Jump to content

Bilde

Alūksnes ezers

alūksne cope alūksnē alūksnes ezers par copi alūksnē

• Lai atbildētu ienāc saitā
4883 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   medusa

medusa

Jauniņais

• Biedrs
  • 22 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots Šodien,11:30

medusa,  viss kārtībā, vakar iesniedzu. Bērnus pārstāvēšu es, ar 51 vecāka dotu mandātu. 

Nūjā, ko nu vairs tad, labi, lai process visiem nav no jauna jāsāk, noraksim vienu kara cirvi kopīgu mērķu labā, Jānis pārstāv bērnus līdz 16 gadiem un skatamies uz priekšu, kad būs kopsapulces sociālajās grupās, cerams kuplākā skaitā, redz Jānim jau 51ns atnāks, pensionāriem 21ns, bet 16-65gadi 12 interesenti tikai, tas nav šoreiz pārmetums, vnk aicinājums būt tad aktīviem un ierasties, jūsu pārstāvji, ne ALJA, organizēs tikšanās, sekojiet informācijai un pārdomājiet variantus, kā redzat turpmāk licencēto makšķerēšanu Alūksnes ezerā...

• 0

#2 OFFLINE   martinssirants

martinssirants

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 204 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga un Alūksne

Izveidots Šodien,10:16

Opā, pīrādziņš ir izcepies.
Eju uz veikalu pēc alus un popkorna. Šodien te būs ko palasīt. :)
Kur var apskatīt statistiku pa gadiem cik licences ir katru gadu ir notirgotas?
  • 1

#3 ONLINE   aspens

aspens

Jānis Skulte

• Biedrs
  • 243 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots Šodien,10:02

medusa,  viss kārtībā, vakar iesniedzu. Bērnus pārstāvēšu es, ar 51 vecāka dotu mandātu. 

• 1

#4 OFFLINE   medusa

medusa

Jauniņais

• Biedrs
  • 22 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots Šodien,09:55

Labdien! Mazliet termiņi 21SEP18 nokavējušies, bet kad un kur notiek bērnu līdz 16g likumisko pārstāvju tikšanās, lai izvirzītu šīs grupas pārstāvi uz darba grupu/ALJAs padomi? Nebūs pārstāvēti bērni, to vajadzētu nākamnedēļ atrisināt. Kādi varianti? Cikos, kur un kad? Ir variants virzīt kā pārstāvi NordOst kluba biedru Ilmāru Melzobu, kā Mēs Alūksnes ezera bērni, pārstāvi...

Varbūt tikšanās vietu nemainīt un 18:00 trešdien 26. Septembrī Kultūras centra stāvlaukumā satiekamies visi kuri likumiski pārstāv bērnus?

• 2

#5 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 330 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots Šodien,09:46

Un vēl nekā personīga un neapvainojaties,bet dažiem ir arī sakāpis galvā...
  • 2

#6 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 330 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots Šodien,09:44

Pilnīgi piekrītu ZG!Nafig man ziemā(jo Alūksnē makšķerēju tikai ziemā) jāmaksā par asariem vai brekšiem?Pa četriem gadiem labi ja piecas līdakas ir tikušas līdz mājai.Vēl man liekas absurds,no pagājušā gada ziemas licence sākas ar janvāri.Ledus uzsalst decembrī,atkal maksā!Es varu samaksāt un nepalikšu nabagāks no liekiem 10 eiro,bet ir jaatceras ka tā nav visiem.Un pārsvarā par ko viņi maksā,par sprīdiniekiem asarīšiem...Par Alūksnes lielajiem kimlakiem runājot,kur ta vinji ir pēdejās divas ziemas?Un nestāstat te šitos visus-KAS MĀK TAM NĀK!Tāpat ar izslavētajiem upeskakta brekšiem....No 100 večiem trīs gb nahaljavu uzraujas i viss!Ja godīgi,ar visiem šitajiem soc tīkliem utt sāk ezers atbaidīt un domāju ka ne man vienam.Tas pats par Jūsu pašvaldības policiju(Alja ar pašvaldības).Pie Jums no blakus novadiem brauc naudu tērēt,bet nē vēl tak jāieliek talons logā par afigeno zaļo zonu,kur mašīnas divi ripuļi dubļos stāv.Vai arī nenormāli apdzīvotajā vietā Lāzberģī mašina novietota ceļa malā otrādi.Ir tak arī kautkāds cilvēciskais faktors un var arī brīdinājumu ielikt.
  • 5

