Jump to content

Bilde

Gruntenes

• Lai atbildētu ienāc saitā
4 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   akmens

akmens

Lietotājs

• Biedrs+
  • 49 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga,Vecmīlgrāvis

Izveidots 05 aprīlis 2019 - 15:05

Sveicināti!

Varbūt ne īstajā sadaļā, bet vajadzīgs padoms par gruntenēm. Pašlaik esmu Islandē, gribētu noķert kādu mencu, saidu, vilkzivi okeānā ar grunteni no krasta. Tā kā esmu makšķerējis tikai Baltijas jūrā un internetā info neatradu,  jautājums par inventāru. Plānoju iegādāties  sekojošu inventāru: jaudīgu kātu 4- 4,5 m ar testu 200- 250 g, spoli 6000, auklu 0,3- 0,35. Vai mans domu gājiens ir pareizs, kāda izmēra āķus vajag mencu copei, kāda ēsma (skumbrijas fileja)? 

Mencām labākā ēsma-saidas fileja.

• 1

#2 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Eksperts

• Biedrs+
  • 1 113 ieraksti

Izveidots 05 aprīlis 2019 - 13:51

Atbisltoša testa auklu, vēlams pīto. Āķis Nr. 2, ar ēsmām ekspermentē, tā paša fileja, vēlams svaiga, garneles, utt. Pēc tam iemet kādu bildi :)

• 0

#3 OFFLINE   Janjanjuks

Janjanjuks

Lietotājs

• Biedrs
  • 35 ieraksti
  • Atrašanās vietaIlūkstes novads

Izveidots 05 aprīlis 2019 - 13:25

Sveicināti!

Varbūt ne īstajā sadaļā, bet vajadzīgs padoms par gruntenēm. Pašlaik esmu Islandē, gribētu noķert kādu mencu, saidu, vilkzivi okeānā ar grunteni no krasta. Tā kā esmu makšķerējis tikai Baltijas jūrā un internetā info neatradu,  jautājums par inventāru. Plānoju iegādāties  sekojošu inventāru: jaudīgu kātu 4- 4,5 m ar testu 200- 250 g, spoli 6000, auklu 0,3- 0,35. Vai mans domu gājiens ir pareizs, kāda izmēra āķus vajag mencu copei, kāda ēsma (skumbrijas fileja)? 

• 0

#4 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 408 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 10 janvāris 2014 - 19:58

Soļojošā gruntene

• 0

#5 OFFLINE   Bums