Jump to content

Bilde

Viss par un ap Norfin

norfin norfin drēbes norfin apģērbs norfim kombinezons norfin preces norfin veikals

• Lai atbildētu ienāc saitā
77 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 331 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 16 februāris 2015 - 12:27

Pēc vairākkārtējiem lauka izmēģinājumiem, gribu padalīties iespaidos par Norfin Discovery LE. Kostīma izvēli noteica saldā akcijas cena un Salmo mārketinga triki: -35 C un 6000 mm elpošana/ūdensnecaurlaidība. 'Par visu pēc kārtas:

Šuvums - ērts, jaka pagara ar iespēju savilkt divās vietās, jostasvietā un apakšā, kapuce pielāgojas interesanti, izkodu tikai kādā 4 copes reizē. Bikses praktiski līdz zodam, kalpo gandrīz kā veste, dod papildus siltumu, jostasvietā gumija, kas vairāk piekļauj rumpītim. Daudz kabatu - biksēm vien 4 gabalas, par jaku nemaz nerunāsim. Ķīniešu draugi, iespējams, piegrieznēm sajaukuši izmērus - XL kostīma jaka bija par 10 cm platāka nekā vecajam Norfinam XXL, biksēs droši varējām ielīst divatā ar laulāto draudzeni :P. Pamērīju L un viss nostājās savās vietās, kaut iepriekš mazāku par XL neko netiku vilcis.

Par -35 C - pēc manām sajūtām "mazliet" pārspīlēts...(varbūt Salmo uzrāda ninimālo t, pie kuras kostīms vēl nesalūzt gabalos  ;) , tad pretenziju nav). Uzvelkot Salmo rekomendētos termoveļas slāņus, pie mīnus dažiem grādiem un vēja padsmit m/s, pēc laika rokas līdz pleciem sāka sajust patīkamu vēsumu. Līdzīgas sajūtas bija arī bezvēja laikā, liekas, ka piedurknēs ir ietaupīts uz siltinātāja rēķina - uz tausti tādas paplānas. Var būt, ka sajūtas pastiprina piedurknēs iešūtā gludā, slidenā odere. Nezinu, kas būtu pie -20, šoziem iespēja notestēt laikam neradīsies.

Jāuzteic kostīma labā mitrumizvadītspēja - pēc soļošanas uz copes vietu, pirmo padsmit āliņģu izurbšanas, 10 - 15 min laikā jau jūties sausi un komfortabli.

Par lietusizturību - klimatiskie apstākļi pagaidām nedeva iespēju notestēt.

Vispār kostīms vairāk domāts skrējējiem ne sēdētājiem, jo ir viegls. L izmēra svars ar somu 3.100, salīdzinājumam, līdzīgs Norfin Arctic sver 3.600, vecais Norfin Lightweight XXL sver 2.800.

• 2

#2 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 16 februāris 2015 - 09:15

Es arī vakar dabūju patestēt vējā un lietu savu NORFIN EXTREME 3 LIMITED EDITION un teikšu atkal - ļoti labi

STEIDZĪGI pārdodu par 110 EUR šo NORFIN EXTREME 3 LIMITED EDITION, jo esmu noskatījis citu kostīmu (DAM)

• 0

#3 OFFLINE   StormsLV

StormsLV

Jauniņais

• Biedrs
  • 28 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 05 marts 2014 - 23:09

Čoms nopirka 3 un ir laimīgs, kā runcis. Es pirktu 3 arī cmukāks.

• 0

#4 OFFLINE   StormsLV

StormsLV

Jauniņais

• Biedrs
  • 28 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 05 marts 2014 - 23:06

EXTREME 3 ir divreiz lielāka ūdens izturība. Tas tāds būtiskākais. Man tas nav svarīgi, es izvēlējos EXTREME 2 CAMO, jo izmantošu vēl medībām aukstā/sausā laikā.

