Jump to content


Bilde

Makšķernieka laime

cope feini

  • Lai atbildētu ienāc saitā
28 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 26 marts 2021 - 23:48

Agrs rīts,līdz ar saullēktu,neliela migliņa,braucam pa meža ceļu,pāri ceļam pārskrien divas lunkanas caunas viena pakaļ otrai...man domāt,ka pa priekšu sieviešu dzimtas,bet nopakaļ kārumnieks  puisietis...kā nekā pavasaris ! :wub:  :rolleyes:  :) Noliekam autiņu,pasitam pendeles padusē un aidā ar kājiņām, tālāk caur mežu uz upmalu  :fisher: .Kaut kur dzērves kliedz,bet tā mežā klusums,kuru var dzirdēt .Lai tiktu pie upes, jāizlien cauri brikšņiem,kuri ar savu apsūnojumu, atgādina ko pasakai līdzīgu vai ko no fantastikas.Izejam upes krastā...aizlido iztramdītas pīles...aizpeld bebra kungs...redzam dažādu dzīvnieku pēdu nospiedumus,kuri pirms mums tur staigājuši.Noskatam sev tīkamu makšķerēšanas vietu un aidā...metam gruntenes upē.Uzkarinam makšķeres galā zvaniņus un taisamies piesēst uz līdzpaņemtajiem sēžamiem,bet te iezvanas pirmais zvaniņš.Cope,piecērtu...irr.Pirmā vimba.Uzlec saulīte.Lido zosis...kaut ko savā valodā sagādzinās...būtu interesanti saprast,bet varbūt labāk nē... .Kaut kur dzenis kaļ.Dzērves visu laiku par sevi atgādina.Laiks neizbēgami iet uz priekšu.Cilvēki uzsākuši savas ikdienas gaitas...kaut kur tālumā dzird auto braucot,vēl citi trokšņi,kuri nav dabas radīti,bet tie ir tālumā...šeit esam mēs .Lido skaļi gulbji.Bez visiem iepriekš pieminētajiem pavasara vēstnešiem ,citi arī sāk pamazām lidināties un kustēt.Vimbas, lai arī ar pārtraukumiem,bet ķeras.Kādas citas zivis, sākušas pacelties ūdens augšā un uzmest pa riņķim un burbulim.Starplaikos,kad necopē,vienkārši sēžam un baudam...baudam to,kas mūsu izpratnē vienādojas ar makšķernieka LAIMI ! :emoticon-0148-yes2:

 

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  003.JPG   283,25K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  005.JPG   265,89K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  008.JPG   38,21K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  011.JPG   159,63K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  014.JPG   290,05K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  021.JPG   127,32K   1 reizes lejupielādēts

  • 12

#2 OFFLINE   plesigais

plesigais

    Aigars

  • Biedrs+
  • 994 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 03 jūlijs 2019 - 08:08

plesigais,
Es savu copmaņa laimiti sagaidiju !
Lai Jums ari izdodas !

Pievienots(ie) fails(i)


  • 11

#3 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 03 jūlijs 2019 - 08:00


  • 4

#4 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 15 janvāris 2018 - 20:53

Ilgi gaidītie saleļi beidzot klāt,piedevām vēl tādi,kurus dēvē par pliksaliem, vai vēl pareizāk kailsaliem !Skaitās dienas,stundas līdz brīvdienām !Tiek sekots prognozēm,kuras kādu laiku tik vien darījušas,kā maldinājušas.Tā stunda ir situsi...vakar mēs droši kāpām uz vienu no, ezeriem Engures novadā...,,āliņģcopes" :ice-fishing-1:  sezona atklāta...urjā,urjā,urjā !...te jābūt salūtam ! :)

