Jump to content


Bilde

Teltis

teltis copes teltis ziemas teltis vasaras teltis copes nojumes

  • Lai atbildētu ienāc saitā
53 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 27 decembris 2018 - 10:35


  • 0

#2 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

    Alex

  • Biedrs
  • 805 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 17 februāris 2017 - 23:47

Vai ir labas makšķerēšanas teltis līdz 80 eiro, vismaz 1.7m augstas?

 

Lētajā teltī siksnas ātri vien noplīsa, tagad pie stieples veidojas caurums.

 

Telti jāstiprina ar šādām skrūvēm. original.jpg

original.jpg


  • 0

#3 OFFLINE   petaks

petaks

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 3 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 14 decembris 2016 - 16:02

palielam jebkura telts, kas maksā virs 40 eiro būs labas kvalitātes


  • 0

#4 OFFLINE   klops_G

klops_G

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 94 ieraksti
  • Atrašanās vietaLv

Izveidots 26 maijs 2016 - 12:10

Tieši tā, pašam ir jāsaprot, ko no tās telts īsti vajag. Ja aktīvai atpūtai- pārgājieni, velotūrisms, laivošana, tad no svara ir gan izmērs, gan svars. Ja tikai kempingā izkraut no auto un uzsliet- tad jo lielāka, jo ērtāk. Festivāliem es neko ''krutu''nepirktu, ņemot vērā to, ka ir redzēti dažādi brīnumi- i speciāl bojātas, i reibulī kāds uzkrīt utt. :P


  • 1

#5 OFFLINE   mirtins

mirtins

    Copes Guru

  • Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 26 maijs 2016 - 08:47

Jautājums ir par to, ko tu no tās telts gribi. Es tomēr sakostu zobus un nopirktu mazā gala Lafumu. Man tāda ir un ir ļoti labi. Neskādē lietus, ir ērta u.c. Maksāja 250 naudas. Ja pērk lētās, tad pa lielam ir vienlaga ko pirkt. Tas būs neilona maiss, kurā būs karsti, sutīgi, tam tecēs cauri ūdens un agrāk vai vēlāk kaut kas noklāsies. Galvenais, lai vari tur ietilpt. Kaut kādus gadus 4 - 5 dzīvoju lētā gala neatceros - maximas, Depo vai kur citur pirktā teltī. Bija ok :) Atšķirībā no tā laika, tagad ir forši :)


  • 1

#6 OFFLINE   ramex

ramex

    Mareks

  • Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 25 maijs 2016 - 18:55

Varbūt var kāds iedot info, kuru telti līdz 100 e būtu labāk pirkt - http://220.lv/lv/spo.../turisms/teltis

Ko tu no tās telts gribi ?

 

es piemēram guļu 3vietīgā depo teltī pa 25 Ls, jau kuro gadu - nekāda vaina  (tiesa 99% guļu vens un pa diognāli, jo nu tās 3 vietas ir domātas ķīniešiem :D) lieku iekša izmēram atbilsotšu piepūšamo matraci, uzvelku termoveļu plāno un guļu nost kaut kāda guļamamiasā - pat nezinu kas ražojis un neatceros cik maksāja, ja līst lietus un ir aizdoma ka ies cauri - uzmaucu pa virsu plēvi ar knaģiem un miers.

 

 

manuprāt vienīgais ko tās super dārgās teltis piedāvā ir lielāka ūdens izturība - tip mega gāzienā nenāks ūdens cauri - bet cik ta tādu laika apstākļu pie mums ir ?


  • 1

#7 OFFLINE   Salvatoress

Salvatoress

    Sandris

  • Biedrs
  • 1 ieraksti
  • Atrašanās vietaKoknese

Izveidots 20 janvāris 2016 - 09:41

Grasamies ar kompāniju doties uz Peipusa sezonas atklāšanu, un atkal aktualizējās jautājums par telti.

Varbūt kādam ir komentāri par sarkanas krāsas telti,  vai nav gadījumā tā, ka pēc copes saulainā dienā var sajukt prātā?

 

 

Vai Jūsuprāt telts krāsai ir nozīme?


