Jump to content

Bilde

Dopings un citas dziras.

dopings enerģijas dzēriens dabīgie stimulātori

• Lai atbildētu ienāc saitā
22 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   skudrinieks

skudrinieks

Ilmārs

• Biedrs+
  • 196 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Labs cilvēks

Izveidots 09 februāris 2018 - 10:02

Zinu, ka vecais pats ar spirtu aplej. Nezinu vai nav visu propolisu pārdevis. Laukos svētdien būšu, pajautāšu.

Bet, ja sanāk gar kādu bitenieku veikalu braukt, iebrauc un nopērc. Jau gatavs spirtā vai eļļā ir veikalā.

Tev tuvākais veikals Ulbrokā.  http://www.deiva.lv/...pibas-inventars

• 0

#2 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 194 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 08 februāris 2018 - 20:05

Sveiks vīri!

Labprāt iegādāšos propolisa uzlējumu!

Jau spiežu roku :)

• 0

#3 OFFLINE   Baltais62

Baltais62

Lietotājs

• Biedrs
  • 39 ieraksti
  • Atrašanās vietaAmatas nov. Zaube.

Izveidots 15 aprīlis 2016 - 07:30

Visu,kas saistīts ar brillēm,iesaku Zeiss salonu Lāčplēša 41.

• 1

#4 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

Lietotājs

• Biedrs+
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 14 aprīlis 2016 - 08:01

Sveiki. Man redz Filmans nošāva greizi, nevarēju ilgi pierast pie jaunajām dioptrijām paņēmu Visionā tagad ir ļoti ok. 

Pēc pieredzes ir iespēja  paņemt arī aptumšojošās no UV stariem, bet vadot mašīnu efekta nav (auto logi aiztur UV) brilles nepaliek tumšākas. II iespēja ir papildus stikli - tumšie šeit galvenais ir paņemt lielāka izmēra lai saule pēc iespējas mazāk spīd gar briļļu malām uz acīm. 

• 1

#5 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 330 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera, Baloži (Ķekavas novads)

Izveidots 14 aprīlis 2016 - 06:19

Es savas taisiju Filmanā. Pagaidām nekādu problēmu nav.(nu jau 3 gadi). Iedeva vēl 20EUR atlaidi nākamam pirkumam, kur nedaudz pieliku un nopirku polarizējošās tieši copei. Apkope, manuprāt, par brīvu, bet konkrēti nezinu.

• 1

#6 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 194 ieraksti

Izveidots 14 aprīlis 2016 - 05:01

Čau briļļainie :)

Tīri dēļ manis negribu veidot jaunu tēmu, bet Heelp!

Pievienotais fails  copes brilles.jpg   71,96K   1 reizes lejupielādēts

Datora ekrānu, pludiņu redzu +/- ok, bet ar lasīšanu paliek jau galīgi švaki :(

Iesakiet jūsuprāt labāko kantori!

• 0

#7 OFFLINE   Orpax

Orpax

Jauniņais

• Biedrs
  • 1 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 20 marts 2016 - 11:03

Iesaku pamēģināt yerba mate tēju, no sākuma strādā diezgan spēcīgāk nekā kafija, pareizi pagatavot ir nedaudz čakars. Palasīt vara šeit - http://goo.gl/JyMwZS

• 1

#8 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

Lietotājs

• Biedrs+
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 16 marts 2016 - 20:48

Par kafijas pupiņas uzbūvi un tās ietekmi uz organismu RU valodā, pamācoši un skaidrs kapēc daži domā ka ir "unikāli" un guļ........ :)

• 2

#9 OFFLINE   Buksis

Buksis

Buksis

• Biedrs
  • 103 ieraksti

Izveidots 16 marts 2016 - 19:23

Viss Mildronāts Latvijā esot izpirkts :big_smiles_111: dopinga skandāla dēļ.....

• 0

#10 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 194 ieraksti

Izveidots 16 marts 2016 - 18:23

Es parasti pirms garajiem copes braucieniem, kad agri jāceļās, nevaru aizmigt un pirms viena Peipusa brauciena, pēc veca mednieka ieteikuma ierāvu 50 gr. bebru dziedzeru uzlējumu (kādas 2h pirms izbraukšanas, lai nav promiļu), acis visu ceļu bija, kā pogas.

