Jump to content


Bilde

USA 1 reģiona DVD diski autiņam

dvd usa cars ntsc

  • Lai atbildētu ienāc saitā
20 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 16 maijs 2014 - 18:18

 

Kas meklē ,tas aatrod :) .Ja kādam interesē nopirkt vai iznomāt NTSC formāta DVD ,to var izdarīt Rīgā Bruņinieku 45 sia ''DVD Baltija" :emoticon-0148-yes2:  sia LT Kr.Barona ielā 37. :339:

Nu tad apsveicu no visa kolektīva :) Pašam prieks i mazajiem

 

Tencinu :thumbup1:


  • 0

#2 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 16 maijs 2014 - 18:03

Kas meklē ,tas aatrod :) .Ja kādam interesē nopirkt vai iznomāt NTSC formāta DVD ,to var izdarīt Rīgā Bruņinieku 45 sia ''DVD Baltija" :emoticon-0148-yes2:  sia LT Kr.Barona ielā 37. :339:

Nu tad apsveicu no visa kolektīva :) Pašam prieks i mazajiem


  • 0

#3 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 16 maijs 2014 - 17:14

Kas meklē ,tas aatrod :) .Ja kādam interesē nopirkt vai iznomāt NTSC formāta DVD ,to var izdarīt Rīgā Bruņinieku 45 sia ''DVD Baltija" :emoticon-0148-yes2:  sia LT Kr.Barona ielā 37. :339:


  • 0

#4 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 14 maijs 2014 - 16:29

Jank, nedomāju,ka aizskaršu vāju stīgu! Bija domāts vispārināti,ne personiski! Atvaino! 

Un mazbērni man ir, ne viens un ne divi... :)

Zinu Int,es tik vakar pēc pusnakts pasteidzos ,un ne tikai Tavi ,vēl brāļu bērni utt.Viss ok ,čiki piki. :)

Ne asakas :)


  • 0

#5 OFFLINE   zogs

zogs

    demagogs

  • Biedrs+
  • 167 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 13 maijs 2014 - 23:50

Jank, nedomāju,ka aizskaršu vāju stīgu! Bija domāts vispārināti,ne personiski! Atvaino! 

Un mazbērni man ir, ne viens un ne divi... :)


  • 0

#6 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 13 maijs 2014 - 23:08

 

Sorry, Robinsons, bet es nesaprotu kādu mārutku pēc automobilī vispār nepieciešams DVD?!  Nepretendēju uz paskaidrojumiem un citiem prātojumiem. Vnk nesaprotu  :P

Viņam jaunatne pieprasa muļķikus un vecie vīri savas filmas, tās kur nav par copi :rolleyes:

 

Jā,jā visiem savas salvetes līdzi .


  • 0

#7 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 13 maijs 2014 - 23:06

Sorry, Robinsons, bet es nesaprotu kādu mārutku pēc automobilī vispār nepieciešams DVD?!  Nepretendēju uz paskaidrojumiem un citiem prātojumiem. Vnk nesaprotu  :P

Sēta,Int,Žogs labrīt ,man ir mazdēls 6 gadi,kam bļin ir viena nierīte uc probl.Nah man tas jāraksta ,tev nav mazbērnu....pipars tāds.Viņam vajag.Iemaņas sasmēlies CL?-nekā personīga.Nebūtu tā nolādētā DVD autiņā ,būtu ok,bet kā viņš iekāpj............pirmais ko vajag-pats saproti.Piedod,bet izbesīji mani.


  • 0

#8 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 13 maijs 2014 - 22:54

Sorry, Robinsons, bet es nesaprotu kādu mārutku pēc automobilī vispār nepieciešams DVD?!  Nepretendēju uz paskaidrojumiem un citiem prātojumiem. Vnk nesaprotu  :P

Viņam jaunatne pieprasa muļķikus un vecie vīri savas filmas, tās kur nav par copi :rolleyes:


  • 0

#9 OFFLINE   zogs

zogs

    demagogs

  • Biedrs+
  • 167 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 13 maijs 2014 - 22:49

Sorry, Robinsons, bet es nesaprotu kādu mārutku pēc automobilī vispār nepieciešams DVD?!  Nepretendēju uz paskaidrojumiem un citiem prātojumiem. Vnk nesaprotu  :P


  • 0

#10 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 12 maijs 2014 - 16:39

 

 

Es tad neiebraucu!!

Tas čendžers ņem pretīm tikai 1 reģiona NTSC? Vai es ko ne tā sapratu. Reģionu tak var noņemt.

Pareizi saprati,vai arī tos,kas domāti visiem reģioniem.VO TĀ

 

A kas liedz paņemt filmu un ierakstīt uz parastās DVD matricas ar Nero kā NTSC ar nulles reģionu. Jaunākie Nero piedāvā ntsc funkciju, vai arī tas ir izmēģināts?

Naktī vēl palasīju, ka aparātiem esot kautkāds čips USA aizsardzībai un to varot nomainīt ja tādu pašu maģi nopērk no ķīnas un to čipu paņem no ķīnieša. Nu es tik tā, diletanta prātojumi :)

 

Nav man laika izgudrot velosipēdu,man ir personīgais programmētājs,kas IT lietas pārzin un apkalpo lielus uzņēmumus,zini .jau runāju par šo tēmu,bet mēģinājis neesmu.@admin,piekrīti,tad jau būtu pilns nets ar piedāvājumu tirgoju USA autiņiem DVD NTSC kādu reģionu vajag....................bet netā NAFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF tādu piedāvājumu.


  • 0

#11 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 12 maijs 2014 - 16:27

 

Es tad neiebraucu!!

Tas čendžers ņem pretīm tikai 1 reģiona NTSC? Vai es ko ne tā sapratu. Reģionu tak var noņemt.

