Jump to content

Bilde

Par copes forumu

cope copes forums palīdzība

• Šī tēma ir slēgta Šī tēma ir slēgta
53 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 619 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 06 maijs 2018 - 18:49

Ivo,
Ivo piekrītu Bebram ! Raksts ilgi lādējas , bet parejot uz citu lapu , pēkšņi ir ielādēts ! Un vēl viens knifs , ja uzspiež pogo - vārds vai citāts - uz leju jarule pašam ;) ! Kādreiz uzspiedi un plaņšete pati atvēra rakstīšanas logu !
  • 0

#2 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 06 maijs 2018 - 16:03

Ivo, atkal gļuks metās - pievienojot ierakstu tas tiek ilgi saglabāts, kaut atverot citā lapā tas jauir ierakstījies, respektīvi neatver ierakstīto tekstu, kaut tas forumā ir

Paldies Bebr par info, naktī paložņāšu pa log failiem. Man te pašam arī tā bija, bet tā kaite pati par sevi pārgāja.

• 0

#3 ONLINE   Bebrs

Bebrs

Žurnālists

• Biedrs+
  • 722 ieraksti

Izveidots 06 maijs 2018 - 13:47

Ivo, atkal gļuks metās - pievienojot ierakstu tas tiek ilgi saglabāts, kaut atverot citā lapā tas jauir ierakstījies, respektīvi neatver ierakstīto tekstu, kaut tas forumā ir

• 1

#4 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 154 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 06 jūlijs 2014 - 17:59

Jā, vīri, atvainojiet! Biju brīvdienās uz laukiem, atbraucu ar foršu garīgo un še tev, garīgais zem nulles! Tiko uzrakstīju serverim nopietnu kļauzu! Žodziņ, Tev īpaši atvainojos un ceru, ka nepazudīsi :emoticon-0148-yes2:

Nu jau, nu jau :)   Tagad jau miele norīta....  :)  Tikai žēl to sacerējumu...  :geek:  Bieži jau ar citā veidā rakstu garos gabalus, copy-paste, tak šoreiz kaut kā tā... Būs jau labi! Tur tik asti ripulī,admin!  :)

• 0

#5 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 06 jūlijs 2014 - 16:58

Jā, vīri, atvainojiet! Biju brīvdienās uz laukiem, atbraucu ar foršu garīgo un še tev, garīgais zem nulles! Tiko uzrakstīju serverim nopietnu kļauzu! Žodziņ, Tev īpaši atvainojos un ceru, ka nepazudīsi :emoticon-0148-yes2:

• 0

#6 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 1 935 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 06 jūlijs 2014 - 12:29

zogs

Man šitā vairākas reizes sanāca CL.Dusma jau konkrētā. :angry: Galvenais jau ka esi sācis skricelēt,tad ne da kopēšanām un citām lietām...esi tekstā ieurbies.Esi centies un te ar vienu taustiņa spiedienu ,,garadarbs" aizlido nebūtībā.Sočuvstvuju zogs,bet  nāks jauni ...ūdi,vecie aizmirsīsies! ;) :) Raksti gan citreiz,gan jau admins ,,sačinīs"!Tie fatāli un errori man ar metas,kad vairākas bildes lādēju! :(

• 0

#7 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 562 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 06 jūlijs 2014 - 12:02

Atzīšos, ja es rakstu kaut ko un tas plānojas pagarāks raksts - no sākuma sarakstu uz datora dokumentā - un pēc tam copy/paste uz forumu. Visiem gadās gļuki, bet tad kad es veltījis laiku un sarakstījis garu peršiņu, salicis bildes un dabūn šito sejā - nav gan forši, piekrītu.

• 0

#8 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 154 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 06 jūlijs 2014 - 11:41

Jeb.l šito štelli! Admin!!!  Ja grib lai te raksta, tad vajag turēt kārtību! Saraxt 20 min sacerējumu un publiskojot:   Fatal error: Out of memory (allocated 8126464) (tried to allocate 4096 bytes) in /home/delfimlv/public_html/cache/lang_cache/2/forums_public_topic.php on line 268

Atkārtojumu nerakstīšu toč!!!

• 0

#9 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 05 maijs 2014 - 20:11

piemontēt izlecošo logu
tas būtu diezgan problemātiski izdarāms, bet kā variantu var sarkano bultiņu, kā tādu likvidēt, jo skatoties pēc balsojumu statistikas, tā netiek lietota. Cilvēks, vai nu paklusē, vai spiež zaļo.

Par sliktu vai neatbilstošu ierakstu jau ir poga/ iespēja "Pasūdzēties" - līdz ar to sarkano bultiņu var ņemt nost. Tā es domāju.