Šo metodi izmantojot arī daudzi tālbraucēji uz fūrām!

Otrs, bet dārgāks variants ir Ķīnas Pu Erh tēja, skat Wikipēdiju

bet lielās devās jau esot ar narkotisku pieskaņu. Krievu forumos daudz var atrast info pēc "Пуэр чай"

Gruzīnu tējas čefīrs blakus nestāv :)

Brikete maksā ap 100$ un pietiekot vairākiem gadiem!

Pievienotais fails  Xiaguan_Te_Ji_Tuo_Cha_2004.jpg   474,8K   1 reizes lejupielādēts

• 1

#11 OFFLINE   egis61

egis61

Jauniņais

• Biedrs
  • 16 ieraksti
  • Atrašanās vietariga aluksne

Izveidots 15 marts 2016 - 15:00

Man kafija ir reālas miega zāles.Pirmā krūze ieradums ,otrā ,miegam.Manis pēc mašīnā gulēt var visi neietekmē.Braucot vienam nedaudz pavērts logs+metāls+cigaretes.No Alūksnes braucot lūzums nāk virsū pēc Sēnītes.Lielākus gabalus sadalām.Enerģijasdzērienus nelietoju.Tomēr termosā vienmēr ir tēja 1+1 melnā ,zaļā +melnie malti pipari+ēdamkarote medus.Tomēr man liekās apstāties ,izrāpties laukā izstaipīties varbūt ar pacelt kāju ,nav sliktākais variants,

• 2

#12 OFFLINE   VERINO

VERINO

Jauniņais

• Biedrs
  • 24 ieraksti
  • Atrašanās vietaDaugavas krasts

Izveidots 15 marts 2016 - 14:52

Kādreiz, ka bija garos gabalus jābraukā, vienmēr kabatā turēju sauju grauzdēto kafijas pupiņu. Un kā sāka acīm vāki vērties ciet, tā pa kāda mutē un grauzu. Nezinu, vai tur kofeīns iedarbojās, vai vienkārši tas, ka drazu pilna mute, bet līdzēja.  :)

• 0

#13 OFFLINE   cundriks1

cundriks1

Lietotājs

• Biedrs
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietagulbene

Izveidots 14 marts 2016 - 22:58

Vēl kādi varianti?

Man pēc 10-20 minūšu gulēšanas autiņā vēl sūdīgāk.Pēc 5 nobrauktiem km acis atkal krīt ciet.Cik sevi atceros autobuss ,auto- zvērīgi nāk miegs.Ar auto varu nobraukt =/- 50 km tad jāstājas malā ,jāuzpīpē,3 x ap autiņu jāapiet,tad var kādus 20-30 km atkal nobraukt.Pilnīgs murgs.Kafija,energy drink nepalīdz.Atklāju ka piemēram kaut ko pastāvīgi graužot(čipsus)  var braukt bez bēdu.Kā beidzas tā miegs klāt.

Kas dīvaini-8 gadus ar vilcienu braukāju uz mācībām-200 km uz vienu pusi,katru nedēļu.Nu tur nekā nevarēju aizmigt.Ne sēdus ne guļus.

Kas par lietu?

• 0

#14 OFFLINE   artis

artis

Jauniņais

• Biedrs
  • 3 ieraksti

Izveidots 14 marts 2016 - 17:53

Viesturs, Pat citreiz pietiek ar 5 minūtēm

• 0

#15 OFFLINE   Viesturs

Viesturs

Jauniņais

• Biedrs
  • 1 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils

Izveidots 14 marts 2016 - 16:25

Jā, es arī esmu "par" 15-20 minūšu miegu, ko piekopj arī astronauti! Tas ir pietiekoši, lai apmānītu savu organismu un atkal sagatavotu to darbam.

• 1

#16 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 194 ieraksti

Izveidots 13 marts 2016 - 04:42

Pavadīju laiku ar prātigu cilvēku :)

Gastroenterologs Anatolijs Danilāns

• 0

#17 OFFLINE   hillo

hillo

Jauniņais

• Biedrs
  • 12 ieraksti
  • Atrašanās vietariga

Izveidots 26 maijs 2014 - 09:08

Es ar tikai viennozīmīgi - miegs 15-20 min ! Katru reizi kad nākas stūrēt pēc copes - Peipis, jūra, uc. 2 diennieki, beidzu copi ātrāk, lai varu "izrubīties' uz 15-20 min un tad tase kafijas un nav problēmu!! Man jau studiju laikos bija ritms : lekcijas -10-15 min miegs -šance!Tā kā ar to problēmu nav! Pēc tā, ka man paveicās, ka blakus sēdētājs, teica "neguli", kad biju pie stūres aizmidzis, ļoti piedomāju, kā būs sēsties pie stūres!!!  Daudzi iesaka "energetic", bet man no smakas vien nelabi metas!!

