Jump to content

Bilde

Kā atmest smēķēšanu?

smēķēšana kā atmest kā atmest smēķēšanu

• Lai atbildētu ienāc saitā
111 atbildes šajā tēmā

#31 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 612 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 02 jūlijs 2014 - 12:19

http://apollo.tvnet....pardomas/657639

• 0

#32 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 22 maijs 2014 - 08:59

Nju tā, nepīpēju pilnīgi jau 22 dienas, i nevelk i negribās. Vēl gan šinī laikā arī alkoholu neesmu lietojis, bet domāju ka tas ar nebūs šķērslis, jo negribu vairāķ to murgu, kas ilga ar nelieliem pārtraukumiem ar 25 gadi. Nometu gan ne visai tradicionāli, ar adatu terapijas palīdzību.

No sākuma gāju vielmaiņas sakārtot un kādu pusmaisu kartupeļu nomest no svara, tad vēl cīgas, i vēl mēnesi pastaigāju uz adatām, i liekas būs ok,

veiksmi arī cietiem.

• 1

#33 OFFLINE   Bandito

Bandito

Lietotājs

• Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaMālpils

Izveidots 08 maijs 2014 - 14:04

Vispār man veicās! Nu jau mēnesi nepīpēju (ar tām Champix sev pirmo nedēļu palīdzēju)!

par svaru! Man ir čoms - sists uz veselīgumu, fitnesu, utt! 

Es nekāds mazais nekad neesmu bijis - ap 110kg un 190cm!

Pagājušajā pavasarī šim saku - vajag kādus 10kg nomest, ko un kā darīt? Baigi sportot nav laika!

Šis man izskaidroja pareizas ēšanas pamatprincipus un sastādīja aptuvenu ēdienkarti.

Pirmajā mēnesī 10kg mīnusā! otrajā vēl 5kg! pie 95kg apstājos, sieva sāka rāties, ka ar skeletu negulēs, vajag veci! :)

Šobrīd šo diētu uzturu tikai nedaudz (vakaros tikai proteīns un nekādi ogļhidrāti, utt), atsakos arī no ļoti trekniem,nepareiziem ēdieniem, piemēram, kartupeļi ar kādu saldā krējuma mērci, utt.

Svars turās un nepieņemos svarā! Čalis teica, jo nevis badojos, bet pareizi ēdu, tāpēc arī nav tajās idiotu diētās, ka nedēļu uz tomātu sulas, nomet 5kg un tad brīnās, ka pieņem 10kg! :)

Pirmais ko teica - ja ēdi 3x dienā, tagad ēdīsi vismaz 5x dienā! 

Ēdu vairāk nekā pirms tam, bet daudz vairāk dārzeņus, salātus utt! Guļu labāk, jūtos možāks! 

Ar ēšanu tāpat kā pīpēšanu! :(

• 2

#34 OFFLINE   VERINO

VERINO

Jauniņais

• Biedrs
  • 24 ieraksti
  • Atrašanās vietaDaugavas krasts

Izveidots 08 maijs 2014 - 08:16

Nu tad pie reizes, arī man pīpmaņa grēksūdze. Es no tās narkomānijas tiku vaļā, nu jau desmit gadi atpakaļ. Un lai nu kurš saka, ko grib, bet tā ir vistīrākā narkotika, kaut varbūt mazliet vieglāka, bet toties daudz izplatītāka, kā citas. Būdams no dabas visai mierīgs radījums, ja nu pēkšņi atklājās, ka iepirktie krājumi beigušies un uz sitiena ko pīpēt nav, pārvērtos tā, ka pašam pēc tam neomulīgi atcerēties. Gatavs uzsprāgt par neko un gandrīz vai citiem pie rīkles ķerties. Nu tīrākās lomkas. Un pietika māju griežot riņķī, atrast kādas jakas kabatā pustukšu paciņu, lai novelkot vienu, divas cigaretes, atkal par cilvēku paliktu. Jāatzīst gan, ka savā trīsdesmitgadīgajā pīpmaņa stāžā biju sasniedzis diennakts normu - divas ar pus, trīs paciņas un ne to vājāko cigarešu. 

