Jump to content


Domādams neizdomāsi

joki atgadījumi cope

  • Lai atbildētu ienāc saitā
145 atbildes šajā tēmā

#61 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 08 oktobris 2014 - 01:26


  • 4

#62 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 07 oktobris 2014 - 06:56

Viens no skaistākajiem skatiem pasaulē ir pilna bāka degvielas.


  • 2

#63 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 07 oktobris 2014 - 06:28

Ir 3 dzeruma pakapes: 
1. izvelk, pachura, aizmirst pakratit; 
2. izvelk, pakrata, aizmirst pachurat; 
3. pachura, pakrata, aizmirst izvilkt


  • 0

#64 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 24 septembris 2014 - 09:31

Lai nebūtu katrreiz sievai jāatskaitās, kur viņš palicis, Pēterītis atvēra bāru "Ķeru zivis".


  • 1

#65 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 04 jūnijs 2014 - 20:11

Kāda vīrieša pieredze ar pirkumu internetā :)

Vīrieši, kuri internetā pasūta plaši reklamētās locekļa pagarināšanas uzpariktes, kautrējas par to runāt, un tas ir saprotami - temats visai kutelīgs. Taču kāds vīrs, nospriedis, ka šāda ierīce viņam nudien ir vajadzīga, to pasūtīja un... ticiet vai ne, rezultāts bija simtprocentīgs!

Pievienotais fails  locekļa pagarinātājs.jpg   81,23K   0 reizes lejupielādēts

Kāds malaizietis, kurš saprotamu iemeslu dēļ vēlas palikt anonīms, internetā pasūtīja "revolucionāro locekļa palielinātāju". Taču viņš bija pārsteigts, atverot atsūtīto paciņu. Tajā bija... palielināmais stikls! Kā jau "ierīcēm" pieklājas, līdzās atradās arī lietošanas instrukcija, kas šajā gadījumā saturēja tikai vienu vienīgu noteikumu, proti, nelietot lupu saulē.

Interneta tirdzniecības upuris jutās piekrāpts, lai arī - piekritīsiet! - melots nav ne grama: šī ierīce jūsu locekli tiešām palielinās, un pat par 100%. Malaizietis par pirkumu samaksāja 150 ASV dolārus, lai gan palielināmā stikla cena nepārsniedz astoņus. Būdams apkrāpts, viņš tomēr spēja norīt pazemojumu un aizvainojumu un vispēdīgi iesniedza sūdzību Malaizijas patērētāju tiesību aizsardzības centrā, taču stingri piekodināja, ka vēlas palikt anonīms. Varasiestādes ķērušās pie afērista meklēšanas, zināms vien tas, ka tīmeklī viņš darbojas ar vārdu Ongs.

 

All Over Press


  • 2

#66 OFFLINE   Dzelzis

Dzelzis

    Lietotājs

  • Biedrs+
  • 92 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpagasts

Izveidots 01 jūnijs 2014 - 19:53

Uzdāvināju sievai svarus, viņa man dzimšanas dienā lineālu, nesapratu...
Pēc tam sapratu - lai nav zemmēra līdakas jāņem!!!!!!!


  • 2

#67 OFFLINE   dizuks

dizuks

    Gatis

  • Biedrs+
  • 16 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga, Ziepniekkalns (darba laikā Ādaži), dažkārt brīvdienās Gulbene..

Labs cilvēks

Izveidots 28 maijs 2014 - 11:20

Brālītim bija žēl Karlsona, bet tētim ļooti vajadzēja laivas motoru...:)


  • 3

#68 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 13 maijs 2014 - 10:53

Pievienotais fails  Screen shot 2014-05-13 at 9.08.09 AM.png   296,29K   2 reizes lejupielādētsPievienotais fails  Screen shot 2014-05-13 at 9.09.07 AM.png   160,85K   1 reizes lejupielādēts