Līdz pusdienlaikam drigājot,man viens stabils 100nieks,asara paskatā,Dārgajai pāris zirgazobi un raudele.Pārbraucām uz citu ezeru,jo pirms braucām tā arī nolēmām,ka braucam ,,razvedkā"...vairāk paskatīties ,kas un kā un kāds ledus biezums...pati cope otrkārtēja.Otrā ezerā ledus plānāks,tāpēc nekur pārgalvīgi neslājām,bet tur pat gar niedru malu bakstījāmies.Asareļi :fish11: ...nedaudz virs spickas garuma, ķērās tīri raiti!Sauju atvedām kašakiem uz kārā zoba...pāris saujas atlaidām.Ķērās,ķērās...līdz vienubrīd vairs neķērās...kā izrādījās pie vainas bij atpeldējusī mēra ( uz aci )līdaķele,kura iekāroja manu ( nu jau vairs ne manu ) :angry:  :) mormeni.Es ar baigo kaifu, to līdaķeli, trīs reiz uzstīvēju līdz āliņģim,bet viņas ķobi āliņģī, tā arī nesanāca iedabūt...līdaķele pati atCēeRējās un prom bija ar visu pīrsingu 1,30 eironaudas vērtē.Bet vai tad tāpēc mēs raudājām...ne takš...diena pavadīta burvīgi un Laime arī pārpārēm izbaudīta !VVunea!!!

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  002.JPG   125,64K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  005.JPG   92,5K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  007.JPG   168,67K   1 reizes lejupielādēts

  • 14

#5 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 15 novembris 2015 - 05:06

Vai tad tā nav, savā ziņā makšķernieka laime...

 

Ka nedēļas vidū jau ir iespēja sākt ,,kalt plānus" uz kurieni braukt makšķerēt

Ka sanāk aizbraukt uz copi no krasta...pirms tam,kaut kad,laivojot noskatītā vietā

Ka aizbraucot uz to vietu izrādās,ka viņa nav īpaši ļaužu apmeklēta

Ka sēdi tā...mierā un klusumā pie ugunskura ( jo tas pienākas pēc ,,instrukcijas" :)  pie copes,kurā ir cerība uz vēdzeli )...cep desiņu, uz turpat krūmos nogriezta koka iesma :camp: un gaidi ,kad ieskanēsies gruntenes zvaniņš

Ka redzi kā norietošās Saules vietā,gandrīz tai pašā vietā parādās mēness

Ka blakus sēž mīļotā sieviete,kura arī gaida tās skaņas,jo arī makšķerniece

Ka viņas makšķerei piekarinātais zvaniņš ieskanas pirmais

Ka palīdzot izcelt zivi uz pastāvo krastu ,abi ir patīkami pārsteigti,jo uz āķa ir uzķēries 40cm. garš un vienu ar ,,kapeikām" kilogramu smags līnis

Ka uzspīdinot ar lukturīti uz pretējo krastu redzi,ka tur ganās četri pāri spīdīgu acu,kuras pieder ,,buķeļiem"

Ka dzirdi ,kā bebrs grauž koku...hrum,hrum,hrum

Ka sanāk uzspīdināt uz spicīti tieši tanī brīdī,kad kāda zivīte to piestiepj un atlaiž,piestiepj un atlaiž,pēc kā seko strauji rāvieni un zvaniņš iedžinsktas

Ka piecērtot jūti,ka otrā auklas galā ir diezgan drukna zuve

Ka tā izrādas 60mit centimetrus gara un vienu ar ,,kapeikām" kilogramu smaga vēdzele

Ka pusmiegā...lietus lāšu ieaijāts,kuras pakšķ pret telts jumtu...sadzirdi zvaniņu skaņas,lai arī ,,tukšās copes"

Ka atstraumītēs gar krastu redzi sapeldējušas ,dažādu sugu mailītes...desmitiem,simtiem,vai pat tūkstošiem

Ka tur...sēžot copē... tu nedomā par politiku,problēmām un citām negatīvām lietām

 

Vai tad tā nav savā ziņā makšķernieka laime !?

 

P.s.un tas viss ,,Bauskā" ;) :) VVunea!!!

