Jump to content

Bilde

Makšķerēšana Kanādā

makšķerēšana ārzemēs cope kanādā makšķerēšana kanādā

• Lai atbildētu ienāc saitā
9 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Lashenieks

Lashenieks

Ilmārs

• Biedrs+
  • 16 ieraksti
  • Atrašanās vietaPie ūdeņiem

Labs cilvēks

Izveidots 10 septembris 2014 - 21:25

Vakar bij'am uz Chenoki lashiem, tie jau uzsaku'si savu migraciju uz narsta vietam. Tie, kas maceja (vietejie) nokera daudz, videja svara 10 kg. Esjau, ka lepnais Latvietis, negaju un neprasiju kersanas nianses. No malas paskatijos, cik sapratu, ker ar grunteni, citi pa apaksu, citi pusudeni, ar peldoso baribu. Esma - maksligie lasu ikri, cope notiek pa tumsu, nakti, jo diena tur intensive jahtu, kuteru, motore'nu satiksme.

Tatad, padomu nevienam neprasiju, uzliku lielo pludu, kas bij lidzi copei uz dzivo, pec savas saprasanas piemekleju aki, un aiziet stradat. Pirmaja iemetiena pec 5  min cope, kurai nebiju gatavs, kamer pietinu parak garo brivo auklu, patizli piecirtu, tik vien dabuju, ka paris bliezienus pa katu. Nu, tie bliezieni bija tadi, ka adrenalins pa ausim naca ara, rokas triceja, bija gruti uzkabinat uz aka nakamo ikru maisinu. Diemzel tas ari viss, man vairak copju nebija, kat gan apkart ik pa bridim kads nokliedza ''fish on, going up (vai down)'', kas nozime, ka attiecigaja virziena esosiem copmaniem javelk ara savas patagas. Tas  chinoks, pirms tiek lidz uzkeramajam tiklam, mierigi nomizo savus 100 m uz augsu vai leju, izvadisana parasti prasa savas 5-10 min. Ta nu es spitigi un nesekmigi meginaju kaut ko nokert pa savai modei, kamer vietejie vilka un vilka, kamer ap 2iem nakti cope pieklusa, un es, spitigais azis, neko nebiju nokeris. Tad tomer piegaju pie diviem tuvak esosiem copmaniem, kas ari kopas prom, itka aprunaties, ka gaja, bet pie viena ari nopeetit vinu copes metodi. Veci ari pradija un paris vardos kaut ko pastastija - vispar aku sistema mana saprasana - pilnigs murgs, bet viniem uz abiem 5 chinoki, man nekaa:(:(;(

Par to aku sistemu pastastisu velak, tagad nav laika, jasagatojas, jo sovakar brauksu atpakal uz to pasu vietu, bet jau ar aprikojumu, ka vietejiem. Gribu atriebties. Vieta - Port of Hope, upes ieteka Ontario ezera, apm. 110 km no Toronto.

Ne asakas!

• 3

#2 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 331 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 10 septembris 2014 - 08:33

Viss jau smuki, bet vai tiešām uz Can brauca līdakās tikai???

Es arī uz Zviedriju braucu forelēs un pālijās, bet ķēru asarus, līdakas un sīgas :)

Tas nekādi nebij domāts kā "uzbrauciens". :-) Esmu Kanādā copējis, tāpēc ir interese, vai tikai moskinongi, vai arī pa upēm laši ar?!
Senci, bet Tavā gadījumā gan bēdīgi, ka foreļu vietā asari jāķer... :P

Forelēm nebija ēstgribas, bet pālijām ūdens par siltu... Ja brauc na haļavu, var ķert arī asarus  :fishing:

• 0

#3 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 280 ieraksti
  • Atrašanās vietaPie Rīga

Labs cilvēks

Izveidots 10 septembris 2014 - 06:35

Es arī uz Zviedriju braucu forelēs un pālijās, bet ķēru asarus, līdakas un sīgas :)

Tas nekādi nebij domāts kā "uzbrauciens". :-) Esmu Kanādā copējis, tāpēc ir interese, vai tikai moskinongi, vai arī pa upēm laši ar?!
Senci, bet Tavā gadījumā gan bēdīgi, ka foreļu vietā asari jāķer... :P
  • 0

#4 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 331 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 09 septembris 2014 - 21:43

• 0

#5 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 292 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 09 septembris 2014 - 21:13

Te viens foto! Pats atbrauks un izstāstīs sīkāk.

Zinu, ka forelēm arī bija jābūt tajā Indiāņu ezerā -The White Owl Lake, Ontario.

Pievienotais fails  cope kanādā.jpg   99,06K   0 reizes lejupielādēts

• 0

#6 OFFLINE   jenots13

jenots13

Lietotājs

• Biedrs
  • 67 ieraksti
  • Atrašanās vietaRūjiena

Izveidots 09 septembris 2014 - 20:15

Gints,

Vai nu ir tik traki? Es visas savas lielākās līdakas esmu noķēris uz Rapala vobleriem.Neko neēsmu mainijis.Un neviens āķis ar nav iztaisnots vēl :)

A līdakas ir bijušas arī :fishing2:  10+ kg 

• 0

#7 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 280 ieraksti
  • Atrašanās vietaPie Rīga

Labs cilvēks

Izveidots 09 septembris 2014 - 19:09

• 0

#8 OFFLINE   gintsgg

gintsgg

Rakstnieks

• Tēmas admins
  • 845 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 09 septembris 2014 - 12:50

PS .

Rapalam gredzeni un āķi jāmaina uzreiz kā nopērc , tikai jautājums par ko tad nauda maksāta .

• 0

#9 OFFLINE   gintsgg

gintsgg

Rakstnieks

• Tēmas admins
  • 845 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 09 septembris 2014 - 12:47

Tā ir ar tam Rapalam , esmu arī sāpīgi aplauzies , jā pats vobleris arī strādā , tad āķi un gredzeni neder nekam , pie lielākas zivs iztaisnojas , un trofeja ir prom .

• 0

#10 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 292 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 09 septembris 2014 - 11:37

Pienāca ziņa no Lashenieks.

Cau!
Tikko atgriezos civilizacija, bijam 150 km no mob tel tikla un 100 km no tuvakas sosejas. Rokas sap no lidaku vilksanas. Copeju cimdos, vienalga pirksti savainoti no zalo zobiem. Brackam piekeras monstrs - rapalas voblerim pec ilgas cinas iztaisnoja akim gredzenu, un prom bija. Man tadi eksemplari netrapijas, tikai rutina parasta, velc un atlaid. Zivs atkabinasana dazkart prasija vairak laika neka nokersana. Visapkart mezoniga, neskarta daba, supeeeeeer!
Pievienotais fails  WP_20140906_006.jpg   158,98K   1 reizes lejupielādētsPievienotais fails  WP_20140907_014.jpg   63,88K   1 reizes lejupielādēts

Spoiler

• 1

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)