Jump to content

Bilde

Atraktanti zivju pievilināšanai

atraktanti zivju pievilinātāji

• Lai atbildētu ienāc saitā
11 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   barracuda

barracuda

Gints

• Biedrs
  • 65 ieraksti
  • Atrašanās vietaLondon

Labs cilvēks

Izveidots 08 jūnijs 2016 - 14:38

Ar piektdienu 10.06.2016 mūsu veikalā Easyfishing ,Rīgā, Stirnu ielā 25 varēs iegādāties LORPIO papildbarību zivīm, kuru izstrādājis Pasaules Vicečempions un Eiropas Čempions Pjotrs Lorencs(Polija).

Grand Prix sērija : Breksis, Breksis dzeltens, Lielais Breksis, Breksis melns, Upe, Kanāls. Iepakojums 1 kg;

Magnetic sērija: Breksis, Breksis Upe, Līnis (sarkanie tārpi). Iepakojums 2 kg;

Mega Mix sērija: Breksis saldā mandele. Iepakojums 3kg;

Fīdera sērija: Fīderis smagais, Fīderis vidējais, Fīderis vieglais. Iepakojums 2 kg.

Pievienots(ie) fails(i)

• 2

#2 OFFLINE   gobio

gobio

Jauniņais

• Biedrs
  • 2 ieraksti

Izveidots 17 oktobris 2014 - 18:07

Kādus trīs gadus kastē nomētājās Mega Strike / Pike/, Dažreiz iesmērēju "gumijas" Vai palīdzēja?Morāli noteikti, tāpat kā labās copes dienas kalendārā.. :P 
Šogad pēdējās paliekas iesmērēju laivai duļļos, arī spolei ručku ieziedu! Palīdzēja! :P

• 2

#3 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 03 oktobris 2014 - 12:51

Mirtin, cik noprotu, tie visi atraktanti un barības ir siltajam ūdenim. Bet ko  vēsajā laikā? Maz esmu copējis pie 0 +5 grādiem, tamdēļ nezinu, kas tad strādā labāk.

Dilles, pipari, koriandrs, anīss, ķiploks ir aukstam ūdenim. Arī šokolāde ir pa rudeni strādājusi... bet es saku... ja pie barības, tas ir viens, ēsmām, man nav baigi pozitīvas pieredzes. Ja ir motils, baltie un grūba, tad aromāti pa lielam nevar iekabināt. Tikai pāris reizes ir bijis, ka dipi paceļ copi.

A pie barības es baigi neiespringstu. Ļoti labi ar Milo riveri esmu ķēris breksēnus no ledus. Tā pati aromātika kas vasarā.

• 0

#4 OFFLINE   Boroda

Boroda

Jauniņais

• Biedrs
  • 17 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 02 oktobris 2014 - 17:22

Mirtin, cik noprotu, tie visi atraktanti un barības ir siltajam ūdenim. Bet ko  vēsajā laikā? Maz esmu copējis pie 0 +5 grādiem, tamdēļ nezinu, kas tad strādā labāk.

• 0

#5 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 01 oktobris 2014 - 10:50

Es tos atraktantus, kas pie barībām uzskatu par piedevām:) ja tos sāk analizēt, tad nu var sarakstīt miljons stāstu. Super bremix tiešām strādā. Sensas karpu atraktors, pulverītis kas pēc tuti fruti smaržo, savulaik man ļoti labi strādāja uz breksi Saulkalnē :) Koriandri, kaņepes, dilles, saulespuķes, kukurūza, melase visdažādākā barībā strādā. Bet es vairs īpaši neko speciāli nemeklēju un nedaros. Ir pārbaudītas barības, kuras lietoju un kurām ir savs sastāvs un smaržu buķete. Līdz ar to faktiski izmantoju kaut kādus smaržinātājus, kuri jau ir barībā iekšā :)

Tādēļ varu vien nosaukt savu barību topu.

Tradicionālajām upes zivīm raudām, brekšiem, vimbām, plicim

1. - Milo River. Neko vairāk klāt nelieku, ja vien tikai zemi lielā straumē, vai tārpeļus. Ļoti piesātināta garšu un smaržu buķete, bet tāda mierīga un pamatīga, nav asa. Ideāla frakcija. Vai nu dēļ tā, ka esmu piešāvies, nerodas problēmas ar mitrināšanu. Ja zivis ir, tās pienāk. Nezinu kā sacensībās, bet amatiercopē neesmu redzējis labāku alternatīvu.