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  005.JPG   108,84K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  014.JPG   244,68K   0 reizes lejupielādēts

  • 13

#6 OFFLINE   Innese

Innese

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietaSmiltene

Izveidots 23 marts 2015 - 13:46

Laime,ka sestdiena klat!Ārā slapjš, nekāda lapu kasīšana nesanāk. Nu ko spinis rokā un laižu uz tuvējo upīti forelēs!Braucu ar riteni,tik vien kā 9 km un klāt! Pa ceļam apsētajos ziemāju laukos ganās bariņš stirnu bet otrpus ceļam-dzērvju pāris!Kamēr izvelku telefonu no drošās kabatas,kura uzšūta jakas augšpusē,lai neizpeldās šis,tikmēr manas dzērves paceļas spārnos,bet deviņas baltās astītes pazūd krūmos!
Upmalā skaļi strazdi dala koku dobumus,bet ūdens čalo!Ūdenslīmenis ir normāls un skaidrs.Šis man jauns posms, tāpēc prieks,ka taimu berzes arī šeit var manīt!Nogāju kādu gabalu- ir straujteces,atvari un mierīgie posmi,taču nekā!Tik vien kā vecu zābaku pāri kāds bija atstājis upmalā!
Atpakaļceļā piestāju pie savējā posma.Cīruļputenis palika arvien biezāks.Tāpēc arī varbūt foreļmammas bija nolēmušas šodien sēdēt savās pacerēs un nelīst ārā!
Cīruļi gaisā un putenis arīdzan klāt

Pievienotais fails  DSC_1063.JPG   119,41K   1 reizes lejupielādēts
Kuram pieder?45izm.kādā no Gaujas baseina upēm!

Pievienotais fails  DSC_1050.JPG   211,66K   0 reizes lejupielādēts
Jaunais posms!

Pievienotais fails  DSC_1044.JPG   191,49K   0 reizes lejupielādēts


  • 4

#7 OFFLINE   ramex

ramex

    Mareks

  • Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 19 marts 2015 - 11:22

 

Ziniet, laime var būt arī tad, kad ir izkritusi tava loze stūrēt uz copi un atpakaļ :)

Aizved večus, noskaties, kā visi pieliek mūli, no rīta pacopēt nevar, sprāgst nost un lāpās,

a tu sēdi nedzēris un ar labu veselību, un tik velc vienu žuvi pēc otras :)

attachicon.gifpiedzēries makšķernieks.jpg

Par šo gan atļaušos nepiekrist.Tāds variants ir tīrā nelaime.Tāpēc arī man piemēram ņemot kādu svešo līdzi uz copi ir drastiski nosacījumi...aizlēji actiņas...sorry,bet mājās paša spēkiem,jo es ņenameren klausīties tos ,,pjanajus bazarus" ,ento reizi vienu un to pašu.Tad kādam vajag ,,zirgu piesiet",tad ar ,,brūno lāci pacīnīties",tad kāds ko izlej vai apgāž autiņā...piestāj šiten,piestāj tur,aizbrauc uz bodi,jo šmiga beigusies,utt.Nu i nah tādu copi.Pāris reizes esmu uz savas ādas tādu ,,laimi" izbaudījis...labāk braucu viens, nekā pēc tādas copes kurā visi piešmigojušies pa velti vēl jāpiestrādā par taksistu...nē un vēlreiz nē un neiesaku nevienam ko tādu izbaudīt!!!

 

Piekritīšu, to ugunsdziru var ta kar civilizēti malkot(arī pie ūdens) a tiekas piemetās tādā lopā ka nejēdz ko dara - nah ar tādiem uz copi kopā nebraucu.


  • 0

#8 OFFLINE   aakkis

aakkis

    vienmēr ieķeras

  • Biedrs
  • 74 ieraksti

Izveidots 19 marts 2015 - 07:28

Kam patīk stāsti...piedodiet ka ru.

http://fion.ru/note/5016.html


  • 0

#9 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 19 marts 2015 - 06:02

Ziniet, laime var būt arī tad, kad ir izkritusi tava loze stūrēt uz copi un atpakaļ :)