Pirms tam biju divi lāgi atmetis. Vienreiz uz pāris mēnešiem, otrajā reizē, gandrīz gadu noturējos.Abos gadījumos pārstāt smēķēt palīdzēja saslimšana ar temperatūru +/- 39 grādi, tad cigaretes bija kā bez garšas. Bet atsākt palīdzēja tādi vai citādi krenķi dzīvē un līdzcilvēku, labu gribot, piedāvāta cigarete. 

Bet tās bija tādas kā apstākļu izsauktas atmešanas, nevis tādēļ, ka pats būtu tam nobriedis. Un nobriedu es uz atmešanu tad, kad no rītiem pa pus stundai bija jātēš, kamēr kaut cik varēja sākt elpot. Naktīs nodos no elpas trūkuma un protam, ka atkal uzvilku dūmu. Medībās, cik dzīvnieki netika iedzīti atpakaļ mežā, jo nevarēji noturēties nesprauslādams, makšķerējot tas pats, kā sāc vemt plaušas ārā, tā vai nu liberiņi pa gaisu, vai ņēmiens nogulēts.

Tā nu beidzot biju ar prātu nobriedis atmest, bet labi zinot, ka ar gribēšanu vien par maz. Un tieši tajā brīdī kaut kur padzirdēju, ka aptiekās esot tāds līdzeklis Tabex. Un bruņojies ar to sāku. Jālieto tās tabletītes bija bieži, vai tad reizi divās stundās, vai, īsti neatceros. Bet rezultāti bija sekojoši. Pirmajā dienā lietojot tabletes, ierasto 50 - 60 cigarešu vietā, novilku 18. Otrajā dienā 8 , trešajā 3 un ceturtajā dienā 1. Un to arī tik tīri zinātniskas intereses dēļ, jo dūms galīgi nelīda iekšā. Pareizāk sakot, dūms bija zaudējis visu, garšu, aromātu un iedarbību. No tā brīža pat šodienai, cigareti zobos vairs neesmu spraudis. Pus gadu vēl pēc tam turpināju tēst un no plaušām nāca ārā melni darvas un citu sūdu pikuči. Toties pamazām atgriezās oža un garša. Tagad pat bez suņa var saost kur apgāzusies meža cūka, vai ka nesen te garām gājusi lapsa. Bet, sākās citas problēmas, sirds sāka dumpoties, imūnsistēma uzkārās un vielu maiņa arī aizgājusi šreijā. Un tagad tik atliek zīlēt, vai tas notika tādēļ, ka atmetu smēķēt, vai arī iekšējā balss lika atmest, jūtot, ka tūlīt būs ziepes ar veselību. Vecie dakteri jau kādreiz teica, ka ja ap 30 gadi nopīpēts, tad pieradinātā vielu maiņa, bez dienišķā nikotīna var sākt dumpoties. Un te nu katram jāizšķiras, kas ir svarīgāks. Ja esi viens, tad viss ir poo, bet ja esi par kādu atbildīgs, tad ir vērts padzīvot ilgāk. Vismaz es diez vai būtu šitos desmit gadus smēķēdams novilcis. Jo īpaši ņemot vērā, ka mans vecais uz labākiem medību laukiem aizgāja pateicoties plaušu vēzim. Ar citu vēl nebūtu tādas problēmas, bet nesmēķējot, stabils ceturtdaļcentners pie svara klāt kā likts, kaut arī iepriekš nebiju no kaulainajiem. Un dien dienā staigāt, kā tādam alpīnista ar pilnu uzkabi, arī nav veselīgi. Tagad jādomā, kā atmest rīšanu.

Vēl par to Tabex. Apmēram reizē ar mani, vēl pieci cilvēki ar tām tabletēm lūkoja atmest. Izdevās tikai mums diviem, kas tiešām gribēja tikt vaļā. Kas to darīja tāpēc, ka sievai nepatīk, vai cigaretes dārgas, tiem agrāk vai vēlāk, bet "paslīdēja kāja" un parasti, kad uztaisīja kunga dūšu.Pirmo gadu ļoti pietrūka tās knibināšanās un procesa, jo tas tomēr ir vesels rituāls, nu jau arī tas ir izzudis. Cita smēķēšana man netraucē un nekārdina, bet tagad labi saprotu, kādēļ nesmēķētāji kliedz ka smird. Kas nepīpētājam cigaretes dūmi, tas pīpētājam varētu būt degošu kedu ostīšana. Un vēl, lai arī desmit gadi jau riņķī, bet reizēm atceroties kādu notikumu, vai gadījumu iz dzīves, vai pat skatoties filmu un kādam aizsmēķējot, pilna mute pieskrien ar siekalām, kaut arī smēķēt negribas. Tādas tās lietas brāļi narkomāni, bijušie un esošie ...

