Jump to content

Bilde

Ja policija grib veikt reibuma pārbaudi.

ceļu policija alkohola tests reibuma pārbaude alkotests

• Lai atbildētu ienāc saitā
11 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Meisters

Meisters

Lietotājs

• Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 16 marts 2014 - 22:17

Vīri, ja uz to lietu paskatās no otras puses, un tas policis būs ar pietiekami augstu IQ, izčakarēs tā vai tā... parasti jau var sarunāt ar tāpat bez blatiem, un pēc savas pieredzes- jo vairāk sākas šitie gājieni, ar pantu mētāšanu, jo pašam beigās sliktāk... 

• 1

#2 OFFLINE   Riks

Riks

veco zēns

• Biedrs+
  • 112 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi

Labs cilvēks

Izveidots 15 marts 2014 - 23:44

Šādi jārunā ar inspektoriem

• 1

#3 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

Edgars

• Biedrs+
  • 262 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots 13 marts 2014 - 18:02

Bet braukšana pālī patiešām ir totāls idiotisms, tas nu ir fakts!

• 0

#4 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

Edgars

• Biedrs+
  • 262 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots 13 marts 2014 - 18:01

Esmu strīdējies visādi, bet pierādījies ir tas, ka ar humoru vai duraku patēlojot var vaļā tikt daudz vieglāk! Un piesējušies ir gan par tēmu, gan bez, ir mēģinājuši piešūt svešus ātrumus, bēgšanas, narkotikas - nav izdevies. Pēdējā laikā ja raujos tad, kad pats zinu ka esmu vainīgs tad nestrīdos - nav vērts, gribi ātri braukt vai pārkāpt - ceļa nodeva ir jāmaksā!

Un es ar savu padsmit gadus nelielo stāžu jau esmu noškaldījis vairāk par 600000, kaut neesmu ne fūrists, ne piegādātājs, un ir bijis visādi un visādi tipi ir sastapti!

• 0

#5 OFFLINE   Valters

Valters

Super dalībnieks

• Biedrs+
  • 101 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 13 marts 2014 - 13:04

Usis tā nu gan nav kā Tu stāsti!Vari kaut 1000000 nobraukt var Tev nepiesieties.

Bet fakti liecina par to.Un uzsveru vairakus gadus atpakaļ, kad vēl bij vecie radari.Pakonsultējies ar kādu lietpratēju un viņš pastāstīs knifus ar radariem.

• 0

#6 OFFLINE   usis

usis

Lietotājs

• Biedrs
  • 51 ieraksti

Izveidots 13 marts 2014 - 12:50

esmu nobraucis ap 600000km , ne reizi nav piesējušies, ja pats parkāpis, tad pašam jaatrisina, ja nav izdevies, tad ari visai pasaulei kladzina:)

• 0

#7 OFFLINE   Valters

Valters

Super dalībnieks

• Biedrs+
  • 101 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 13 marts 2014 - 11:55

Par šo es tik piekrītu, jo man paziņām ar ir gadijies, ka piesienas par alkaholu un ātruma pārsniegšanu.Mentiem ir ar savi knifi kā apiet miermīlīgos ļaudis, lai tik ierautu kabatā naudu. Tas viss protams ir noticies 3 gadus atpakaļ, bet nu tomēr tas tā bija.Tagad nu jau grūtāk kādam ko iedot :D

• 0

#8 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 309 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 12 marts 2014 - 23:16

braukt pālī ir stulbi( maigi teikts), un tik pat stulbi dot šādus  padomus.kad kāds šmigā uzbrauks tuvam cilvēkam tad sapratīsiet, ka ne jau es esmu stulbs.nekā perosnīga.

Pilnīgi piekrītu, ka nedrīkst braukt pālī, bet kad piesienās cilvēkam kurš jau 15 gadus nav dzēris vispār, bet lietoja zāles, tad šis padoms bija vietā

• 0

#9 OFFLINE   usis

usis

Lietotājs

• Biedrs
  • 51 ieraksti

Izveidots 12 marts 2014 - 22:51

braukt pālī ir stulbi( maigi teikts), un tik pat stulbi dot šādus  padomus.kad kāds šmigā uzbrauks tuvam cilvēkam tad sapratīsiet, ka ne jau es esmu stulbs.nekā perosnīga.

• 0

#10 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 309 ieraksti

Izveidots 12 marts 2014 - 21:56

Ivo, vai tad uzrāvies vai???

Es nē, bet man čoms kārtīgi izpisipināja policiju ar šiem punktiem :) Domāju, ka noderēs šeit!

• 0

#11 OFFLINE   Dzelzis

Dzelzis

Lietotājs

• Biedrs+
  • 92 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpagasts

Izveidots 12 marts 2014 - 21:48

Ivo, vai tad uzrāvies vai???

• 0

#12 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 309 ieraksti

Izveidots 12 marts 2014 - 19:38

Ja tevi aptur ceļu policists un vēlas pārbaudīt, vai neesi vadījis auto alkohola reibumā, ir svarīgi atcerēties savus pienākumus un tiesības, kā arī zināt policijas darbinieka tiesības un pienākumus.

Pievienotais fails  dubai-lamborghinis.jpg   182,87K   0 reizes lejupielādēts

Turpinājums

• 3

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)