Aizved večus, noskaties, kā visi pieliek mūli, no rīta pacopēt nevar, sprāgst nost un lāpās,

a tu sēdi nedzēris un ar labu veselību, un tik velc vienu žuvi pēc otras :)

attachicon.gifpiedzēries makšķernieks.jpg

Par šo gan atļaušos nepiekrist.Tāds variants ir tīrā nelaime.Tāpēc arī man piemēram ņemot kādu svešo līdzi uz copi ir drastiski nosacījumi...aizlēji actiņas...sorry,bet mājās paša spēkiem,jo es ņenameren klausīties tos ,,pjanajus bazarus" ,ento reizi vienu un to pašu.Tad kādam vajag ,,zirgu piesiet",tad ar ,,brūno lāci pacīnīties",tad kāds ko izlej vai apgāž autiņā...piestāj šiten,piestāj tur,aizbrauc uz bodi,jo šmiga beigusies,utt.Nu i nah tādu copi.Pāris reizes esmu uz savas ādas tādu ,,laimi" izbaudījis...labāk braucu viens, nekā pēc tādas copes kurā visi piešmigojušies pa velti vēl jāpiestrādā par taksistu...nē un vēlreiz nē un neiesaku nevienam ko tādu izbaudīt!!!


  • 1

#10 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 505 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 18 marts 2015 - 22:59

Var arī neko nenoķert, bet daudz ko ieraudzīt

 


  • 5

#11 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 18 marts 2015 - 21:02

Ziniet, laime var būt arī tad, kad ir izkritusi tava loze stūrēt uz copi un atpakaļ :)

Aizved večus, noskaties, kā visi pieliek mūli, no rīta pacopēt nevar, sprāgst nost un lāpās,

a tu sēdi nedzēris un ar labu veselību, un tik velc vienu žuvi pēc otras :)

Pievienotais fails  piedzēries makšķernieks.jpg   120,26K   17 reizes lejupielādēts


  • 2

#12 OFFLINE   AtisGaiduks

AtisGaiduks

    Atis

  • Biedrs
  • 87 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 18 marts 2015 - 20:57

Guļ viens slimnīcas palātā. Nejūt kājas, pincīts ar tāds, viņam īsti nepieder. Ienāk dakterīts un paziņo, ka ofic esot jāpačurā, savādāk spraudīs pūslī vadus.

Viens tā padomā. Laika tam tagadītēs daudz. Īsti nejūt vajadzību pa maziņam, bet vadi ūrīnpūslī arī neizklausās īpaši jauki.

11os izslēdzas gaismas. Tumšs.

Viens cenšas draudzēties ar pīli, bet nekāda draudzība nesanāk. 1 stunda, tad nākamā. Pāris stundas murgaina miega. Tad atkal mēģinājums.

Viens pieņem lēmumu darīt to stāvus. Whooo. Viena pilīte, tad nākamā. Tā stundas laikā izdodas ko sapilināt. Vadi vairs pūslim nedraud un tad jau liegs miegs līdz rīta gaiļiem.

No rīta pa mazam veljoprojām Vienam baigi gribās, bet atnākot dakterītim, Viens uzreiz ceļ gaisā pa nakti sapilināto.

 

Pēc brokastīm Viens tiek pie kruķiem un stāvot pie poda jūtas LAIMĪGS.

 

Ak, jā! Tas Viens ir Makšķernieks.

 

a.


  • 2

#13 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 18 marts 2015 - 18:33


foršs Tev kaimiņš (pēdējā bildē, ar asti), izskatās, ka arī šo to no copes saprot, ne tikai augstajām matērijām :D :D :D

 

... :) jā...copmanis viņš ir liels.Saprot i par pludiņcopi,i par spiningu,i par jūras copi.Tikai diemžēl viņš netiek uz to copi, cik viņam gribētos :( ,jo citur ļaužu padaudz un kas tad māju sargās,ja pa copēm vandīsies riņķī. :)


  • 0

#14 OFFLINE   ramex

ramex

    Mareks

  • Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 18 marts 2015 - 11:32

Laime ir tas bridis, kad no rita sedi pie krasta, daba mostas, viss atdzivojas un tu ar pirmajam copeem ari sac pamosties, bet, ja nekeras tad seedi un veero dabu. )

Vai no miglas izpeld kas šāds :) :

 

1275157_600000990063443_1861164162_o.jpg


  • 5

#15 OFFLINE   daddy

daddy

    Juris

  • Biedrs
  • 120 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 18 marts 2015 - 09:22

