Jump to content

Bilde
- - - - -

Konkurss

• Lai atbildētu ienāc saitā
168 atbildes šajā tēmā

#61 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 07 augusts 2014 - 13:12

"Zviedru galds" zivīm 

Pievienotais fails  100_3848.jpg   244,08K   5 reizes lejupielādēts

Konkursa Moderātors nepiedalās lielajā izlozē

• 4

#62 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 07 augusts 2014 - 13:04

Lielo zivi gaidot

Pievienotais fails  100_3863.jpg   225,88K   0 reizes lejupielādēts

Konkursa Moderātors nepiedalās lielajā izlozē!

• 4

#63 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 06 augusts 2014 - 08:35

Paldies, Delfim lietotāji par atsaucību!
Trešā  nedēļa aizvadīta, un konkursa 2. kārtā automātiski iekļūst lietotājs AIVARO ( 13 balsis) ar iesūtīto bildi,,MŪŽA,,zivs-17,6 kg"
Paldies lietotājam eeddiijjss,par kārtējo iesūtīto copes stāstu,ar nepacietību gaidam citu Delfim lietotāju stāstu.
No visām bildēm vai stāstiem , kas tiks iesūtītās pēc 04.08.14  plkst.03:14 -  .11.08.14 plkst 03:14 tiks noskaidrots ceturtās nedēļas labākais. Tā, kā cienījamie lietotāji aicinam pievienot savas atraktīvās, intresantās fotogrāfījas vai jautros copes stāstus un neaizmirstat balsot par jūsu prāt labāko. Lietotāji, kura iesūtītais pieteikums nekļūst par nedēļas labāko, neskumstat, varbūt tieši jūsu iesūtīto bildi vai copes stāstu portāls delfim izvēlēsies 1. kārtā.

Ne asakas vēlot Delfim

• 0

#64 OFFLINE   Flakais

Flakais

Precējies. Ir bērni. :D

• Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 05 augusts 2014 - 11:51

Pievienotais fails  P1070069.JPG   25,33K   1 reizes lejupielādēts

Liepājas ezers, 2014. gada vasara. "Ezītis (makšķernieks) miglā".

• 8

#65 OFFLINE   eeddiijjss

eeddiijjss

Jauniņais

• Biedrs
  • 22 ieraksti

Izveidots 02 augusts 2014 - 14:22

Kad sagribās noķert lielo līdaku!

Beidzot pienāca tas laiks, kad tiešām sagribējās noķert savu lielo rekord līdaku. Iepriekš bijām dzirdējuši par vienu, mazu ezeriņu, kurā ir lielas līdakas. Protams nekas cits neatlika kā braukt un mēģināt to līdaku piemānīt. Aizgājām līdz tam ezeram un vietas izskatījās vienkārši perfektas. Ezers diezgan sekls (2m), bet līdakas patiešām lielas. Uzliku gumiju un jau pirmajā metienā smuks grābiens, bet neizdevās realizēt. Piegāju tālāk pie smuka līča, iemetu un skatos, ka atnāk smuks vilnis pakaļ. Aizskaitīju līdz 3 un piecirtu - IR!! Pirmā līdaka no tā ezera (2,5kg). Līdaka jau smuka, bet gribas ko lielāku. Ejam tālāk un pēkšņi gumijas zivtiņa aizķērās aiz baļķa, kas bija nogrimis. Tā palēnām to baļķi vilku klāt un kad pievilku pie krasta, pēkšņi tas baļķis pats sāk peldēt augšā. Sākumā biju pilnīgā nesaprašanā, bet tad, kad es to baļķi redzēju, sapratu, ka lieta paliek nopietna. Izrādījās, ka tā bija līdaka un riktīgi liela. Uz aci nevarēja pateikt, bet nu virs ūdens parādījās tikai mugura apmēram (1m). Tad tā līdaka saprata, ka kaut kas nav tā kā vajag un kā skrēja prom, ta arī aizskrēja. Auklu sarāva jeb pārāva. Sāpe liela tādu līdaku zaudēt, bet nu neko darīt, visas jau nevar noķert ; D Copēju tālāk un dzirdu, ka draugs sauc pēc palīdzības. Pieskrienu pie viņa klāt un redzu, bremze tik tinas ārā un draugs izmisīgi cenšas līdaku novaldīt. Dažas minūtes pakausēja un pievilka pie krasta. Pēc dažām minūtēm jau dabūjām to līdaku krastā. Paņēmu uzliku uz svariem un 7kg. Uztaisījām foto sesiju un palaidām vaļā, lai vēl paaugās. Un ar to arī visa cope bija beigusies, jo aizbraucām tikai vakarā. Bet nu man ar tām līdakām pilnīgi pietika un ar copi esmu pilnībā apmierināts. ; )

