Jump to content

Bilde
- - - - -

Rudens konkursa izloze!

konkurss izloze bildes stāsti

• Šī tēma ir slēgta Šī tēma ir slēgta
9 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 23 februāris 2015 - 21:36

Gunār, Vairi!

Un ko forumam tad darīt? Man tak tās balvas kādam no Jums ir jānogādā! Man ir priekšlikums, tā, kā no manas puses ir viena lieta, no Buma viena, no Freda viena, no Silpeiv viena, tad:

Viss iet, kā pa plānu, bet es ar Fredi izsūtīsim savas katram no Jums pa vienai :) Gan Vairis saņems pusi, gan Gunārs otru pusi! Lai jūs tur nesakaujās - kuram vairāk nevajag :)

Ivo, es vēl joprojām uzskatu ka Gunāram ir sanākusi vislabākā bilde, bet dari kā uzskati par pareizi. Ceru ka ar šo šī diskusija ir beigusies un šo sadaļu var droši slēgt ciet.

• 0

#2 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 341 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 23 februāris 2015 - 21:32

Gunār, Vairi!

Un ko forumam tad darīt? Man tak tās balvas kādam no Jums ir jānogādā! Man ir priekšlikums, tā, kā no manas puses ir viena lieta, no Buma viena, no Freda viena, no Silpeiv viena, tad:

Viss iet, kā pa plānu, bet es ar Fredi izsūtīsim savas katram no Jums pa vienai :) Gan Vairis saņems pusi, gan Gunārs otru pusi! Lai jūs tur nesakaujās - kuram vairāk nevajag :)

• 3

#3 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 23 februāris 2015 - 20:27

Man jau tikai dikti iepatikās tavas bildes...nesanāk man "tā odziņa", kas ir tavās fotogrāfijās, lai arī tās ir no video paņemtas. Grozi kā gribi, arī video sastāv no liela skaita foto kadriņu, tā kā viss ir čikiniekā un gaidām nākamās sezonas labākos copes momentus... ;)

Gunār, nesit kreņķi un ņem tik to balvu ciet, jo bilde tiešām ir laba un pareizi Flakais jau saka "tā odziņa", kas ir tavās fotogrāfijās, lai arī tās ir no video paņemtas"!!!!

• 1

#4 OFFLINE   Flakais

Flakais

Precējies. Ir bērni. :D

• Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 23 februāris 2015 - 20:22

Vairis30,

Vairi, visu cieņu par vīrs un vārds, taču negribu, lai Fredis un saimnieks apvainojas. Neba balvas dēļ to bildi iemetu (ko rakstīju arī Ivo), bet gan tādēļ, lai ieliktu savus 5 centus foruma atdzīvināšanā. Vispār Flakais vainīgs – viņš mani uz šito bloga komentāros piespieda :). Ja noteikumos teikts, ka Fredis nosaka, tad Fredim arī jānosaka. Bilde, kā liela daļa no tā, ko var redzēt manā blogā, ir izrāvums no GoPro filmētā materiāla, kas katru kadru ļauj saglabāt arī kā foto. Nav ne jausmas, vai tas iekļaujas noteikumos, un tādēļ vēl jo stiprāk uzstāšu uz balvas palikšanu pie Tevis. Paldies vēlreiz gan organizatoriem, gan dalībniekiem - bija interesanti paskatīties uz citu copes mirkļiem un stāstiem.

Man jau tikai dikti iepatikās tavas bildes...nesanāk man "tā odziņa", kas ir tavās fotogrāfijās, lai arī tās ir no video paņemtas. Grozi kā gribi, arī video sastāv no liela skaita foto kadriņu, tā kā viss ir čikiniekā un gaidām nākamās sezonas labākos copes momentus...;)

• 2

#5 OFFLINE   klegers1

klegers1

Gunārs Klēģers

• Biedrs
  • 21 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots 23 februāris 2015 - 10:14

Vairis30,

Vairi, visu cieņu par vīrs un vārds, taču negribu, lai Fredis un saimnieks apvainojas. Neba balvas dēļ to bildi iemetu (ko rakstīju arī Ivo), bet gan tādēļ, lai ieliktu savus 5 centus foruma atdzīvināšanā. Vispār Flakais vainīgs – viņš mani uz šito bloga komentāros piespieda :). Ja noteikumos teikts, ka Fredis nosaka, tad Fredim arī jānosaka. Bilde, kā liela daļa no tā, ko var redzēt manā blogā, ir izrāvums no GoPro filmētā materiāla, kas katru kadru ļauj saglabāt arī kā foto. Nav ne jausmas, vai tas iekļaujas noteikumos, un tādēļ vēl jo stiprāk uzstāšu uz balvas palikšanu pie Tevis. Paldies vēlreiz gan organizatoriem, gan dalībniekiem - bija interesanti paskatīties uz citu copes mirkļiem un stāstiem.

• 5

#6 OFFLINE   AEZERS

AEZERS

Atis

• Biedrs+
  • 57 ieraksti
  • Atrašanās vietaValka

Izveidots 21 februāris 2015 - 18:12

Paldies Fredim!