Laikam jau ari pie makšķernieka laimes varētu pieskaitīt dzīvošanu netālu no ūdenskrātuves! :emoticon-0148-yes2: Tā piemēram šodien...pārbraucot mājās pa fiksam uzsēju ,,lazdukātus" un aidā :fisher: atklāt pludiņmakšķerēšanas sezonu.Makšķernieka laime ilga, nepilnas stundas garumā,jo sāka krēslot,bet sezona tika atklāta.Pieķērās pāris lielākās zivītes no mazākajām. :fishing: Kašakiem arī sava laimīte. :) Satiku ūdens malā kaimiņu...parunājām par augstām matērijām un gājām tālāk katrs savu ceļu.

 

foršs Tev kaimiņš (pēdējā bildē, ar asti), izskatās, ka arī šo to no copes saprot, ne tikai augstajām matērijām  :D :D :D

 

AJJ, laime laimīte...visam varu piekrist - i par bērniem, mazbērniem copmaņiem, i argajiem rītiem un vēlajiem vakariem :)  par savu ezeriņu gan ne, apniktu


  • 1

#16 OFFLINE   makskernieks

makskernieks

    Artis

  • Biedrs+
  • 30 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga

Izveidots 18 marts 2015 - 00:55

Laime ir tas bridis, kad no rita sedi pie krasta, daba mostas, viss atdzivojas un tu ar pirmajam copeem ari sac pamosties, bet, ja nekeras tad seedi un veero dabu. )


  • 2

#17 OFFLINE   Juriic

Juriic

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 61 ieraksti
  • Atrašanās vietaRIX

Izveidots 17 marts 2015 - 20:50

Ja man patīk adīšanas process, laime turpinās līdz brīdim kamēr man dienā nav jāizpilda plāns ar 8 zeķēm. Tā pat arī ar copi. Bet lepoties ar padarītā augļiem ir cienījami:)
  • 2

#18 OFFLINE   root

root

    Valts

  • Biedrs+
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 17 marts 2015 - 20:19

Laikam jau ari pie makšķernieka laimes varētu pieskaitīt dzīvošanu netālu no ūdenskrātuves! :emoticon-0148-yes2: Tā piemēram šodien...pārbraucot mājās pa fiksam uzsēju ,,lazdukātus" un aidā :fisher: atklāt pludiņmakšķerēšanas sezonu.Makšķernieka laime ilga, nepilnas stundas garumā,jo sāka krēslot,bet sezona tika atklāta.Pieķērās pāris lielākās zivītes no mazākajām. :fishing: Kašakiem arī sava laimīte. :) Satiku ūdens malā kaimiņu...parunājām par augstām matērijām un gājām tālāk katrs savu ceļu.

VAS kā uzraugs lai par daudz nenoķer? Bet man jau arī laikam "slapjais" sapnis vecumdienas sagaidīt pie klusa meža ezeriņa....


  • 1

#19 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 17 marts 2015 - 20:15

Laikam jau ari pie makšķernieka laimes varētu pieskaitīt dzīvošanu netālu no ūdenskrātuves! :emoticon-0148-yes2: Tā piemēram šodien...pārbraucot mājās pa fiksam uzsēju ,,lazdukātus" un aidā :fisher: atklāt pludiņmakšķerēšanas sezonu.Makšķernieka laime ilga, nepilnas stundas garumā,jo sāka krēslot,bet sezona tika atklāta.Pieķērās pāris lielākās zivītes no mazākajām. :fishing: Kašakiem arī sava laimīte. :) Satiku ūdens malā kaimiņu...parunājām par augstām matērijām un gājām tālāk katrs savu ceļu.

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  002.JPG   203,65K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  007.JPG   59,13K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  012.JPG   235,32K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  019.JPG   108,98K   0 reizes lejupielādēts

  • 2

#20 OFFLINE   ramex

ramex

    Mareks

  • Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 17 marts 2015 - 10:41

Piekritīsu tiem kas saka pabūt kopā ar dabu

 

man ar galvenais ir tikt projām no pilsētas utt (ja godīgi pat zivis var neķerties - es nepārdzīvoju) galvenais svaigā gaisā.


