arī Ventas krasts un pāris musaru maisu gaida savu kurzemes eko savaceju !
Nu vot , tas arī viss ! Bebram smagas ciņas ar Ventas vimbam - gaidam atskaites ! ;)
  • 6

#26 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 19 aprīlis 2018 - 12:19

AtisGaiduks,
Fig ar tarpu buņdžu , ķer zābakus , zābakus ;) !
  • 0

#27 OFFLINE   AtisGaiduks

AtisGaiduks

Atis

• Biedrs
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 19 aprīlis 2018 - 11:28

Slīdenītis

Pievienotais fails  pāris.jpg   115,94K   2 reizes lejupielādēts

Tumša nakts, bet  putni skaļi. Upē tecējums jaudīgs. Lēnām ar tārpu bundžu vienā rokā un makšķeri otrā zogos pa kalniņu lejup. Te, kājas pa gaisu. Viens zābaks ar tārpu bundžu aizpeld lejup pa straumi, bet pats mīksti piezemējos uz sava makšķerkāta.  Kas tas ir? Pareizi - Ventas Vimbas Slīdenīša kauss 2018!!!

Pievienotais fails  dubļi.jpg   227,54K   2 reizes lejupielādēts

Pavsarī, kad ūdens krīt, jāmīca upei krasti.

Nemaz jau nav muldēts, jo patiešām bija tumšs un slidens. Iekārtojos tur kur visvairāk dubļu, pašā bedrītes ieejā, jo te citus gadus uz straumes robežas labi lomi gūti. Iesākumā kustības nav. Daudz nebēdāju, jo zinu, ka ar rīta gaismu būs lopā.

Ķikuru čupiņa starp baltajiem ir vimbai ēsma Nr.1. Aust rīts un kāds vimbistiski piegrabina pie vienas makšķeres, bet aiziet nesodīts. Ilgi nav jāgaida un jau jaudīga cope uz otras. Pirmā skaistā sidrabotā zivs ir galā gan. Pretojas cienīgi, bet izvelkot krastā atkārtoti pieķeru sevi pie domas, cik šis zivtišs tomēr mazs ir. Savi 40cm ir, bet pēc tiem visiem zandartiem un brekiem jau bij’ piemirsies.

Turpinājumā visādas garas pauzes, kuras iztraucē nekaunīgi butes izmēra pliči, caurspīdīgi ķīši un mazas raudiņas. Tie dara savos sapņos nedaudz uzmanīgu, jo tieši šim brīdim bija jābūt tam ar izkārtni “LOPĀ”. Bet nav. Kādas 3h cīnos ar šiem ūdens pārstāvjiem, dubļu pikām un miegu. Tad piesakās viens mazs vimbišs un atkal gara pauze.

Pievienotais fails  ķikuri.jpg   102,59K   1 reizes lejupielādēts Pievienotais fails  Ķīsis.jpg   87,29K   1 reizes lejupielādēts

Šoreiz ķikurus sūca šie caurspīdīgie glumie ķēmi

Dodos aprunāties ar copmaņiem pa straumi uz augšu ar mērķi izkļaņčīt vienu vārītu garneli, jo telefona sarunā Garais tā ieteica. Pats arī tādas trīs biju nopircis, bet kaut kāda aptumsuma rezultātā iepriekšējā dienā tās notiesāju. Nogriežu mazu piciņu, iespiežu starp diviem baltajiem un pēc mirkļa purina. Purina tā kā to dara tikai VIŅA. Ierijusi līdz dibuā, vai zinies. Tā kā tāda zīme laikam, kuru pārprast nevar nu nekādi. Šķērēju nākamo gabaliņu, balto priekšā/pakaļā, iemetiens, atsitiens un pēc mirkļa fīdergals konvulsīvi raustās.... Velkot vimbu domāju, ka nu nevar takš būt tā kā tagad notiek, jo otra copene, kas atklipsēta taj pat attālumā un apāķota ar ķikuru čemuru tikām turpina pienest tos pašus ķīšus un tādā garā. Tā tas atkārtojas vel pāris reizes līdz pieklust, jo esmu izbeidzies ar garneli.

Ar auto aizskrienu uz tuvējo miestiņa bodi. Neceru tur ieraudzīt jūras velšu MC2, bet kādu sasalušu garneļu paciņu gan, bet velti. Pārdevēja tik ar lielām acīm noprasa: “Gāāārneles???? Varbūt pelmeņus, ko?”  