• 3

#66 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 01 augusts 2014 - 11:49

Cienījamie konkursa dalībnieki,lūdzu ievērojiet maksimāli konkursa noteikumus,lai nerastos pārpratumi un nenāktos konkursa rīkotājiem dzēst bildes. Šeit pamācība kā ievietot bildi . Paldies par aktivitāti,gaidam vel bildes un copes stāstus!

• 1

#67 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 01 augusts 2014 - 08:41

VAkar vakarā ar velo braucot pāri Dienvidu tiltam super panorāma bija, žēl gan ka man telefona kamera, ļeņins bija pēc fotoaparāta braukt pakaļ, bet skats episks bija.

Pievienots(ie) fails(i)

• 4

#68 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 189 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 31 jūlijs 2014 - 21:47

Babītes ez.

Šitie vizuļi vai kā viņus tur pareizi vienubrīd Babē rullēja uz urrā!Krāsas arī! :emoticon-0148-yes2:

• 0

#69 OFFLINE   J0nis

J0nis

Jānis

• Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaIecava

Izveidots 31 jūlijs 2014 - 20:51

Varkalis 2

Pievienots(ie) fails(i)

• 5

#70 OFFLINE   J0nis

J0nis

Jānis

• Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaIecava

Izveidots 31 jūlijs 2014 - 20:48

Varkalis

Pievienots(ie) fails(i)

• 3

#71 OFFLINE   J0nis

J0nis

Jānis

• Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaIecava

Izveidots 31 jūlijs 2014 - 20:46

Babītes ez.

Pievienots(ie) fails(i)

• 4

#72 OFFLINE   AIVARO

AIVARO

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 182 ieraksti
  • Atrašanās vietaRĪGA

Izveidots 29 jūlijs 2014 - 22:58

,,MŪŽA,,zivs-17,6 kg

Pievienotais fails  KONKURSS 2.jpg   345,98K   1 reizes lejupielādēts

• 13

#73 OFFLINE   Flakais

Flakais

• Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 29 jūlijs 2014 - 21:20

Pievienotais fails  CAM00156.jpg   117,21K   0 reizes lejupielādēts

Liepājas ezers. 2013.gada pavasaris.

• 7

#74 OFFLINE   eeddiijjss

eeddiijjss

Jauniņais

• Biedrs
  • 22 ieraksti

Izveidots 28 jūlijs 2014 - 22:48

Krokodīls no purva ;D

Pievienotais fails  1335999030357.jpg   37,27K   0 reizes lejupielādēts

• 7

#75 OFFLINE   valnaans

valnaans

Jānis

• Tēmas admins
  • 452 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 28 jūlijs 2014 - 20:37

Lidojošais breksis!?

Pievienotais fails  P1050662.JPG   244,73K   0 reizes lejupielādēts

• 13

#76 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 28 jūlijs 2014 - 07:25

Paldies, Delfim lietotāji par atsaucību!
Otrās nedēļa aizvadīta, un konkursa 2. kārtā automātiski iekļūst lietotājs Robinsons (9 balsis) ar iesūtīto bildi "Skats no Zvejnieklīča".
Apsveicam arī pirmo copes stāsta iesūtītāju eeddiijjss kurš ar iekļūst 2.kārtā ar copes stāstu "Interesanta diena foreļojot" (6 balsis)

No visām bildēm vai stāstiem , kas tiks iesūtītās pēc 28.07.14  plkst.03:14 -  .04.08.14 plkst 03:14 tiks noskaidrots trešās nedēļas labākais. Tā, kā cienījamie lietotāji aicinam pievienot savas atraktīvās, intresantās fotogrāfījas vai jautros copes stāstus un neaizmirstat balsot par jūsu prāt labāko. Lietotāji, kura iesūtītais pieteikums nekļūst par nedēļas labāko, neskumstat, varbūt tieši jūsu iesūtīto bildi vai copes stāstu portāls delfim izvēlēsies 1. kārtā.