  • 2

#21 OFFLINE   Flakais

Flakais

    Precējies. Ir bērni. :D

  • Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 16 marts 2015 - 22:41

Varbūt, nedaudz humoram, bet, varbūt, pa nopietnam...te būs viena no tām nedaudzajām mazajām laimītēm, kas galu galā veido to lielo LAIMI... :)

 

...vēsa ziemas diena, copē ar zivīm īsti nesokas, pirksti un degungals nosaluši, bet kāds par tevi domā un sarūpē karstu, kūpošu boršču...ar tiešo piegādi uz ledus...baudot zupu, sajūtas tiešām ir lieliskas...tā teikt, tāda pilnības sajūta, ka viss ir labi un būs vēl labāk... :)

 

Pievienotais fails  CAM00471.jpg   164,66K   0 reizes lejupielādēts

 

P.S. Turpinājums sekos... :)


  • 5

#22 OFFLINE   Innese

Innese

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietaSmiltene

Izveidots 16 marts 2015 - 18:50

Tiešām makšķernieka laime ir pabūt kopā ar Māti Dabu!

Ja esmu pavadījusi piecas dienas nedēļā telpās kopā ar 15 skaļiem knēveļiem (bērnudārzā),tad brīvdienās man gribās ārpus telpām!Labi ,ka arī otra puse saprot,jo viņš 5 dienas pavada ārā pie ūdeņiem- būvē tiltus,tāpēc neiebilst,ka es jau agri no rītiem brīvdienās pazūdu pie ūdeņiem.Ir tiešām jauki būt dabā,kad viss mostās no rīta.Ūdens nomierina un palīdz sakārtot domas un atslēgties no ikdienas rutīnas.Pat ziemā meditācija pie āliņģa!

Tāpat jāpiekrīt  Aigara viedoklim par jauno paaudzi-man arī dažreiz 10 gadīgās meitas ieliek-vienai ir lielāks asaris,otrai-līnis.Tā ir gandarījuma sajūta,ka jaunā paaudze mācās ne tikai makšķerēt,bet arī "lasīt" dabu,ūdeņus.Tāpat, kā es to mācījos no savas mātes.

 

Ļoti patīk lasīt, garas saturīgas, citu copmaņu atskaites,kā gājis,kā ķēries,nevis "sausos" kg un gabalus. Un puiši,kas ieliek video ar Alūksnes ezera zemūdens dzīvi,vispār super!

 

Nesen sasmējos - manā darbavietā iesaka izveidot hobiju izstādi (adījumi u.c.).Nu ko, es labi, ja sezonā zeķes bērniem noadu...Būs vien jāsasprauž āķīši švammītē un jānotrauš putekļi no zivs galvām un vēžiem un jānes prom! Jācer, ka kolēģes sapratīs,jo no mūsu 70 cilvēku lielā sieviešu kolektīva,cik zinu, tad kādas divas tik vasarā brauc vīriem līdz uz copi!

Lai visiem copmaņiem "Ne asakas!"

 

Ar meitām kopīgi uz ezera uzceltā "Sniega līgava"Pievienotais fails  DSC_07743.JPG   90,83K   1 reizes lejupielādēts

Alūksne šīgada ledus sezonas noslēgums...Pievienotais fails  DSC_09991.JPG   54,15K   2 reizes lejupielādēts

Alūksnes ezers Valentīndienā :)Pievienotais fails  DSC_09381.JPG   90,53K   1 reizes lejupielādēts

Asarītis akvārijā!Diemžēl izdzīvoja tik 10 dienas,laikam viņiem pa siltu. :(Pievienotais fails  DSC_07321.JPG   65,81K   1 reizes lejupielādēts


  • 9

#23 OFFLINE   plesigais

plesigais

    Aigars

  • Biedrs+
  • 994 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 15 marts 2015 - 21:10

TEMA !!! vis jau itka pareizi, visiem esmu ar mieru piekrist , bet kautkas mana vecuma vairs nešķit pareizi :P un tapec es saku ka MAKŠĶERNIEKA LAIME ir tad kad tavi berni :nopietniem onkuļiem :  cope ieliek kloķi  :)  un ceru piedzivot to MAKŠĶERNIEKA LAIMI kad mani mazberni izvilks pirmo spidošo un drebeligo zivtiņu ! (ko ari visiem citiem novelu no visas sirds)