• 3

#35 OFFLINE   andzha65

andzha65

Lietotājs

• Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 07 maijs 2014 - 20:47

Dok paldies par atbildi,citu no jums arī negaidīju.Bet turpinot smēķēt es toč būtu daudz reiz veselīgāks,ne kā tagad.Es vēl reiz saku,ka smēķējot vienīgais diskomforts bij klepus(kraukāšanās),protams ja neskaita tukšāku maciņu,bet visā citā ziņa bij ok.

usi,ar pipuku viss čikiniekā,tik liels penderis vēl nav lai nevarētu ,,gunāriņu,, sataustīt:)

• 0

#36 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 268 ieraksti
  • Atrašanās vietaPie Rīga

Labs cilvēks

Izveidots 07 maijs 2014 - 19:59

Pīpoju no ~7 klases līdz 45 gadi,metis nost biju n-tās reizes.Ilgāk par divām dienām nekad nebiju nocieities nepīpojot.Biju atmetis ar roku,kādus gadus 10 nemaz nedomāju mest nost.Un tad kad sāka kāpt cigām ceņiks, sāku domāt vai nevajadzētu mēģināt vēl reiz atmest.Nopirku kožļenes,gribas pīpot,uzkožļāju,pāriet gribulis:)pēc laiciņa atkal gribas pīpot,atkal uzkožļāju.Kožļeni visu laiku turēju aiz vaiga vai zem mēles.Jo vairāk/ilgāk to kožļeni kožļāju,jo pretīgāka viņa palika,sajūta tāda,ka būtu ,,benārus,, nopīpējies:)Un tā,kādas divas nedēļas es tās kožļenes ēdu.Dienā aptuveni 10 gabalas nokožļāju.Tagad jau 4 gadi ka nepīpēju,bet kožļenes vēl jo projām kožļāju,bet vairs ne tās ar nikotīnu,bet parastās,privička odna-ko.
Un tagad klausieties uzmanīgi:
Tad kad pīpēju svars bij 95kg,tad kad atmetu,uzbriedu līdz 117kg,tagad mazliet nokrities esmu 113kg
Ar pilnu atbildības sajūtu un pie skaidra saprāta paziņoju:Jūtos daudz reizes sūdīgāk ne kā kad pīpēju.Parādījās aizdusa,no liekā svara pieauguma,sākās problēmas ar muguru,sāka aptaukoties aknas un sirds,lielas problēmas ar kunģi,tā kā vīri viela pārdomām,vai vajag....?
Ja met nost smēķēšanu,tad jābūt gatavam atteikties no pārlieku ēšanas,par ko nevajadzēja domāt tad kad smēķēju.
P.S.Doma bij atsākt smēķešanu,bet man liekas ka tas jau ir nokavēts

Par to ēšanu, viss ir nenormāli vienkārši - es kad atmetu, pirmās divas dienas ēdu kā cūka uz kautuvi. Tad sapratu, pīpēt gāju apm., ik pa stundai, tātad ik pa stundai apēdu(nosūkāju) konfekti. Tas ilga kādas trīs nedēļas. Pēcāk arī no tām atteicos.
Par Tavu veselību runājot - visas sekas ko uzskaitīji ir tikai un vienīgi pīpēšanas sekas(daļēji izņemot muguru) nevis atmešanas sekas.

• 0

#37 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 268 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 07 maijs 2014 - 19:52