• 0

#5 OFFLINE   Valters

Valters

Super dalībnieks

• Biedrs+
  • 101 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 05 marts 2014 - 22:09

OK ir tagad dilēma - vai pirkt NORFIN EXTREME 3 vai NORFIN EXTREME 2?

Kādas ir atšķirības starp šiem apģērbiem??

Varbūt spēj kāds sniegt atbīldi tādam nezinātājam kā man :D

• 0

#6 OFFLINE   StormsLV

StormsLV

Jauniņais

• Biedrs
  • 28 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 02 marts 2014 - 11:16

Uzdūros veikalā eboat.lv NORFIN EXTREME 2 CAMO 144.00 EUR. Priekšs ziemas un mednieka/makšķernieka baigi labs.

• 0

#7 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 19 februāris 2014 - 09:36

Lāčuk pa cik tad iet NORFIN EXTREME 3? It sevišķi nesezonā?Ja nav valstisks noslēpums :friends:

esmu diezgan smagi satraumējis kāju un kādu laiku uz lapas esmu. latos bija 179 :) bet tākā sezona iet uz beigām atlaidi var sarunāt :) bet ieteiktu nedaudz uzgaidīt kad atvērsies Piedrujas ielā tur solija labas atlaides kostīmiem,apaviem :)

• 0

#8 OFFLINE   Valters

Valters

Super dalībnieks

• Biedrs+
  • 101 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 19 februāris 2014 - 09:32

Lāčuk pa cik tad iet NORFIN EXTREME 3? It sevišķi nesezonā?Ja nav valstisks noslēpums :friends:

• 0

#9 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 03 februāris 2014 - 21:58

man savu laik zāles fuci spēlējot ar atsistiem ceļgaliem pat speciālie liekas pa maz :) bet tā nav problēma :) tas nav ka resns liliputs atnāk un prasa kapēc uz viņu nav kostīma :D

• 0

#10 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 03 februāris 2014 - 21:43

Tā viš ir. Jāieliek tikai ceļos papildus polsterējums, tomēr ir drusku pa plānu

• 0

#11 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 03 februāris 2014 - 18:47

atceries ka ar 3 ir gandrīz 1:1 :) tākā ieteicu tev to pašu ko pats lietoju :)

• 0

#12 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 03 februāris 2014 - 18:40

Es arī vakar dabūju patestēt vējā un lietu savu NORFIN EXTREME 3 LIMITED EDITION un teikšu atkal - ļoti labi

• 0

#13 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 03 februāris 2014 - 18:06

Staigāju 3 exstrīmā jau 2 sezonu.

varbūt neesmu meiģinājis kruto galu, bet esmu apmierināts kā suns kur tur :) ekstrēmākais bija Balvi -28 un baltezers nedaudz(ap 10) mīnusi un ahūnais purgens :) neviena slikta vārda :) tas pats par laplandiem. itkā rudens zābīši, bet -23 šogan noturēja godam, tik 2 terozeķes! viena plānā, otra biezā un viss kedā :) 

tapēc manu prāt Norfins ir tiešām mūsu viduslānim ideāli radīta prece! saprotu ka esmu šī zīmola pārstāvis, bet ir arī meiģināti iepriekšējā profesijā polartech utt...... par to naudu nav līdzinieku :)

• 0

#14 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 24 janvāris 2014 - 13:58

falck

tas protams, ka gumijas/putiniekos elpošana nenotiek, bet nu tā zeķe tak visu mitru novada starp zābaku un folliju...mitra kāja man, personīgi nepaliek nevienu brīdi, līdz ar to arī nekas nesalst...

• 0

#15 OFFLINE   falck

falck

Jānis

• Biedrs
  • 15 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 24 janvāris 2014 - 13:19

Man pirmstam bija ziemas zābaki ar mīksto aukšu. nostaigāju 4 ziemas, tagad tie saka jukt arā. ar tiem aukstuma problemu nebija. sēdēts pat -32 grādos peipusā. Šiem Yukon zābakiem iekšas pēc copes novelkot ir diezgan mitras un domāju, ka tur tā vaina, kaja nedabu elpot.

