Jump to content

Bilde
- - - - -

Braucam copēt....kaimiņu, draugu būšana.

• Lai atbildētu ienāc saitā
95 atbildes šajā tēmā

#31 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 01 oktobris 2014 - 08:54

Nav kāds Siguldietis? Šonedēļ pa mājām, gribas ko sadarīt, bet vienam baigais sliņķis! Un sieva mašīnu atņēma/// :)

Toč Uldēns ir te sazinies. Varu vina Inčukalniēša koordinātes ar iedot arī bieži copēt brauc.

• 0

#32 OFFLINE   Bandito

Bandito

Lietotājs

• Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaMālpils

Izveidots 01 oktobris 2014 - 08:48

Nav kāds Siguldietis? Šonedēļ pa mājām, gribas ko sadarīt, bet vienam baigais sliņķis! Un sieva mašīnu atņēma/// :)

• 0

#33 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 177 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 01 oktobris 2014 - 07:41

uz kurieni tu plāno?

... :) uz jūru! :)

malacis, man prieks par tevi, tad jau ne asakas tev jūrā.

Paldies! :) Tev arī pilnu spaini...20litrīgo! :)

• 0

#34 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 01 oktobris 2014 - 07:34

uz kurieni tu plāno?

malacis, man prieks par tevi, tad jau ne asakas tev jūrā.

• 0

#35 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 177 ieraksti

Izveidots 01 oktobris 2014 - 06:51

uz kurieni tu plāno?

• 0

#36 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 30 septembris 2014 - 21:22

es jau mājās toč nesēdēšu snip. domāju ka 90% ka arī braukšu, blice jau ir gatava, šodien tik sāk dažs jau šaubīties, jo izskatās pēc kārtēja tukša brauciena, bet beigās čalis, nu ja visi brauks, es ar brauku.

p.s. pagājušogad reāli sūdīgi bija 10-15 zivis max, šogad pirmajā reizē jau ap 5 kg bija, nju redzēs.

uz kurieni tu plāno? 

• 0

#37 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 177 ieraksti

Izveidots 30 septembris 2014 - 21:05

Es ar grib uz to butt piektdienas vakarā braukt.bet skatoties laika prognozi, nju nekas iepriecinošs, jo mazs dienviodu vējšs un pilnīgs bezvilnis, kas ir slikti un ļoti slikti, braukt pa tukšo negribās galīgi, jāskatas ceturtdien kartēs vēlreuiz

hecs7...kādus ūber laika apstākļus tad Tev vajag...pūš slikti,nepūš atkal nee.Brauc un žvidzini tik iekšā.Pagājušo reiz biju pie DA...sēdēju uz pirmā sēkļa sausām kājām...ķērās!!! ;) :)

man pagājušoreizi 2 ned atpakaļ bija viss ok, apmācies, vilnis, biku zāļe, viss kā  vajag i ziemeļis., nju kad nav viļņa un vēl skaidras debesis, labāk sēdēt mājā, ne uz jūru braukt.+

Nu i sēdi ar mājās...specom aizbraukšu un savilkšu! :)Tavējās ari da kuči! :P Ja pa nopietnam,tad protams katram savs,bet nav jau vienas un pareizas ,,receptes"...vairāk jau kā loterija!

• 0

#38 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 30 septembris 2014 - 20:54

Es ar grib uz to butt piektdienas vakarā braukt.bet skatoties laika prognozi, nju nekas iepriecinošs, jo mazs dienviodu vējšs un pilnīgs bezvilnis, kas ir slikti un ļoti slikti, braukt pa tukšo negribās galīgi, jāskatas ceturtdien kartēs vēlreuiz

hecs7...kādus ūber laika apstākļus tad Tev vajag...pūš slikti,nepūš atkal nee.Brauc un žvidzini tik iekšā.Pagājušo reiz biju pie DA...sēdēju uz pirmā sēkļa sausām kājām...ķērās!!! ;) :)

man pagājušoreizi 2 ned atpakaļ bija viss ok, apmācies, vilnis, biku zāļe, viss kā  vajag i ziemeļis., nju kad nav viļņa un vēl skaidras debesis, labāk sēdēt mājā, ne uz jūru braukt.+

• 0

#39 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 309 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 30 septembris 2014 - 20:49

Vai kāds negrib Sestdien uz buti? Šis nav konkrēts piedāvājums!