Jā, jo te nav kā CL, te neviens nediršās savā starpā un īsti nav kam to mīnusu likt arī :)

• 0

#10 OFFLINE   skudrinieks

skudrinieks

Ilmārs

• Biedrs+
  • 201 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Labs cilvēks

Izveidots 05 maijs 2014 - 20:00

piemontēt izlecošo logu
tas būtu diezgan problemātiski izdarāms, bet kā variantu var sarkano bultiņu, kā tādu likvidēt, jo skatoties pēc balsojumu statistikas, tā netiek lietota. Cilvēks, vai nu paklusē, vai spiež zaļo.

Par sliktu vai neatbilstošu ierakstu jau ir poga/ iespēja "Pasūdzēties" - līdz ar to sarkano bultiņu var ņemt nost. Tā es domāju.

• 0

#11 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 05 maijs 2014 - 19:56

piemontēt izlecošo logu
  • 0

#12 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 317 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 05 maijs 2014 - 19:45

Ir priekšlikums, ja iespējams, pirms satura vērtēšanas (vismaz negatīvas), piemontēt izlecošo logu, kas pieprasa darbības apstiprinājumu, citādi šļūkājot ar pirkstu pa planšetnieku pats tīri negribot esmu pāris cilvēkiem ielicis negatīvu vērtējumu, kuru pēc tam nekā nevar izlabot.

• 0

#13 OFFLINE   siluro

siluro

Lietotājs

• Biedrs
  • 42 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 21:52

Paldies admin. Darīts.

• 0

#14 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2014 - 21:40

Kas jādara, lai uz epastu nenāktu vēstules par foruma ierakstiem??????????????

Kaut kur te šis jautājums tika apspriests, bet nevaru atrast kur.............

Mans profils ->Labot profilu ->Atgādinājumu iestatījumi -> saliec vai noņem ķeksīšus kā vajag

(iesaku pie PM ieķeksēt, lai izlec uznirstošs logs kad saņem ziņu)

• 0

#15 OFFLINE   siluro

siluro

Lietotājs

• Biedrs
  • 42 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 21:36

Kas jādara, lai uz epastu nenāktu vēstules par foruma ierakstiem??????????????

Kaut kur te šis jautājums tika apspriests, bet nevaru atrast kur............. :blink:

• 0

#16 ONLINE   gintsgg

gintsgg

Rakstnieks

• Tēmas admins
  • 809 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 18:37

Tas priekš manis pārāk sarežģīti , rītā palūgšu Bumam lai paskatās ..

• 0

#17 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2014 - 18:24

Google Chrome , Windows 7

Pamēģini šīs darbības:

Google Chrome
1. Izejiet no no foruma un aizveriet visus atvērtos pārlūkprogrammas logus.
2. Atveriet izvēlni Rīki.
3. Izvēlaties Dzēst pārlūkošanas datus.
4. Izvēlaties Dzēst kešatmiņu.
5. Noklikšķiniet uz Dzēst pārlūkošanas datus.
Čatā jau runā, ka Tev arī sākumlapā nerāda čatu. Tad varbūt vajadzēs atjaunot flash un java

• 0

#18 ONLINE   gintsgg

gintsgg

Rakstnieks

• Tēmas admins
  • 809 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 18:18

Google Chrome , Windows 7

• 0

#19 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2014 - 18:05

Izgāju , visas pārlūkprogrāmas aizvēru , datoru izslēdzu , un nehrena tas nedeva , čatā netieku .

Tiko paprovēju no 3 datoriem. Viss strādā! Kādu interneta pārlūku izmanto?

• 0

#20 ONLINE   gintsgg

gintsgg

Rakstnieks

• Tēmas admins
  • 809 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 18:00

Izgāju , visas pārlūkprogrāmas aizvēru , datoru izslēdzu , un nehrena tas nedeva , čatā netieku .

• 0

#21 ONLINE   gintsgg

gintsgg

Rakstnieks

• Tēmas admins
  • 809 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 17:48

Uzspiežot uz čats man parādās šāds

Resursu limits ir sasniegts

Mājas lapa ir uz laiku nespēja apkalpot jūsu pieprasījumu, jo tas pārsniedza resursu limitu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

Apache Server at www.delfim.lv ostas 80
  • 0

#22 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2014 - 17:45

Man jau vakar čats pazuda , šodien bija pazudis arī Skatīt jaunākos ierakstus , bet tagad ar to viss OK , trūkst tikai čats .

Kā, vispār nav? Mēs tur visi esam tagad. Tad Tev nav kas kārtībā ar datoru! Pamēģini patīri sīkfailus, te instrukcija

• 0

#23 ONLINE   gintsgg

gintsgg

Rakstnieks

• Tēmas admins
  • 809 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 17:40

Man jau vakar čats pazuda , šodien bija pazudis arī Skatīt jaunākos ierakstus , bet tagad ar to viss OK , trūkst tikai čats .