  • 0

#8 OFFLINE   Andri

Andri

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 88 ieraksti
  • Atrašanās vietaBalvi

Izveidots 18 janvāris 2016 - 11:39

 

 

Ja ir kas no krieviem atgāž-te ir liela telšu  izvēle un par sakarīgām cenām!

http://shodov.net/zi...palatki-pingvin

Sūta arī uz Latviju.Uzdevu jautājumu par sūtīšanu,re ko atbildēja:

 

Здравствуйте, Андрис!
Возможно произвести отправку в Латвию, пересылка обойдется примерно в 4000 руб. из расчета на 10 кг,

например зимней рыболовной палатки. Производили расчеты EMS почты и службы доставки DPD

Pielikumā precīzākas cenas

 

Atceries, ka vēl +PVN

 

Da nafig tāda telts tad, cena sanāk kosmoss, nav tik traki, viss ir kārtojams, līdz Ostrovai piegāde 450 rubļi, nav nekādu problēmu


  • 0

#9 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 18 janvāris 2016 - 11:18

 

Ja ir kas no krieviem atgāž-te ir liela telšu  izvēle un par sakarīgām cenām!

http://shodov.net/zi...palatki-pingvin

Sūta arī uz Latviju.Uzdevu jautājumu par sūtīšanu,re ko atbildēja:

 

Здравствуйте, Андрис!
Возможно произвести отправку в Латвию, пересылка обойдется примерно в 4000 руб. из расчета на 10 кг,

например зимней рыболовной палатки. Производили расчеты EMS почты и службы доставки DPD

Pielikumā precīzākas cenas

 

Atceries, ka vēl +PVN


  • 0

#10 OFFLINE   andzha65

andzha65

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 18 janvāris 2016 - 07:21

Ja ir kas no krieviem atgāž-te ir liela telšu  izvēle un par sakarīgām cenām!

http://shodov.net/zi...palatki-pingvin

Sūta arī uz Latviju.Uzdevu jautājumu par sūtīšanu,re ko atbildēja:

 

Здравствуйте, Андрис!
Возможно произвести отправку в Латвию, пересылка обойдется примерно в 4000 руб. из расчета на 10 кг,

например зимней рыболовной палатки. Производили расчеты EMS почты и службы доставки DPD

Pielikumā precīzākas cenas


  • 0

#11 OFFLINE   andzha65

andzha65

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 17 janvāris 2016 - 20:40

 

 

Arī runājot par teltīm, pašam ir raibā ar grīdu, salieku kopā max. 10 sekundēs, bet viena problēma pēc velna zema, visu dienu pavadot teltī vakarpusē nezini kā muguru iztaisnot, to lietussargu, nu nezinu, ir čomam, parasti ja ir jāstelē augšā tad tikai divatā, OK, ja ir liels sals un nav vēja, tad tā, bet palielākā vējā ir kā ir.

Es ar esmu pamanījis ka krievos, konkrēti tajā mājaslapā ir visa kā, gribētos jau kubveidīgo, bet nebrauks jau uz Jekaterenburgu pakaļ. Diezgan neekonomisks pasākums sanāk.

Nu protams,ka pakaļ braukt tas ir galīgi nebūs labi,bet ja kādam paziņam ir adrese ,,rašā,,var mēģināt uzsūtīt.Ribak lv forumā ir daudz kuri dzīvo gan LV gan RU,var būt tur var ,,rebes nokruķīt,,!?

 

Uzrakstīju ziņu uz shodov.net, cik izmaksās piegāde līdz Ostrovai, ir man Ostrovā viens Čoms, caur kuru visu varēs sakārtot. ps. praktik exolotes arī krievos maksā tikai 69 eirīši pārvēršot no rubļiem, pa tādu cenu tās ir dabonamas tuvāk Pēterburgā, tas arī būs jāsakārto, jo tam pašam Čomam ir firmas pārstāvniecība Pēterburgā, būs jāpaprasa lai aizgādā līdz turienei.

 

Re kur arī Pīterī tirgo tādas teltis.

http://putina-spb.ru...g_win.php?id=03


  • 0

#12 OFFLINE   Andri

Andri

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 88 ieraksti
  • Atrašanās vietaBalvi

Izveidots 17 janvāris 2016 - 20:24

 

Arī runājot par teltīm, pašam ir raibā ar grīdu, salieku kopā max. 10 sekundēs, bet viena problēma pēc velna zema, visu dienu pavadot teltī vakarpusē nezini kā muguru iztaisnot, to lietussargu, nu nezinu, ir čomam, parasti ja ir jāstelē augšā tad tikai divatā, OK, ja ir liels sals un nav vēja, tad tā, bet palielākā vējā ir kā ir.

Es ar esmu pamanījis ka krievos, konkrēti tajā mājaslapā ir visa kā, gribētos jau kubveidīgo, bet nebrauks jau uz Jekaterenburgu pakaļ. Diezgan neekonomisks pasākums sanāk.

Nu protams,ka pakaļ braukt tas ir galīgi nebūs labi,bet ja kādam paziņam ir adrese ,,rašā,,var mēģināt uzsūtīt.Ribak lv forumā ir daudz kuri dzīvo gan LV gan RU,var būt tur var ,,rebes nokruķīt,,!?

