Jump to content

Bilde

• Lai atbildētu ienāc saitā
53 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 04 jūlijs 2017 - 11:06

Vakarvakarā pāris stundas, līnis neaktīvs, praktiski nerakņājās, viens zem kilo, karūsa ap pusotra kilo, 2 rudulīši un 2 asari, ēsma elektriskie naktstārpi,

Pievienotais fails  022.jpg   109,45K   1 reizes lejupielādēts

• 9

#2 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 29 jūnijs 2017 - 00:12

Pirmā cope kad jau nomakškerētas 2 stundas - tāds ap kilo, iemetu vēl, cope, kāts ripā, pavīdēja līnis pāri 2 kg, un pavada pušu - tā iet ka reti pārsien, Ilgi vairs necopēju, pasēdēju viškā, iznāca no sākuma kaza ar kazlēnu, tad briežgovs ar teļu, gaidītās cūkas neatnāca un tad ar diena galā.

P,s, Ko tur vienu līni bildēsi :)

• 8

#3 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 21 jūnijs 2017 - 23:15

Līņiem dipadu dapadu. Ēsma bijai tikai baltie, viens zem kilo, karūsa bik lielāka, ap 10 ruduļiem, kad briežu govis beidza peldi tad arī laidu mājās.

Pievienotais fails  4857.jpg   97,32K   0 reizes lejupielādēts Pievienotais fails  4863.jpg   93,3K   0 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  4867.jpg   235K   0 reizes lejupielādēts Pievienotais fails  4881.jpg   59,87K   0 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  4887.jpg   294,55K   0 reizes lejupielādēts

• 9

#4 OFFLINE   AIVARO

AIVARO

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 182 ieraksti
  • Atrašanās vietaRĪGA

Izveidots 20 jūnijs 2017 - 15:50

Tā sanāca,ka tikai tagad atklāju līņošanas sezonu ar copi Lobē.Vakar pēcpusdienā aizbraucot pasākums izskatījās diezgan bezcerīgs- nenormāls vējš visā ezera garumā! Tomēr izdevās atrast dažus cerīgus aizvēja kaktus un uz nakti vējš norima pavisam.Rezultātā izdevās pat normu izpildīt - 2gab.līdz tumsai ,3gab.no rīta - nakts vidū neņēma! Protams ,dārgos tārpus un paša lasītos nakteņus ļoti veiksmīgi dīrāja arī ,,skaistās,,zivis- ruduļi !Visumā līņu sezona atklāta veiksmīgi !
  • 11

#5 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 09 jūnijs 2017 - 22:33

Pēc portāla aktivitātēm noprotams ka makšķerērēju gandrīz tikai es, vai arī Alūksnē, atskaites ta nava.

Nav laika, lauku sētā darba daudz! :beat:

Es ar laukos dzīvoju, i zāle jāpļauj, i saimniecība, i medības i cope. Nu, vienīgi, tagad atvaļinājums.

• 1

#6 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 669 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 09 jūnijs 2017 - 22:19

Pēc portāla aktivitātēm noprotams ka makšķerērēju gandrīz tikai es, vai arī Alūksnē, atskaites ta nava.

Nav laika, lauku sētā darba daudz! :beat:

• 0

#7 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 09 jūnijs 2017 - 22:07

Kūpināti līņi apnikuši, i vimbas vobla pie aliņa vairs nav tā, kas pirmā, dažas dienas atpakaļ, būs jātaisa līņu galerts, čakars ir, bet rezultāts arī ir, Pēc portāla aktivitātēm noprotams ka makšķerērēju gandrīz tikai es, vai arī Alūksnē, atskaites ta nava.

• 1

#8 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 03 jūnijs 2017 - 22:42

Vieta, ēsma tā pati, auksts ar tāpat, cope ar tāpat, Ruduļi tik 3, līņi 6, lielākais ap, zem 2 kg, mazākais paņemtais pāri kg, bij viens ap 300, Ēsma - baltie, sliekas bij slinukums meklēt

Pievienotais fails  1.jpg   240,73K   2 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  6.jpg   300,17K   1 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  3.jpg   284,52K   2 reizes lejupielādēts

• 11

#9 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 29 maijs 2017 - 23:16

Tā kā pavasara vimba cauri, ļoti tuvā, kādu laiku nebaudītā dīķī gāju līni lūkot. Pa dienu sariktēju barību(10 saujas uzbriedināts grimstošais kombikorms +puspaciņa brūnā NG ??? līņbarība) , aizlaidu sabarot ar 7 bumbām un brauc mājās gaidīt vakaru.