Nejokojiet ar savu un citu dzīvībām!!!

• 1

#18 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 1 883 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 26 maijs 2014 - 08:06

Es par to,ka pusstunda miega atsvērs visu! ;) Pagājušoruden pat...braucot mājās no bušu copes...jūtu,ka nogurums liek manīt par sevi.Kandavas pagrieziena ,,tankštellē" iekšā un rovna pusstundu šlāfen.Pēc tam līdz ēkām nesaspringstot...it kā nemaz pirms tam nebūtu plīsis nost. :emoticon-0148-yes2:Nevajadzētu pārvērtēt organisma spējas...ja jūti,ka nāk plīsiens,reakcija bremzēta,utt.nost no ceļa! Enerģžī dziras neesmu provējis,bet ekspresso kafijas efekts citreiz ir piefiksēts,lai arī nekā laba tajā naf.Sargiet sevi!!!

• 1

#19 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 957 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 26 maijs 2014 - 07:45

Es varu pirms gulētiešanas iešaut krūzi kafijas un pēc 5 min aizmigt.

Man bija tieši tas pats, kad agrāk kafiju lietoju. Atceros kad bija dipiķis jātaisa, kā jau vienmēr jaunībā visu atstāj uz pēdējo mirkli, lai aizdzītu miegu nodomāju stipru kafiju iedzert. Protams reakcija bija PILNĪGI pretēja un knapi paspēju līdz rītam, jp bija vēl vairāk ar miegu jācīnās. :sleep: :)

• 1

#20 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 100 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 26 maijs 2014 - 07:35

Tiešām 15-30 minūtes miega, būs vislabākais pret nogurumu, it sevišķi ja brauc tālu kaut kur ar auto, un nevar vairs  pabraukt, acis krīt ciet, tad labākais liecies ceļmalā un noguli to pusstundiņu i miers var rullēt tālāk bez bēdu, nevis pakļaut sevi, tuviniekus un citus riskam.

Pret bezzspēku? ja organisms nav trenēts un dabūjis sabalansētu pārtiku un vitamīnus, tad iespējams arī ka kads brīnum eliksīrs var palīdzēt, bet pamats jau ir sabalansēta pārtika un vitamīni,  un fiziskās aktivitātes, i viss būs ok, i baļķi varēsi pacelt i pašam baļķis celsies.

• 1

#21 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 194 ieraksti

Izveidots 22 maijs 2014 - 22:33

tev sams makšķeri ievilka
Tas labais :)
  • 0

#22 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

Jānis

• Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 22 maijs 2014 - 22:23

Citi dzer bebru dziedzeru uzlējumu, citi taisa ingvera tējas, citi lieto propolisu, ēd šokolādi kilogramiem.

Kāds meistaro Čagu. Parunāsim, kādas, nu kuram ir receptes! Kā cīnaties ar bezspēku?!

attachicon.gifdipings copmanim.jpg

15-20 min miega,sen zināma patiesība,ja esi noguris,šnaga-čaga tikai paātrinās procesu,viss pārējais jau ierindas lietotājam ir ierasta lieta un organisms to neuztver kā dopingu.Kolēģim vajag tikai nokliegties''tev sams makšķeri ievilka'',miegs kā ar roku noņemts.

Es varu pirms gulētiešanas iešaut krūzi kafijas un pēc 5 min aizmigt.

• 1

#23 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 194 ieraksti

Izveidots 22 maijs 2014 - 21:35

Citi dzer bebru dziedzeru uzlējumu, citi taisa ingvera tējas, citi lieto propolisu, ēd šokolādi kilogramiem.

Kāds meistaro Čagu. Parunāsim, kādas, nu kuram ir receptes! Kā cīnaties ar bezspēku?!

Pievienotais fails  dipings copmanim.jpg   166,98K   6 reizes lejupielādēts

• 0

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)