Ne asakas vēlot Delfim

• 0

#77 OFFLINE   eeddiijjss

eeddiijjss

Jauniņais

• Biedrs
  • 22 ieraksti

Izveidots 26 jūlijs 2014 - 11:01

Cope Lubānas ezerā.

Vēl viens copes stāsts, par copi Lubānas ezerā. Šoreiz vairāk par zivīm ;D

Kopā ar tēti kādu dienu iebrauacām Lubānas ezerā, cerēdami noķert kādu līdaku. Sākumā gāja pavisam bēdīgi. Nebija nevienas copes, pūta diezgan stiprs vējš un sala rokas. Kādas 3 stundas copējām un izdomājām, ka vajag kaut kur pārbraukt. Pārbraucām uz citu vietu un tur jau dažas copītes bija, bet nevienu neizdevās realizēt. Izdomājām pameklēt kādu citu vietu. Braucām pāri visam ezeram, kur neviens nemakšķerē un kur mēs paši nebijām copējuši. Pēc skata, līdakam vieta ideāla, bet lai to pārbaudītu, bija jāsāk copēt. Pirmajā metienā jau pirmā cope, otrajā metienā jau cita līdaka uzbrūk. Un tad sapratām, ka lieta paliek nopietna! :D Turpinājām copēt un pēkšņi 3 līdakas reizē skrien pakaļ manai gumijas zivtiņai. Skats diezgan iespaidīgs, kad 3 viļņi  un katrs no savas puses atskrien. Ar pirmo reizi nepaņēma un kā izrāvu gumijas zivtiņu ārā, tā līdakas sāka savā starpā plūkties par gumijas zivtiņu. Metu vēlreiz un atkal visas trīs klūp virsu un šoreiz viena arī paņēma ap 2kg. Pabraucam drusku tālāk un atkal vairākas līdakas reizē copē. Šoreiz labi bija tas, ka tās līdakas nebija kaut kādi zemmēri, bet gan smukas līdakas. Bet nu atkal nevienu copi neizdevās realizēt, jo copējām diezgan aizaugušā vietā un līdakai paņemt to gumijas zivtiņu paņemt ir diezgan pagrūti. Tālāk sameklējām vietu, kur zālēm pa vidu ir brīvs pļeķīts, bez zālēm un tur noteikti bija jābūt līdakai. Un tad sekoja liela škrobe. Pirms copes nebiju pārbaudījis bremzi un izrādījās, ka bremze ir piegriezta līdz galam. Iemetu tajā pļēķīti un pēkšņi riktīgs vilnis uziet virsū. Piecērtu un ir. Uzreiz kā piecirtu, līdaka izleca ārā no ūdens un pēc skata apmēram 6kg. Kā tika atpakaļ ūdeni, tā sāka savu skrējienu. Man kā tā bremze līdz galam piegriezta, bija baigais stiepiens. Ar vienu roku turēju spiningu un ar otru roku turējos pie laivas malas, lai neierauj iekšā mani :D Bet nu aukla lielo spiedienu neizturēja un pārtrūka. Škrobe liela, bet neko darīt. 

Rakstīt es šeit varu par to dienu vēl ļoti gari, bet neviens negribēs tik gari lasīt. Varu vēl pateikt to, ka dienas beigās abiem ar tēti norma bija izpildīta un vēl kādas 10 līdakas atlaistas. Nebija neviena zemmēra, kas ļoti priecēja. Lielākā līdaka bija 3,5kg, kas bija arī pēdējā līdaka todien, jo beidzām copet tikai pašā tumsā. 