  • 2

#69 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 504 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 12 maijs 2014 - 15:54

f-1.jpg


  • 0

#70 OFFLINE   Flakais

Flakais

    Precējies. Ir bērni. :D

  • Tēmas admins
  • 784 ieraksti
  • Atrašanās vietaLiepāja

Izveidots 12 maijs 2014 - 15:04

Pirmā maija atklāšana Liepājas ezerā. Iebraucam vēl tumsiņā. Nedaudz paairējamies nost no galvenās takas un sākam štrumus riktēt. Līdz ar gaismu esam gatavi. Strādājam seklās vietās, tā teikt, kur pērnie doņi auga griezdamies. Daži metieni, bet pa tukšo. Kārtējo reizi, kad taisu iemetienu, voblerītis aizlido  smuki patālu, bet uzreiz arī saprotu, ka iesēdies zālēs. Nepieliekot par nekādu piepūli, diemžēl, bet pretīm saņemu rīta lēnajā vējā plīvojošu auklu. Kā izrādās, tumsā sienot, esmu "samudrījis" kaut ko ar mezgliem un sanāca kā sanāca. Ko skumt, nebija jau vobleris no augstajiem plauktiem, bet tik un tā mazliet škrobe iekšā ir par savu muļķību. Sienu nākamo, vēl 3 reizes pābaudu ar spēku, tagad ir OK. Turpinām apmētāt perspektīvās vietas. Aptuveni uz kādu desmito iemetienu, kaut kā atkal "zaceps", bet velku droši, jo mezgls tak uzsiets pareizais. No zālēm ārā dabonu un par lielu pārsteigumu man un kolēģim, galā manis minūtes piecas atpakļ aprautais vobleris. Piebildīšu, ka es no tā jau biju atvadījies un nekādas darbībs tā atrašanai netika veiktas, viss sanāca kaut kā pats no sevis. Ko par to teiktu varbūtības teorijas piekritēji!? :)  P.S. Starp citu, cope izdevās lieliska, bet "pazaudēto" mānekli gan vairs neriskēju izmantot, to atstāsim citai reizei.


  • 3

#71 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

    Foruma elks

  • Biedrs+
  • 1 504 ieraksti
  • Atrašanās vietaNekuriene

Izveidots 12 maijs 2014 - 14:36

Ko mocaties. Nopērk zemes urbi un viss. Bedres, stabi, ja kādam stabam pamatne jābetonē utt. Dārgi ar nav, es nopirku zem 10 lašiem, precīzi neatceros


  • 0

#72 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 12 maijs 2014 - 13:14

Saucās Makšķernieks & Dārznieks ! :) Pa nopietno...ja vajag pataupīt, sačakarētu muguru,tad pa pirmo.Saborē ,,āliņģus",sabaro ar kartupeļiem un ar grābekli aizvelk ciet.Nav jālokās! :emoticon-0148-yes2: :)

Es šādi sētai metāla stabiņiem urbu arī


  • 0

#73 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 12 maijs 2014 - 12:12

 

Saucās Makšķernieks & Dārznieks ! :) Pa nopietno...ja vajag pataupīt, sačakarētu muguru,tad pa pirmo.Saborē ,,āliņģus",sabaro ar kartupeļiem un ar grābekli aizvelk ciet.Nav jālokās! :emoticon-0148-yes2: :)

Ar nosacījumu js ir mālaina zeme ,kā bildē. Ja būtu melnzeme un sausa diez vai sanāktu

 

Sēdies DIVI! :) No māla te nav ne smakas.Man ir tā saucamā burkānu zeme,kura izžūstot pārvēršas pelnos,kuru vējš it viegli pūš prom.Kamēr zeme mitra,tikmēr turas kopā,tāpēc varbūt arī tā izskatās. ;)


  • 0

#74 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 12 maijs 2014 - 12:05

Saucās Makšķernieks & Dārznieks ! :) Pa nopietno...ja vajag pataupīt, sačakarētu muguru,tad pa pirmo.Saborē ,,āliņģus",sabaro ar kartupeļiem un ar grābekli aizvelk ciet.Nav jālokās! :emoticon-0148-yes2: :)

Ar nosacījumu js ir mālaina zeme ,kā bildē. Ja būtu melnzeme un sausa diez vai sanāktu


  • 0

#75 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 12 maijs 2014 - 11:58

Saucās Makšķernieks & Dārznieks ! :) Pa nopietno...ja vajag pataupīt, sačakarētu muguru,tad pa pirmo.Saborē ,,āliņģus",sabaro ar kartupeļiem un ar grābekli aizvelk ciet.Nav jālokās! :emoticon-0148-yes2: :)

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  002.JPG   281,16K   3 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  003.JPG   294,14K   2 reizes lejupielādēts

