Jump to content

Bilde
- - - - -

Problēmas, programmas dažādu Androīdu lietotājiem

Androīds android planšete smārtfons

• Lai atbildētu ienāc saitā
27 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 761 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 11 janvāris 2018 - 14:09

ramex, Neko nesapratu. Atzīmēšu, ka saņēmu preci. Lai iet pie velna tie ķīnieši...

• 0

#2 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 11 janvāris 2018 - 08:44

ramex, Mans telefons runā latviski.

piedod tad nevaru palīdzēt, man visi telefoni runā angliski - jo es nespēju tos izkropļotos tulkojumus pieņemt/saprast :)

bet latviski varētu būt: par ierīci -> programmatūras numurs vai kas uz ot pusi un tad ieslēdz "izstrādātāja iestatījumus" ta ir izvelne kas pec noklusējuma ir paslēpta
Izstrādātaja iestatījumi -> usb debug - nu netulkojas tas vārds lai vai kā grib valodnieki (debug - atkļūdošna) :-D )

Iestatījumi -> Par ierīci -> Būvējuma numurs -> Spaidi vairākas reizes ->

Ieslēgsies izstrādātāja iespējas un zem Iestatījumiem parādīsies jauna ikona blakus "Par ierīci"

-> USB atkļūdošana

Uzspiedu, nekas nenotiek. Pārdevējs man prasa: does your phone support otg? Kas ir otg?

USB On-The-Go (OTG) is a standardized specification for USB connections that allows a device to read data from a USB connection without requiring a PC. The device is basically becoming a “USB Host”, which isn’t an ability every gadget has.

principā iespāj pa tiešo pieslēgt iewrīces pie telefona, rekur mans aizvesturiskais HTC Mini one2 kurma tika piesprasuts Samsung OTG kableis kura tika iesprausta parasta datorpele - paradas telefona peles kursors un ka redzi darbojas ka pele tik amndroid telefonā :) (https://youtu.be/DEjHUhd8I20)

tavs Huawei ir jaunāks krietni taka ar būtu jāstrādā. kā jau mineju pameklē kādu to otg adapteri - ja tavs webkameeras verkjis piedava iespēju piesprausties pie kompa tatad vinja mir parastais USB shtepselis ti nevis ar kjinieša pieda'vāto pāreju kabeli betvēlams kkādu no lielo ražortāju tur Samsung (zinu ka nāca tādi shtruntinji līdz Asus planšetēm)
  • 0

#3 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 761 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 11 janvāris 2018 - 05:06

piedod tad nevaru palīdzēt, man visi telefoni runā angliski - jo es nespēju tos izkropļotos tulkojumus pieņemt/saprast :)

bet latviski varētu būt: par ierīci -> programmatūras numurs vai kas uz ot pusi un tad ieslēdz "izstrādātāja iestatījumus" ta ir izvelne kas pec noklusējuma ir paslēpta

Izstrādātaja iestatījumi -> usb debug - nu netulkojas tas vārds lai vai kā grib valodnieki (debug - atkļūdošna) :-D )

Ieslēgsies izstrādātāja iespējas un zem Iestatījumiem parādīsies jauna ikona blakus "Par ierīci"

-> USB atkļūdošana

Uzspiedu, nekas nenotiek. Pārdevējs man prasa: does your phone support otg?   Kas ir otg?

• 0

#4 OFFLINE   pludinsh

pludinsh

Sandis

• Biedrs+
  • 306 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 10 janvāris 2018 - 22:57

nu jā viņam jau laikam lai tur tikt klāt vajag "root", jeb es kaut ko jaucu?