Pīpoju no ~7 klases līdz 45 gadi,metis nost biju n-tās reizes.Ilgāk par divām dienām nekad nebiju nocieities nepīpojot.Biju atmetis ar roku,kādus gadus 10 nemaz nedomāju mest nost.Un tad kad sāka kāpt cigām ceņiks, sāku domāt vai nevajadzētu mēģināt vēl reiz atmest.Nopirku kožļenes,gribas pīpot,uzkožļāju,pāriet gribulis:)pēc laiciņa atkal gribas pīpot,atkal uzkožļāju.Kožļeni visu laiku turēju aiz vaiga vai zem mēles.Jo vairāk/ilgāk to kožļeni kožļāju,jo pretīgāka viņa palika,sajūta tāda,ka būtu ,,benārus,, nopīpējies:)Un tā,kādas divas nedēļas es tās kožļenes ēdu.Dienā aptuveni 10 gabalas nokožļāju.Tagad jau 4 gadi ka nepīpēju,bet kožļenes vēl jo projām kožļāju,bet vairs ne tās ar nikotīnu,bet parastās,privička odna-ko.
Tad kad pīpēju svars bij 95kg,tad kad atmetu,uzbriedu līdz 117kg,tagad mazliet nokrities esmu 113kg
Ar pilnu atbildības sajūtu un pie skaidra saprāta paziņoju:Jūtos daudz reizes sūdīgāk ne kā kad pīpēju.Parādījās aizdusa,no liekā svara pieauguma,sākās problēmas ar muguru,sāka aptaukoties aknas un sirds,lielas problēmas ar kunģi,tā kā vīri viela pārdomām,vai vajag....?
Ja met nost smēķēšanu,tad jābūt gatavam atteikties no pārlieku ēšanas,par ko nevajadzēja domāt tad kad smēķēju.
P.S.Doma bij atsākt smēķešanu,bet man liekas ka tas jau ir nokavēts viss.

• 0

#38 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 07 maijs 2014 - 19:14

Pie kaut kāda lēmuma jau nāksies nonākt! Parasti iepērku kādus 4 blokus un tagad skatos uz tām dažām palikušajām paciņām un domāju,domāju,domāju...  B)

• 0

#39 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 07 maijs 2014 - 08:19

Zogs, nju ar lieko svaru cīnos tāpat kā ar smēķēšanu, sen un daudz, iepr reizi kad nometu smēķēšanu pieriju riktīgi ap 30 kg klāt, tad gan bija smagi, bet kad tos dabūju nost bija ok.

Bet tad laikam likā kā saka jūra līdz ceļiem, varu nomest i pīpēšanu i svaru kad gribu, bet izrādījās nav viss tik vienkārši.

It kā jau arī ārsti saka ka cigaretes vietā var aizstāt ar kaut ko graužamu, semočkām, bet tad jau tie kg nāk klāt,

viss ir galvā pirmkārt, vispirms jāsaprot vai pīpē, jo gribi pīpēt, vai nju ir jāuzpīpē, ai ko es te mācu, pats tik kārtējo nedēļu nepīpēju.

bet ja jau par to aizdomājies, tātad vēlme ir, nju tad vien atliek pastrādāt pašam ar sevi un piečakarēt sevi un nepīpēt, bet arī nesākt rīt.

Tas man iešāvās galvā labs salīdzinājums, saka ka alus uzbaro, muļķības, uzbaro tie čipsi , siera paplātes u.t.t kas nāk līdzi izdzertajam alum, ne jau alus.

• 0

#40 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 06 maijs 2014 - 22:50

Nu lūk, tas un vēl dažas sekas mani attur domāt par atmešanu,kaut gan jūtama arī ir 37 gadu smēķēšanas ietekme!

• 0

#41 OFFLINE   usis

usis

Lietotājs

• Biedrs
  • 51 ieraksti

Izveidots 06 maijs 2014 - 21:54

nu jebkuram ikdienā staipot līdz 2 spaiņus ar taukiem radīsies problēmas , gan ar muguru, sirdi, ceļiem, pat ar pipuku iespējams, jo kā tad šamo starp tauku krokām atradīsi.

palasi fotoreceptes.lv, tur čalis visu pa punktiem salicis, gan rīšanu, gan mīšanu:)

• 0

#42 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 06 maijs 2014 - 21:30

Ah jā-vienīgais pluss ir,neklepoju vairs.

varu ieteikt veidu un ārstu, kas palīdzētu tev tos 20 kg nomest, ja nevari pats savādāk, bet tu jau pa laukiem dzīvo, toč kaut ko fizisku ar dari, es ta tik datora peli klabinu pārsvarā.. Es jau no sākuma nometu riepu, tad pīpēšanu, nju un jānostiprina tas viss.

apzinos ka nedrīkst uz tusiem un kodieniem kādu laiku iet, lai kāja nepaslīd, bet nju jāsaņemās, ne pirmā reize.

• 0

#43 OFFLINE   andzha65

andzha65

Lietotājs

• Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 06 maijs 2014 - 20:33

Ah jā-vienīgais pluss ir,neklepoju vairs.