Pievienotais fails  4736.jpg   92,13K   1 reizes lejupielādēts

Ēsmā baltie, dažas sliekas ko kūtspakaļā varēja atrast, + bonduele kukurūz. Pirmais līnis uz baltajiem pieteicās diezgan fiksi, tāds, bik, daži grami pāri kg

Pievienotais fails  4738.jpg   233,66K   2 reizes lejupielādēts

Un tad sākās ruduļu ešalons, ja iemet barību tad tas nāca raiti, ja meta barību retāk, tad sastāvs ar bij īsāks, kaķiem mājās kād' paņēm'

Pievienotais fails  4741.jpg   198,47K   1 reizes lejupielādēts

Kā saulīte gāj uz pašu leju, uz slieku līnis, tāds bik pār 2 kg, ne daudz , bet grami 100

Pievienotais fails  4758.jpg   266,26K   1 reizes lejupielādēts

Tūlīt ar uz baltajiem, uz otras makškeres līnis, nu, stabili zem 2 kg, bet kādi grami 200

Pievienotais fails  4759.jpg   254,64K   0 reizes lejupielādēts

Tā kā pūt riebīgs ziemeļvējš un es ģērbies kā vasarā, drīz arī beidzu, pasākuma beigas pasteidzināja arī tas ka 4 maliķmakšķernieki, džatuki. bij jāpatriec no cita,, blakusdīķa

Pievienotais fails  4761.jpg   321,82K   2 reizes lejupielādēts

P.s. Uz kukurūzu nekā, bet jāmēģina vēl.

Pievienotais fails  4763.jpg   390,33K   2 reizes lejupielādēts

P.s.s. Nosauktajiem  svariem var ticēt, var neticēt, mērīts uz "aci", i varbūt es kā kārtīgs makšķernieks kād kilogram' piemet klāt

• 17

#10 OFFLINE   eduks

eduks

Copes Guru

• Biedrs+
  • 265 ieraksti

Izveidots 23 maijs 2017 - 10:15

Tad man ar jautājums - kas tā par zivi blakus asarim

attachicon.gifZIlais.jpg

Juri - Balhašas asaris :DDDD . Lai gan, līdzība, krāsas ziņā, ar Balhašas asari ir :)...

• 0

#11 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 669 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 23 maijs 2017 - 10:11

Biju noķēris savādu līni ap 10 cm. Tajā purva ezerā pārsvarā līņi un asari dzīvo.

Pievienots(ie) fails(i)

• 0

#12 OFFLINE   eduks

eduks

Copes Guru

• Biedrs+
  • 265 ieraksti

Izveidots 23 maijs 2017 - 10:07

Bebrs,

Nu bļaviens :angry:  Tiko pats apliecini ka var sakrustoties rauda ar breksi , un man brec virsu ka man ir aizdomas ka liņu paps paņemis rotana mammu priekša  ;) KRUSTOJUMS  :P

P/S pats ej :P  

atradu to raudas brekša krustojumu, otrā no augšas. Tur bija jāskaita anālās spuras zari, vienai zivij bij vairāk, otrai mazāk, krustojumam pa vidu

attachicon.gifKas_ta_par_zivi__3.jpg

Juri, man atkal vienmēr ir licies, ka šis ir ruduļa un pliča krustojums. Tās lūpas ruduļa visvairāk atgādina. Vazājas šīs zivis kopā, nārsta laiki ļoti ļoti tuvu sanāk...

• 0

#13 OFFLINE   cegls

cegls

Jānis

• Biedrs
  • 153 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2017 - 12:48

Vai nevarētu visu šo  diskusiju pārcelt uz attiecīgu sadaļu -  "ZIVIS"!!!

• 1

#14 OFFLINE   gintsgg

gintsgg

Rakstnieks

• Tēmas admins
  • 845 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 21 maijs 2017 - 23:27

Raudas un brekša krustojumu es arī pagājušo svētdien Daugavā izvilku , breksis kā breksis , tikai spuras un acis sarkanas .

• 0

#15 OFFLINE   anaboliks

anaboliks

Jauniņais

• Biedrs
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietarezekne

Izveidots 21 maijs 2017 - 23:21

Bebrs

Ne- a :) kruziti " abolu sulas " izdzeru  :P

anaboliks, Nu es ta ceru ka uz maniem 50 ar astiti - es varu Tiģeri par puiku nosaukt - dusmigs nepaliks  :friends:  

Viņš arī ir ar tevi tad salīdzinot puišelis, tad jau mierīgi vari saukt, gan jau neapvainosies. :)

• 0

#16 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 788 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 21 maijs 2017 - 23:08

