Jump to content


Bilde

Kā atmest smēķēšanu?

smēķēšana kā atmest kā atmest smēķēšanu

  • Lai atbildētu ienāc saitā
111 atbildes šajā tēmā

#91 OFFLINE   hecs7

hecs7

    Ainārs

  • Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 24 marts 2014 - 09:59

Es gan vēl tam neesmu nobriedis...bet man reiz ieteica paprovēt, kalmju sakņu novārījumu vai uzlējumu.Pēc tam uzpīpējot sākoties tāda ,,āža dīrāšana" (vemšana),ka maz neliekoties.Es gan tajā redzu psiholoģisko momentu,tāpat kā ar ,,torpēdām"...ja iedzersi,tad atstiepsi ,,šenkeļus".Protams jau ka viss ir ķobī...ja ir atkarība no azartspēlēm,tad nekādas zāles nepalīdzēs...iedzers tableti un iesi garām spēļu zālei. :) Manuprāt fufelis pēdīgais! :) Citi nostāda mērķi,datumu,utt.Citam notiekas dzīvē kas,kas liek aizdomāties un spert soli uz nomešanu,bet manuprāt pirmkārt ir baigi jāgrib un tad jau tālākais no paša atkarīgs!Nekā laba protams tajā  pīpēšanā nav! :(

Nu ar to nolikto datumu zinu čalis atmeta kaut kāda ceturtdienā 14 vai kādā datumā, gāja vairāķ ka pusgadu uz to datumu, it kā jau 5 vai 6 gadus nepīpē, neesot ar viegli gājis, parsvarā jau tas ir ieradums, nekas vairak, ka stapr darbībām ir jāpārpīpē, vai nav ko darīt,nju jāuzpīpē. ne jau to nikotīnu organisms pras, var jau sākt ar to ka pīpē tikai tad kad organizms prasa nikotīnu, tas ir kādas 5-6 reizes dienā, a velāk jau vieglāk. runāt ja u viegli bet izdarīt TO vajag baigi griabas spēku .


  • 0

#92 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 24 marts 2014 - 09:33

Es gan vēl tam neesmu nobriedis...bet man reiz ieteica paprovēt, kalmju sakņu novārījumu vai uzlējumu.Pēc tam uzpīpējot sākoties tāda ,,āža dīrāšana" (vemšana),ka maz neliekoties.Es gan tajā redzu psiholoģisko momentu,tāpat kā ar ,,torpēdām"...ja iedzersi,tad atstiepsi ,,šenkeļus".Protams jau ka viss ir ķobī...ja ir atkarība no azartspēlēm,tad nekādas zāles nepalīdzēs...iedzers tableti un iesi garām spēļu zālei. :) Manuprāt fufelis pēdīgais! :) Citi nostāda mērķi,datumu,utt.Citam notiekas dzīvē kas,kas liek aizdomāties un spert soli uz nomešanu,bet manuprāt pirmkārt ir baigi jāgrib un tad jau tālākais no paša atkarīgs!Nekā laba protams tajā  pīpēšanā nav! :(


  • 0

#93 OFFLINE   hecs7

hecs7

    Ainārs

  • Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 24 marts 2014 - 09:18

Parēķināju ka pa gadu es nopīpēju apmēram 800 eiro. Nolēmu atmest un naudu ieguldīt copē. Iet otrā diena bez cigaretēm, lomkas šausmīgas!! Var būt kāds no savas pieredzes var ieteikt kādus līdzekļus(plāksterus, kožļenes utt.) vai kādus citus variantus...

attachicon.gifkā atmest pīpēt.jpg

Nju kā Seedo minēja , viss ir galvā, protams esmu metis neskaitāmas reizes, esmu pat3.5 gadus noturējies, bet atsāku, i atsāku ar domu, nju est toč varu mierīgi atmest. Nju arī esmu uz tā ceļa, mēģīnāšu ar adatu terapijas palīdzību, it kā ar svaru cīnīties palīdz, ir mēģīnāts, pašlaik atsāku atkal, jāpamēģīna , saka rezultāti ir ok. PAr rezultātiem ziņošu.


  • 0

#94 OFFLINE   Valters

Valters

    Super dalībnieks

  • Biedrs+
  • 101 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 24 marts 2014 - 06:52

3 gadi atpakaļ uz 1gadu noturējos, bet nu atkal kūpinu :(

 

 

Iemesls, lai atmestu bija intensīvi treniņi (sportoju).

Lai to "zārka naglu" aizvietotu pirku koņčas(ledenes) vai chupa chups.

Parasti cigareti prasījās tajos brīžos, kad kāds tiko piesmēķē cigareti un izlec pirmais dūms.Tad nu tajos brīžos koņču mutē iemet un ir ok :)

 

unnnnnnnnnn..... atmetot smēķēšanu pieņēmos svarā par 14kg, kaut es trenējos svarenē.