• 0

#44 OFFLINE   andzha65

andzha65

Lietotājs

• Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 06 maijs 2014 - 20:23

• 0

#45 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 575 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 06 maijs 2014 - 19:46

Nu ja tas viss galvā, es kartējo reizi atmetu, ar dakteruun adatu terapiju palīdzību, jau nedēļu nepīpēju, bet mirkļiem gribās, ne tik kā nikotīnu, bet vienkārši kā procesu, kā pīpauzi, nju kaut kā tā.

p.s es atklāju ka nepīpētājiem ir daudz brīva un lieka laika.

par laiku taisnība

man kolēģi vēljoprojām nesparot kā es paspēju visādas figņas drba laikā izdarīt - kamēr šamie skrien pa galvu pa kaklu :) (ties pīpot ar iet reiz istundā apmēram :)

• 0

#46 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 06 maijs 2014 - 18:08

Nu ja tas viss galvā, es kartējo reizi atmetu, ar dakteruun adatu terapiju palīdzību, jau nedēļu nepīpēju, bet mirkļiem gribās, ne tik kā nikotīnu, bet vienkārši kā procesu, kā pīpauzi, nju kaut kā tā.

p.s es atklāju ka nepīpētājiem ir daudz brīva un lieka laika.

• 2

#47 OFFLINE   usis

usis

Lietotājs

• Biedrs
  • 51 ieraksti

Izveidots 07 aprīlis 2014 - 21:56

manuprāt tie, kas funktierē, pļāpā par visādām tabletēm, kožļenēm, lomkām neatmetīs nekad, jo tie visi ir tikai iemesli to brīdi attālināt, kam pamatā reālas apņemšanās trūkums.starp citu- pēc gada nepīpēšanas sāku sajust kurš pīpo tipa kontrbandas lēto smēķi, kad pats pīpēju jutu ka tie biku ož, tagad sajūtu , nē- neož , vienk smird.neķeriet personigi, tādas nu tās sajūtas, vienīgās nesmirdīgās cigaretes nāk no vācijas vestās, un tinamā tabaka , bet arī ne visas.un ja kāds domā ka tie lētie smēķi, ar it kā krievijas , baltkrievijas akcīzes uzlīmēm ir legālās , ražošanas izejvielas  kontrolējošās rūnīcās ražoti, nu ticiet , ticiet tam , tāpat  kā 5L šmigai no latvijas balzāma.:)

• 2

#48 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 07 aprīlis 2014 - 21:18

Personīgi, pēdējā smēķēšanas diennaktī novilku 4 pakas marļika, vienu pa dienu , otru pa nakti un 2 jūras copē, mājās braucot staķi vēl vienu nopirku , tā vēl joprojām stāv uz kumodes!!! Sapratu ka tas tā tālāk nevar turpināties, UZSVERU ,,VISS IR GALVĀ,, Ja sāksi domāt par plāksteriem un visādiem citiem sūdiem nepiekā laba tas nenovedīs, Veiksmi!!!

Pareizi! Viss ir galvā! Bet tie papildus elementi arī ir nepieciešami! Tie palīdz pārvarēt "lomkas"  Un nesakiet,ka to nav! Ir! Un kādas vēl! Pagaidām atmest vēl nevēlos, bet samazināt vajadzētu gan. Nevis nevaru, bet nevēlos!  Negribu. Bet atmešanas priekus un bēdas esmu izbaudījis pārejot uz "sauso" režīmu  :)
Ja sauso biji domājis, atmeti dzert, tad smēķi un alkohols ir divas dažādas lietas.
Es nolēmu nedzert gadu un vispār neizjutu neko, bet atmetot pīpjus, tur gan lomkas... :)

OKi,OKi, es par tēmu- viss ir galvā  :)

• 0

#49 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 268 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 07 aprīlis 2014 - 21:12

Personīgi, pēdējā smēķēšanas diennaktī novilku 4 pakas marļika, vienu pa dienu , otru pa nakti un 2 jūras copē, mājās braucot staķi vēl vienu nopirku , tā vēl joprojām stāv uz kumodes!!! Sapratu ka tas tā tālāk nevar turpināties, UZSVERU ,,VISS IR GALVĀ,, Ja sāksi domāt par plāksteriem un visādiem citiem sūdiem nepiekā laba tas nenovedīs, Veiksmi!!!