  • 1

#76 OFFLINE   snipiens

snipiens

    Aigars

  • Biedrs+
  • 2 631 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 17 aprīlis 2014 - 07:47

Vakar sanāca cunduri! :)

Gruntenes samestas...gaidot copi maršēju gar tām,kā ,,narjadā na KПП",tikai ,,kalaša" un ,,štik nož" vietā...vienā rokā kafijas krūze,bet otrā dubultais zefīrs ar kondencētā piena pildījumu.No zefīra kumāsiņš nokosts,kafija uzdzerta...kad uz vienas copenes novēroju smuku copīti un tai pašā laikā auklas noslīdēšanu uz krasta pusi.Opā...varbūt kas smukāks...a rokas ta aizņemtas.Normāls cilvēks noliktu krūzi un ēdamo kur,bet šitam klaunam instinktīvi pārpalikušais zefīrs jāiestūķē mutē un do kuči vēl kafija zalpam jāizdzer pa virsu.Viss tas notiek sekunžu simtdaļās.Ķeru pēc copenes un piecērtu...tajā pat laikā vēl iezvanas telefons...kā pēcāk izrādījās Dārgā zvanīja lai uzzinātu par rezultātiem,jo tai ar nav miera darbā strādājot.Viss tas pasāciens beidzās ar to,ka aizrijos:)...sāku sprauslāt un nezin ko vēl...no malas varētu likties,ka cilvēks savā pēdējā stundiņā nolēmis pamakšķerēt.:)Kas pa muguru ,,pahlopal bi" vai vismaz ar plaukstām,kā ,,nacionālajā ohotā vai ribalkā" :) arī neviens nebija!:)Viss tas sanāca instinktīvi un amizanti...galvenais ribu ņe upusķiķ!!! :)

 

Un te vainīgais

Pievienots(ie) fails(i)

  • Pievienotais fails  009.JPG   82,26K   3 reizes lejupielādēts

  • 5

#77 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 06 aprīlis 2014 - 02:26

Latgaļu horoskops atlikušajam mūžam :)

 

Auns (Vucins)
Var byut lobi dakteri. Labi õrstei nu pohmeļa. Puišim pateik meitas a meitom puiši. I lobõk vairõk. Drusku slinki a cyti cīši strodeigi. Ka vāg, labi pļaun sīnu. Bīži īdzer, tod vysi ir draugi. Ļūti lobi cilvāki.

Vērsis (Teļš)
Pateik daudz runot. Īpaši, kad pylna sirds sazakrojuse. Nabogi. A citi otkol cīši bogoti. Itīm cilvākim gūvs vīnmār atdūd vysu pīnu. Arī poši nav skūpi. Par tū, ka dzāroji, bet cīši lobi cylvāki.

Dvīņi (Vui cik daudz)
Troki mīreigi cilvāki. Ilgi dzeivoj par tū, ka cīši meilej īdzert. Vairõk dzeijvoj pa mõjom, a cyti otkoln zyrgā jõj apleik. Tur daudz lūpu- suņu, kaču, vystis ari cytaidis reimys. Itīm cylvākim vysi lobprot dūd iz poroda par tū, ka cīši lobi cylvāki.

Vēzis (Pūra trokīs)
Itīm cylvākim nikod nav žāļ. Jautri cylvāki, cīši leli dzāroji, tī kuri prūt dzīdot … kuri naprūt, toža. Pateik cytim vysu kū dõvynõt a reizem poši kai dõvonas. Strodeigi, leli buļbu laseitõji i runkuļu pliesieji. Cīši leli dzāroji, bet lobi cylvāki.

Lauva (Strāšnīs)
Cīši smaideigi i cīši taupeigi a cyti otkol nā. Daudz dzer ola a kas nadzer tī dzer pīna. Napateik, ka cyti troki palīk. Bīži sapynūs radz pavasari. Pēc tam skrīn iz krūgu olu dzert par tū, ka leli dzāroji, bet gora stypri i lobi cylvāki.

Jaunava (Bõba)
Cīši korteigi cylvāki a cyti otkol nā. Vysu labi acacerās. Vīnmār zyna, kur batviņi sastateiti a kur būrkõni. Acacerās ari kur īprīkš nūslēpe buteļi, par tū ka cīši pateik īdzert. Vyspor leli dzāroji. Jīm bīži īt cīmeņi par tū ka cīši lobi cylvāki.