  • 2

#24 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 15 marts 2015 - 21:03

Ja es nebūtu makšķernieks,tad iespējams neko no bildēs redzamā ,savā dzīvē nebūtu redzējis.Varbūt man būtu citas dzīves privilēģijas...kā piemēram dirnēt uz dīvāna...sūkt aliņu un runāties ar TV, kā ( našā rašā čalim no Taganrovas ) :).Braucot uz copi es reizēm redzu lietas,kuras no dīvāna nesaskatīt un tāpēc tās pieskaitu pie makšķernieku laimes lietām! ;)

 

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  054.JPG   89,11K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  098.JPG   122,44K   2 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  005.JPG   98,09K   1 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  066.JPG   82,85K   1 reizes lejupielādēts

  • 5

#25 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 15 marts 2015 - 10:26

Tā jau ir,ka ,,vienā" vārdā sakot, varētu to laimi nodefinēt tā:,,Makšķernieka laime ir būt makšķerniekam!"Bet nu tomēr...ir jau arī copes brīži,kad ir kādas īpašākas,neparastākas sajūtas,izjūtas,utt.,kurās tad arī varētu padalīties.

Piemēram vakar...kaut kāda laimes sajūta man bija tamā,ka esmu vietā,kur nav cilvēku pūļi,ka tur vēl par laimi nav cilvēks dagājis ar motorzāģi un nocirtis mežu,kurš tajā vietā vēl aug savā vaļā.Laime par to,ka sēžu uz bebru apgrausta koka stumbra,kuru noslīpējusi upes straume.Ka visapkārt ir meža cūku rakumi.Varbūt daļa laimes ir tamā,ka mēs makšķernieki vairāk izjūtam to saikni ar Māti Dabu! ;)


  • 3

#26 OFFLINE   Klons

Klons

    Jauniņais

  • Viesis
  • 25 ieraksti
  • Atrašanās vietaTukums

Izveidots 14 marts 2015 - 22:48

Laime ir izpīppēt kad, kur un kāpēc ķersies. Ja izdodas, pats sevi var kronēt par guru.  :fishing:  :P


  • 2

#27 OFFLINE   klegers1

klegers1

    Gunārs Klēģers

  • Biedrs
  • 21 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 14 marts 2015 - 22:13

Laime ir dabūt vienu veselu pilnu dienu copei, pārējais ir sīkumi :)


  • 4

#28 OFFLINE   usis

usis

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 51 ieraksti

Izveidots 14 marts 2015 - 22:13

man šis jēdziens nesaistas ne ar cm , ne kg, ari ne ar publicētām bildēm- tas viss personīgi pilnīgi po, vienīgi ja ģimenē saprot , ka šis process, kas var ietvert ne tikai pliku makšķerēšanu, man sagādā prieku, un nepārmet prombūtni- tas arī ir tas kaifs.


  • 1

#29 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 14 marts 2015 - 21:42

Šodien sēžot ,,Bauskā" :)  un zīrējot uz spicītēm ,ķobī ienāca prātā uztaisīt šādu tēmu! :geek:

Līdzīgi kā Radziševska pārraidēs ( v poiskah ribatskava ščasķje ),kurās tiek meklēta atbilde uz jautājumu...kas tad ir makšķernieka laime...mēs šeit varētu padalīties par to,kas nu kuram ir tā makšķerēšanas laime.Citam varbūt liels loms,citam neparasts loms,utt.Citam jauna laiva,citam jauns makšķerkāts,utt.Citam saullēkts,citam saulriets,citam mēness,utt.

Rakstam,liekam bildes un video! ;)

 

Tad nu ari pašam jāsāk! :)

Piemēram mana šodienas makšķernieka laime redzama bildē,lai arī ne vienpersonīgs loms! :emoticon-0148-yes2:

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  002.JPG   153,45K   2 reizes lejupielādēts

  • 8







Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: cope, feini

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)