Ja jau nav konkrēts piedāvājums,bet tāpat vien jautājums :) ...nu gribu...un!? :)

Nu Tu jau saprati, kas Tev būs jādara, ja es nebraukšu :friends:

• 0

#40 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 177 ieraksti

Izveidots 30 septembris 2014 - 20:37

• 0

#41 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 30 septembris 2014 - 20:25

• 0

#42 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 177 ieraksti

Izveidots 30 septembris 2014 - 20:17

Ja jau nav konkrēts piedāvājums,bet tāpat vien jautājums :) ...nu gribu...un!? :)

• 0

#43 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 309 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 30 septembris 2014 - 16:50

• 0

#44 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 16 jūnijs 2014 - 08:11

Mirtin, Vakarbuļļi ir ok laba vakara un rīta cope, a nakti nav tā īsti nekas noķerts(no 01-03) , ja sīkāķ par vietas izvēli PM tad raksti.

• 0

#45 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 16 jūnijs 2014 - 07:43

Jautājums tiem, kas ir bez auto. Ar kādu sabiedrisko transportu un kur lai brauc copēt uz nakti ar fīderi. Brauciens no Rīgas, pārskatāmā attālumā, vēlams bez pārsēšanās. Man ir ienākusies brīva diena, bet auto tajā dienā tiks aizstūrēts tālēs zilajās. Līdz ar to nobrieda doma braukt pa nakti uz copi, jo rīta cēlienā noteikti sabiedriskais transports vēl nekursē:)) - mērķa zivs - baltā. Breksi vēl neceru, bet apakšbrekši, pliči, rauda ir ok... Man ir doma vai nu uz Vakarbuļļiem ar autobusu, vai nu ar vilcienu uz Priedaini. Labprāt dzirdētu kādus ieteikumus, jo ar sabiedrisko uz copi dikti sena un dikti reta pieredze:)))

• 0

#46 OFFLINE   legionars

legionars

Aldis

• Biedrs+
  • 11 ieraksti
  • Atrašanās vietaViļaka-Rīga(Mežciems).

Izveidots 29 maijs 2014 - 21:00

Tūdaļ atsāksies atkal līņu laiciņš!Tā kā man ir diezgan daudz brīvā laika,bet nav sava autiņa,tad meklēju pārinieku ar auto,kuram arī mērķa zivs būs līnis!degviela uz pusēm,rakstīt pm :fishing:

• 0

#47 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 10 maijs 2014 - 14:17

Rīt doma startēt uz reņģi -bolderājas Mols. Esmu no pļavniekiem,bez auto.. Nebūs auto braukšu ar sabiedrisko. Ja kādam velme ir pievienoties dodat ziņu.

• 0

#48 OFFLINE   Boroda

Boroda

Jauniņais

• Biedrs
  • 17 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 20 aprīlis 2014 - 13:38

Es 3km no Spulgīša. :)

• 0

#49 OFFLINE   hecs7

hecs7

Ainārs

• Biedrs
  • 102 ieraksti
  • Atrašanās vietaRāmava.

Izveidots 17 aprīlis 2014 - 17:13

Kāds rīt uz vimbu nebrauc , jelgava, skaistkalne? pats it kā taisos, ja kāds velas varu paķert līdzi, vai pievinoties, ja kas pm

• 0

#50 OFFLINE   MADHAUSE

MADHAUSE

Jauniņais

• Biedrs
  • 18 ieraksti
  • Atrašanās vietaPardaugava

Izveidots 01 aprīlis 2014 - 18:31

Rit doma uz Vimbeli izskriet-Agri nē jo pēc tarpiem vēl bodē jāiebrauc!! Ja kadam velme varu paķert līdzi doma vai nu Bauska vai Lielupe Kalnciema rajonā!! Dalības maksu atrunāsim atkarība uz kuru pusi sadomasim-viss saprata robežās ja kas 26882703 sms lūdzu:)