Svari (Spaņs)
Cīši gudri cylvāki a cyti otkol tikai smuki. Bīži vysu kū jūceigu izdūmoj. Ka smejās – vysa sāta skaņ. Labi guni kur i ēst taisa. A cyti daudz ād poši. Cīši draudzeigi, par tū ka leli dzāroji, bet ļūti lobi cylvāki.

Skorpions (Rupucs)
Puiši kori uz meitom a meitas uz puišim. Tī kas gudri, gotovi zvaigznes saskaitēt a tī kas nav gudri tī nā. Meitom pateik pučis a puišim ols. Godos arī ūtraižõk. Vyspõr itī cylvāki cīši meilej īdzert. Kod iz pohmeļa sõp golva nūzaspļaun i palīk vīglõk. Kai soka, kū tu lobam cylvākam padareisi.

Strēlnieks (Metiejs)
Cyti mienessierdzeigi a cyti otkol nā. Leli runõtoji i leli strõdotõji. Kod võrej sīru, vīnmār saīt. Gondreiž. Kod võrej olu, saīt vīnmār. Troki pateik bučoitīs, bet tikai tod, kod nav cīši pīdzāruši. Dvēselē cīši lobi cylvāki, koč i dzāroji.

Mežāzis (Ragains)
Daudz draugu koč i moz naudys. A cytim otkol daudz naudys. Pateik daudz ēst. Garšoj buļbu blīni. A kam nagaršoj, tod švaki. Itīm cylvākim sātā vīnmār ir ols, par tū ka poši ir leli dzāroji, bet ļaudis runoj, ka cīši lobi i uztycami cylvāki.

Ūdensvīrs (Žbaņķeļs)
Lels dzārojs, bet lobs cylvāks. Kai bolūdeits. Moz ād. Cyti moš i daudz ād. Cīši sirsneigi. Lelõlo daļa ir tīvi. A cyti nav. Ka jīm stõsteisi sovas bādas, jī saprūt. A ka stõsteisiprīkus, jõnas buteļa. Itī cylvāki ir mõņticeigi. Bet kai īdzer vyss ir labi.

Zivs (Osoka)
Cīši gleiti cylvāki, bet na vysi. Ir leli mõkslinīki. A kuri taidi nav, tī ļūti strodeigi. Cyti ir leli gulātoji. Cyti leli doncoitõji, par tū ka daudz dzer. Bet kūtu padareisi – ļūti lobi cylvāki.


  • 4

#78 OFFLINE   Riks

Riks

    veco zēns

  • Biedrs+
  • 113 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi

Labs cilvēks

Izveidots 01 aprīlis 2014 - 19:17

Ja sievai uznācis

drausmīgs garastāvoklis,

atkāpieties drošā attālumā

un iemetiet viņai ar pilnu naudas maku


  • 2

#79 OFFLINE   Nevaritis

Nevaritis

    Martins

  • Biedrs
  • 25 ieraksti
  • Atrašanās vietaRigas rajons

Izveidots 24 marts 2014 - 08:23

Makšķernieks agri no rīta brauc uz copi, te viņu aptur ceļu policija un jautā:
- Kur tad dodamies?
- Uz copi. – atbild makšķernieks.
Ceļu policists: “Visi normālie cilvēki mājās sēž, bet tu uz copi.”
Makšķernieks: “Es arī domāju, ka visi normālie sēž mājās, bet jūs pa krūmiem, pa krūmiem.”


  • 1

#80 OFFLINE   Nevaritis

Nevaritis

    Martins

  • Biedrs
  • 25 ieraksti
  • Atrašanās vietaRigas rajons

Izveidots 24 marts 2014 - 08:21

Trīs makšķernieki sēž un malko alu.
Pirmais iedzer un saka:
- Man gan superīga sieva. Nu kā pūdelis. Mīksta, pūkaina, vienmēr labā garastāvoklī.
Otrs iemalko alu:
- Mana gan kā dobermanis. Tāda stingra, pedantiska. Nedod dievs kas nebūs pa prātam…
Trešais iemalko:
- Manējā arī ir kuce… Tikai sugu nezinu.