  • 0

#95 OFFLINE   siluro

siluro

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 42 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2014 - 21:54

es atmetu 2000 gada 1 janvārī un problēmu nav un nevelk Ja noturēsis no pīpēšanas pa štimmi atmetīsi 100%

Es tā īsti neatminos, kad atmetu, atceros tikai, ka bija ziema :D

Bet viegli tas nav.......... :D


  • 0

#96 OFFLINE   zogs

zogs

    demagogs

  • Biedrs+
  • 167 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2014 - 21:51

Parēķināju ka pa gadu es nopīpēju apmēram 800 eiro. Nolēmu atmest un naudu ieguldīt copē. Iet otrā diena bez cigaretēm, lomkas šausmīgas!! Var būt kāds no savas pieredzes var ieteikt kādus līdzekļus(plāksterus, kožļenes utt.) vai kādus citus variantus...

attachicon.gifkā atmest pīpēt.jpg

https://www.google.l...tmest smēķēšanu


  • 0

#97 OFFLINE   Raimis

Raimis

    Krabis

  • Biedrs
  • 28 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 23 marts 2014 - 21:45

Paldies par ieteikumiem! 


  • 0

#98 OFFLINE   usis

usis

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 51 ieraksti

Izveidots 23 marts 2014 - 21:02

nu jau drusku vairāk kā gads pagājis, bez visādiem plāksteriem un tabletēm.svars gan  biku jāuzmana.galvenais saprast kapēc to dari un nemeklēt ikmēneša atmazkas:)


  • 0

#99 OFFLINE   Lacic

Lacic

    Gints K.

  • Biedrs
  • 1 ieraksti
  • Atrašanās vietaSaldus

Izveidots 23 marts 2014 - 21:01

Ir grāmata Alens Karrs, Kā viegli atmest smēķēšanu. Ir paziņas, kuri izlasot šo grāmatu ir atmetuši smēķēšanu. Pats lasiju lidz pusei tiku un vairāk nevarēju palasīt, baigā prāta skalošana :D Visu laiku vis tiek malts uz rinķi.


  • 0

#100 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 23 marts 2014 - 21:00

 

Atmetu pēc janvāra barikādēm, nu jau laikam 23 gadi pagājuši, pīpētāja stāžs bija kādi 7 gadi. Nometu vienā dienā, bez kādiem palīglīdzekļiem... bet tagad jau cigaretēm liekot iekšā visādus dranķus, kas izraisa atkarību, pat govju urīnu.... katrā ziņā tabaka tajos salmos un papīra drazās, kas ir cigaretēs, sastāda vismazāko daļu.  

Pilnīgi pareizi ,jo lielos svētkos pāris dūmus no laba -ļoti laba Kubas cigāra uzpaukšķinu :) Cigaretēs tabakas nav tas pats spaiss tikai vieglākā formā Tādas lūk lietas 

 

Man ir vēl palicis no veca Serbu vīriņa pirkta pašaudzēta tabaka


  • 0

#101 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2014 - 20:16

Atmetu pēc janvāra barikādēm, nu jau laikam 23 gadi pagājuši, pīpētāja stāžs bija kādi 7 gadi. Nometu vienā dienā, bez kādiem palīglīdzekļiem... bet tagad jau cigaretēm liekot iekšā visādus dranķus, kas izraisa atkarību, pat govju urīnu.... katrā ziņā tabaka tajos salmos un papīra drazās, kas ir cigaretēs, sastāda vismazāko daļu.  

Pilnīgi pareizi ,jo lielos svētkos pāris dūmus no laba -ļoti laba Kubas cigāra uzpaukšķinu :) Cigaretēs tabakas nav tas pats spaiss tikai vieglākā formā Tādas lūk lietas 


  • 0

#102 OFFLINE   seedoo

seedoo

    Aivars

  • Biedrs+
  • 301 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2014 - 19:40

Viss ir galvā, nu jau no pag gada novenbra nepīpāju, līdz tam pat divas gaišā malboro plaušās!!!


  • 0

#103 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 23 marts 2014 - 19:40

Es atmetu ar jau pieminēto Tabex, bet vajag 100% kā receptē rakstīts, kurss 1 mēnesis, pēc 2 nedēļām jau negribās ar vairs ja seko instrukcijām, bet 10 mēnešu laikā pieņēmos svarā pa 15kg, ka kājām nagus nevarēju nogriezt :) nospļāvos un atsāku pīpēt. Tagad pa 4 mēnešiem atkal esmu savā svarā. Esmu noskaņojies ar maiju atkal mest nost, domāju, ka sanāks.

