Jump to content

Bilde
* * * * - 14 balsis

Makšķerēšana Peipusa ezerā

igaunija peipuss cope peipusā peipusa asari peipusa raudas makšķerēšana peipusā viss peipusam peipsi peipusa bļitkas

• Lai atbildētu ienāc saitā
1032 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Ingars2

Ingars2

Jauniņais

• Biedrs
  • 21 ieraksti
  • Atrašanās vietaSmiltene

Izveidots 10 aprīlis 2018 - 19:20

Novēlota atskaite.
Ceturtdien Varņā sākumā līdz 11:00 nosēdēju punktā kur iepriekš biju dabūjis dažus skaistus asarus, bet šoreiz tikai raudas un sprīdīši. Apnika un iegāju 500m tālāl līdz plaisu krustam 3,5 km no krasta un uzreiz 6 skaisti asarēni pēc kārtas, uzreiz zvans draugiem, lai nesās šurp........žēl ka cope bija tikai līdz apmēram pusvieniem, bet paspējām smuki pavilkt. Man tika 16 asari no 120 gr līdz 640 gr. četri bija virs puskilo, asaru kopējais svars 4,1kg +vēl sīkie pannenieciņi 1,3kg, kolēģiem līdzīgi....pēctam atkal tikai rauda ar gariem zobiem. asari eholotā rādija, ka pacēlas 2m no grunts un sēž. Līdz vakaram kopējais loms 11,2kg. sezona noslēgta

• 2

#2 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 327 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 08 aprīlis 2018 - 13:55

Zenits,a ko es teicu....
  • 0

#3 OFFLINE   Andzus

Andzus

Andža

• Biedrs+
  • 1 137 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 08 aprīlis 2018 - 11:51

Mnjā. Būs mācība. Tas bija gaidāms.
  • 0

#4 OFFLINE   Zenits

Zenits

Ivars

• Biedrs+
  • 89 ieraksti

Izveidots 08 aprīlis 2018 - 09:21

Nu Zenits,kā šodien Peipii?

Nu ko gribas takss zinaat kaa man gaja! No rita idealniks, parkapu plaisu un gaju uz kautkadu merki! Asarisi keraas nonstapaa! takaa es vienatnis un pa labi un kreisi brali igauni, tad velokt dziluma virzienaa taa 3jataaa ar mocijaam!

Aksens saakaas ap 12padsmitiem diena! taka krasta vejs dzirdu kautkas baigi auro! Trescina pasla! es copeju un sapratu, ka sudi jo peec izvilktaas zivteles dzillums mainas! Domaju, ka uz akmeniem traapijis:)DD

nezinu kur otrs igaunis ar finkaam azitesa, bet ar otru vaigaa satiku! kas notiek igaunu galvaa veljoprojaam nesaprotu! samejais lidacinaa un peldees uz krastu! Nebiju salicis bori, ar Bumsa bori aizkekseju! Zinaties kas igaunim pauri, ne budu plakikk 800 jevro straf! par so dienu veselu gramatu vareetu saraktit!

mani nocela vietejie ar laivu!

krtastaa nesagaidiju 1 ekipazu, svezaks no salona mocis!  ja ir kaa vietejie teica, tad mocis bul buull! pasu nogadaa malaa a tehniku un strumus atstaaj!

• 0

#5 OFFLINE   skudrinieks

skudrinieks

Ilmārs

• Biedrs+
  • 201 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Labs cilvēks

Izveidots 06 aprīlis 2018 - 20:06

Gan jau kaut kā tā http://m.rus.delfi.e...php?id=81684481
  • 1

#6 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 327 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 06 aprīlis 2018 - 19:51

• 0

#7 OFFLINE   Mars36

Mars36

Jauniņais

• Biedrs
  • 12 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 06 aprīlis 2018 - 07:33

Ir dzirdēts, ka no šodienas Peipi aizvērs. Čoms tagad tur Ninā sēž sazvanījos ap 7 raudas un sīki asarīši

• 0

#8 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 327 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 05 aprīlis 2018 - 20:04

ALNIS07,

itkaa nekas traks
 https://www.yr.no/pl...artumaa/Varnja/

6-8m/s ir diezgan labss veejinsh uz Peipja,a braazmaas buus jau paari 10m/s!Skatās paši!
  • 1

#9 OFFLINE   Zenits

Zenits

Ivars

• Biedrs+
  • 89 ieraksti

Izveidots 05 aprīlis 2018 - 17:58

ALNIS07,

itkaa nekas traks

https://www.yr.no/pl...artumaa/Varnja/

• 0

#10 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 327 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 05 aprīlis 2018 - 17:45

Sveiki! Kaads ritaa nedomaa braukt uz pedejo dienu uz peipusu? Esmu no Smiltenes!