  • 1

#81 OFFLINE   Nevaritis

Nevaritis

    Martins

  • Biedrs
  • 25 ieraksti
  • Atrašanās vietaRigas rajons

Izveidots 24 marts 2014 - 08:20

Sēž upes krastā divi makšķernieki, vienam ķerās otrs tukšā
- Uz ko tu ķer?, – prasa tas kuram neķeras
- Uz tabletēm pret sifilisu.
- A kur dabūji?
- Aptiekā.
nu tad šis jož uz aptieku un aizelsies prasa pārdevējai
- Man 100 tabletes pret sifilisu.
Pārdevēja jautā:
- Ko noķēri?…
- Nē vēl, bet vietu kur noķert zinu baigi labo.


  • 1

#82 OFFLINE   Nevaritis

Nevaritis

    Martins

  • Biedrs
  • 25 ieraksti
  • Atrašanās vietaRigas rajons

Izveidots 24 marts 2014 - 08:18

Kāds makšķernieks makšķerē pie tilta. Pienāk policists un saka:
- Maksājiet sodu! Šeit nedrīkst makšķerēt.
- Bet, es nemakšķerēju. Es peldinu slieku.
- Parādiet slieku.
Policists apskata slieku un saka:
- Vienalga būs jāmaksā sods.
- Bet, par ko?
- Slieka bez peldkostīma.


  • 1

#83 OFFLINE   valnaans

valnaans

    Jānis

  • Tēmas admins
  • 568 ieraksti
  • Atrašanās vietaRēzekne

Izveidots 20 marts 2014 - 20:33

Viena veca anekdote (viens no daudzajiem variantiem, bet būtība nemainās)

    Profesors - makšķernieks no Rīgas pavada atvaļinālumu Latgalē savās lauku mājās. Kādu rītu, kā parasti, copē ar savu sābri Ontonu, bet nekas neķeras. Prof. k-gam paliek garlaicīgi. Šis piedāvā Ontonam uzspēlēt spēli: viņš (prof.) uzdos Ontonam trīs jautājumus, ja tas nevarēs pareizi atbildēt, tad maksās rubli par katru nepareizo atbildi, tad vienu jautājumu uzdos Ontons, un, ja profesors neatbildēs pareizi - dos ceineiri sābrim. Ontons ir ar mieru.

 prof. - "Nu tad saki man - kas ir molekula?"

Ontons - "As nazynu, ša tev rubļis"

 prof. - "Kas ir mikroshēma?"

Ontons - "As nazynu, ša tev rubļis"

  prof. - "Var būt zini - kas ir kibernētika?" 

Ontons - "As nazynu, ša tev rubļis" 

  Profesors apmierināts, un kārta Ontonam uzdot jautājumu.

Ontons - "Ņi grīžās, ņi nazagrīžās; nav ņi opols, ņi plokons, īkšā ir leloks kai orā, i ūtraižok?"

profesors ilgi kasa pakausi, bet neko neizdomā:

  prof. - "Še tev desmit rubļi, tikai pasaki - kas tas ir???"

Ontons - "As nazynu - ša tev rubļis"

 

 

 


  • 2

#84 OFFLINE   Riks

Riks

    veco zēns

  • Biedrs+
  • 113 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi

Labs cilvēks

Izveidots 03 marts 2014 - 19:22

Man arī ir gadījies redzēt šādu "dāvanu"

 

 

Pievienots(ie) fails(i)


  • 0

#85 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 03 marts 2014 - 19:06

Bus kadai kas lidzigs 8 marta jauzdavina..

Kādai mazohistei var :D 


  • 0

#86 OFFLINE   Nevaritis

Nevaritis

    Martins

  • Biedrs
  • 25 ieraksti
  • Atrašanās vietaRigas rajons

Izveidots 03 marts 2014 - 19:04

Bus kadai kas lidzigs 8 marta jauzdavina..

Pievienots(ie) fails(i)


  • 2

#87 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

    Gunārs

  • Čata aktīvists
  • 654 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 28 februāris 2014 - 05:31

Izraksts no sieviešu foruma.

