Jump to content

Bilde

Somas, kastes u.c

par copes somāmkastēm somaskastes

• Lai atbildētu ienāc saitā
21 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 160 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 09 februāris 2019 - 15:59

Jau kādu laiku biju termosa meklējumos. Vakar veikalā LIDL (Palangā) nopirku šādu:

attachicon.gifDSC_0828-01.jpegattachicon.gifDSC_0829-01.jpegattachicon.gifDSC_0830-01.jpegattachicon.gifDSC_0831-01.jpeg

Cena EUR 7,99 (nekādas akcijas norādes nebija). Termosi bija pieejami 3 krāsās (metālisks, melns, zaļgans). Pirmais mājas tests veikts - izturētas pilnas 12 stundas. Ieliets bija tikko uzzvārījies ūdens. Pēc atvēršanas un ieliešanas pirkstu noturēt ūdenī nebija iespējams. Diemžēl, speciāla termometra pa rokai nebija, bet domāju, ka rezultāts ir pienācīgs. 

https://www.lidl.de/de/crivit-isolierflasche/p293502

P.S. Dotais posts nav reklāma, tikai un vienīgi personīgā pieredze.  :P 

Flakais

Kāpēc man nav tāds termoss...a...ko !? :angry: :)

• 0

#2 OFFLINE   Flakais

Flakais

Precējies. Ir bērni. :D

• Tēmas admins
  • 780 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 09 februāris 2019 - 12:51

Jau kādu laiku biju termosa meklējumos. Vakar veikalā LIDL (Palangā) nopirku šādu:

Pievienotais fails  DSC_0828-01.jpeg   159,75K   13 reizes lejupielādētsPievienotais fails  DSC_0829-01.jpeg   277,27K   6 reizes lejupielādētsPievienotais fails  DSC_0830-01.jpeg   188,78K   3 reizes lejupielādētsPievienotais fails  DSC_0831-01.jpeg   75,37K   2 reizes lejupielādēts

Cena EUR 7,99 (nekādas akcijas norādes nebija). Termosi bija pieejami 3 krāsās (metālisks, melns, zaļgans). Pirmais mājas tests veikts - izturētas pilnas 12 stundas. Ieliets bija tikko uzzvārījies ūdens. Pēc atvēršanas un ieliešanas pirkstu noturēt ūdenī nebija iespējams. Diemžēl, speciāla termometra pa rokai nebija, bet domāju, ka rezultāts ir pienācīgs. 

https://www.lidl.de/de/crivit-isolierflasche/p293502

P.S. Dotais posts nav reklāma, tikai un vienīgi personīgā pieredze, varbūt, kādam noder.   :P 

• 5

#3 OFFLINE   Spura27

Spura27

Jauniņais

• Biedrs
  • 27 ieraksti
  • Atrašanās vietaTuraida

Izveidots 26 februāris 2018 - 12:52

Paldies,

Ja nevienu neatradīšu, tad tā arī laikam būs jāpamēģina.

• 0

#4 OFFLINE   sushnjaks

sushnjaks

Lietotājs

• Biedrs
  • 41 ieraksti

Izveidots 26 februāris 2018 - 12:42

es pats lapiju ragavam apakshu,plastmasu njemu no kautkada bampera un lenam ar lodamo kauseju kopa,neka sarezhgjita nav.

• 1

#5 OFFLINE   Spura27

Spura27

Jauniņais

• Biedrs
  • 27 ieraksti
  • Atrašanās vietaTuraida

Izveidots 26 februāris 2018 - 12:04

Brīvdienās sanāca sačakarēt ziemas ragavām sānus..

Varbūt kāds var ieteikt meistaru, kurš varētu plastmasu salāpīt?
Vēlams Vidzeme.

• 0

#6 OFFLINE   BrunoL

BrunoL

Lietotājs

• Biedrs
  • 87 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera-Matīši

Izveidots 07 janvāris 2018 - 19:23

Čau!
Iesakiet kādu labu ziemas copes kasti bez brendu uzrakstiem, kurā lien 1.5L termoss :)

Kur tad bez Kuzņecova servīzes?
  • 0

#7 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 160 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 07 janvāris 2018 - 17:21

Čau!