Neieteiktu,paskaties kaadu vēju prognozē!Man chomus pirms gadi pieci ceela nost peedejaa dienaa...
  • 0

#11 OFFLINE   Zenits

Zenits

Ivars

• Biedrs+
  • 89 ieraksti

Izveidots 05 aprīlis 2018 - 17:20

Sveiki! Kaads ritaa nedomaa braukt uz pedejo dienu uz peipusu? Esmu no Smiltenes!

• 0

#12 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 215 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 05 aprīlis 2018 - 12:30

Igaunijas robežapsardzes departamenta ierēdņi noteikuši aizliegumu atrasties uz Peipusa ezera ledus. Aizliegums stāsies spēkā sestdien, 7.aprīlī.

• 0

#13 OFFLINE   Andri

Andri

Lietotājs

• Biedrs
  • 81 ieraksti
  • Atrašanās vietaBalvi

Izveidots 01 aprīlis 2018 - 20:03

Nu tā, šaurums ir ciet, tikko zvaniju robiem, bija vēlme vēl rīt aizbraukt uz raudu, bet nekā, gaidīsim kad ledus noies un aidā ar laivām. 

• 0

#14 OFFLINE   uldeens

uldeens

Sigulda

• Biedrs
  • 89 ieraksti
  • Atrašanās vietaSigulda

Izveidots 01 aprīlis 2018 - 09:30

Biju piektdien varņā, gājām uz 3km, kur iepriekš normāla izmēra ašuks bija. Kolēģis ātri uz dzelzi izrāva tādu divsimtnieku, bet tas arī bija viss, bij jādrebina murmulis un pat tas bij jāizvēlas mazāka izmēra un 0,1 aukliņas, lai pierunātu kādu rupuci, sanāca izmānīt trīs ap 0.5 kg, pa starpai kāda rauda summā veidoja 8 kg loma. Igauņi pieslīdēja drusku apcirst teicàs nedēļas sākumā pa 8 kiļi ar smukiem asariem savilkuši :)šoreiz dzelzi ignorēja. Redzēs kā ar ledu būs, vajadzētu jau arī kārtīgi raudu pavilkt.
  • 6

#15 OFFLINE   edzuk321

edzuk321

edgars

• Biedrs
  • 16 ieraksti
  • Atrašanās vietamadonas nov.dzelzavas.pag

Izveidots 01 aprīlis 2018 - 06:22

Bijām laksare trijatā visiem ap 20 kg
  • 2

#16 OFFLINE   Andzus

Andzus

Andža

• Biedrs+
  • 1 137 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 31 marts 2018 - 22:15

Protams, pa 1 dienu.
  • 1

#17 OFFLINE   Andzus

Andzus

Andža

• Biedrs+
  • 1 137 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 31 marts 2018 - 22:13

Noslēdzām sezonu. Raudu kari. 144 kg 3jatā.
Pievienotais fails  20180331_183452.jpg   137,35K   17 reizes lejupielādēts
  • 18

#18 OFFLINE   cegls

cegls

Jānis

• Biedrs
  • 152 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Labs cilvēks

Izveidots 31 marts 2018 - 20:57

Atskaitīšu nav, palasīt nav ko... jāieraksta pašam.

Vakar Laksaare.  

Pievienotais fails  2018.03.30 - Laksaare 001.jpg   69,35K   7 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  2018.03.30 - Laksaare 003.jpg   75,06K   7 reizes lejupielādēts

Kaut kā nevaru atrast šīs vietas lomu panākumu atslēgu.

Biju šeit otro reizi, un atkal Peipusa kritērijiem necienīgs :)  loms - 3,5kg,

pārējiem komandā vēl mazāk. 

Pievienotais fails  2018.03.30 - Laksaare 005.jpg   173,88K   5 reizes lejupielādēts

Laika apstākļi mainīgi, ledus dārdēja, mēness apaļš - tas "atmazkām" :)

Nu, bet ne jau tāpēc skumsim. Brauksim vēl, mēģināsim, gan jau būs labāk.