#7 OFFLINE   zivgarnis

zivgarnis

Copes Guru

• Biedrs+
  • 469 ieraksti

Izveidots Šodien,07:27

Šodien bija doma ieskriet ezerā. Tomēr aizvien vairāk pieķeru sevi pie domas ka mani īpaši nevelk! Kādreiz tiešām gaidiji brīvdienas un tikšanos ar ezeru! Kaut kas šeit nav kārtībā! Pirmkārt zudis atpūtas elements! Nu tā, tu iebrauc, pamakšķerē, kaut ko arī noķer vakariņu galdam. Reālajā dzīvē viss ir savādāk. Dārgs hobijs, par kuru visu laiku maksā! Katru gadu arvien vairāk! Tas nekas ka zivis ķerās arvien mazāk! Laivu mājas uzturēšana kārtībā prasa savu. Laivu motoram ir savas uzturēšanas izmaksas, degviela.  Copes inventārs. Tas tā kā būtu skaidrs. Pats "gribi braukāt ar ragaviņām, pats arī velc kalnā"! Man ir jautājums! Kādreiz licenču cenas bija mazākas. Zivju paturamais limits lielāks (es protams to neatbalstu, jo uzskatu ka 5 līdakas un 5 zandartus nevar viena ģimene apēst). Nebija aizliegumu uz dažiem copes veidiem. Zivis bija!!! Tagad jo vairāk jāmaksā, jo vairāk aizliegumu, jo mazāk zivju! Absurds kaut kāds! Es nopērku MK kas man dod tiesības makšķerēt LV ūdeņos, tajā skaitā arī Alūksnes ezerā! Kāpēc man vēl jāmaksā par to zivju makšķerēšanu pie kurām ALJA nav piedūrusi nevienu pirkstu?! Tās zivis ir asari, ķīši, baltās zivis. Vienvārdsakot visas ar kurām nepapildina ezera krājumus! Man ir sajūta ka ezers tiek uztaisīts par naudas pumpēšanas vietu un tiek veidots par maksas dīķi! Protams! Ezers ir jāapsaimnieko un tas jādara sapratīgi! Tam jābūt pašvaldības ziņā, jo tas ir valsts īpašums! Pašvaldības budžetā ir jāparedz līdzekļi ezera uzturēšanai, funkcionāru un inspektoru atalgojumam! Par licenču naudu ir jāpapildina tikai zivju krājumi, nevis jāpērk "dārgas rotaļlietas"! Ja es gribu savā ipašumā sakārtot kādu vietu, tad es to daru! Es neprasu lai kāds "djadja vasja" manā vietā to izdara! Alūksnes ezeru izmanto visi valsts pilsoņi, ne tikai novada iedzīvotāji! Nav runa tikai par makšķerniekiem! Varbūt sāksim naudu iekasēt ari no tūristiem, laivotājiem, peldētājiem, atpūtniekiem kas bauda ezera priekus! Par to der aizdomāties! Ja tomēr ezers ir "maksas pasākums" tad ir jābūt skaidrībai, par ko tiek maksāts! Sanāk absurda situācija. Es bez problēmam varu noķert skaistas zivis tur kur nav apsaimniekošanas, kontroles un papildmaksas!!!

• 6

#8 OFFLINE   plakenes

plakenes

Modris

• Biedrs
  • 145 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots Vakar,23:31

Atceramies lūdzu cilvēki mīļie, ka nolikumu izstrādā apsaimniekotājs, nevis makšķernieki, pamatojoties uz emocijām un subjektīvu viedokli.
Arī esošā nolikuma izstrādē tika ņemts vērā makšķernieku viedoklis.

Andzus kas ar Tevi?
  • 0

#9 OFFLINE   Andzus

Andzus

Andža

• Biedrs+
  • 1 143 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots Vakar,17:30

Atceramies lūdzu cilvēki mīļie, ka nolikumu izstrādā apsaimniekotājs, nevis makšķernieki, pamatojoties uz emocijām un subjektīvu viedokli.
Arī esošā nolikuma izstrādē tika ņemts vērā makšķernieku viedoklis.
  • 2

#10 OFFLINE   martinssirants

martinssirants

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 204 ieraksti

Izveidots Vakar,10:21

Pagājušo ziemu mobilly un epakalpojumi bieži lika mīksto - kārās! un ne man vienīgajam! Atzīšos - pateicoties tiem arī bez licences vienreiz sanāca nosēdēt! Tam gan laikam vajag sagatavoties un nebūt viendienlicenčniekam! :)
Varbūt ir iespēja sakārtot lomu noziņošanas veidu netā? Tiem kam ir papīra formāta licences (tādu ir daudz), ja nekļūdos, nav iespēja paziņot par lomu elektroniski!? Un tad kādam ir iemesls raukt pieri, ka nav nodota licence! Un gada vai pusgada licencēm arī būtu iespēja operatīvāk nodot atskaiti!