Iespaidīgākais nebija tas, ka es izvilku baigi daudz to līdaku, bet gan tās copes, ko es redzēju. Jo Lubānas ezerā var redzēt katru līdakas ņēmienu un ir bijis tā, ka vilnis no 5m attāluma atnāk, kas uzsit adrenalīnu un ja vēl tādi 3 viļņi reizē atnāk, tas ir skats, ko citur un katru dienu neredzēsi. ;)

• 6

#78 OFFLINE   Baltais62

Baltais62

Lietotājs

• Biedrs
  • 39 ieraksti
  • Atrašanās vietaAmatas nov. Zaube.

Izveidots 25 jūlijs 2014 - 21:40

Daugavas samuks 16,6kg.

Pievienotais fails  sams.jpg   220,22K   0 reizes lejupielādēts

• 8

#79 OFFLINE   eeddiijjss

eeddiijjss

Jauniņais

• Biedrs
  • 22 ieraksti

Izveidots 24 jūlijs 2014 - 20:59

Interesanta diena foreļojot.

Kādu dienu izdomāju, ka vajag aizbraukt noķert kādu foreli. Forelēs vēl nekad nebiju bijis un zināšanas kā to darīt bija diezgan maz. Mājās kartē noskatījos maršutu un braucu uz upi. Uzvelku hidro tērpu un jādodas copēt. Upe izskatījās baigi cerīga un zivīga un tā arī bija. Jau pirmajos metienos bija pirmās copes, bet nevienu neizdevās realizēt. Es kā pirmo reizi foreļupē, biju lielā sajūsmā, par copītēm. Bridu uz priekšu pa upi un beidzot pieķērās pirmā zivs. Izvilku un sapals ap 40cm. No vienas vietas tādus 3 izvilku un kad jau taisījos iet uz citu vietu, paņēma tāds palielāks sapals. Gurdināju 2 minūtes, bet rotiņam aplūza āķi un prieki beidzās. Bet nu kā vienmēr, copē neiztikt bez humora. Noķertās zivis protams gribējās paņemt, bet biju aizmirsis zivju maisu mājās. Zivis jau beigtas, bet atstāt jau nevar. Aizvēru acis un visas zivis metu hidrotērpā. Patīkama sajūta jau nebija, bet nu neko darīt. Gāju tālāk un tie sapali jau bija apnikuši, gribējās kādu foreli, bet pats nebiju pārliecināts, vai tajā upē ir foreles. Upē bija tāda smuka vieta, kur pārgāzies pāri koks visai upe un protams jāiemet. Metu un riktīgs sitiens pa kātu. Metu otreiz un ir. Sākumā gurdināju 5 minūtes un beidzot izdevās pievilkt sev klāt. Man kā iesācējam nekāda uztveramā tīkliņa nebija un zivi nācās ņemt ar rokām. Pievilku klāt un ieraudzīju, ka tā ir diezgan paliela forele. Kamēr es tur čakarējos mēģinādams dabūt viņu rokās, tikmēr arī palaidu. Blakus bija krūms un kā skrēja krūmā, tā arī aizgāja. Sāpe liela, bet neko darīt. Tālāk jau zivis man sāka apnikt, jo bija jauna problēma, nezināju kur es atrodos. Mežā zonas nav, GPS nestrādā un saule jau iet aiz horizonta. Mājās vēl nepareizi biju paskatījies maršutu un biju jau aizgājis daudz par tālu. Atpakaļ pa upi iet nebija vērts, jo tas aizņemtu visu nakti. Uzrāpos krastā, notēmēju mežā virzienu un gāju. Sirds sitās, jo pirmā reize, kad apmaldos. Neko ēdamu un dzeramu no mājām nebiju paņēmis un bija grūti iet. Eju 2 stundas pa mežu un nekādas dzīvības pazīmes. Paskatos telefonā un beidzot parādās zona. Protams uzreiz zvans tētim un izrādās mani jau ar lukturiem un bulciņām meklē. Aizejam abi ar tēti līdz mašīnai un tad bija pats smieklīgākais. Novelku somu, novelku hidrotērpu un no hidro tērpa sāk laukā birt zivis :D Visas zivis jau bez zvīņām, hidrotērpā diezgan pasutinātas, bet garšoja labi. 