• 0

#24 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 22 janvāris 2014 - 17:25

Kāpēc man nestrādā čats ? Uzspiežot uz čata , rāda ka resursu limits ir sasniegts . Kāds limits , kur limits , kāpēc limits , kāds vispār izskatās tas limits ?

Tur šodien serverim slēdz klāt jaunas funkcijas un testējām. Tas kas izleca nozīmēja servera limitu, parasti pēc dažām sekundēm tas pāriet. Ja tā vēl ir tad atrakstiet PM

• 0

#25 ONLINE   gintsgg

gintsgg

Rakstnieks

• Tēmas admins
  • 809 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 16:33

Kāpēc man nestrādā čats ? Uzspiežot uz čata , rāda ka resursu limits ir sasniegts . Kāds limits , kur limits , kāpēc limits , kāds vispār izskatās tas limits ?

• 0

#26 OFFLINE   Morda

Morda

Jauniņais

• Biedrs
  • 27 ieraksti

Izveidots 21 janvāris 2014 - 15:09

Labāk korekcijas ir uztaisīt uzreiz, kāmēr forums jauns. Jāsaprot ir tēmu hirarhija. Es domāju, ka droši var ņemt piemēru no krievu copes forumiem, tas pats ribak.lv ir diezgan saprotošs, ar saviem izņēmumiem protams.

Un vēl ir laba lieta, ka galveno forumu taisa zem pogas, bet landing lapā (pašā sākumā) ieliek pirmos 20 aktuālākos topikus, līdzīgi kā copeslietās. Redzu, ka kaut kas tāds jau sānā ir pieejams, bet ne visai pārskatām un pārdomāts. Šī sistēma ļauj patstāvīgajiem foruma lietotājiem ātri redzēt, kas, kur ir papildināts utt. Bet, ja gribās pašķirstīt arhīvu, tad jāiet lielajā foruma sadaļā.

Šis ir subjektīvs viedoklis, tas vai to kāds to ņems par pilnu, paliek tikai viņa paša ziņā. :)

• 0

#27 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 21 janvāris 2014 - 13:54

Laikam pie postiem jāpiekabina datums jo riktīgi nevar saprast kad veikts ieraksts Piem Burtnieks Baltais62 taisās uz copi /ziemas/ iepriekšējā līdzkas uz velci kad ? huj viņ zin  :D

Bums ar šo nepietiek ka rāda ierakstā: Izveidots Pirms 3 stundām

Pievienoju arī pulsteni :)

• 0

#28 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 21 janvāris 2014 - 13:50

Laikam pie postiem jāpiekabina datums jo riktīgi nevar saprast kad veikts ieraksts Piem Burtnieks Baltais62 taisās uz copi /ziemas/ iepriekšējā līdzkas uz velci kad ? huj viņ zin  :D

Bums ar šo nepietiek ka rāda ierakstā: Izveidots Pirms 3 stundām

• 0

#29 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 213 ieraksti

Izveidots 21 janvāris 2014 - 13:05

Es domāju, ka pagaidām vajag ļaut, lai tauta iztrakojas, pēc pāris mēnešiem būs skaidrāks, kas pie kā turas, tad varēs sākt apvienot tēmas, piem. visus džigus, džerkus, pavadņu sistēmas utt pabāzt zem spininga. Moderatoriem pieskatīt satura atbilstību, lai nesanāk "čto vižu, to poju", kā nesen viens bija pie nažu asināšanas ierakstījis par kastēm. Tādā ziņā tautu vajag pieradināt pie kārtības no sākuma, tad nebūs problēmu.

P.s Ja es ko rakstu beztēmā, droši dzēsiet ārā  ;)

Nu tāda jau tā doma ir, ka saliksim visu zem apakšnodaļām jeb subforumiem, tas vienkārši izdarāms! Viss ir pa tēmu :)

• 0

#30 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 317 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 21 janvāris 2014 - 13:00

Es domāju, ka pagaidām vajag ļaut, lai tauta iztrakojas, pēc pāris mēnešiem būs skaidrāks, kas pie kā turas, tad varēs sākt apvienot tēmas, piem. visus džigus, džerkus, pavadņu sistēmas utt pabāzt zem spininga. Moderatoriem pieskatīt satura atbilstību, lai nesanāk "čto vižu, to poju", kā nesen viens bija pie nažu asināšanas ierakstījis par kastēm. Tādā ziņā tautu vajag pieradināt pie kārtības no sākuma, tad nebūs problēmu.

P.s Ja es ko rakstu beztēmā, droši dzēsiet ārā  ;)

• 0

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: cope, copes forums, palīdzība

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)