Jump to content

Bilde

GPS navigatori

navigators karte koordinātes garmin magellan oziexplorer

• Lai atbildētu ienāc saitā
74 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   spura

spura

Jauniņais

• Biedrs
  • 2 ieraksti

Izveidots 14 janvāris 2019 - 18:38

Garmins pārdots.

• 0

#2 OFFLINE   spura

spura

Jauniņais

• Biedrs
  • 2 ieraksti

Izveidots 11 janvāris 2019 - 10:16

Sakarā ar jauna copes palīga iegādi, šķiros no vecā pa 80eur.

GARMIN etrex 20. Ir Peipusa, Pērnavas, Alūksnes un citu ezeru dziļum kartes.

Interesēties un rakstīt uz strig1@inbox.lvPievienotais fails  20190111_094307.jpg   206,19K   5 reizes lejupielādētsPievienotais fails  20190111_094733.jpg   199,38K   3 reizes lejupielādētsPievienotais fails  20190111_095059.jpg   151,5K   3 reizes lejupielādēts

• 1

#3 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 364 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 01 janvāris 2019 - 15:42

Man ir tikai OzyExplorer

• 0

#4 OFFLINE   Andri

Andri

Lietotājs

• Biedrs
  • 88 ieraksti
  • Atrašanās vietaBalvi

Izveidots 01 janvāris 2019 - 13:05

Tas tā lai būtu priekštats kas un kādi dziļumi 

attachicon.gifmaps_ch_glub.jpg

http://pskovfish.ru/..._ps_ch_glub.jpg

Viss ir skaisti, bet vai ir iepsēja to karti priekš Garmina dabūt kautkur netā.

• 0

#5 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 364 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 31 decembris 2018 - 14:16

Tas tā lai būtu priekštats kas un kādi dziļumi 

Pievienotais fails  maps_ch_glub.jpg   215,23K   24 reizes lejupielādēts

http://pskovfish.ru/..._ps_ch_glub.jpg

• 0

#6 OFFLINE   Andri

Andri

Lietotājs

• Biedrs
  • 88 ieraksti
  • Atrašanās vietaBalvi

Izveidots 31 decembris 2018 - 13:44

Hello, kur varētu dabūt Peipusa ezera dziļumu karti priekš Garmin?

Teikā, gps centrā, vai kā to veikalu sauc.
Sia "Zanne", Lielvārdes 4

To veikalu es zinu, bet varbūt, kautkur netā ir pieejama?

• 0

#7 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 276 ieraksti
  • Atrašanās vietaPie Rīga

Labs cilvēks

Izveidots 31 decembris 2018 - 13:41

Teikā, gps centrā, vai kā to veikalu sauc.
Sia "Zanne", Lielvārdes 4
  • 0

#8 OFFLINE   Andri

Andri

Lietotājs

• Biedrs
  • 88 ieraksti
  • Atrašanās vietaBalvi

Izveidots 31 decembris 2018 - 11:37

• 0

#9 OFFLINE   AtisGaiduks

AtisGaiduks

Atis

• Biedrs
  • 87 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 03 janvāris 2018 - 13:18

Sveicināti, Kungi!

Varbūt kādam vai kāda draugam/paziņam ar putekļiem noklājies un turpmākās gaitās nevajadzīgs būtu Garmin GPSMAP 62s? Izskatītu arī Etrex 30x.

Vienvārdsakot meklēju kabatas izmēra palīgu, kur atlikt punktus, saglabāt "trakus", kam būtu elektroniskais kompass un vēlams karte arīdzan.

Ja ir velme notirgot, rakstiet pm.

a.

• 1

#10 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 276 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 07 februāris 2017 - 00:10

Varbūt kāds zin, kur var dabūt Magellan dziļumu karti Peipusa ezeram?