Agrāk pirku sezonas/gada licences gan sev gan Lāsmai. Tagad cenas uz sezonu ir salīdzinoši kosmoss un tās pāris reizes kad iznāk pacopet, izdevīgak ir samaksāt uz to konkrēto copes dienu par konkrēto cilvēku. Tas ka neiet pakalpojums tā nav mana problēma, kaut gan man vienmēr viss ir strādājis.
  • 0

#11 ONLINE   aspens

aspens

Jānis Skulte

• Biedrs
  • 243 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots Vakar,09:45

degarzivs, Var sūtīt uz aģentūras @ pastu ziņas par lomu. Es tā daru , kad kolēģi palūdz, jo pats pērku E pakalpojumos un ziņoju tur.

• 0

#12 OFFLINE   plakenes

plakenes

Modris

• Biedrs
  • 145 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots Vakar,09:44

God.runasvīri,izstrādājot nolikumu,lūdzu ievērojiet Latvijas republikas likumdošanu un Minustru kabineta noteikumus,kā arī atvieglojumus atsevišķām iedzīvotāju sociālajām grupām un nejaukt valdījuma tiesības ar īpašuma tiesībām!
Veiksmi!

Darīsim kas mūsu spēkos, bet visu noteiks balsojumi plus domes lēmums. Kā man šodien teica viens deputāta kungs, Jūs varat izstrādāt jeb ko, jautājums vai dome apstiprinās, un pēc tam vēl VARAM būs galavārds...

• 0

#13 OFFLINE   plakenes

plakenes

Modris

• Biedrs
  • 145 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots Vakar,09:41

Esmu uzpildījis mobilly kontu un manispēc ļembasts var sākties. Lieku uz to ka cenas šogad bus +30%. Nešaujat pār strīpu, citādi pensionāri izies ielās ar mēslu dakšam un tad būs lieli sūdi. :)

Cenas nevar mainīties kamēr nav apstiprināti jauni noteikumi... Ļembasts, ja tā to var saukt, jau arī sācies pateicoties pensionāriem.

• 0

#14 OFFLINE   plakenes

plakenes

Modris

• Biedrs
  • 145 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots Vakar,09:36

Pagājušo ziemu mobilly un epakalpojumi bieži lika mīksto - kārās! un ne man vienīgajam! Atzīšos - pateicoties tiem arī bez licences vienreiz sanāca nosēdēt! Tam gan laikam vajag sagatavoties un nebūt viendienlicenčniekam! :)

Varbūt ir iespēja sakārtot lomu noziņošanas veidu netā? Tiem kam ir papīra formāta licences (tādu ir daudz), ja nekļūdos, nav iespēja paziņot par lomu elektroniski!? Un tad kādam ir iemesls raukt pieri, ka nav nodota licence! Un gada vai pusgada licencēm arī būtu iespēja operatīvāk nodot atskaiti!

Varētu lūdzu sīkāk par gada un pusgada licencēm??? Tādu nemaz nav.... varbūt domāji sezonas?

• 0

#15 OFFLINE   degarzivs

degarzivs

Edgars

• Biedrs+
  • 244 ieraksti
  • Atrašanās vietaZA

Izveidots Vakar,07:20

• 0

#16 OFFLINE   martinssirants

martinssirants

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 204 ieraksti

Izveidots 20 septembris 2018 - 17:51

Esmu uzpildījis mobilly kontu un manispēc ļembasts var sākties. Lieku uz to ka cenas šogad bus +30%. Nešaujat pār strīpu, citādi pensionāri izies ielās ar mēslu dakšam un tad būs lieli sūdi. :)
  • 0

#17 OFFLINE   BrunoL

BrunoL

Lietotājs

• Biedrs
  • 58 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera-Matīši

Izveidots 20 septembris 2018 - 15:21

God.runasvīri,izstrādājot nolikumu,lūdzu ievērojiet Latvijas republikas likumdošanu un Minustru kabineta noteikumus,kā arī atvieglojumus atsevišķām iedzīvotāju sociālajām grupām un nejaukt valdījuma tiesības ar īpašuma tiesībām!
Veiksmi!
  • 0

#18 OFFLINE   plakenes

plakenes

Modris

• Biedrs
  • 145 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 20 septembris 2018 - 07:44