 

Uzrakstīju ziņu uz shodov.net, cik izmaksās piegāde līdz Ostrovai, ir man Ostrovā viens Čoms, caur kuru visu varēs sakārtot. ps. praktik exolotes arī krievos maksā tikai 69 eirīši pārvēršot no rubļiem, pa tādu cenu tās ir dabonamas tuvāk Pēterburgā, tas arī būs jāsakārto, jo tam pašam Čomam ir firmas pārstāvniecība Pēterburgā, būs jāpaprasa lai aizgādā līdz turienei.


  • 1

#13 OFFLINE   andzha65

andzha65

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 17 janvāris 2016 - 20:09

Arī runājot par teltīm, pašam ir raibā ar grīdu, salieku kopā max. 10 sekundēs, bet viena problēma pēc velna zema, visu dienu pavadot teltī vakarpusē nezini kā muguru iztaisnot, to lietussargu, nu nezinu, ir čomam, parasti ja ir jāstelē augšā tad tikai divatā, OK, ja ir liels sals un nav vēja, tad tā, bet palielākā vējā ir kā ir.

Es ar esmu pamanījis ka krievos, konkrēti tajā mājaslapā ir visa kā, gribētos jau kubveidīgo, bet nebrauks jau uz Jekaterenburgu pakaļ. Diezgan neekonomisks pasākums sanāk.

Nu protams,ka pakaļ braukt tas ir galīgi nebūs labi,bet ja kādam paziņam ir adrese ,,rašā,,var mēģināt uzsūtīt.Ribak lv forumā ir daudz kuri dzīvo gan LV gan RU,var būt tur var ,,rebes nokruķīt,,!?


  • 0

#14 OFFLINE   Andri

Andri

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 88 ieraksti
  • Atrašanās vietaBalvi

Izveidots 17 janvāris 2016 - 19:45

Arī runājot par teltīm, pašam ir raibā ar grīdu, salieku kopā max. 10 sekundēs, bet viena problēma pēc velna zema, visu dienu pavadot teltī vakarpusē nezini kā muguru iztaisnot, to lietussargu, nu nezinu, ir čomam, parasti ja ir jāstelē augšā tad tikai divatā, OK, ja ir liels sals un nav vēja, tad tā, bet palielākā vējā ir kā ir.

Es ar esmu pamanījis ka krievos, konkrēti tajā mājaslapā ir visa kā, gribētos jau kubveidīgo, bet nebrauks jau uz Jekaterenburgu pakaļ. Diezgan neekonomisks pasākums sanāk.


  • 0

#15 OFFLINE   cundriks1

cundriks1

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietagulbene

Izveidots 17 janvāris 2016 - 19:16

 

 

šitādu lēcienu līdaciņā uz torosiem vēl nebiju redzējis.Slaidi zābaki nogriezās. :)


  • 2

#16 OFFLINE   andzha65

andzha65

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 17 janvāris 2016 - 09:45

Ja ir kas no krieviem atgāž-te ir liela telšu  izvēle un par sakarīgām cenām!

http://shodov.net/zi...palatki-pingvin


  • 1

#17 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

    Ričs

  • Biedrs+
  • 391 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 16 janvāris 2016 - 22:44

Andzus,Man ir dzeltenā holiday jau kādi gadi 4tri,no problem!!Gan Peipusa vējos sēdēts,gan Alūksnē!Pirmo nopirku to otro variantu,nepatika ka maz rūmes,zemi griesti un man tā grīda likās tieshi kā mīnuss(kā jau rakstija Cundriks)cik cilveku tik viedokļu:)Un nekāds vējš man tur nav svilpojis.salikt ātri un nojaukt arī,kaut arī to apaljo ja esi pieshāvies var ātrāk salikt.Un ja esi visu normāli nostiprinājis,tad lielā vējā ipaši vinju nelurgā!Bet palīdzība piestiprināt(lielā vējā)būtu vēlama:),jo pirms divi gadi Peipī mans holidajs gandrīz aizceļoja uz ruslandi:DSekas bij abas rokas nobrāztas un koļegu rēciens par mani:)
  • 4

#18 OFFLINE   AIVARO

AIVARO

    Super dalībnieks

  • Biedrs
  • 185 ieraksti
  • Atrašanās vietaRĪGA

Izveidots 16 janvāris 2016 - 21:42

Tā kā jāsāk domāt par Peipi, doma ir iegādāt telti tuvākā nākotnē.