Tā kā viens no otra dzīvojam pietiekami tālu (kādi nu tie attālumi Latvijā ir), tad par uzpirkšanu laikam runāt nevar.

Loterijās parasti neveicas, ja neskaita divus gadījumus. Pirmais bija, kad krievu laikos patērētāju biedrības rīkotajā gadatirgū Alūksnē kopā ar sievastēvu nolēmām nopirkt desmit lozes (ja pareizi atceros, katra maksāja rubli). Viņam, kā jau vevcākam vīram devu no tām desmit izvilkt savējās piecas. Kad atvērām lozes, izrādījās, viņš sev paņēmis visas tukšās! Uz manējām bija krituši metāla burku aizvākojamie vāciņi, gludeklis, vēl kādas pāris mantas, bet galvenais - bija arī šampanietis. Ko gan vēl vajag pilnai laimei pirms Jaunā gada!

Tiesa, sievastēvs teica, ka es esot viņam iesmērējis tukšās biļetes, taču tā kā pats tās labprātīgi no mūsu kopējā desmitnieka izvilka,pretenzijas bija nepamatotas, un viņš ātri nomierinājās. Un šampanieti jau es arī nenodzēru viens pats, bet gan liku svētku galdā visu priekam un garšošanai.

Otrs gadījums bija ar DOSAAF loterijas biļetēm. Mums bija dots uzdevums tās izplatīt. Kopā ar vēl diviem čaļiem sametām naudiņu un nopirkām simts gabalas - visu paciņu. Iepriekš norunājām, ka gadījumā ja trāpās mašīna (tāda, kaut neliela, varbūtība bija), to izdevīgi pārdosim un kopieņēmumu sadalīsim trīs vienādās daļās.

Līdz braucamajam netikām, taču, apzinot kopējo izplatīšanai iedalīto loterijas biļešu numurus, izrādījās, ka mūsu paciņā ir vienīgais vērtīgais laimests - spoguļkamera "Zenit" (te neiet runa par to,  ka bija  arī tādas biļetes, kurām sakrita viens numurs, par kuru tieši tajā reizē sāka maksāt ne vairs trīs rubļus kā iepriekš, bet gan tikai rubli).

Nu un tagad - Fredis pacenties.

• 5

#7 OFFLINE   zivgarnis

zivgarnis

Žurnālists

• Biedrs+
  • 634 ieraksti

Izveidots 21 februāris 2015 - 16:08

Man patika izloze! Iespaidīgāk. kā SuperBingo lielais rats!!!  :) Apsveicu uzvarētāju un viņa cēlais žests arī apsveicams!  :)

• 1

#8 OFFLINE   plesigais

plesigais

Aigars

• Biedrs+
  • 884 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 20 februāris 2015 - 23:17

Rudens konkursa izloze!

Foto

Onslovs,

klegers1,

zivgarnis,

Vairis30,

lai saglabātu intrigu līdz beigām, kuri tika kronēti, kā uzvarētāji iesakām noskatīties zemāk pievienoto video! Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Liels paldies protams Fredim un lai arī turpmāk viņam garšo kompektes. Jūtos pagodināts, BET (kā kādeiz teica Godmanis paceļot rādītājpirkstu uz augšu) kā es jau rakstīju iepriekš, nevarēju to atrast, - ja gadījumā es vinnēšu, tad balvu atdošu @klegers1, jo viņam bija visvairāk balsu un visiespaidīgākā bilde. Kā tā bilde ir iegūta, tas jau ir cits jautājums, bet es savu vārdu turu.

VIRS UN VARDS :emoticon-0148-yes2:

• 0

#9 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 20 februāris 2015 - 21:42

Rudens konkursa izloze!

Foto

Onslovs,

klegers1,

zivgarnis,

Vairis30,

lai saglabātu intrigu līdz beigām, kuri tika kronēti, kā uzvarētāji iesakām noskatīties zemāk pievienoto video! Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Liels paldies protams Fredim un lai arī turpmāk viņam garšo kompektes. Jūtos pagodināts, BET (kā kādeiz teica Godmanis paceļot rādītājpirkstu uz augšu) kā es jau rakstīju iepriekš, nevarēju to atrast, - ja gadījumā es vinnēšu, tad balvu atdošu @klegers1, jo viņam bija visvairāk balsu un visiespaidīgākā bilde. Kā tā bilde ir iegūta, tas jau ir cits jautājums, bet es savu vārdu turu.

• 8

#10 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 20 februāris 2015 - 20:22

Rudens konkursa izloze!

Kas ilgi nāk,tas labi nāk !

Cienījamie Delfim lietotāji, pēc ilgām un grūtām pārdomām, žūrījas loceklis Fredis ir izvēlējies uzvarētājus.

Fināla izlozē piedalījās:

• Stāsti

ramex,

Tonis,

valnaans,

AEZERS

• Foto

Onslovs,

klegers1,

zivgarnis,

Vairis30,

Portāls Delfim pateicas visiem dalībniekiem un balsotājiem par dalību.

Lai 2015.gadā amizantākas fotogrāfījas un elpu aizraujoši stāsti. Ne asakas.

Video:

• 7

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: konkurss, izloze, bildes, stāsti

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)