Godātie makšķerniekiem vecumā no 16-65 gadiem! Vakardienas tikšanās laikā tiku iebalsots par pārstāvi dalībai darba grupā Alūksnes ezera licencētās makšķerēšanas jaunā nolikuma izstrādei. Lūgums visiem, kam ir kāds priekšlikums vai ideja ko vajadzētu mainīt, izņemt, pielikt nolikumā vai jel kas cits, kas saistīts ar makšķerēšanu Alūksnes ezerā, kontaktēties ar mani. Visi ieteikumi tiks apkopoti un caurskatīti mūsu kopējā sanāksmē, kur arī balsosim par to virzību tālāk. Sanāksmes vienmēr notiks manas firmas "SIA Alūksnes energoceltnieks" aktu zālē 2.stāvā, Apes ielā 4. Vienojāmies, ka tās varētu būt otrdienas plkst. 18.00. Datumu paziņošu pēc pirmās kopējās darba grupu pārstāvju un ALJA tikšanās.

Ar cieņu, Modris Račiks.

e-pasts modrisr@inbox.lv

Kam nav mana mobilā tel. numura, nosūtīšu šeit vēstulē vai atbildot uz e-pastu.

P.S. Lūgums plašāk apmeklēt sanāksmes, lai nesanāk, ka bļaut protam , bet konstruktīvi lemt negribam...

• 2

#19 ONLINE   aspens

aspens

Jānis Skulte

• Biedrs
  • 243 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 18 septembris 2018 - 15:45

Modri. ALJA uz šo sanāksmi nevienu neaicina, jo makšķerniekiem pašiem jātiek galā ar pārstāvja izvirzīšanu. Sludinājumu vietējā avīzē ievietoju es. To pašu publicēju Feisbukā. Māris (Kurmix) to pašu tekstu ielika forumā, kā  makšķernieks, ne ALJAs direktors. Tas viss, lai vairāk būtu sapulces dalībnieku.  Tavi pieminētie dokumenti man nav sveši. Taču es runāju par sākumu kurš bija 2009 gadā. Pievienotais fails  IMG_0003.pdf   428,71K   15 reizes lejupielādēts

2013 gadā tika iveidots nolikums un radīts jauns dokuments par padomes izveidošanu, tāda bija domes interpretācija. Tev taisnība, ka neesmu ne ievēlēts ne pārvēlēts. Visus šos gadus tur darbojos aiz iniciatīvas. Padomes sastāvu un izmaiņas tajā apstiprina Alūksnes novada domes priekšsēdētājs ar rīkojumu. 

• 0

#20 OFFLINE   kurmisx

kurmisx

Super dalībnieks

• Biedrs+
  • 236 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 18 septembris 2018 - 15:40

plakenes, Redzi Modri!!!  Tas tāpēc, ka ne tikai Aljai, bet arī man personīgi rūp Alūksnes ezers!! Tāpēc arī aicinu izteikt viedokli, kā cilvēkam ērtāk vai pieņemamāk. Manā izpratnē nav svarīgi vai viņš to izsaka man ,tev vai arī šeit publiski!!! Galvenais, ka izsaka! Un Modri , ne jau spiegšana pa pus Latviju ir vieduma pazīme!!! Nekā personīga.

Un konsultatīvās padomes sākumi ir tālajā 2009 gadā, kad tika izveidota aģentūras direktora amata kandidātu izvēlēšanas komisija, kura vēlāk pārtapa, par konsultatīvo padomi.

Jāni, kamdēļ tik daudz izsaukuma zīmju? Tukšs populisms no Tavas puses un absolūta nespēja dot skaidru atbildi bez personālijām, ņemot vērā, ka pāris postus zemāk ALJA jau aicina uz sapulci... Palasot Tavas atbildes kā Tu "sabiedrības pārstāvis" katrā postā noliec teiksim Gunāru, noprotu ka īpašība viedums Tev ir sveša. Sorry, pēdējais teikums laikam sanāca personīgi, nebija mērķis meklēt kašķi. Un par to padomi, laikam Tev derētu iepazīties ar vismaz diviem dokumentiem ANP/1-6/13/172 un ANP/1-42/13/1649.

Tev neskaidrs viss stāsts, jo nebiji šajā pasākumā, kad skaidroju kārtību kādā tiks veidots noteikumu projekts - http://www.aluksnese...nos-7-septembri

Īsi varu paskaidrot - Alūksnes ezera apsaimniekotājs veidos darba grupu, kur darba grupas locekļus virza no ieinteresētajām "sociālajām grupām". Šodien aģentūrā tika iesniegts pārstāvis makšķernieku grupai, kuri vecāki par 65 gadiem. Rīt aspens organizē tikšanos, lai virzītu pārstāvi, kurš būs virzīts no soc.grupas 16 - 65 gadiem. , dzirdēju, ka arī personas ar invaliditāti virzīs savu pārstāvi.... Atnāc rīt un saņemsi vēl sīkāku skaidrojumu, ja kko neuztvēri. Šāda kārtība tiek paredzēta, jo atšķirīgo viedokļu dēl, starp makšķerniekiem, nav iespējams normāli komunicēt vienā zālē, kur pamatā ir pieņēmumi un subjektīvi viedokļi.

