Jump to content

Bilde

Salmo meklē darbiniekus

darbs darbs salmo darba piedāvājumi

• Lai atbildētu ienāc saitā
9 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   klops_G

klops_G

Lietotājs

• Biedrs
  • 94 ieraksti
  • Atrašanās vietaLv

Izveidots 09 aprīlis 2014 - 10:56

Te jau jādibina vietējā delfim.lv biznesa impērija -vieni ražo, citi sniedz pakalpojumus, citi tirgo - kopā sanāk plaša profila uzņēmums ar plašu ķēdi visā Latvijā un ar laiku arī Jūropā un citur... :P

Pa lielam tāda maza ''impērijiņa'' jau darbojas- ir kas ražo, ir kas pērk. Bet jo lielāka impērija būs, jo būs lielāks bardaks.

• 0

#2 OFFLINE   PLATAIS

PLATAIS

Jauniņais

• Biedrs
  • 8 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 09 aprīlis 2014 - 10:46

Salmo veikals ir jāatver Latgalē

Šeit ir vieta Tavam biznesam - atver copes veikaliņu, noslēdz piegādes līgumu ar Salmo un uz priekšu. Jelgavā uz tāda pamata strādā vismaz 2 veikali.

Un es vēl sarunāšu no Kaunatas pievest tiko kūpinātas vistiņas, tāpēc ķer plašāk :)

Te jau jādibina vietējā delfim.lv biznesa impērija -vieni ražo, citi sniedz pakalpojumus, citi tirgo - kopā sanāk plaša profila uzņēmums ar plašu ķēdi visā Latvijā un ar laiku arī Jūropā un citur... :P

.Flakais tēmē visaugstāk :friends:

Bet pareiz ir  ja ir tad ir :P

Reklāma jau iet pa priekšu,  :emoticon-0148-yes2: Atliek tik paķert ideju un aiziet :emoticon-0150-handshake:

• 0

#3 OFFLINE   arnix333

arnix333

Arnis

• Biedrs
  • 110 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 09 aprīlis 2014 - 06:42

Ogo,kāda atsaucība)būs nopietni jāapdomā) ;)

• 0

#4 OFFLINE   Valters

Valters

Super dalībnieks

• Biedrs+
  • 101 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 09 aprīlis 2014 - 06:00

Šeit ir vieta Tavam biznesam - atver copes veikaliņu, noslēdz piegādes līgumu ar Salmo un uz priekšu. Jelgavā uz tāda pamata strādā vismaz 2 veikali.

Un es vēl sarunāšu no Kaunatas pievest tiko kūpinātas vistiņas, tāpēc ķer plašāk :)

.Flakais tēmē visaugstāk :friends:

Bet pareiz ir  ja ir tad ir :P

• 0

#5 OFFLINE   Flakais

Flakais

Precējies. Ir bērni. :D

• Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 08 aprīlis 2014 - 22:52

• 1

#6 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 319 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 08 aprīlis 2014 - 21:24

• 0

#7 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 08 aprīlis 2014 - 20:52

• 0

#8 OFFLINE   arnix333

arnix333

Arnis

• Biedrs
  • 110 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 08 aprīlis 2014 - 20:45

Salmo veikals ir jāatver Latgalē,t.i. Rēzeknē.Iešu strādāt uzreiz.)

• 0

#9 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 08 aprīlis 2014 - 16:46

Salmo salīdzinot ar citiem copes veikaliem algas ir labas. protams gribas vairāk :)

atlaides darbiniekiem ļoti labas, un ja rīko kādus sačus pat atbalsta ar balvām! veikalu vadītāji ir ļoti atsaucīgi un pretīmnākoši! tāka man tā ir sirdslieta, tādēļ mašīnas atstāju. esmu apmierināts!  kolektīvs ir draudzīgs un atsaucīgs.arī ar NG var uzraut klaču pa laikam :)

• 1

#10 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 319 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 08 aprīlis 2014 - 16:31

Salmo veikali atkal meklē pārdevēju, piedāvājam labus darba apstākļus, stabilu algu un visādi citādi labu darbu tiem, kuriem interesē makšķerēšana un darbs makšķernieku veikalā
Pievienotais fails  salmo veikals.jpg   2,4K   1 reizes lejupielādēts
Priekšroka kandidātiem (tēm) pēc 30-35 gadiem un līdz 50+ gadiem

CV sūtīt uz e pastu - normunds#salmo.lv

un nevajag man pārmest, ka rakstu vēlamo darbinieku vecumu, labāk nesaņemt 10-15 vēl puņķainus CV, nekā pēc tam klausīties sūdzības, ka viņi nesaņem atbildes , taupu gan savu, gan jauniešu laiku.

Pārpublicēts NG-NG sludinājums no CL

• 0

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: darbs, darbs salmo, darba piedāvājumi

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)