2. Salmo universālā, Bruda breksis, Salmo breksis - fantastiki labi, saldi cepumiņi. Nav bijis gadījums, kad nenostrādātu. Pārsvarā saldas, bet arī diezgan mierīgas un neagresīvas barības. Man mazliet nepatīk, ka cepumu tik ļoti daudz, līdz ar to pāršaujot ūdeni aiziet mīklā. Tādēļ jābūt ļoti uzmanīgiem. Salīdzinot ar Milo Riveru, diezgan daudz pulverīgas frakcijas, līdz ar to pareizi jāiemanās nolikt lai nesasauktu mazo zivi.

3. Sensas Gros gardons - faktiski vienīgā no Sensas barībām, kuru esmu biki palietojis. Barība ļoti laba, bet topā trešajā vietā dēļ cenas:) Man arī šķiet ka reizēm barība pārāk asa un pārāk izteikta. Tādeļ vajag dikti pašķaidīt ar zemi vai citām barībām.

Karpām

Tā kā karpas esmu ķēris maz, tad man pašlaik ir tikai divas barības, kuras sarindot kaut kādā secībā nevaru.

Milo Karpa - gan speciālā, gan experts. Man nepatīk tas, ka nevar metodē iemīcīt. Ceļot laukā no formiņas sadrūp. Karpas pienāk ļoti labi.

Traper Lielā karpa visdažādākajos aromātos  - klasiskā, plūme, zemene u.c. - ļoti labi sakombinēta ar lielo frakciju - peletes, rieksti un citas krāsainas drupačas. Vienīgais, kas man sākumā likās dīvaini - tā ķīmiskā smarža. Bet zivīm tas izrādījās netraucē nemaz, gluži pretēji:)))

• 2

#6 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 30 septembris 2014 - 21:05

Straiks strādā,

par brekšiem runājot. Sensas dipi Bremes, fish poisson, un calmars strāda! ir bijis ka h nosezu bez copes ka iemērc ta ir. bet aizrauties nevajag. vajag mikset kad zivs ir mazaktīva. ķiploks ar sevi ir pieradijis. ka arī sausais atraktors super bremix. ļoti labi papildina barību.

par to varetu rakstīt gari, bet pedeja laika slinkums vispar klaviatūru klabinat :D

• 0

#7 OFFLINE   Dzelzis

Dzelzis

Lietotājs

• Biedrs+
  • 92 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpagasts

Izveidots 30 septembris 2014 - 21:00

Svetdien spiningojaam Laidzee  un smeereejaam uz gumijaam kautkaadu smeeri - vai paliidzeeja, nezinu. Antonsb var smalkaak pateikt kas taas par smeereem... bet krastaa izbraucaam tukshaa...

• 0

#8 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 30 septembris 2014 - 20:12

MegaStrike - strādā uz asariem un forelēm. Nekāda panaceja nav, bet reizēm palīdz. Ja zivis ķeras, tad pie kājas - smērē, vai nesmērē. Kad neķeras, tad reizēm šķiet, ka palīdz.

Anīss, ķiploks, dilles un pipariņi man ir nostrādājuši uz raudu.

Viss pārējais ir tīrākā loterija. Cik esmu mēģinājis dipot brekšus, raudas un karpas. Faktiski nekādu rezultātu. Pag';ajušajā rudenī, ļoti vēlā, šķiet nostrādāja pipariņš. Bet šovasar, cik mēģināju karpām visādus dipus, pilnīgs zero! Labāk ķeras uz nedipotu ēsmu.

• 1

#9 OFFLINE   Dzelzis

Dzelzis

Lietotājs

• Biedrs+
  • 92 ieraksti

Izveidots 30 septembris 2014 - 19:37

Toreiz ne jau paikā bija problēma...

• 0

#10 OFFLINE   Dzelzis

Dzelzis

Lietotājs

• Biedrs+
  • 92 ieraksti

Izveidots 30 septembris 2014 - 19:35

ķiploki un vaniļa :) Man ir piemērs Dzelzis brekšus iebaro ar vienkāršiem graudiem es ar spec brekšu barību Rezultātā Dzelzis velk brekšus es raudas ......... :)

BUMS!!!!!!!!!!   J V M - manu lielāko noslēpumu atklāji!!! :P

• 0

#11 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 497 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 30 septembris 2014 - 18:20

ķiploki un vaniļa :) Man ir piemērs Dzelzis brekšus iebaro ar vienkāršiem graudiem es ar spec brekšu barību Rezultātā Dzelzis velk brekšus es raudas .........:)

• 1

#12 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 339 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 30 septembris 2014 - 18:03

Tā, kā forumā nebija tēmas par atraktantiem, nolēmu izveidot šeit!
Parunājam par smaržu un garšu ietekmi uz zivs uzvedību un padalamies ar info, ko, uz ko un kad smērējam )
Kā piemēru, iesākšu ar pāris jautājumiem! Kādas ir atsauksmes par MegaStrike un BioEdge atraktaniem?

Spoiler

• 0

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)