Nevaru izšķirties, jo nekad telts nav bijusi, esmu sēdējis līdz šim plēves maisā, nu reāli tas maiss jau ir zb! :D

 

Tāpēc prasu padomu:

attachicon.gifdownload.jpg doma bija šādu, ar atveramo grīdu, it kā vietas daudz neaizņem, bet citi saka, ka salikt kopā esot baigā problēma, un sanāk reāli nosipties uz ledus ar to salikšanu, un ka esot gana ļumīga.

 

Šī ir it kā labāka:

attachicon.gifdownload (1).jpg

 

Bet personīgi rada šaubas tas, ka nav grīdas, vai baigi vējš nesvilpo?

Es arī veiksmīgi lietoju to raibo 2x2m ,jo 1,5 m tomēr pārāk maza.Tikai noteikti jāņem ar atveramo grīdu,jo ir arī tieši tādas ,bet bez grīdas,tad nav tik stabila un arī vējš vairāk traucē ! Atvēršana un salikšana tiešām aizņem mazāk par minūti,bet salikt labāk patrenēties mājās -ir arī video ,kur tas parādīts.Man pat pārdevēja teica,ka braukusi pie pircēja uz mājām salikt telti !


  • 2

#19 OFFLINE   aspens

aspens

    Jānis Skulte

  • Biedrs
  • 273 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 16 janvāris 2016 - 21:37

Andža dzelteno varu iedot aptaustīt.
  • 0

#20 OFFLINE   cundriks1

cundriks1

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietagulbene

Izveidots 16 janvāris 2016 - 20:56

Diez vai starpība būs ievērojama uz locīšanu.Drātis  atšķirsies nedaudz..Labāk ņemt max izmēru un domāt kā pret urbi atsiet vai kaut kā.Telts no maisa ar to arī atšķiras,ka rokas var plātīt un klaustrofobija nemetas :) .Var arī uzpīpēt teltī :thumbup1:


  • 3

#21 OFFLINE   Andzus

Andzus

    Andža

  • Biedrs+
  • 1 253 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 16 janvāris 2016 - 20:37

Man pret aukstumu izturība it kā laba :) Vajag tieši extrēmiem apstākļiem Peipī- lielam vējam, putenim, dubakiem.

Sliecos ņemt 1.5x1.5 m, jo to pēc loģikas vajadzētu mazāk locīt lielā pūtienā :)


  • 1

#22 OFFLINE   cundriks1

cundriks1

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 84 ieraksti
  • Atrašanās vietagulbene

Izveidots 16 janvāris 2016 - 20:28

es arī pirmā varianta teltij grīdu izravēju tik atstāju 20 cm pa perimetru.ZB tā lupata un tas,ka rāvējslēdzējā regulāri aukla ķērās.Diezgan zema..Galva reizēm piemetas pie griestiem.bet jebkurā gadījumā kosmoss salīdzinot ar maisu.Lielā vējā Peipī man spieda pie zemes,locīja kopā.Visā visumā par to naudu OK!

Ja grib brīvi sēdēt tad gan dzeltenais automāts jāņem.


  • 1

#23 OFFLINE   Kalvis

Kalvis

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 16 janvāris 2016 - 19:48

Mums personīgi ir divas tās pirmā varianta teltis . Personīgā pieredze ļoti laba . Pirmā ilgi nokalpoja .. 2trajam variantam ir tas , ka to telti ir stipri grūtāk piesildīt .. Bet pirmajā teltī uzturās ļoti labi siltums , ja grīda ir tikai puse no telts platības , tapēc tas arī ir ļoti liels pluss , ja tomēr tā puse grīdas ir . Un salikt to telti var 5-10s laikā , ja paskatās video vai instrukciju , i ar cimdiem , i bez . Veiksmi! :)


  • 1

#24 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 634 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 16 janvāris 2016 - 19:33

Tā kā jāsāk domāt par Peipi, doma ir iegādāt telti tuvākā nākotnē.

Nevaru izšķirties, jo nekad telts nav bijusi, esmu sēdējis līdz šim plēves maisā, nu reāli tas maiss jau ir zb! :D

 

Tāpēc prasu padomu:

attachicon.gifdownload.jpg doma bija šādu, ar atveramo grīdu, it kā vietas daudz neaizņem, bet citi saka, ka salikt kopā esot baigā problēma, un sanāk reāli nosipties uz ledus ar to salikšanu, un ka esot gana ļumīga.

 

Šī ir it kā labāka:

attachicon.gifdownload (1).jpg

 

Bet personīgi rada šaubas tas, ka nav grīdas, vai baigi vējš nesvilpo?