 

Pievienotais fails  tabex.jpg   31,6K   0 reizes lejupielādēts


  • 0

#104 OFFLINE   ZEBASTERS

ZEBASTERS

    Jānis

  • Biedrs
  • 9 ieraksti
  • Atrašanās vietaSkaistkalne

Izveidots 23 marts 2014 - 19:31

Atmetu pēc janvāra barikādēm, nu jau laikam 23 gadi pagājuši, pīpētāja stāžs bija kādi 7 gadi. Nometu vienā dienā, bez kādiem palīglīdzekļiem... bet tagad jau cigaretēm liekot iekšā visādus dranķus, kas izraisa atkarību, pat govju urīnu.... katrā ziņā tabaka tajos salmos un papīra drazās, kas ir cigaretēs, sastāda vismazāko daļu.  


  • 1

#105 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 23 marts 2014 - 19:30

 

es atmetu 2000 gada 1 janvārī un problēmu nav un nevelk Ja noturēsis no pīpēšanas pa štimmi atmetīsi 100%

Bumsi, tā nevar būt ka mēs abi vienā dienā to zarazu atmetām!!!

 

Sēdējāt pie 0,7 un izdomājāt atmest ?:)  Es vispār neesmu smēkējis,vot tas ir gribasspēks!  Uzskatu ka nekādas tabletes,plāksterus nevajag viss ir galvā!


  • 0

#106 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2014 - 19:23

es atmetu 2000 gada 1 janvārī un problēmu nav un nevelk Ja noturēsis no pīpēšanas pa štimmi atmetīsi 100%

Bumsi, tā nevar būt ka mēs abi vienā dienā to zarazu atmetām!!!


  • 0

#107 OFFLINE   Bums

Bums

    Aivars

  • Super Moderators
  • 3 551 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2014 - 19:03

es atmetu 2000 gada 1 janvārī un problēmu nav un nevelk Ja noturēsis no pīpēšanas pa štimmi atmetīsi 100%


  • 0

#108 OFFLINE   siluro

siluro

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 42 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2014 - 18:26

Raimis

par svarā pieņemšanos pagaidām nedomā. Es savā laikā ar kožļenēm ņēmos, atceros, bija tādas Orbit Eikalipts, nu baigi štengrās. Mute jēla, bet atmetu, nu jau 10 gadi kā nevelku, un nevelk arī vairs :). Bet nu viegli tas nav ............... :D


  • 1

#109 OFFLINE   Raimis

Raimis

    Krabis

  • Biedrs
  • 28 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 23 marts 2014 - 18:00

Rīt uz apteiku pēc plāksteriem! Un kā ar svarā pieņemšanos? Vai tas tikai tāds mīts?


  • 0

#110 OFFLINE   berils

berils

    Modžus

  • Biedrs
  • 1 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 23 marts 2014 - 17:52

Parēķināju ka pa gadu es nopīpēju apmēram 800 eiro. Nolēmu atmest un naudu ieguldīt copē. Iet otrā diena bez cigaretēm, lomkas šausmīgas!! Var būt kāds no savas pieredzes var ieteikt kādus līdzekļus(plāksterus, kožļenes utt.) vai kādus citus variantus...

 Es tiku nopīpējis un makteni 40 gadus. Tagad jau gadus sešus nesmēķēju. Vispirms labi noskaņoju sevi un tad atmetu. Svarīgi lai mājā būtu cigarešu paciņa. Tas tā lai nerastos panika. Tad paskaties uz to...es varētu gan uzsmēķēt, bet, nē, jo man ir raksturs, Pirmajā dienā uzlīmēju Nikoretes plāksteri, kas līdzvērtīgs paciņai cigarešu. Pēc tam nedēļu Tabeku (tabletes) palietoju. Tad jau biju nedaudz atradis no kūpināšanas. Kad biju Tabeku pārtraucis vēl bija grūti, bet jau vieglāk, jo arī organisms pamazām sāka ražot sev nepieciešamo nikotīnu. Pēc divām nedēļām no atmešanasacbija jau OK., Galvenais kā aer nazi nogriest un nevienas cigaretes. Arī pēc pusgada... gada, kad ienāk prāta pamēģināt, to nedarīt, jo tas beigsies vēl ar lielāku smē''kēšanu kā pirms atmešanas. Lai veicas un ne asakas!


  • 1

#111 OFFLINE   ramex

ramex

    Mareks

  • Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 23 marts 2014 - 17:46

vienkārši, apnika iet ārā vienā aukstā februārī :D ( bija kaukādi -30 ) un vsjo nu jau gadi 3-4 bez ļuļķēšanas :) laikam raksturs labs :) (pirms tam kādus 5-7 bij nopīpots)


  • 0

#112 OFFLINE   Raimis

Raimis

    Krabis

  • Biedrs
  • 28 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 23 marts 2014 - 17:33

Parēķināju ka pa gadu es nopīpēju apmēram 800 eiro. Nolēmu atmest un naudu ieguldīt copē. Iet otrā diena bez cigaretēm, lomkas šausmīgas!! Var būt kāds no savas pieredzes var ieteikt kādus līdzekļus(plāksterus, kožļenes utt.) vai kādus citus variantus...

Pievienotais fails  kā atmest pīpēt.jpg   256,04K   7 reizes lejupielādēts


  • 0






Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)