• 0

#16 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 24 janvāris 2014 - 12:59

redz Salmiķī ir pašapkalpošanās... pircēji paši sajauc izmērus. tapēc OBLIGĀTI abi zābaki vai kostīms ir jāmēra :) ja tev sals jukonā kaut pēc h tad sals arī vāļiņkos :)

• 0

#17 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 24 janvāris 2014 - 12:30

vo ar šito gan viņiem ir kaut kādas mistiskas problēmas :D Norrfin zābakus esmu novalkājis kādus 4 pārus...un šķiet, ka 3 no tiem pie pirkšanas esmu pamanījis, ka vienu zābaku man pārdod 44 otru 45 izmēru :D pirmajā gadījumā to pamaniju jau tikai mājās esot :) ar pēdējiem Laplandiem sanāca vēl interesantāk - cītīgi pārbaudu, ka abi ir 45, viss ok. Aizbraucu mājās, eju uz copi un kaut kāda tāda dīvaina sajūta, it kā viens lielāks...domāju, ka taču nevar būt, un pēc tam mājās, kad izņēmu tās iekšas ārā, lai žāvējās, pamanīju, ka viena zeķe ir 45 otra 44 :)

• 0

#18 OFFLINE   falck

falck

Jānis

• Biedrs
  • 15 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 24 janvāris 2014 - 12:20

un vēl tāds joks ka viens zābaks ir lielāks par otru kaut abi ir viena izmēra, ko pie pirkšanas nepamanīju.

• 0

#19 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 24 janvāris 2014 - 12:16

Bet februārī iepirkšu to jaunumu, ko šamie uztaisījuši - putinieki ar gumijas zoli, plus vēl nolaižamā radze papēdī...man liekas, ka ar tiem vajadzētu būt pavisam smuki :)

• 0

#20 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 24 janvāris 2014 - 12:13

falck

dīvaini....es ar tiem pašiem laplandiem vazājos, veinīgi termozeķe man ir guahoo (dārkākas, bet tā merino vilna dikti patīk, kas šamām ir). Ja ir virs -15, tad vēsumu jūtu, bet nav tā, ka salst, ar yukonu galīgi nevajadzētu būt problēmām.

• 0

#21 OFFLINE   falck

falck

Jānis

• Biedrs
  • 15 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 24 janvāris 2014 - 12:01

Šogad nopirku izslavētos Norfin Yukon zābakus, nu domāju, ka būs šausmīgi silti zābaki, bet pēc vienām medībam un vienas makšķerēšanas reizes, tā nevarētu teikt. Kājās velku termozeķi Norfin Protection un zābakus, sakumā ir silti, bet pēc kada laika sāk just aukstumu.

• 0

#22 OFFLINE   janiszilvers

janiszilvers

Jauniņais

• Biedrs
  • 25 ieraksti
  • Atrašanās vietaSigulda

Izveidots 24 janvāris 2014 - 11:57

Ja, kas tad sportsdirect.com šobrīd ir lielā izpārdošana, plānās termoveļas un flīšus met pakaļ, salīdzinot ar LV nopērkamo cenām.

• 0

#23 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 24 janvāris 2014 - 11:42

redz ar ja saģērbies pareizi(termo veļa) tad viss ir bumbās, bet stāvot ilgstoši auksti kkam būs vienalga vai tev kostīms vai vates segā ietinies :)

ja kas Norfinam tagad ir jauna sērija Hunting! speciāli medniekiem. arī ziemas komuflāžā. :)

• 0

#24 OFFLINE   exlim

exlim

Gatis

• Biedrs+
  • 24 ieraksti
  • Atrašanās vietavalmiera

Labs cilvēks

Izveidots 24 janvāris 2014 - 11:37

Par cik man vajadzeja kostimu ko vilkt gan medibaas gan copee. Ilgi peetot iegadajos Norfin Extreme 2 camo. Vakar aizbraucu uz Burtnieku papeoveet. Po.. ar to ka copi pat nemaniju,kostims viekarsi ekselenti silts.. Redzes sesdien uz mezu. Paskatiis kaa bus medibas tomer stavesana uz vietas vairaak. Bet pagaidam dikti apmierinats.

