Jump to content

Bilde

Copes apģērbs (ne Norfin)

apģērbs lietusmētelis cimdi termoveļa

• Lai atbildētu ienāc saitā
37 atbildes šajā tēmā

#31 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2014 - 15:23

Sencis

aber Tu nesaki, ka tas nav peldošs :D pasaki, re ku smuks, jauns, un PELDOŠS

• 0

#32 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2014 - 15:18

admin

ar to mazgāšanu baigi sūdīgi :( es arī mēģināju tā pat no tā paša otrā extrīma tikt vaļā no kūpiņa smaķeļa, bušu copes smaķeļa un vēl no visa kā kas tur sakrājies. Ieliku vešmašīnā uz maigo režīmu...smaķelis tāpat palika, bet ir sajūta, ka ūdeni vairs visu dienu netur, bet drusku mazāk...droši vien, ka tas membrān audums ir sačakarēts :( citi saka, ka varot nest uz ķīmisko iepriekš brīdinot, ka tur ir membrān audums iekšā...

• 0

#33 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 331 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 15:15

vopšim divos vārdos sekot, tad VIENĪGAIS ieguvums no tāda viendaļīga brīnuma ir tikai tas, ka tas ir peldošs, bet es labāk paciešos tās pāris dienas, lai uzsalst kārtīgi, vai arī pavasarī brīvajās dienās ātrāk sāku riktēties laivas sezonai...

Redzi, grūti ir ieskaidrot, ka 10 cm ledus ir pilnīgi staigāšanai drošs  :)

• 0

#34 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 292 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 22 janvāris 2014 - 15:10

Dažus gadus atpakaļ iegādājos peldošo Team Norway divdaļīgo kombi, bet sanāca tā, ka kārtīgi neizžāvēju laikam un sāka nedaudz pelēt un smirdēt. Izmazgāju veļasmašīnā uz maigo režīmu pie 30°, bet tā smaka nedaudz palika. Vai ir kādas idejas? Varbūt vēlreiz mazgāt? Bail, ka nezaudē savas funkcijas. Viņam tur iekšā esot putu kārta.

Pievienotais fails  Norway.JPG   25,19K   9 reizes lejupielādēts

• 1

#35 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 331 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 14:49

Tad jau droši vien viendaļīgs...es nezinu...esmu tādos sēdējis man reāli nepatīk :D no tiem laikam izslavētie ir tie paši seafox, bet uzskaitīšu mīnusus ar kuriem pats esmu saskāries -

1) es neesmu tik bagātīgs, lai man būtu divi dažādi ziemas kombji, tāpēc man ir viens, kuru velku no vēlāka rudens, līdz agrākam pavasarim, tikai ar termoveļu apakšā pieregulēju vajadzīgo temperatūru

2) man patīk copēt ar jaku vaļā (ja vien nav baigais kalatūns), īpašs bonuss tam ir, ja sēdi uz ceļiem, tad atvērta jaka uztaisa smuku aizvēju un netraucēti var tirināt

3) ja pavasara saulīte ir dikti uzsildījusi, tad jaku gribās novilkt nost..

4) gribās elpojošu, lai izvadītais mitrums nepaliek kombī

5) ja tajā viendaļīgajā gribās "nolikt kluci", tad tas ir vesals pasākums ar nezināmām sekām (varbūt esat dzirdējuši kā izgāja vienam copmanim, kurš pēc kluča nolikšanas peipusa ārēs, riktējoties atpakaļ, nojauta, ka klucis smuki kapucē iekritis)

6) ipaši laivā sēžot uz kāda padirseņa, lietus laikā, viendaļīgais kombis visu ūdeni pa kombi smuki notecinās visapkārt Tavai mantībai un lai arī kāda mitrum izturība tam pasākumam būtu, ūliņas drīz sāks mikloties. Divdaļīgajam kombim jaka to ūdeni palīdz novadīt apkārt padirsenim un dupsis paliek sauss

7) no "peldoša" un divdaļīga jēga nekāda

i tago, es pirms trīs gadiem nopirku extreme 2 un esmu vairāk nekā apmierināts (uz nākamo sezonu būs gan laikam jāmaina, jo nesaudzēju to nemaz). stipru lietu iztur gandrīz visu dienu, tikai dienas beigās paliek stipri smags, kabatas ērtas, bikses garas, gandrīz līdz kaklam, kas mugurai dod papildus siltumu... un vispār tas tikai mans viedoklis :D

Paldies, tas jau ir pamatots viedoklis. 

Gribas paklausīties arī SeaFox'u, Sundridge u.t.t. lietotāju viedokli. Ražotāji un tirgotāji jau raksta skaisti, tipa elpotspēja 6000 mm, peld kaut līdz Zviedrijai utt.

• 0

#36 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2014 - 14:40

vopšim divos vārdos sekot, tad VIENĪGAIS ieguvums no tāda viendaļīga brīnuma ir tikai tas, ka tas ir peldošs, bet es labāk paciešos tās pāris dienas, lai uzsalst kārtīgi, vai arī pavasarī brīvajās dienās ātrāk sāku riktēties laivas sezonai...

• 1

#37 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2014 - 14:36

Tad jau droši vien viendaļīgs...es nezinu...esmu tādos sēdējis man reāli nepatīk :D no tiem laikam izslavētie ir tie paši seafox, bet uzskaitīšu mīnusus ar kuriem pats esmu saskāries -

1) es neesmu tik bagātīgs, lai man būtu divi dažādi ziemas kombji, tāpēc man ir viens, kuru velku no vēlāka rudens, līdz agrākam pavasarim, tikai ar termoveļu apakšā pieregulēju vajadzīgo temperatūru

2) man patīk copēt ar jaku vaļā (ja vien nav baigais kalatūns), īpašs bonuss tam ir, ja sēdi uz ceļiem, tad atvērta jaka uztaisa smuku aizvēju un netraucēti var tirināt

3) ja pavasara saulīte ir dikti uzsildījusi, tad jaku gribās novilkt nost..

4) gribās elpojošu, lai izvadītais mitrums nepaliek kombī

5) ja tajā viendaļīgajā gribās "nolikt kluci", tad tas ir vesals pasākums ar nezināmām sekām (varbūt esat dzirdējuši kā izgāja vienam copmanim, kurš pēc kluča nolikšanas peipusa ārēs, riktējoties atpakaļ, nojauta, ka klucis smuki kapucē iekritis)

6) ipaši laivā sēžot uz kāda padirseņa, lietus laikā, viendaļīgais kombis visu ūdeni pa kombi smuki notecinās visapkārt Tavai mantībai un lai arī kāda mitrum izturība tam pasākumam būtu, ūliņas drīz sāks mikloties. Divdaļīgajam kombim jaka to ūdeni palīdz novadīt apkārt padirsenim un dupsis paliek sauss

7) no "peldoša" un divdaļīga jēga nekāda

i tago, es pirms trīs gadiem nopirku extreme 2 un esmu vairāk nekā apmierināts (uz nākamo sezonu būs gan laikam jāmaina, jo nesaudzēju to nemaz). stipru lietu iztur gandrīz visu dienu, tikai dienas beigās paliek stipri smags, kabatas ērtas, bikses garas, gandrīz līdz kaklam, kas mugurai dod papildus siltumu... un vispār tas tikai mans viedoklis :D

• 1

#38 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 331 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 14:21

Ir doma iepirkt jaunu copes klozīti, iespējams, kaut ko peldošu, lai nav jāklausās, tipa "vecais muļķi, atkal taisies slīcināties uz plānā (pēdējā, izkusušā) ledus"  :)

• 0

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)