• 0

#5 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 341 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 10 janvāris 2018 - 22:18

-> USB atkļūdošana

• 0

#6 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 10 janvāris 2018 - 21:18

• 0

#7 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 761 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 10 janvāris 2018 - 21:15

• 0

#8 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 10 janvāris 2018 - 21:14

ramex, Bildē redzēji, ka esmu iespraudis vadu telefonā. Un ielādēju pēc 8 h viņu programmu. Vadam ir 3 galviņas, der jebkurai elektronikai. Datorā rāda video, kvalitāte protams kā web kamerai. :P

\

paprovē ieslēgt "developer mode" telefonam :) 

aiziet uz settings -> about un tad spaidi uz "BUild NUmber" kamēr pasaka ka developer mode enabled. pēc tam atver jauno "Developer options" menu settingos, un ieslēdz "USB Debug" un paskaties ko tad ta kamera un programma sak - mosh palīdz :)  

• 0

#9 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 761 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 10 janvāris 2018 - 21:08

ramex, Bildē redzēji, ka esmu iespraudis vadu telefonā. Un ielādēju pēc 8 h viņu programmu. Vadam ir 3 galviņas, der jebkurai elektronikai. Datorā rāda video, kvalitāte protams kā web kamerai. :P

• 0

#10 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 10 janvāris 2018 - 21:06

Nopirku kameru ar vadu priekš telefona. Nestrādā kamera, kaut gan rakstīts, ka kamera atbalsta Android telefonus. Dažādas programmas izmēģināju, datorā strādā kamera. :( :fpc:

detaļas vairāk ko tieši nopirki lai var saprast :D 

androidu ar shobrīd ir versijas 6 vismaz kas ir ejošās

sākot no 4.4, 5, 6, 7, 7.1, 8, 8.1 atkarībā no tā cik jauns telefons un javecs telefons cik gribas pakas';ities (man ir te  viens HTC One mini  girezhas android 6 lai gan shamais oficiāli pat 5.x lāgā "nesuporē") - daudzi jautās kāpēc ? tapēc ka patīk chakarēties ap devaisiem :) un izspiest noviņiem daudz vairāk visu ko oficiāli piedāvā ražotājs :)

IP68 1200P Android 8MM Micro USB Type-c USB 3-in-1 Computer Endoscope Borescope Tube Waterproof USB Inspection Mini Video Camera telefons Huawei Y6 2017 rāda melnu ekrānu.

pirmā lieta ko pameklē apkārt paziņām / kolēģiem no kāda aiznjemies pāreju no usb micro kas ir telefonā uz to usb c? tiešām bildē izskatās ka ir parastais USB type A (varbūt ka ir 3.0 ) jo usb c ir tas ko var iespraust jebkurā virzienā :)

otra lieta vai tam verkjim (kamerai) gadījumā nav sava aplikācija, nevienmēr sie brīnumi darbosies ar standarta cameras programmatūru

PS rekur pielikuma bilde USB-C vs USB-MINI pirmais ir tas kosaka apraskta kads ir kamerai, otrais ir kāds teorētiski ir tavam telefonam pēc specifikācijas, tavā bvildē izskatās ka ne viens ne otrs :D

Pievienotais fails  usb_porti.png   611,5K   0 reizes lejupielādēts

• 1

#11 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 761 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 10 janvāris 2018 - 20:58

Nopirku kameru ar vadu priekš telefona. Nestrādā kamera, kaut gan rakstīts, ka kamera atbalsta Android telefonus. Dažādas programmas izmēģināju, datorā strādā kamera. :( :fpc:

sākot no 4.4, 5, 6, 7, 7.1, 8, 8.1 atkarībā no tā cik jauns telefons un javecs telefons cik gribas pakas';ities (man ir te  viens HTC One mini  girezhas android 6 lai gan shamais oficiāli pat 5.x lāgā "nesuporē") - daudzi jautās kāpēc ? tapēc ka patīk chakarēties ap devaisiem :) un izspiest noviņiem daudz vairāk visu ko oficiāli piedāvā ražotājs :)

IP68 1200P Android 8MM Micro USB Type-c USB 3-in-1 Computer Endoscope Borescope Tube Waterproof USB Inspection Mini Video Camera telefons Huawei Y6 2017 rāda melnu ekrānu.