 

meitenes man īs un konkrēts jautājums, jūs tīrat vīra noķertās zivis?????
man te ar vīru dēļ tā sanāca kašķis, vienmēr jau viņš tās zives ir tīrijis, bet vakar viņš adbrauca vēlu un piekusis un mācāas man virsū lai es tās zivis tīru, bet es vakar saukstējos un pašai ne spēka ne vēlēšanās viņas tīrīt sm_nope.gif tad satrīdējāmies un viņš pateica kad visas sievas tīrot vīra zivis, bet es nevienu tādu nezinu sievu kura tīrītu tās vīra zivis un tapēc gribu zināt vai tiešām ir kāda kas tās zivis tīra sm_hmm.gif

Vot kuram copmanim ,sieva tīra zivis ?:D :D


  • 0

#88 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 28 februāris 2014 - 01:36

Izraksts no sieviešu foruma.

 

meitenes man īs un konkrēts jautājums, jūs tīrat vīra noķertās zivis?????
man te ar vīru dēļ tā sanāca kašķis, vienmēr jau viņš tās zives ir tīrijis, bet vakar viņš adbrauca vēlu un piekusis un mācāas man virsū lai es tās zivis tīru, bet es vakar saukstējos un pašai ne spēka ne vēlēšanās viņas tīrīt sm_nope.gif tad satrīdējāmies un viņš pateica kad visas sievas tīrot vīra zivis, bet es nevienu tādu nezinu sievu kura tīrītu tās vīra zivis un tapēc gribu zināt vai tiešām ir kāda kas tās zivis tīra sm_hmm.gif


  • 0

#89 OFFLINE   Ivo

Ivo

    Ivo

  • Administrators
  • 2 374 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 26 februāris 2014 - 12:39

Pirtiņa :)

Pievienotais fails  lauku_pirtiņa.jpg   160,83K   0 reizes lejupielādēts

Pensionāre pieskatījusi sev uzticēto mazmeitiņu un izdomājusi, ka nakti jāsadzen kāds litriņš Lieldienai. Nolikusi mazmeitiņu gulēt, devās uz pirtiņu, kur viss jau bija sagatavots. Kad viss jau bija procesā, dzirdējusi, ka pamodusies mazmeitiņa un raud, steigusies uz māju to mierināt. Pa ceļam skatās, kaimiņš iznācis uzpīpēt, lūgusi viņu ieskriet pirtiņā uzpasēt aparātu, pie viena nopelnīt kādu kočiņu svētkiem, kamēr aizmidzinās mazmeitiņu. Kaimiņš, uzpasēdams procesu, skatās, ka dzesējamajā aparātā tūlīt beigsies ūdens, paņēma spaiņus un devas uz attālo aku pēc ūdens. Pa to laiku poliči apbraukājot rajonu skatās, ka pensionārei pirtiņā gaisma deg, un tas nozīmē tikai vienu: dzen kandžu. Ieejot pirtiņā viss apstiprinājās. Viņi nolēma šoreiz sodīt visā likuma bardzībā un likt punktu pensionāres nelegālajam rūpalam, un sāka gaidīt vainīgo. Tanī brīdī ienāk kaimiņš ar ūdens spaiņiem. Poliči priecīgi, vainīgais noķerts, sastāda aktu un liek paredzētajā vietā vainīgajam rakstīt paskaidrojumu. Kaimiņš uzraksta, parakstās un sniedz likuma sargiem. Galvenais no viņiem izlasa paskaidrojumu, paņem glāzi ielej kandžu, izdzer apsēžas un sāk pīpēt. Otrs pilnīga nesaprašanā paķer paskaidrojumu un lasa: "Izgāju vakarā uzpīpēt. Skatos, kaimiņienes pirtiņa deg. Paķeru spaiņus, skrēju pēc ūdens. Atskrēju, rauju vaļā durvis – tur 2 policisti kandžu dzen."


  • 5

#90 OFFLINE   ramex

ramex

    Mareks

  • Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 26 februāris 2014 - 12:31

Šodien saņēmu spamu: http://www.savingfro...com/lv283I7RWr/

Joks nav par copi, bet auto sadaļā arī nevar likt. Uzlaboja garastāvokli  :). Tagad arābu šeihi nervozi sāk izpārdot naftas laukus un investē modernajās tehnoloģijās  :D

 

rekur tas joks atjaukts vaļā :D

http://2.bp.blogspot.../s1600/2414.jpg

 

apigenijs ekonomētājs :D


  • 0





Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: joki, atgadījumi, cope

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)