Cope Peipusā forša, pat tad, ja neizdodas savilkt padsmit kg. :) . Brauciet!

Priecigas Lieldienas visiem Peipusa  un citu cieto ūdeņu arājiem! :ice-fishing-1:

• 12

#19 OFFLINE   skudrinieks

skudrinieks

Ilmārs

• Biedrs+
  • 201 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Labs cilvēks

Izveidots 29 marts 2018 - 20:48

Šodien bijām Peipī. Gājām iekšā no Hilari bāzes.
Viss pa vecam - mazais asars kā no ložmetēja. Pa starpu izšauj kāda rupja rauda.
Braucām pilnīgi uz atpūtas copi, neko speciāli nemeklējām, raudu nebarojām. Es izurbu max 10 āliņģus. Čoms vispār divus :) tā i sauļošanās bija ideāla.
Viens kolega cītīgi purinot un ar motila barotavu piebarojot, pierunāja četrus daudzmaz cienījamus asarus ap 300+ g.
No rīta pie krasta plaisa uz 70cm. Pēcpusdienā sastumts kopā un padzīts apakšā. Visu dienu krakšķēja un brīžiem mormene gāja slīpi, tā ka ar bēršanu no augšas var nesanakt.
Satiktie copmani arī lielījās ar līdzīgu rezultātu.
Brauciet baudiet Peipusa plašumus, kamēr vēl ledus turas ;)
  • 4

#20 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 993 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 27 marts 2018 - 16:39

Sencis,

Pie reizes arī drusku palielīšos ar Deeper

Pievienotais fails  Deeper Peipuss III.png   1,26MB   21 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  Deeper Peipuss I.png   1,34MB   9 reizes lejupielādēts

• 3

#21 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 319 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 27 marts 2018 - 14:51

Vairi, par Ļenu Tev ir taisnība! Vienu nakti vēl var pārnakšņot, bet divas - tas ir SKARBI :) Marko, cik mēs ar viņu esam braukuši, vienmēr ir aizvedis uz zivīm. Cik tu saķer, tas ir atkarīgs no meistarības, bet zivs pamatā apakšā ir. Vienreiz otrā dienā prasījāmies uz iebarotajiem āliņģiem, bet Marko aizveda uz citu vietu, kura izrādījās raudu Eldorado.

P.s. Vairi, kādā dziļumā copējāt?

• 3

#22 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 993 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 27 marts 2018 - 13:42

Es arī ar nokavēšanos iedošu atskaiti.

Piektdienas vakarā bijām Vjarnā, pie Ļenas bija sarunātas nakstmājas uz divām naktīm.

Sākšu par nakstmājām - ja gribat digti lēti (10EUR) un pilnīgi bez komforta, tad droši varat pie ļenas dzīvot, bet es vairs tur netaisos, labāk samaksāt vairāk bet vismaz varam nomazgāties ar siltu ūdeni un aiziet uz tualeti bez DRAUSMĪGAS smirdoņas. No mūsu kompānijas divi jaunieši tā arī nevarēja tur ieiet, gāja uz ezera krastmalu.

Tagad par copi. Ieveša bija sarunāta ar Marko, visa cieņa viņam, ieveda tur kur ir zivis, 5 km no Vjarnas uz Dienvidu pusi, nevis kā manam čomam - ieveda kaut kur un tad mēģini vismaz kaut ko noķert. Tur kur izlaida tur arī izurbām divus caurumus un tā arī palikām divas dienas. Pēc kāda maza brīža parādījās pirmā rauda un sākām barot. No sākuma ar standarta ēsmu - motili, tad pielikām klāt arī baltos, bet vislabākos rezultātus deva mēslinieki. Kā uzliec tos, tā arī rauda palika lielāka un treknāka, no sākuma liku pusīti, bet beigās jau liku veselu un bez problēmām. Murmuļus izmēģinājām dažādus, bet man personīgi likās ka "disko bumba" 5.5mm strādāja vislabāk. Kolēģim likās ka melnā lāsīte strādāja labāk. Pamatā bija 200 - 300 gr rauda, bet man trāpījās arī bonusiņš 459 gr rauda, kā čoms teica - gandrīz vai vimba!