Iesakiet kādu labu ziemas copes kasti bez brendu uzrakstiem, kurā lien 1.5L termoss :)

Padomā par divi vienā  ;) ...i litrāža lielāka,i kaut ko jau tas putoplasts,kurš sienās arī dod.Oriģinālo vāku nahrenizē,piemontē eņģītes ar finiera gabalu un uzlīmē puķiku,lai dējamajam omulīgi  :rolleyes: .Iekšā ieliec nogrieztu 5l plastmasas kanneli,kura no logu mazgājamā autiņiem un nodalījums pīckām gatavs. :emoticon-0148-yes2: Pats tādu lietoju jau entos gadus.Uzrakstu naf,lielāka un pats galvenais...ne kā visiem ! :) 

p.s.skaties plastmasas aukstuma kastes.

https://www.salidzin...kaste&offset=90

• 1

#8 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 394 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera, Baloži (Ķekavas novads)

Izveidots 07 janvāris 2018 - 16:29

Es darīju otrādi....vispirms pirku kasti, pēc tam termosu :) .

• 2

#9 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 292 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 07 janvāris 2018 - 16:06

Čau!

• 0

#10 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 770 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 21:51

pludinsh,
Pludinsh atkarībā cik kastēm vajag :) !
Man patreiz ir ērtāka un parocigaga plecu soma :) !lielā nodaļa tarpu bundža+ barība+uzglabajamais tiklins +kaste ar aķiem ,pavadinam un simts citiem sikumiem +termos un maizītes :) kabatiņas pludini , instrumenti un t.t.
Kas tā par plecu somu :) nu prosta soma kur kādreiz glabajas portatīvais dators , parliekot par vienu plecu ērti parvietoties caur krūmiem(var nest pie rokas ka portfeli) ja gribi brīvas rokas(spiningojot) parliec par krūtīm krustam :-) īsāk sākot pamēģini , man patīk , ne asakas :) !
  • 0

#11 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 394 ieraksti

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 18:39

Sūtīšana atpakaļ. Par tadu vienkāršu lietu....un nav pavadu garuma ierobežojums ;) , bet ja vajag švītismu....tad neko :emoticon-0148-yes2:

• 1

#12 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 394 ieraksti

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 18:06

Neapvainojies, bet nah....Tev tas vajadzīgs. :(

• 0

#13 OFFLINE   klops_G

klops_G

Lietotājs

• Biedrs
  • 94 ieraksti
  • Atrašanās vietaLv

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 17:55

Aizsūtīju sūdzību par to, ka īsti neesmu apmierināts par to, ka tur ir tikai 80 vietas, uzdoto ~100 vietā. Nepilnu 2h laikā atskaitīja visu naudu atpakaļ + drīkstu paturēt pavadu maku. Cepuri nost, vot tas tiešām ir serviss- esmu patīkami pārsteigti šokēts par tādu attieksmi!!!!! Man pilnīgi būtu pieticis ar atvainošanos! :D

• 1

#14 OFFLINE   klops_G

klops_G

Lietotājs

• Biedrs
  • 94 ieraksti
  • Atrašanās vietaLv

Izveidots 29 aprīlis 2016 - 11:45

Pasūtīju ebajā šitādu. Viss apmierina, tikai aprakstā bija minēts, ka vietas ~100pavadiņām, bet reāli 4x20=80vietas. Var iesiet dažādus garumus, no ~20-22cm līdz max 40cm.

Pievienots(ie) fails(i)

• 2

#15 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 394 ieraksti

Izveidots 20 aprīlis 2016 - 16:26

Tad nu solītās bildītes ar pavadiņu glabāšanas variantu.

1. Nepieciešams cietais putaplasta gabals (izmēri paša ziņā). Es paņēmu atgriezumus no čoma kas remontē māju. Laikam grīdām bija domāts. Der arī porānais, bet tas parasti drūp un grūtāk apstrādāt. 

2. No putaplasta izzāģē sev vēlamo lielumu, platumu, biezumu.

3. Abas malas, vai galus ar smilšpapīru noapaļo. Nolīdzina arī sānu virsmas....ķipa lai smukāk :)

4. Galos pa vidu visā garumā ar nazi iegriež rievu. Es to dariju ar virtuves nazi.

5. Paņem visparastāko veco, netīro ķemi. Var arī nopirkt jebkurā kioskā vai Drogās...jaunas un tīras ;) . Garums lielums pēc paša izvēles, bet vēlams ar rupjiem zariem. Var arī divas, lai būtu abos putoplasta galos, tad varēs precīzāk pavadas uztīt. Ievieto iegriestajās rievās. Man nevajadzēja pat līmi, bat var arī ielīmēt, bet pēc tam grūti nomainīt ja izlūst zari :( .

6. Sien pavadas ar cilpiņām galos un mauc uz ķemmes zariem kamēr nelabi metas un cik garas gribi....kaut 10m. :)

Man taisīšanas proces aizņēma 10 minūtes, bet kalpo jau 7 gadus.

