Jump to content


Bilde

Medību ieroči un viss, kas ar tiem saistīts.

bise karabīne patronjosta ieroču tīrīšana

  • Lai atbildētu ienāc saitā
17 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 16 novembris 2015 - 00:16

“William & Son” mākslas darbs - smuki :)

 


  • 2

#2 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

    Edgars

  • Biedrs+
  • 263 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots 29 septembris 2014 - 15:47

Paldies par info!

Savādāk man vakar pat piemājas parciņu izrakuši - 100 metrus no mājas, šodien braucu uz ezeru - ceļu izrakuši! Tas prasa iedot kādu gramu svina! :)


  • 0

#3 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 25 septembris 2014 - 13:49

Meklējiet ND-3x30 SubZero, šie ir izturīgāki pret zemu temperatūru. ND1 nav izturīgi salā, zemākā temp bija -3


  • 0

#4 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 25 septembris 2014 - 12:14

Varbūt šeit http://www.sportsman...gnator?a=669207


  • 0

#5 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

    Edgars

  • Biedrs+
  • 263 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots 25 septembris 2014 - 10:31

Man arī interesē kur! Es jau izmeklējos, bet tikai konkrētus sū... atradu, likās, ka ar tiem es neko vispār neredzu!


  • 0

#6 OFFLINE   Sencis

Sencis

    Pīters

  • Tēmas admins
  • 337 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 24 septembris 2014 - 08:48

Šis ir labais, jau otro sezonu ir pārbaudīts - cūkas un mazākiem medījamiem kustoņiem ir pie kājas, lielo šo jūt, bet ne tik traki kā ar parasto prožektoru.

$_57.JPG

Kur un pa cik ņēmi?


  • 0

#7 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 23 septembris 2014 - 18:59

Šis ir labais, jau otro sezonu ir pārbaudīts - cūkas un mazākiem medījamiem kustoņiem ir pie kājas, lielo šo jūt, bet ne tik traki kā ar parasto prožektoru.

$_57.JPG


  • 1

#8 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

    Edgars

  • Biedrs+
  • 263 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots 23 septembris 2014 - 17:55

Uzskata, ka uz zaļu gaismu mazāk raustās! Bet man liekas, ka tas tikai tā - ja būs jutuši pulvera smaku ar parasto gaismu, tad ar zaļo vienreiz izdosies, bet pēc tam arī no tās raustīsies!


  • 0

#9 OFFLINE   kodeejs

kodeejs

    Jauniņais

  • Biedrs
  • 2 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 23 septembris 2014 - 16:21

Visas gaismiņas viņi redz arī IR piegaismojumu nakteniekam, vienkārši ar varēs maukt bez IRa jo būs sniegs un mēness arī ir vajadzīgs tikai 3/4 un jau pietiek.


  • 0

#10 OFFLINE   Sencis

Sencis

    Pīters

  • Tēmas admins
  • 337 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 22 septembris 2014 - 13:50

Vīri, padalās, kādas gaismiņas spīdināt cūčiem acīs? Dzinējmedības šogad mums nespīd, tāpēc vairāk laika mežā būs jāpavada naktī, a bez gaismiņas bail :)


  • 0

#11 OFFLINE   Sencis

Sencis

    Pīters

  • Tēmas admins
  • 337 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 27 aprīlis 2014 - 19:47

Viņalaik biju iegājis Purnavu muižas veikalā. Puiši piedāvāja austriešu keramisko smēru, kurš pa sauso sasmērējot stobru. Neesot "pirmā šāviena" efekta, nedilstot stobrs, nelīpot putekļi un visādi citādi esot makten labs... (Bums arī varētu smērēt spoļu gultņus un tie kļūtu nenokaujami...) Mani ieinteresēja smēre kārbiņā, kura domāta metālu nosēdumu noņemšanai. Paši zināt, ko mīļotās meitenes saka par Roblas lietošanu virtuvē vēlos rudens vakaros :) Varbūt kādam ir pieredze ar šo produktu lietošanu. Palasīties var šite: www.guncoating.at


  • 0

#12 OFFLINE   Dadziic

Dadziic

    Jauniņais

  • Biedrs+
  • 18 ieraksti

Izveidots 29 janvāris 2014 - 18:40

Šitādu patronmaku nelietoju, bet esmu apsvēris tā iegādi. Man gan reiz gadījās aizsoļot metrus 500 līdz numuram, kad attapos ka aptvere ar patronām palikusi mašīnā. dabūju desot pakaļ, kamēr rukši nenāk. Un labi ka aizgāju, tieši uzdzina man virsū.
  • 1