Citas tas liksies smieklīgi un interesanti, bet citam varbūt nē. Man tā bija pirmā reize foreļupē un piedzīvojums man, ko varēs atcerēties visu mūžu. 

Kopā bija 3 sapali ap 35cm, kaudzīte ar 200gr asariem un viena līdaka 54 cm. Daudzas zivis arī tika atlaistas.

Tāds nu ir mans copes stāsts, ko atcerēšos visu mūžu ;)

Varbūt citreiz noder...zivis var uzvērt uz koka ,,žāklītes"...teiksim burts V,tikai viena puse daudz īsāka.Zivi ver caur žaunu un muti.Var nogriezt to pašu makšķerauklu un ,,kukanveidīgi" uzvērt zivis!Citreiz pamēģini sapalam iebāzt pirkstu mutē...redzēsi,kas pa krampi...a Tu vēl biksēs... :)!

Tagad, ja tā gadās, tad tā arī daru. Tad es mācēju tikai copēt, bet par pārējo melna bilde :D Vismaz piedzīvojums labs.

• 0

#80 OFFLINE   J0nis

J0nis

Jānis

• Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaIecava

Izveidots 24 jūlijs 2014 - 18:29

attachicon.gifDSCF2507.JPG

Smukulis!!!

Ko tas "nezvērs" ir apēdis? :)

Gumijas zivi :)

• 0

#81 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 189 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 24 jūlijs 2014 - 12:17

Kādu dienu izdomāju, ka vajag aizbraukt noķert kādu foreli. Forelēs vēl nekad nebiju bijis un zināšanas kā to darīt bija diezgan maz. Mājās kartē noskatījos maršutu un braucu uz upi. Uzvelku hidro tērpu un jādodas copēt. Upe izskatījās baigi cerīga un zivīga un tā arī bija. Jau pirmajos metienos bija pirmās copes, bet nevienu neizdevās realizēt. Es kā pirmo reizi foreļupē, biju lielā sajūsmā, par copītēm. Bridu uz priekšu pa upi un beidzot pieķērās pirmā zivs. Izvilku un sapals ap 40cm. No vienas vietas tādus 3 izvilku un kad jau taisījos iet uz citu vietu, paņēma tāds palielāks sapals. Gurdināju 2 minūtes, bet rotiņam aplūza āķi un prieki beidzās. Bet nu kā vienmēr, copē neiztikt bez humora. Noķertās zivis protams gribējās paņemt, bet biju aizmirsis zivju maisu mājās. Zivis jau beigtas, bet atstāt jau nevar. Aizvēru acis un visas zivis metu hidrotērpā. Patīkama sajūta jau nebija, bet nu neko darīt. Gāju tālāk un tie sapali jau bija apnikuši, gribējās kādu foreli, bet pats nebiju pārliecināts, vai tajā upē ir foreles. Upē bija tāda smuka vieta, kur pārgāzies pāri koks visai upe un protams jāiemet. Metu un riktīgs sitiens pa kātu. Metu otreiz un ir. Sākumā gurdināju 5 minūtes un beidzot izdevās pievilkt sev klāt. Man kā iesācējam nekāda uztveramā tīkliņa nebija un zivi nācās ņemt ar rokām. Pievilku klāt un ieraudzīju, ka tā ir diezgan paliela forele. Kamēr es tur čakarējos mēģinādams dabūt viņu rokās, tikmēr arī palaidu. Blakus bija krūms un kā skrēja krūmā, tā arī aizgāja. Sāpe liela, bet neko darīt. Tālāk jau zivis man sāka apnikt, jo bija jauna problēma, nezināju kur es atrodos. Mežā zonas nav, GPS nestrādā un saule jau iet aiz horizonta. Mājās vēl nepareizi biju paskatījies maršutu un biju jau aizgājis daudz par tālu. Atpakaļ pa upi iet nebija vērts, jo tas aizņemtu visu nakti. Uzrāpos krastā, notēmēju mežā virzienu un gāju. Sirds sitās, jo pirmā reize, kad apmaldos. Neko ēdamu un dzeramu no mājām nebiju paņēmis un bija grūti iet. Eju 2 stundas pa mežu un nekādas dzīvības pazīmes. Paskatos telefonā un beidzot parādās zona. Protams uzreiz zvans tētim un izrādās mani jau ar lukturiem un bulciņām meklē. Aizejam abi ar tēti līdz mašīnai un tad bija pats smieklīgākais. Novelku somu, novelku hidrotērpu un no hidro tērpa sāk laukā birt zivis :D Visas zivis jau bez zvīņām, hidrotērpā diezgan pasutinātas, bet garšoja labi. 