Pareizi! Viss ir galvā! Bet tie papildus elementi arī ir nepieciešami! Tie palīdz pārvarēt "lomkas"  Un nesakiet,ka to nav! Ir! Un kādas vēl! Pagaidām atmest vēl nevēlos, bet samazināt vajadzētu gan. Nevis nevaru, bet nevēlos!  Negribu. Bet atmešanas priekus un bēdas esmu izbaudījis pārejot uz "sauso" režīmu  :)
Ja sauso biji domājis, atmeti dzert, tad smēķi un alkohols ir divas dažādas lietas.
Es nolēmu nedzert gadu un vispār neizjutu neko, bet atmetot pīpjus, tur gan lomkas... :)
  • 0

#50 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 164 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 07 aprīlis 2014 - 19:56

• 0

#51 OFFLINE   Andzus

Andzus

Andža

• Biedrs+
  • 1 154 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 07 aprīlis 2014 - 19:44

20 dienas, vēl joprojām gribās uzpīpēt :) 

• 0

#52 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 1 989 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 01 aprīlis 2014 - 20:58

Var sanākt līdzīgi,kā ar ,,torpēdām"...zināju večus,kuri pēc torpēdas ,,dagaņaļi uķerennava"...deva vaļā dubultā,kas arī protams ne pie kā laba nenoveda! :(

• 0

#53 OFFLINE   seedoo

seedoo

Aivars

• Biedrs+
  • 298 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Labs cilvēks

Izveidots 01 aprīlis 2014 - 20:48

• 2

#54 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 268 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 01 aprīlis 2014 - 19:40

Pareizi ir atmest un viss. Nekādi plāksteri, košļenes utt. Vienīgi ir cilvēki(piemēram es), kuriem mute pirmās dienās kustās bez apstājas. Personīgi es riju kā ruksis... :-)
  • 0

#55 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

Edgars

• Biedrs+
  • 246 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots 01 aprīlis 2014 - 09:14

Taisnība, ar bezfiltrenēm doktors atrāk iedos diagnozi, atrāk uzmetīs trīs saujas smilšu - ātrāk būsi atmetis! Metode efektīva! :D

• 2

#56 OFFLINE   Dzelzis

Dzelzis

Lietotājs

• Biedrs+
  • 92 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpagasts

Izveidots 01 aprīlis 2014 - 04:47

Lai atmestu pīpēšanu, no sākuma ir jāatmet filtrs - pārej uz bezfiltrenēm!!!!!!!

• 0

#57 OFFLINE   Raimis

Raimis

Krabis

• Biedrs
  • 28 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 31 marts 2014 - 15:06

Esmu izmēģinājis visus līdzekļus - adatas, elektriskās, plāksterus u.t.t.! Iemesls viens neatmešanai - man patiešām patīk smēķēt! Un tā ka vesels nosprāgt netaisos, vēl kādu laiku pīpēšu točna! Ja doktors pateiks, ka jāliek nost būs karote dēļ pīpes - tad arī atmetīšu!

Tad jau būs par vēlu :)

• 0

#58 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

Edgars

• Biedrs+
  • 246 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots 31 marts 2014 - 10:35

Esmu izmēģinājis visus līdzekļus - adatas, elektriskās, plāksterus u.t.t.! Iemesls viens neatmešanai - man patiešām patīk smēķēt! Un tā ka vesels nosprāgt netaisos, vēl kādu laiku pīpēšu točna! Ja doktors pateiks, ka jāliek nost būs karote dēļ pīpes - tad arī atmetīšu!

• 0

#59 OFFLINE   Bandito

Bandito

Lietotājs

• Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaMālpils

Izveidots 31 marts 2014 - 09:29

13 dienas nevelku, bet uhh, kā gribās uzpīpot, it sevišķi, ja blakus kāds kūpina :D Oža uzlabojas, garšas sajūta arī.

Nu jau tik ilgi - cīnies un turies! Atceries, vienu dūmu ievilksi un atkal viss garais ceļš no sākuma! 

• 0

#60 OFFLINE   Andzus

Andzus

Andža

• Biedrs+
  • 1 154 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 31 marts 2014 - 09:13

13 dienas nevelku, bet uhh, kā gribās uzpīpot, it sevišķi, ja blakus kāds kūpina :D Oža uzlabojas, garšas sajūta arī.

• 1

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)