Man arī interesē viss kas saistīts ar Magellan

• 0

#11 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 377 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 06 februāris 2017 - 22:46

Sveiki!A Magellaniem vispār vēl kāds piedāvā Latvijā kartes?Kautkā nevaru atrast,visur tikai Garminiem...Kā nopirku jaunu telefonu(samsung s-7) un uzliku šim androzicu,kautkā viņš man brēc ka tā proga bremzē tel:)Un arī ilgi citreiz jāpačakarējas lai to androzicu palaistu!Ir arī kad vnk parāda-progr androzic ir apturēta un izmet ārā...Ieprekšējā tel(s-4active)tādu problēmu vsp nebija,bet tad es viņu vēl nokačāju google play bodē.Tagad vairs androzica nav tur..Tā jau proga mani pilnībā apmierina un visu ko man vajag,tur ir.Bet ja šitā turpināsies,kautkas jādomā:)Točkas visiem iesaku ik pa laikam oierakstīt kladīte,jo visādi var gadīties:)
  • 1

#12 OFFLINE   Andzus

Andzus

Andža

• Biedrs+
  • 1 215 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 06 februāris 2017 - 18:17

Varbūt kāds zin, kur var dabūt Magellan dziļumu karti Peipusa ezeram?

• 1

#13 OFFLINE   Kraft

Kraft

Lietotājs

• Biedrs
  • 64 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 03 marts 2016 - 16:39

Vispar ābolim ir švaki ar derigām bezmaksas  programmām.   
Vēl vari pamēģināt viewRanger.     Arī, traki, punkti utt. Tā arī ir bezmaksas, patīk ka var lietot oflainā open maps org. 

Bet nu palielam jebkurš lētākāis GPS būs desmit rezes labāks par jebkuru telefonu. Ja tiešām grib  lietot gps adekvāti. 

Paspēlēties vai 3 točkas ielikt jau var arī ar telefonu jep... 

A. 

• 0

#14 OFFLINE   AIVARO

AIVARO

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 179 ieraksti
  • Atrašanās vietaRĪGA

Izveidots 03 marts 2016 - 13:28

Es navigācijai vairāk skatos uz kādu viedtelefona risinājumu. Varbūt kādam ir pozitīva pieredze? Esmu nolādējis programmu "Mark my fish" Punktus kartē saliek, neesmu tik pārbaudījis rezultātu, manā pusē ziema pirms 5. nedēļām beidzās! :(

Es arī lietoju ,,Mark my fish,, iezīmētos punktus var atrast precīzi.Vēl  IPhon-ā esmu ielādējis navigāciju sportistiem,skrējējiem,riteņbraucējiem uc.,,MapMyRUN,,-tā zīmē visu maršrutu , saglabā arhīvā un,kad vajag,to var atkārtot.Rāda arī pārvietošanās ātrumu un attālumu. Pamēģini arī to- tas taču ir par velti !

• 0

#15 OFFLINE   Noris

Noris

Jauniņais

• Biedrs
  • 7 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Izveidots 03 marts 2016 - 12:07

Man ir Ābols!

• 0

#16 OFFLINE   matata

matata

Jauniņais

• Biedrs
  • 19 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 03 marts 2016 - 11:50

Es navigācijai vairāk skatos uz kādu viedtelefona risinājumu. Varbūt kādam ir pozitīva pieredze? Esmu nolādējis programmu "Mark my fish" Punktus kartē saliek, neesmu tik pārbaudījis rezultātu, manā pusē ziema pirms 5. nedēļām beidzās! :(

Ja Android, tad GPS Essentials. 

• 0

#17 OFFLINE   Noris

Noris

Jauniņais

• Biedrs
  • 7 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Izveidots 03 marts 2016 - 10:28

• 0

#18 OFFLINE   uha

uha

Ilgonis

• Biedrs
  • 252 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 03 marts 2016 - 08:29

Palīgā!Ir doma iegādāties GPS copei.Iesakiet,lūdzu,kuru ņemt!

• 0

#19 OFFLINE   andzha65

andzha65

Lietotājs

• Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 23 janvāris 2016 - 09:26

man piedāvāja eiropas,to arī ieliku

Sapratu, ko Tu ieliki :)))

Tas ir offline kartes paraudziņš ar nosaukumu "world" - pietuvinot, tas tiešām izplūst :) . Offline kartes jāieliek to mapē pašam. Atmiņas kartē programmai tiek izveidota sava mape "OruxMaps". Ienākot šajā mapē, atrodam mapi "Mapfiles" un lādējam tajā iekšā iepriekš sagatavotas, novilktas, nopirktas u.c. kartes.