Pievienotais fails  Peipus V.jpg   282,18K   10 reizes lejupielādēts

Vēl otram kolēģim ķērās tikai ašuki, laida jebkurā āliņģī, kā ašuks tā ašuks. 

Pievienotais fails  PeipusII .jpeg   231,42K   8 reizes lejupielādēts

Kopā sanāca - pirmajā dienā 20Kg, otrajā 7kg. Otrajā dienā bija ļoti liels vējš, labi ka bija līdzi teltis un copējām tikai līdz 12:30

Pievienotais fails  PeipusIV.jpeg   241,22K   7 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  PeipusI .jpeg   197,01K   9 reizes lejupielādēts

Un tagad jau visa zivtiņa ir pēc Bumša receptes iesālīta

Pievienotais fails  PeipusIII .jpeg   152,36K   9 reizes lejupielādēts

• 15

#23 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 319 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 26 marts 2018 - 15:42

Drusku novēlota atskaite (nepatīk man telefonā bakstīties...).

Piektdien bijām Varnjā uz vienu dienu. Galvenais mērķis - jaunpienācējiem parādīt ezeru un pie reizes šo to noķert. Izdevās gan ezeru parādīt gan ziftiņu noķert, gan tuvu pie 20 km ar kājiņām nostaigāt :). Par lomu - krustdēls saķēra ap 9 kg, mans puika, kurš Peipusā bija pirmo reizi - 6,5 kg (bonusā asaris 390 g) es saķēru spainīti un vēl nedaudz :P

Pievienotais fails  IMG_20180323_160419118.jpg   150,78K   8 reizes lejupielādēts

No rīta izmēģinājām 3. km, netālu no zvejnieku tīkliem. Netālu sēdēja pirmais copmaņu bars, bet mēs negribējām līst kolchozā, tāpēc izurbāmies kādus 300 metrus malā. Rauda atsaucās negribīgi, tāpēc nolēmām doties tālākos zivju meklējumos. Tā ar urbšanos un testēšanu nourbāmies līdz kādam 5. kilometram, kur pie nelieliem torosiņiem pāris igaunīši cītīgi urbās un raustīja bļitkas. Pamēģinājām arī mēs - vienīgais rezultāts bija mans 200 gramīgais asaris un divas saujas ar sportiniekiem. Nolēmām doties tālāk lidz maniem vecajiem āliņģiem (nieka 1,4 km) kur pirms pāris nedēļām pildīju pārtikas programmu. Copes vieta mūs sagaidīja vientuļa un klusa, ar aizsalušiem āliņģiem. Ātri saurbāmies vecajās vietās, sabarojām un cope aizgāja. Nemanot pienāca vakars un bija jādodas uz krastu. Pēc kādas pusstundas gājiena krasts bija tikpat tālu kā sākumā.

Pievienotais fails  IMG_20180323_183430037.jpg   72,49K   6 reizes lejupielādēts

Līdz krastam 4 km ;)

Kad pēc tāda gājiena nonāc krastā, saproti, par ko tiek maksāts Marko ;)

Sestdien nolēmām atklāt kūpināšanas sezonu. Ar trijiem asariem bija par īsu, tāpēc pamēģinājām piemest klāt dažas raudas. Ja neskaita asakas, sanāca diezgan smeķīgi.Pievienotais fails  IMG_20180324_203045263.jpg   215,74K   8 reizes lejupielādēts

Vēlāk izdomāju nokūpināt žāvēšanai sagatavoto voblu. Rezultāts iznāca ļoti interesants. Konstatējām, ka garšo labāk kā dabiski vītināta, vienīgi jautājums - kā tādu ilgstoši saglabāt?

P.s. Varnjā pie paša krasta diezgan nopietna, svaiga plaisa.

• 16

#24 OFFLINE   Zenits

Zenits

Ivars

• Biedrs+
  • 89 ieraksti

Izveidots 26 marts 2018 - 08:46

Sveiki visiem, pabuuts ezeraa 2vas dienas! galapunkts nina! Cope cimperliga, skaistas raudas un asari ar trapijaas tadi pa lielam kimlcini! sestdien 9km no krasta smuka rauda un asari ar pa vidam man pa dienu 9kg, vaajaikais rezultaats, comiem 15 un 10kg! lielakais asaris 800 gr! bija arii tadi 600 un uz leju! 