Būtu Tu tuvāk,iedotu tādu kā dzelteno provei !Manai gan durvis nav ovālas,bet uz abi pusi veramas un augšā ir izteikts ,,zoņķika" mehānisms.Lielākā vējā,lai nostiprinātu vajag cita palīdzību,pluss vēl vajag papildus atsaites no stieņu vidus,savādāk vējš salauzīs telti kā skābeni.Svēti iesaku nelietot skrūvējamos stiprinātājus...es iemočīju 250mitnieces naglas,kurām piemetinātas ,,ručkas",lai vieglāk izļurkāt ārā pēc copes.Ja telts ir riktīgi nostiepta,tad pa apakšu īpaši vējš nezēģelē,pluss to melno apakšmalu var apbērt ar sniegu !CL nesen tika runāts par šo...https://www.youtube....h?v=CUvCa-xFyL8...

Lai Tev veicas izvēlē !


  • 1

#25 OFFLINE   jenots13

jenots13

    Lietotājs

  • Biedrs
  • 67 ieraksti
  • Atrašanās vietaRūjiena

Izveidots 16 janvāris 2016 - 19:21

Andža man ir pirmais variants,izgriež caurumu grīdā un sēdi,viss feini.Salikt viegli,tik jāiepraktizejas.Man visvieglāk ir kad atspiež vienu telts galu pret vedaru un tad ar abām rokām sagriež to telti aplī un miers,kad iepraktizejas tad viegli un atri.

Tik jāvaktē lai neaizpūš pa gaisu veja laikā :) Bet var piesiet striķi un otru galu piesiet pie sevis,lai drošāk :)


  • 3

#26 OFFLINE   Andzus

Andzus

    Andža

  • Biedrs+
  • 1 253 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 16 janvāris 2016 - 19:03

Tā kā jāsāk domāt par Peipi, doma ir iegādāt telti tuvākā nākotnē.

Nevaru izšķirties, jo nekad telts nav bijusi, esmu sēdējis līdz šim plēves maisā, nu reāli tas maiss jau ir zb! :D

 

Tāpēc prasu padomu:

Pievienotais fails  download.jpg   8,45K   13 reizes lejupielādēts doma bija šādu, ar atveramo grīdu, it kā vietas daudz neaizņem, bet citi saka, ka salikt kopā esot baigā problēma, un sanāk reāli nosipties uz ledus ar to salikšanu, un ka esot gana ļumīga.

 

Šī ir it kā labāka:

Pievienotais fails  download (1).jpg   7,73K   21 reizes lejupielādēts

 

Bet personīgi rada šaubas tas, ka nav grīdas, vai baigi vējš nesvilpo?


  • 0

#27 OFFLINE   skiperis

skiperis

    Andris

  • Biedrs+
  • 142 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Labs cilvēks

Izveidots 30 novembris 2015 - 20:22

Jā, tiešām, ledus atdursies. Nepievērsu uzmanību, jo telts ir tikai plānos... Domāju, ka pārtaisīt nav nekādu dižo problēmu. Ar naglām, protams , ātrāk, bet vērojot leišu brāļukus - tās naglas tiek atstātas ledū un mūsu ūdeņus piesārņo. Usmā mēs pat alus korķus nemetam pār bortu.


  • 0

#28 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

    Ričs

  • Biedrs+
  • 391 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 30 novembris 2015 - 14:37

Man galos piemetinātas metāla trubiņas,apm. 15mm.Ja nav slinkums staipīt āmuri līdz,tad ar lielajām naglām pat ātrāk:)


  • 0

#29 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

    Ričs

  • Biedrs+
  • 391 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 30 novembris 2015 - 14:35

 

Kur dabūt tādas enkurskrūves, ieparikās ka lliekais ledus smuki pa vidu lien ārā

nopērc garās koka skrūves,šķērām galā(T-veidā) piemetini stienīšus un ir o.k. krietni labāk par tām,kas veikalos nopērkamas.

 

Tieši tā,man jau sen tādi sataisīti un no problem:)


  • 0

#30 OFFLINE   ramex

ramex

    Mareks

  • Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 30 novembris 2015 - 14:24

skiperis,

 

Ja Tu domāji šo, tad paldies, nē!

prod11340_0.330x330.jpg

tai skrūvei bildē vaina tāda ka skrīvējamais iet cauri pavidu un bloķē to ledu kas vidū skrūvējas vajag to skrūvejamo lai neiet cauri trubai pavidu jāzāģē pa vidu pušu un jāmetina iekšā tad pavidu līdīs ārā sniegs - nu tas tāds mans domugājiens.  :)


  • 0




Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)