Bebrs

Ne- a :) kruziti " abolu sulas " izdzeru  :P

anaboliks, Nu es ta ceru ka uz maniem 50 ar astiti - es varu Tiģeri par puiku nosaukt - dusmigs nepaliks  :friends:  

• 1

#17 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 788 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 21 maijs 2017 - 23:03

Bebrs,

Nu redzi - analai spurai - zari jaskaita :)  A te pat jaskaita nav - paskaties uz acim un skaidrs - KRUSTOJUMS  :P  :P  :P  :P  :P  

• 0

#18 OFFLINE   anaboliks

anaboliks

Jauniņais

• Biedrs
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietarezekne

Izveidots 21 maijs 2017 - 23:02

anaboliks

Tapat miegs nenak :bh: Tadas bildes vajag likt iekša - ir vismaz normals iemesls večiem parunat  :smileys-beer-835181:  Vareja vienkarši vairakas bildes un no dažadiem leņķiem + pielikt klat kaut serkociņu lai ir priekstats par izmeriem  B)  Tiģeris super puika - noķera un paradija ari citiem  ;)  

Tas gan normāla diskusija sanāca, aha foršs puika.

Pievienots(ie) fails(i)

• 0

#19 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 21 maijs 2017 - 23:01

Bebrs,

Nu redzi - analai spurai - zari jaskaita :)  A te pat jaskaita nav - paskaties uz acim un skaidrs - KRUSTOJUMS  :P  :P  :P  :P  :P  

Atkal kannu no plīts nocēli? :)

• 0

#20 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 788 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 21 maijs 2017 - 23:00

Bebrs,

• 0

#21 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:59

anaboliks

Tapat miegs nenak :bh: Tadas bildes vajag likt iekša - ir vismaz normals iemesls večiem parunat  :smileys-beer-835181:  Vareja vienkarši vairakas bildes un no dažadiem leņķiem + pielikt klat kaut serkociņu lai ir priekstats par izmeriem  B)  Tiģeris super puika - noķera un paradija ari citiem  ;)  

Tīģeris padulināja Tev prātu :)

• 0

#22 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 669 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:57

plesigais, Nestreso, tur nav rotanu, paldies Dievam! Asari, līņi un dažas karūsas un līdakas.

• 0

#23 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 788 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:56

anaboliks

• 0

#24 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:50

Bebrs,

Nu bļaviens :angry:  Tiko pats apliecini ka var sakrustoties rauda ar breksi , un man brec virsu ka man ir aizdomas ka liņu paps paņemis rotana mammu priekša  ;) KRUSTOJUMS  :P

atradu to raudas brekša krustojumu, otrā no augšas. Tur bija jāskaita anālās spuras zari, vienai zivij bij vairāk, otrai mazāk, krustojumam pa vidu

Pievienotais fails  Kas_ta_par_zivi__3.jpg   91,44K   6 reizes lejupielādēts

• 2

#25 OFFLINE   anaboliks

anaboliks

Jauniņais

• Biedrs
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietarezekne

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:48

Ehh, nevajadzēja sūtīt ŠO bildi Tīģerim vispār. Tagad daži labi aizmigt nevarēs :big_smiles_111: domās, kas tur ko paņēma priekšā.

• 0

#26 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 788 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:46

Bebrs,

Un nabag zivtiņai acis no orbitam izlida kad ieraudzija kas viņu noķera ;)  

• 0

#27 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 155 ieraksti

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:44

Ei Tiģeri , ja tas mošķis tiešam ir noķerts un ir iespejams vel kadu noķert paskaties kadas ir zviņas - pat foto redzams ka šitam zviņas ir tristurveidigas , bet linim zviņas ir garenas kvadratveidigas  :)  Šitam zviņas ir izteiktas , spilktas un lielakas - linim maziņas un ļoti daudz  :emoticon-0148-yes2:

Neaizmirsti par barības bāzi, ja tā švaka ko tad? Neesi redžejis 150 gramīgus līņus, kārnus. kas jau nārsto?

• 0

#28 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 788 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:44

Bebrs,

• 1

#29 OFFLINE   anaboliks

anaboliks

Jauniņais

• Biedrs
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietarezekne

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:41

Tad man ar jautājums - kas tā par zivi blakus asarim

attachicon.gifZIlais.jpg

Zilais asaris

• 0

#30 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 788 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 21 maijs 2017 - 22:39

Bebrs,

Pariti esmu ;)  Tikai ta labi izkaltušus  :)  Toties pagaišgad palidzeju kaimiņam ar diķa nozveju  un lineļus tadus no paris centimetriem lidz 2kg atskatijos lidz slapjai kulei ;)  Nu tadas acis nebija nevienam  :P   

• 0

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)