Citas tas liksies smieklīgi un interesanti, bet citam varbūt nē. Man tā bija pirmā reize foreļupē un piedzīvojums man, ko varēs atcerēties visu mūžu. 

Kopā bija 3 sapali ap 35cm, kaudzīte ar 200gr asariem un viena līdaka 54 cm. Daudzas zivis arī tika atlaistas.

Varbūt citreiz noder...zivis var uzvērt uz koka ,,žāklītes"...teiksim burts V,tikai viena puse daudz īsāka.Zivi ver caur žaunu un muti.Var nogriezt to pašu makšķerauklu un ,,kukanveidīgi" uzvērt zivis!Citreiz pamēģini sapalam iebāzt pirkstu mutē...redzēsi,kas pa krampi...a Tu vēl biksēs... :)!

• 0

#82 OFFLINE   eeddiijjss

eeddiijjss

Jauniņais

• Biedrs
  • 22 ieraksti

Izveidots 24 jūlijs 2014 - 11:26

• 8

#83 OFFLINE   Larisa

Larisa

Jauniņais

• Biedrs
  • 2 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 24 jūlijs 2014 - 01:20

Garšīgā invāzija!

Pievienotais fails  signālvēzis.jpg   287,8K   0 reizes lejupielādēts

• 5

#84 OFFLINE   Flakais

Flakais

• Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 23 jūlijs 2014 - 14:25

attachicon.gifDSCF2507.JPG

Smukulis!!!

Ko tas "nezvērs" ir apēdis? :)

• 0

#85 OFFLINE   J0nis

J0nis

Jānis

• Biedrs
  • 14 ieraksti
  • Atrašanās vietaIecava

Izveidots 23 jūlijs 2014 - 12:35

Pievienotais fails  DSCF2507.JPG   125,16K   10 reizes lejupielādēts

Smukulis!!!

• 6

#86 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 226 ieraksti

Izveidots 22 jūlijs 2014 - 23:38

Vasaras vimbu ķerot

Vimb_spar__1.jpg

• 9

#87 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

Jānis

• Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 22 jūlijs 2014 - 16:40

attachicon.gif2012-05-21-010.jpg

Jūras vilinājums (Baltijas jūras, Bernāti, 2012. gads)

Kā man patīk jūra no Nidas līdz Liepājai,īpašas atmiņas ,(kādas var būt vakarā ūdenī) Bernātos..........kur tie gadi,bet bija forši.

• 0

#88 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 22 jūlijs 2014 - 09:47

Cienījamie konkursa dalībnieki,lūdzu ievērojiet maksimāli konkursa noteikumus,lai nerastos pārpratumi un nenāktos konkursa rīkotājiem dzēst bildes. Šeit pamācība kā ievietot bildi . Paldies par aktivitāti,gaidam arī kādu copes stāstu!

• 0

#89 OFFLINE   Headhunter

Headhunter

Jānis

• Biedrs
  • 36 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga, Torņakalns

Labs cilvēks

Izveidots 22 jūlijs 2014 - 08:51

Un vēl.....

Pievienotais fails  DSCN4815.JPG   355,24K   0 reizes lejupielādēts

• 3