Pievienots(ie) fails(i)

• 0

#12 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 10 janvāris 2018 - 20:54

• 0

#13 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 761 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 10 janvāris 2018 - 14:08

• 0

#14 OFFLINE   matata

matata

Jauniņais

• Biedrs
  • 19 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 01 septembris 2014 - 14:18

Es lietoju GPS Essentials. Labums tāds, ka ir arī "portable maps". Tagad nokačāju arī progu Fishing points. Nav ne vainas.

• 0

#15 OFFLINE   skudrinieks

skudrinieks

Ilmārs

• Biedrs+
  • 230 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Labs cilvēks

Izveidots 01 septembris 2014 - 08:06

Čoms iedeva, lai savedu kārtībā datoru un par darbu līdzi neejošu androīdu, sataisīju abus :)

Tagad man ir androīds, bet nezinu neko, ko, lai labu viņā iebāž. Padalieties ar info un kādu labu programmu! Interesē vairāk navigācija, kura nav piesaistīta mobilo datu pārraidei, bet būšu pateicīgs par jebkādu interesantu info ;)

Ieliec jebkādu lauzto versiju. Man bija Igo My way. Vēl vari uzlikt Androzic ar LV topokartēm - varēsi atlikt savas baraviku vietas koordintātes.

• 0

#16 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 341 ieraksti

Izveidots 01 septembris 2014 - 01:20

Čoms iedeva, lai savedu kārtībā datoru un par darbu līdzi neejošu androīdu, sataisīju abus :)

Tagad man ir androīds, bet nezinu neko, ko, lai labu viņā iebāž. Padalieties ar info un kādu labu programmu! Interesē vairāk navigācija, kura nav piesaistīta mobilo datu pārraidei, bet būšu pateicīgs par jebkādu interesantu info ;)

• 0

#17 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 341 ieraksti

Izveidots 28 augusts 2014 - 23:49

Kādu laiku atpakaļ, kādā no tēmām izskanēja ziņa, ka augšējais baneris neļauj normāli forumu apskatīties no planšetes un viedtālruņa. Tagad tā problēma ir atrisināta! Ja kas nav, kā vajag, ziņojiet!

• 0

#18 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 332 ieraksti
  • Atrašanās vietaPreiļi, bieži Rušona ezera piekraste

Labs cilvēks

Izveidots 05 jūnijs 2014 - 12:56

Vēl šis tas tiem, kas draudzējas ar kirilicu;

https://play.google....bAndPrint.Knots

https://play.google.....studio.fishing

• 0

#19 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 332 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 27 maijs 2014 - 09:05

Šodien pasērčoju pa Googles Playstori  :)  Uzraku šo to priekš copes:

Mezgli un to siešana - https://play.google....ps.fishingknots (vienkārša aplikācija, ir pamata mezgli),

https://play.google....pFish.KnotsLite (advancēta, ir daudz mezglu veidu, pielietojums mono, vai pītajai auklai, stiprības novērtējums, bezmaksas versijā uzmācīgas reklāmas  :angry:), 

https://play.google....ntgeek.knotwars (ir video pamācības, aizņem daudz vietas atmiņā)

Aplikācija copes punktu atlikšanai, var arī saglabāt velcēšanas maršrutu (nākamajā copes reizē vajadzēs iemēģināt):  https://play.google....k.fishingpoints

• 1

#20 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 31 janvāris 2014 - 14:35

https://play.google....ssentials&hl=lv

• 1

#21 OFFLINE   Zivnieks

Zivnieks

Arvis

• Biedrs
  • 73 ieraksti

Izveidots 31 janvāris 2014 - 14:35

es kā gps aparātu izmantoju GPS essentials, dikti patīk :)

• 0

#22 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 332 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 31 janvāris 2014 - 13:27

....Vispār kādas aplikācijas saistībā ar copi izmantojiet ?