• 0

#25 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 20:38

Vairi, caur NG nu ļoti draudzīgi! Sundridge peldošie ir pavēsi, pie -30 dibins:)) Doma bija par Krievu Novatur, arī it kā labus taisa, bet nu Norfins patika dēļ ērtības, daudz kabatu, ielu ēkai polsteri čeļos un vēl visādas fīčas, arī membrāna ir, tā jau redzēs kā būs praksē.

jebkuršs peldošais nav domāts vairāk par -20. :) es ar 3 ekstrīmu esmu apmierināts kā suns :) ja kas caur mani ar var labu cenu sarunāt :)

• 0

#26 OFFLINE   Patrols

Patrols

Jauniņais

• Biedrs
  • 7 ieraksti
  • Atrašanās vietaTukums

Izveidots 22 janvāris 2014 - 13:48

Doma ko tādu apčamdīt dabā:Rapala Pro Weaver bikses

• 0

#27 OFFLINE   Patrols

Patrols

Jauniņais

• Biedrs
  • 7 ieraksti
  • Atrašanās vietaTukums

Izveidots 22 janvāris 2014 - 13:44

Tā ir ar tām mitruma sajūtām :). Nezinu, jaunu tērpu pirkt neceļas roka, mož pielabos un vēl vienu sezonu nostaigāšu. Vai nopirkšu kādas citas siltās bikses, kombinzona tipa. To paralonu ceļgalos baigi jūt, pat nevajag tupēt uz ledus. Bet, asarus medījot un meklējot, sanāk nomesties arī uz ceļiem...

• 0

#28 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 331 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 13:41

Dīvaini... Es tieši tādā esmu novazājies 5 sezonas. Šogad gan vīles sāka jukt ārā, tāpēc pamazām sāku meklēt alternatīvu. Biksēm ceļgalos ir iebāzti poroloni lai varētu tupēt uz ledus, tāpēc ir tāda sajūta, ka slapjas, jo tas porolons neelpo. Melnā pakaļa arī no neelpojoša materiāla, kad braucot ilgāk pasēdi mašīnā sajuti patīkamu siltumiņu  :D

• 0

#29 OFFLINE   Patrols

Patrols

Jauniņais

• Biedrs
  • 7 ieraksti
  • Atrašanās vietaTukums

Izveidots 22 janvāris 2014 - 13:35

Jā, tieši tāds, kungs. Tagad iedevu fāterim, lai šūšanas speci (šūšanas uzņēmums Aucē) izdomā, ko ar biksēm darīt. Doma meklēt vēl atsevišķi kādas siltas bikses, jakai nav ne vainas, pagaidām...Un vēl, kas nepatika. Biksēm ceļu vietas jancīgas, liekas, ka pašas par sevi paliek mitras.

• 0

#30 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 331 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 22 janvāris 2014 - 13:20

Manā lietošanā divus gadus atpakaļās ienācās Norfin Ultra light vai ultra wight, tagadiņ neatceros, zilā krāsā. Divi gadi mērenas ekspluatācijas un viss izjuka pa šuvēm, kā arī sāka plīst vietās, kurās audums nemēdz plīst. Skats jancīgs, divus gadus jauns (vecs) kostīms, sašūts no vienas vietas. Neko viņam tādu nebiju izdarījis.

Patrols, šitāds?

Pievienots(ie) fails(i)

• 0

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: norfin, norfin drēbes, norfin apģērbs, norfim kombinezons, norfin preces, norfin veikals

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)