Izmantoju kādas trīs iena gruntenei(mormiškas vimbām), vienu vēdzeļu āķiem un varētu arī karpu pavadiņām. 

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  1.jpg   122,27K   0 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  2.jpg   99,16K   0 reizes lejupielādēts

• 8

#16 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 609 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 20 aprīlis 2016 - 15:32

Meiho esmu redzējis,bet problēmas nav,nav vajadzības vairs,es no vecām armijas krāsas biksēm sašuvu jostas somu,man pietiek,sanos kabatinu uzsuvu ,pilnīgi pietiek protams izskats kvalitāte ne īpaši,bet praktiski,kaut kad iemetisu bildes:)

galvenais lai pašam ērti :)

• 0

#17 OFFLINE   pludinsh

pludinsh

Sandis

• Biedrs+
  • 305 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 20 aprīlis 2016 - 14:29

Meiho esmu redzējis,bet problēmas nav,nav vajadzības vairs,es no vecām armijas krāsas biksēm sašuvu jostas somu,man pietiek,sanos kabatinu uzsuvu ,pilnīgi pietiek protams izskats kvalitāte ne īpaši,bet praktiski,kaut kad iemetisu bildes:)
  • 2

#18 OFFLINE   Johanson

Johanson

Johanson

• Biedrs
  • 149 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga, Balvi

Izveidots 20 aprīlis 2016 - 14:23

Kā/kur visērtāk uzglabāt paša sietās pavadiņas, lai nekas nesietos un nepītos ? Jā, veikalā ir skaisti sasaiņotas gatavās pavadiņas, bet tās neatbilst manām prasībām, tāpēc sāku siet pats un radās šāda problēma.

Ja gribi ērti un smuki, tad ir pavadu kastes - ieej kaut vai Milo makšķernieku veikalā (zinu, ka tur uz vietas notiekti ir. citur varbut arī...), tur ir dažādas.. Bet tās kastes vairāk derēs pludiņniekiem, jo paredzētas pavadām pārsvarā līdz 30cm. Garākas arī var siet salokot, bet nu ... nav tas. Ja vajag garākas pavadas, piemērma fīderim, tad ir tādi kā ruļļi - arī veikalos nopērkami, uz kuriem uztin pavadu. 

Es esmu darījis arī tā, ka tajā pat iepakojumā (kabatiņās), kur ir bijušas gatavās pavadas, sasienu un lieku savas... Arī ir ērti...

• 0

#19 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 609 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 20 aprīlis 2016 - 12:17

Vēlos uzzināt kādas somas un kastes izmantojat copei no krasta,ejot pa upi. bet vēlos atrast labu ērtu risinājumu kastēm kur tās glabāt?agrāk vienkārši mugursoma,bet iespējams ir kautkas ērtāks ru portālā redzēju jostas somu,kur glabāt kastītes....ko teiksiet? Un kādas izmantojat jūs?labrāt gribētu redzēt:)

es lietoju "'ala mazo armijas mugursomu" no ķinas + drīz atbrauks ap josut liekamā meiho kastīte tas itkā pietiek, kautkad sabildēšu kātas apmērma izsaktās...

• 0

#20 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 394 ieraksti

Izveidots 20 aprīlis 2016 - 11:57

Klops_G

Vakarā iemetīšu bildi, kā es glabāju pavadiņas. Izmaksas ap +/-2 EUR.

• 0

#21 OFFLINE   klops_G

klops_G

Lietotājs

• Biedrs
  • 94 ieraksti
  • Atrašanās vietaLv

Izveidots 20 aprīlis 2016 - 10:54

Kā/kur visērtāk uzglabāt paša sietās pavadiņas, lai nekas nesietos un nepītos ? Jā, veikalā ir skaisti sasaiņotas gatavās pavadiņas, bet tās neatbilst manām prasībām, tāpēc sāku siet pats un radās šāda problēma.

• 0

#22 OFFLINE   pludinsh

pludinsh

Sandis

• Biedrs+
  • 305 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 01 marts 2015 - 12:28

Vēlos uzzināt kādas somas un kastes izmantojat copei no krasta,ejot pa upi. bet vēlos atrast labu ērtu risinājumu kastēm kur tās glabāt?agrāk vienkārši mugursoma,bet iespējams ir kautkas ērtāks ru portālā redzēju jostas somu,kur glabāt kastītes....ko teiksiet? Un kādas izmantojat jūs?labrāt gribētu redzēt:)

• 0

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)