Es copei lietoju šo: https://play.google....ettler.argpsc3d

Iepatikās tā, ka nopirku Pro versiju  :) . Var atlikt copes točkas, nosūtīt citiem, kompass izmanto kameru fonā, var redzēt dabā uz kurieni jādodas. Vienīgais tas, ka karte ir onlainā, tāpēc ir vajadzīgs interneta trafiks.

• 0

#23 OFFLINE   Raikins

Raikins

Raivis

• Biedrs+
  • 52 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala / Kāla ezers

Labs cilvēks

Izveidots 31 janvāris 2014 - 10:54

Man priekš Ābola mīļākā ir šī un izmantoju galvenokārt, lai reģistrētu noķertēs zivis un patīk tas, ka iespējams pievienot mānekli, ar kuru zivs noķerta. https://itunes.apple...d313314613?mt=8

Galvenā problēma protams tajā, ka tad kad ir kārtīga cope, tad galīgi negribas ķēpāties ar zivju reģistrēšanu :)

• 0

#24 OFFLINE   ramex

ramex

Mareks

• Tēmas admins
  • 613 ieraksti
  • Atrašanās vietaTallinn

Labs cilvēks

Izveidots 31 janvāris 2014 - 10:14

Aboļu īpašniekiem ir pieejama šāda aplikācija  https://itunes.apple...d570149836?mt=8

Kādu - līdzīgu ieteiksiet androīda īpašniekam ?

Vispār kādas aplikācijas saistībā ar copi izmantojiet ?

savulaik biju uzlicis šo: https://play.google....splus.app&hl=en

bet baigi neesmu eidziļinājies unčekojis uzliku paspēlējos un aizmirsu :D 

• 0

#25 OFFLINE   mrdzintars

mrdzintars

Lietotājs

• Biedrs+
  • 60 ieraksti
  • Atrašanās vietaLatvija, Rīga, Latgales priekšpilsēta

Izveidots 31 janvāris 2014 - 08:29

Aboļu īpašniekiem ir pieejama šāda aplikācija  https://itunes.apple...d570149836?mt=8

Kādu - līdzīgu ieteiksiet androīda īpašniekam ?

Vispār kādas aplikācijas saistībā ar copi izmantojiet ?

• 0

#26 OFFLINE   Vonogs

Vonogs

Jauniņais

• Biedrs
  • 12 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga-Preiļi

Labs cilvēks

Izveidots 14 janvāris 2014 - 13:05

Tiem, kas savos Androīdos (planšetēs, telefonos) neredz flešu video iesaku lejupielādēt FlashFox pārlūku. Ar to viss strādā un nebremzē. Populārāks gan ir Photon Browser, bet ieslēdzot flešu bezmaksas versija sāka stipri bremzēt, bet maksāt 10$,lai pārbaudītu pro versiju, neļauj iekšējais žīds :-)

Ja runa iet par Android veikalu, tad stundas laikā ir iespējams atgriezt naudu par iegādāto aplikāciju, respektīvi samaksā, patestē un ja nepatīk, saņem naudu atpakaļ! :) kā, neprasi, nemācēšu teikt, bet zinu ka var! :)

• 0

#27 OFFLINE   aspens

aspens

Jānis Skulte

• Biedrs
  • 273 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 12 janvāris 2014 - 15:07

paldies flashfox palīdzēja.
  • 0

#28 OFFLINE   Sencis

Sencis

Pīters

• Tēmas admins
  • 332 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 12 janvāris 2014 - 13:02

Tiem, kas savos Androīdos (planšetēs, telefonos) neredz flešu video iesaku lejupielādēt FlashFox pārlūku. Ar to viss strādā un nebremzē. Populārāks gan ir Photon Browser, bet ieslēdzot flešu bezmaksas versija sāka stipri bremzēt, bet maksāt 10$,lai pārbaudītu pro versiju, neļauj iekšējais žīds :-)
  • 0

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)