Pareizi saprati,vai arī tos,kas domāti visiem reģioniem.VO TĀ

 

A kas liedz paņemt filmu un ierakstīt uz parastās DVD matricas ar Nero kā NTSC ar nulles reģionu. Jaunākie Nero piedāvā ntsc funkciju, vai arī tas ir izmēģināts?

Naktī vēl palasīju, ka aparātiem esot kautkāds čips USA aizsardzībai un to varot nomainīt ja tādu pašu maģi nopērk no ķīnas un to čipu paņem no ķīnieša. Nu es tik tā, diletanta prātojumi :)


  • 0

#12 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 12 maijs 2014 - 16:21

Es tad neiebraucu!!

Tas čendžers ņem pretīm tikai 1 reģiona NTSC? Vai es ko ne tā sapratu. Reģionu tak var noņemt.

Pareizi saprati,vai arī tos,kas domāti visiem reģioniem.VO TĀ


  • 0

#13 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 11 maijs 2014 - 23:03

Es tad neiebraucu!!

Tas čendžers ņem pretīm tikai 1 reģiona NTSC? Vai es ko ne tā sapratu. Reģionu tak var noņemt.


  • 0

#14 OFFLINE   zogs

zogs

    demagogs

  • Biedrs+
  • 167 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 11 maijs 2014 - 22:48

Pļac,Jank,pajautāšu darbā videomontāzai,lai paskatās vai nav tāda opcija parkodet uz ntsc...


  • 0

#15 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 11 maijs 2014 - 20:53

Neviens palīdzētājs Tev nepiesakās! Es arī vairāk specializējos uz televizoriem, bet Tev vajadzētu pajautāt Rīgas lielajos audio remonta centros, lai nomaina reģiona kodu uz globālo un varēsi jebkuru disku skatīties vismaz melnbaltu, ja opcijās nav pieejams cits standarts.

Da visi vienu un to pašu,kas jau it kā zināms,protams paldies visiem ,kas atbild.Varbūt kādam ir zināms kam ir 1 reģiona vai DVD visiem reģioniem USA ,kas varētu nopārdot .Ints atsūtīja linku par ebay,protams paldies ,bet no USA sūtīt pa 10 $ un sūtījums 50 $ nu tik debīls neesmu.

Ja jau būtu viss tik vienkārši tad gudri cilvēki nerautu 6 DVD čendžeri ārā no autiņa un nemainītu pret parasto DVD atskaņotāju.Man vnk 700 $ vērtu čendžeri negribās raut ārā un bojāt autiņam iekšējo izskatu.

Paldies @skiper


  • 0

#16 OFFLINE   skiperis

skiperis

    Andris

  • Biedrs+
  • 142 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Labs cilvēks

Izveidots 11 maijs 2014 - 20:36

Neviens palīdzētājs Tev nepiesakās! Es arī vairāk specializējos uz televizoriem, bet Tev vajadzētu pajautāt Rīgas lielajos audio remonta centros, lai nomaina reģiona kodu uz globālo un varēsi jebkuru disku skatīties vismaz melnbaltu, ja opcijās nav pieejams cits standarts.


  • 0

#17 OFFLINE   zogs

zogs

    demagogs

  • Biedrs+
  • 167 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 05 maijs 2014 - 22:37

Kas var palīdzēt ar infu vai piedāvāt nopirkt priekš USA autiņa ntsc sistēmā DVD diskus ,multenes bērniem un mūzikas koncertus,filmas līdzbraucējiem?attachicon.gifdvd.jpg

http://www.ebay.com/...d ntsc&_sacat=0


  • 0

#18 OFFLINE   zogs

zogs

    demagogs

  • Biedrs+
  • 167 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 05 maijs 2014 - 22:33

Kas var palīdzēt ar infu vai piedāvāt nopirkt priekš USA autiņa ntsc sistēmā DVD diskus ,multenes bērniem un mūzikas koncertus,filmas līdzbraucējiem?attachicon.gifdvd.jpg

Nu tak! kaut vai ebajā nopērc!  Un... neesmu papētījis, bet vai ir nozīme diskam? Ieraksta jau  failus! Kāda šķirba,kādā formātā? PAL SECAM NTSC? Tipa,tāpat kā magn. lentai.... Disks ir tikai info nesējs.  Diskmašīna tak lasa,tālāk elektronika saprot vai nē...   

Nu man tā šķiet, J.B. kungs  :P


  • 0

#19 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 05 maijs 2014 - 21:22

Cik saprotu NTSC izmanto uz PlayStation. Vari papētīt http://rutracker.org un ja gribi kļūt par datorpirātu, arī ko paņemt, bet uz DVD jau pašu spēkiem jādabū :)

Viss ir izčekots visi saiti,der tikai USA rakstītie DVD,labi pārkonvertēšu un kur dabūšu tukšu DVD NTSC  formātā?


  • 0

#20 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 05 maijs 2014 - 20:06

Cik saprotu NTSC izmanto uz PlayStation. Vari papētīt http://rutracker.org un ja gribi kļūt par datorpirātu, arī ko paņemt, bet uz DVD jau pašu spēkiem jādabū :)


  • 0

#21 OFFLINE   Robinsons

Robinsons

    Jānis

  • Biedrs+
  • 90 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīgas rajons

Izveidots 05 maijs 2014 - 19:41

Kas var palīdzēt ar infu vai piedāvāt nopirkt priekš USA autiņa ntsc sistēmā DVD diskus ,multenes bērniem un mūzikas koncertus,filmas līdzbraucējiem?Pievienotais fails  dvd.jpg   52,79K   3 reizes lejupielādēts


  • 0






Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)