Labāk, protams, izlasīt programmas lietošanas instrukciju, jo uz visiem jautājumiem man atbilžu nav :)  :

http://www.oruxmaps....psmanual_en.pdf

Te krievu valodā vecākai versijai, bet pamatu pamatos visu atradīsi:

http://www.oruxmaps....psmanual_ru.pdf

Kāda apvidus un kādu karti Tev vajag? Kad nebūs ko darīt, varu uz ātru roku uzbliezt :) ...

Starp citu, vienreiz onlainā izmantotās kartes var pēc tam izmantot arī offlainā. Bet nu kā jau teicu - lasam instrukcijas :) ...

Paldies eduk!Kaut ko mēģināsim darīt ;)

• 0

#20 OFFLINE   eduks

eduks

Copes Guru

• Biedrs+
  • 261 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2016 - 22:14

Sapratu, ko Tu ieliki :)))

Tas ir offline kartes paraudziņš ar nosaukumu "world" - pietuvinot, tas tiešām izplūst :) . Offline kartes jāieliek to mapē pašam. Atmiņas kartē programmai tiek izveidota sava mape "OruxMaps". Ienākot šajā mapē, atrodam mapi "Mapfiles" un lādējam tajā iekšā iepriekš sagatavotas, novilktas, nopirktas u.c. kartes.

Labāk, protams, izlasīt programmas lietošanas instrukciju, jo uz visiem jautājumiem man atbilžu nav :)  :

Te krievu valodā vecākai versijai, bet pamatu pamatos visu atradīsi:

http://www.oruxmaps....psmanual_ru.pdf

Kāda apvidus un kādu karti Tev vajag? Kad nebūs ko darīt, varu uz ātru roku uzbliezt :) ...

Starp citu, vienreiz onlainā izmantotās kartes var pēc tam izmantot arī offlainā. Bet nu kā jau teicu - lasam instrukcijas :) ...

• 0

#21 OFFLINE   andzha65

andzha65

Lietotājs

• Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2016 - 22:13

šogad vēl nē,var būt uz nākamo gadu:)))

• 0

#22 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 377 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 22 janvāris 2016 - 21:58

Andza65 beidz čakarēties,braucam uz Aūksni!Iepatiksies:)

• 1

#23 OFFLINE   andzha65

andzha65

Lietotājs

• Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2016 - 21:30

• 0

#24 OFFLINE   eduks

eduks

Copes Guru

• Biedrs+
  • 261 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2016 - 21:21

eduk,ielādēju to OruxMaps,kā viņā var karti normāli palaist/ielādēt,kā pietuvinu karti .tā pilnīgāko miglu bildi rāda.?!

A kādu karti Tu tur ieliki?

• 0

#25 OFFLINE   andzha65

andzha65

Lietotājs

• Biedrs
  • 68 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2016 - 20:37

eduk,ielādēju to OruxMaps,kā viņā var karti normāli palaist/ielādēt,kā pietuvinu karti .tā pilnīgāko miglu bildi rāda.?!

• 0

#26 OFFLINE   eduks

eduks

Copes Guru

• Biedrs+
  • 261 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2016 - 09:04

ES izmantoju Garmin e-trex 20. Pats vienkāršākais GPS, bet mājām vajadzībām pilnīgi pietiek. Latvijas topo karte nāca komplektā. Kaut kā dzīvē ir pierādījies kā telefoniem nevar uzticēties, ja sabojājās kontaktus vēl var atpakaļ salasīt, bet ja pazustu točkas tad gadiem jāšancē un tāpat visus atpakaļ nedabūtu.

Pievilt Tevi var arī tavs garmins,ja ne nobrukt tad kautkadaa veidaa pazust vai ālinģī iekrist utt!Tādēļ man visas tockas(koordinātas) ar attiecīgsjiem paskaidrojumiem ir pierakstītas uz vecā labā papīra(kladītē).Aa un vēl kas,rāda man i zilu ezeru i krastu,kā arī celjus nevis baltu ekranu ar tockaam!Mūsdienu laikmetā man nav zheel paris mb izteereet,ja operatori pashi tagsd sviezh lidz jau GB.Ā un Baltija tagad tarifs taads pats kā pie mums,nevis kosmoss!

Tu noteikti mani saprati ne līdz galam :)...