#13 OFFLINE   Sencis

Sencis

    Pīters

  • Tēmas admins
  • 337 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 29 janvāris 2014 - 13:15

ES arī tādu lietoju jau vairākus gadus. Vienreiz aizmirsu patrona mājās un pietika, tagad VIENMĒR ir līdzi. No sākuma nopirku no lētā gala, tad tā arī bija, pēc kāda laika tiešām ir maniere krist ārā. Nospļāvos un nopirku nopietnu  un nu jau viss ir ok, kaut gan patronas es neņemu ārā no viņa. Pēc noteikumiem nedrīkst tā glabāt seifā, ir jābūt atsevišķi, tā man vienreiz aizrādīja inspektors, bet tagad kad nāk ir izņemu viņas ārā un nolieku atsevišķā patronu nodalījumā.

Kāds ir nopietns: ražotājs, cenu kategorija?


  • 0

#14 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

    Jelgavnieks

  • Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 29 janvāris 2014 - 12:59

ES arī tādu lietoju jau vairākus gadus. Vienreiz aizmirsu patrona mājās un pietika, tagad VIENMĒR ir līdzi. No sākuma nopirku no lētā gala, tad tā arī bija, pēc kāda laika tiešām ir maniere krist ārā. Nospļāvos un nopirku nopietnu  un nu jau viss ir ok, kaut gan patronas es neņemu ārā no viņa. Pēc noteikumiem nedrīkst tā glabāt seifā, ir jābūt atsevišķi, tā man vienreiz aizrādīja inspektors, bet tagad kad nāk ir izņemu viņas ārā un nolieku atsevišķā patronu nodalījumā.


  • 0

#15 OFFLINE   čaga

čaga

    Noķer mani ja vari.....

  • Biedrs+
  • 143 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpiebalga

Labs cilvēks

Izveidots 29 janvāris 2014 - 12:14

Kādreiz šādu lietoju, nu būs , rukši dabūs trūkties. :) .. Ejot uz , no masta iespēja pasēt kādu puļku, vispār manā skatījumā nevajadzīga parikte.

 Manai karabīnei, CZ-557LUX ir atvāžamais magazīns 5gb. Nav sanācis vairāk par 3trim izšaut. Ja nu kādreiz pietrūks , tad no kabatas paņemt un ātrāk ielādēt ir kā no tās jostas. Gumijā diezgan stingri turas , vismaz sākumā!  Piemetot pie pleca  ar ieliktām patronām īpašu atšķirību nejūt.

Jo vairāk patronu,jo grab kabatās. :D


  • 0

#16 OFFLINE   Epox59

Epox59

    Raimonds.

  • Biedrs
  • 17 ieraksti
  • Atrašanās vietaNetālu no skaistākās vietas Lavijā!

Izveidots 29 janvāris 2014 - 11:52

Kādreiz šādu lietoju, nu būs , rukši dabūs trūkties. :) .. Ejot uz , no masta iespēja pasēt kādu puļku, vispār manā skatījumā nevajadzīga parikte.

 Manai karabīnei, CZ-557LUX ir atvāžamais magazīns 5gb. Nav sanācis vairāk par 3trim izšaut. Ja nu kādreiz pietrūks , tad no kabatas paņemt un ātrāk ielādēt ir kā no tās jostas. Gumijā diezgan stingri turas , vismaz sākumā!  Piemetot pie pleca  ar ieliktām patronām īpašu atšķirību nejūt.


  • 0

#17 OFFLINE   čaga

čaga

    Noķer mani ja vari.....

  • Biedrs+
  • 143 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpiebalga

Labs cilvēks

Izveidots 29 janvāris 2014 - 11:41

Kungi!

Kāds lieto līdzīgu pričendāli:

http://www.delfim.lv/public/style_images/master/attachicon.gifal206.jpg

Kādi ir plusi, mīnusi. Es, kā oldskūls, lietoju klasisko patronjostu, bet varbūt ir vērts pamēģināt.

No sākuma kamēr jauns ok,pēc pusgada krīt ārā munīccija.


  • 0

#18 OFFLINE   Sencis

Sencis

    Pīters

  • Tēmas admins
  • 337 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 29 janvāris 2014 - 11:04

Kungi!

Kāds lieto līdzīgu pričendāli:

Pievienotais fails  al206.jpg   20,58K   6 reizes lejupielādēts

Kādi ir plusi, mīnusi. Es, kā oldskūls, lietoju klasisko patronjostu, bet varbūt ir vērts pamēģināt.

 


  • 0






Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)