Svetdien kas lidzigs rauda nema bet ar piebarosanu, asari apkasaa ir, bet murmuli ignoree, beigaas uz blitku so to salasiju, korisam 2vis asari kopsavaraa 1,2kg! nu smukuli ko lai saka! meginaju uz blitku pats spiest, atmaksajas 10 skaistulus dabuju! pa siim dienam 3 murmulus atstaju pirsinga sariem! Lielie asari ar delem kaa apaugusi kad izvelk!\ 

Pievienots(ie) fails(i)

• 15

#25 OFFLINE   Mars36

Mars36

Jauniņais

• Biedrs
  • 12 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 26 marts 2018 - 08:25

Jonis,

Pareizi izskatījās.Bijām 2 dienas 8 cilvēki.4 kallastē, 4 Ninā tuvāk upei. Absolūti visiem viens un tas pats, pa dienu 3-6 kg.Neķerās zivs, asaru vispār nebija, lielākais 100 grami. Zvanījamies vēl  ar kolēģiem arī švaki.Ledus labs pus metra toč`. 

• 1

#26 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 349 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera, Baloži (Ķekavas novads)

Izveidots 25 marts 2018 - 19:48

Vakar pabijām Kallastē. Kad piebraucām cilvēku daudz, pat lielais autobuss. Iegājām līdz otrajai lielajai plaisai ~4-5km. Iešana laba. Zivis ķērās aktīvi, pareizāk sakot zivtiņas....asarīši un ķīši visos dziļumos. Iebarojot kādus 3 kg ar smukām raudām saķēru, beigās pie krasta viens asaris 320g. Kolēģiem līdzīgi. Laiks labs, bet vējelis gan tāds neīpaši...auksti nebija, bet auklas piņķerēja :( . Vienu gan nesaprotu...var jau atbalstīt vietējos iekšā vedējus, bet vajag arī saprast ka veselību uzlabošanai var arī pastaigāties :fisher: ...īpaši ja tie ir 3-4km no krasta pa ideālu ledu. Ja tiešām ved 10 un tālāk taisni iekšā....OK. Nav brīnums ka slimojam...tas tā :-). Nu nezin tie vedēji kur zivis....uz labu laimi ved....man vismaz tā izskatījās :big_smiles_111:

Laikam jau vēlreiz vismaz pa Lieldienām jāaizbrauc aplausties un tad jāsāk domāt par sezonas slēgšanu...., bet kas zin, varbūt vēl aprīlī varēs.

• 4

#27 OFFLINE   alaukstnieks

alaukstnieks

Jauniņais

• Biedrs
  • 2 ieraksti
  • Atrašanās vietaalauksts

Izveidots 25 marts 2018 - 19:24

Šodien pabūts Laaksārē,ideāla cope gandrīz 20kg.3,6 km no krasta,redzēju,ka dažiem bija pat kartupeļu maisi pilni ar smukām raudām!!!

• 2

#28 OFFLINE   Zenits

Zenits

Ivars

• Biedrs+
  • 89 ieraksti

Izveidots 20 marts 2018 - 20:57

Paldies par infoo:))))!!!!!

• 0

#29 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 265 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 20 marts 2018 - 20:50

Labs vakars! Man te tada situaaciju, brivdienaas uz peipusu laidisu, bet draugs dos piekabi, pats lidzi nebrauks, jautaajums, vai vajag kadu pilnvaru vai ko citu, ja brauc ar svesu piekabi, protams tehniskaa un vissi papiri kaarrtibaa?:)DD Kaa isti ir??

A.C ivars

Eiropā neko nevajag. Rullē mierīgi

• 0

#30 OFFLINE   Zenits

Zenits

Ivars

• Biedrs+
  • 89 ieraksti

Izveidots 20 marts 2018 - 20:27

Labs vakars! Man te tada situaaciju, brivdienaas uz peipusu laidisu, bet draugs dos piekabi, pats lidzi nebrauks, jautaajums, vai vajag kadu pilnvaru vai ko citu, ja brauc ar svesu piekabi, protams tehniskaa un vissi papiri kaarrtibaa?:)DD Kaa isti ir??

A.C ivars

• 0

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: igaunija, peipuss, cope peipusā, peipusa asari, peipusa raudas, makšķerēšana peipusā, viss peipusam, peipsi, peipusa bļitkas

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)