Jā, es pirmkārt gribu lietot bezmaksas (offline) kartes - protams, ja dzīve piespiedīs, varu pieslēgties plašai karšu izvēlei onlainā :)... Citiem dzīves gadījumiem (ne copei, sēņošanai ;) ) man ir navigators mašīnā. Nu un treškārt, man nevajag kartes "kā visiem", bet konkrēti manām kaprīzēm :)) atbilstošas kartes, kuras pats sev varu uztaisīt - te gan neko sīkāk vairs nestāstīšu :) ... Manā gadījumā tās ir lokālas kartes (pamatā ezeri, bet var jebkuru apvidu).

• 0

#27 OFFLINE   Robis

Robis

Robis

• Biedrs
  • 44 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2016 - 09:02

Runājot par GPS varbūt kādam ir etrex20 vai 30 nobrucis ar veselu displeju?varētu atpirkt...(savam displejs saplīsa) vai arī kāds grib pirkt jaunu aparātu un veco, kurš ir labi saglabāts dot uz andeli...

Neceļās roka pirkt jaunu pa 300 naudiņām :(

• 0

#28 OFFLINE   eduks

eduks

Copes Guru

• Biedrs+
  • 261 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2016 - 08:53

Vienalga neiebraucu tajā OruxMaps!

Tas, ka punktu var ielikt, tas ir visur, pat sēņotājiem! Ieliec tur piemēram:

N 58˚58.549' E 027˚15.832'

p.s.Vispār jau sāku par Magellan, bet tāpat interesanti :)

Ja tiešām interesanti, tad palasi šiten:

Vēl man patīk, ka OruxMaps atpazīst populārākos citu navigatoru formātus un vnk var iemest karti mapē "mapfiles" un viss aizies, nebūs nekas jāpārtaisa kādā citā konvertorā. Androzica gadījumā, vnk iemetam abus kartes failus mapē "mapfiles" un viss.

Vēl man ļoti patīk, ka varu saglabāt vienlaicīgi visas točkas vai noteiktu točku izlasi (formāti .GPX, .KML un .KMZ) un pārmest uz datoru, līdz ar to nosūtīt sev uz meilu, iekopēt flešīņā utt. utml. :)

.KML un .KMZ failus var apskatīt (stratēģiju izstrādes mīļotājiem :)))) ) Google Earth programmā. Par pēdējiem programmas jaunumiem nemaz nezinu, jo lietoju mēnešus 3 vecu versiju...

Protams gaumes jautājums :) !

• 0

#29 OFFLINE   Kraft

Kraft

Lietotājs

• Biedrs
  • 64 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 22 janvāris 2016 - 08:16

ES izmantoju Garmin e-trex 20. Pats vienkāršākais GPS, bet mājām vajadzībām pilnīgi pietiek. Latvijas topo karte nāca komplektā. Kaut kā dzīvē ir pierādījies kā telefoniem nevar uzticēties, ja sabojājās kontaktus vēl var atpakaļ salasīt, bet ja pazustu točkas tad gadiem jāšancē un tāpat visus atpakaļ nedabūtu.

Pievilt Tevi var arī tavs garmins,ja ne nobrukt tad kautkadaa veidaa pazust vai ālinģī iekrist utt!Tādēļ man visas tockas(koordinātas) ar attiecīgsjiem paskaidrojumiem ir pierakstītas uz vecā labā papīra(kladītē).Aa un vēl kas,rāda man i zilu ezeru i krastu,kā arī celjus nevis baltu ekranu ar tockaam!Mūsdienu laikmetā man nav zheel paris mb izteereet,ja operatori pashi tagsd sviezh lidz jau GB.Ā un Baltija tagad tarifs taads pats kā pie mums,nevis kosmoss!

Garmin Etrex 20 jau var pieslēgt pie datora un tas strādā ar Base Camp.   Tas nozīmē, ka nekādas točkas nekur nepazūd, pat ja noslīcini aparātu. Vari salikt kādas kartes vien gribi, točkas utt.
GPS telefonā tomēr vairāk ir iziešana no situācijas, nekā pilnvērtīga funkcija.    Uz androīdu vēl šis tas bija, bet uz āboli vispār tutā ar normāliem softiem.

• 2

#30 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 377 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 22 janvāris 2016 - 07:42

• 0

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: navigators, karte, koordinātes, garmin, magellan, oziexplorer

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)