Pievienotais fails  Garnele.jpg   77,95K   1 reizes lejupielādēts Pievienotais fails  loms.jpg   234,53K   1 reizes lejupielādēts

Ja iepriekšējā dienā nebūtu apēdis tās, varbūt upmalā ietu nedaudz augstākos toņos...

Pēcpusdienā upe paliek stipri klusa. Izturu līdz kādiem četriem un ar dalītām sajūtām dodos pa kalniņu augšā uz auto. Vienā rokā tārpiņu bundža, otrā makšķere. Vienā kājā zābaks, otrā smirdīgs auts. Te, kājas pa gaisu. Bundža ar zābaku aizpeld pa straumi lejup, bet es mīksti piezemējos uz sava makšķerkāta. Laikam esmu uzvarētājs, ko?

@a.

• 15

#28 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 18 aprīlis 2018 - 20:45

Skumji :( ! Šodien vējš un temperatūra zem komforta ! Arī saimniecības darbi un mazbērni patrauceja ganīt līņus ! Tāpēc uz copi tiku tikai pec sešiem ! Pirmā pieteicās līdaka ar lielu vēderu un traumu uz sāniem , protams citā laikā tiktu paturēta bet tagad amnesteta ! Pec stundas līdzīga cope un doma ka kārtējā plēsoņa ;) , bet šoreiz zemmera linitis ! ;) Vēl ar tumšajiem pleķiem un gļotām klāts ! Arī amnestests , lai paaugas ! ;) Nu kaut kā tā ;) !
  • 7

#29 OFFLINE   skudrinieks

skudrinieks

Ilmārs

• Biedrs+
  • 201 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Labs cilvēks

Izveidots 15 aprīlis 2018 - 21:18

Vakar galīgi nebija laika atskaitei. Šodien ar tikko no laukiem, pavasara darbi un tā kaut kā. Nepacietīgākie jau tāpat pa tiešo sazinājās.
Tātad vakar, visiem zināmā vietā, notika vimbu vizināšanās ar liftu. Nekā citādi to nosaukt nevarēja, jo bieži zvanīja abi kāti. Citreiz pat kamēr kabīni zvanu, tā jau dzin dzin. Tas viss no 8 līdz 12 no rīta. Pēc tam pierima. Varēja iekost maizītes un skatīties kā otrā krastā sauļojas bebrs (nejaukt ar biedru Bebru) :)
Copējam līdz 17:00. Cik noķēru neteikšu, jo tie kas aplauzās vēl ņems un noskaudīs.

Sākumā netrāpījam uz līkumu sēdēt, jo tur jau divi pludināja. Par cik to posmu zinām, tad iesēdāmies starp divām nelielām kracitem pa vidu - uz katru pusi pa 100m aptuveni. Otrā metienā uztaustiju pareizo attālumu no krasta un panesās.. viss notika aptuveni 3m platā joslā. Tuvāk vai tālāk bija klusums.
Man ņēma uz baltajiem, 4 vai 5 uz āķa, smuki aiz gala, lai lokas. Čoms uz baltajiem nedabūja ne vienu. Viņam tikai uz tīģereni. Man varbūt 1/6 daļa arī ņēma garneli. Tajā trakumā bija pofig - i plika slieka, i divi baltie, ēda visu.

Pēc tam saule uzkāpa augstāk un vimbis piespiedās tuvāk krastam.
Sāka ņemt ar gariem zobiem. Tā kā atvilcies biju labi, tad eksperimentēju ar ēsmu. Liku arī motili, baltos, pinkus utt.
Man favorīts bija baltie.
Bet 10m blakus kolēģim baltie bija bezjēdzīgi.
Tā lūk ar to vimbu :)
Jā, copēju ar gruntene vulgaris - monofilā aukla, galā cilpa, cilpā svins. 50cm augstāk cilpa cilpā pavada. Otrā pavada kādi 70cm augstāk. Un viss.
Brauciet, copejiet, eksperimentējiet. Vimba Ventā ir.
  • 11

#30 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 633 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 15 aprīlis 2018 - 20:40

Ha plesigajam šodien svētki ! Atklāju sezonu glumo duņu rukšu medībām ! Arī sausa nepaliku ! ;) Pašam smuks kukulis un kaimiņš ( copes biedrs ) pie rukša tika ! Ar to arī sevi apsveicu ! Citiem arī ne asakas !;)
  • 9

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)