• 0

#51 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 284 ieraksti
  • Atrašanās vietaPie Rīga

Labs cilvēks

Izveidots 27 marts 2014 - 19:36

Ja kāds rītgrib, bet kādu iemeslu nevar tikt uz Madonas pusi, kur MOSP rīko semināru, varu paķert līdz. Izbraukšu no Rīgas ap 13;00.
Rakstīt privāti.
P. S. Vienīgi, ka varētu nepalikt līdz semināra beigām...
  • 0

#52 OFFLINE   Valters

Valters

Super dalībnieks

• Biedrs+
  • 101 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 25 marts 2014 - 14:43

Es no Jelgavas centra :)

Lielupe no mājām 700m :)

• 0

#53 OFFLINE   MADHAUSE

MADHAUSE

Jauniņais

• Biedrs
  • 18 ieraksti
  • Atrašanās vietaPardaugava

Izveidots 25 marts 2014 - 14:19

Pārdaugava Botāniskā dārza rajons
  • 0

#54 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 177 ieraksti

Izveidots 03 marts 2014 - 16:07

Ja prognozes piepildīsies,tad piedāvāju otrdien 4.03.2014. paķert Alūksnē kādu saules staru un pie viena arī kādu zivīti.Sākot no Pārdaugavas Rīgā varu,kādu paķert uz astes par 5iem eirikiem.Licenze jāpērk pašam 2,8 eiriki.Uz Sarkandaugavu;Vecmilgrāvi;Buldurāju un citiem tās puses rajoniem nebraukšu pakaļ...sorry galīgi ne pa ceļam.Ir divas vietas Audi A-4.Un vēl jārēķinās ar maniem drastiskajiem nosacījumiem...nevienu actiņas aizlējušo nevāķīšu...čau un visais...mājāsceļš uz paša atbildības.Es autiņā pīpoju,kā ,,paravozs".Ja ir gribēšana un varēšana,tad PM.

Vietu vairs nav...sorry!

• 0

#55 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 03 marts 2014 - 15:44

hmm tagad aizdomājos, ka no laivas tak nemaz nevar copēt :(

• 0

#56 OFFLINE   mlg2

mlg2

Margo

• Biedrs+
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietaMiris

Izveidots 02 marts 2014 - 21:08

vot ipio,visi drastiskie noteikumi apmierina,tik tas datums man tāds nesaprotams pa darbiem

• 0

#57 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 02 marts 2014 - 21:05

tu spridzini :D

• 0

#58 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 177 ieraksti

Izveidots 02 marts 2014 - 19:15

Ja prognozes piepildīsies,tad piedāvāju otrdien 4.03.2014. paķert Alūksnē kādu saules staru un pie viena arī kādu zivīti.Sākot no Pārdaugavas Rīgā varu,kādu paķert uz astes par 5iem eirikiem.Licenze jāpērk pašam 2,8 eiriki.Uz Sarkandaugavu;Vecmilgrāvi;Buldurāju un citiem tās puses rajoniem nebraukšu pakaļ...sorry galīgi ne pa ceļam.Ir divas vietas Audi A-4.Un vēl jārēķinās ar maniem drastiskajiem nosacījumiem...nevienu actiņas aizlējušo nevāķīšu...čau un visais...mājāsceļš uz paša atbildības.Es autiņā pīpoju,kā ,,paravozs".Ja ir gribēšana un varēšana,tad PM.

• 0

#59 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 27 februāris 2014 - 17:39

davai nāks tuv;ak sa;stukkos. no kura gala esi?

• 0

#60 OFFLINE   dendriks

dendriks

Jauniņais

• Biedrs
  • 17 ieraksti
  • Atrašanās vietaKekava,

Izveidots 27 februāris 2014 - 17:23

3dien 4dien....

Vienu no tam dienam varam laist. 

• 0

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)