• 0

#21 OFFLINE   plakenes

plakenes

Modris

• Biedrs
  • 145 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 18 septembris 2018 - 14:09

plakenes, Redzi Modri!!!  Tas tāpēc, ka ne tikai Aljai, bet arī man personīgi rūp Alūksnes ezers!! Tāpēc arī aicinu izteikt viedokli, kā cilvēkam ērtāk vai pieņemamāk. Manā izpratnē nav svarīgi vai viņš to izsaka man ,tev vai arī šeit publiski!!! Galvenais, ka izsaka! Un Modri , ne jau spiegšana pa pus Latviju ir vieduma pazīme!!! Nekā personīga.

Un konsultatīvās padomes sākumi ir tālajā 2009 gadā, kad tika izveidota aģentūras direktora amata kandidātu izvēlēšanas komisija, kura vēlāk pārtapa, par konsultatīvo padomi.

Jāni, kamdēļ tik daudz izsaukuma zīmju? Tukšs populisms no Tavas puses un absolūta nespēja dot skaidru atbildi bez personālijām, ņemot vērā, ka pāris postus zemāk ALJA jau aicina uz sapulci... Palasot Tavas atbildes kā Tu "sabiedrības pārstāvis" katrā postā noliec teiksim Gunāru, noprotu ka īpašība viedums Tev ir sveša. Sorry, pēdējais teikums laikam sanāca personīgi, nebija mērķis meklēt kašķi. Un par to padomi, laikam Tev derētu iepazīties ar vismaz diviem dokumentiem ANP/1-6/13/172 un ANP/1-42/13/1649.

• 0

#22 ONLINE   aspens

aspens

Jānis Skulte

• Biedrs
  • 243 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 18 septembris 2018 - 12:34

• 0

#23 OFFLINE   plakenes

plakenes

Modris

• Biedrs
  • 145 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 18 septembris 2018 - 12:11

Saīsināt var daudz.  :)

Labprāt uzklausītu ieteikumus! Un šis ir īstais laiks, kad to darīt. Var rakstīt man uz janis.skulte@4plus.lv vai alja@aluksne.lv  Var pagaidīt kad tiks iebalsots pārstāvis un kontaktēties ar viņu.

Jāni noprecizē lūdzu kādā statusā Tu gribi uzklausīt ieteikumus un kamdēļ  Tu nevis aģentūra ALJA? Cik man zināms ALJA konsultatīvajai padomei 28.februārī beidzās termiņš un jauna pārvēlēšana nav bijusi (vismaz domes apstiprinājuma nav), nemaz neaizskarot tēmu, ka padomē sabiedrības pārstāvji netika nemaz ievēlēti, bet gan ALJA ieteikti (ja pareizi izsakos...), kur no otra pārstāvja 5 gadu laikā es nevienā sanāksmē neesmu dzirdējis NEVIENU VĀRDU. Nekā personīga, tīri rītdienas sanāksmei, lai nav neskaidrību.

• 1

#24 ONLINE   aspens

aspens

Jānis Skulte

• Biedrs
  • 243 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 17 septembris 2018 - 18:21

Labprāt uzklausītu ieteikumus! Un šis ir īstais laiks, kad to darīt. Var rakstīt man uz janis.skulte@4plus.lv vai alja@aluksne.lv  Var pagaidīt kad tiks iebalsots pārstāvis un kontaktēties ar viņu.

• 1

#25 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 351 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera, Baloži (Ķekavas novads)

Izveidots 17 septembris 2018 - 18:14

• 0

#26 ONLINE   dziva

dziva

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 112 ieraksti
  • Atrašanās vietaaluksne

Izveidots 17 septembris 2018 - 17:25

Jonis,neviens jau nav aizliedzis ķert zivis. :)

• 0

#27 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 351 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera, Baloži (Ķekavas novads)

Izveidots 17 septembris 2018 - 16:43

Čau,Kurmix!

Tikai lūdzu nesarežģijat vel vairāk un atmetat tos liekos "āizliegts" . Noīsiniet.

Lai taču ķer cilvēki tās zivis  :)

• 0

#28 OFFLINE   kurmisx

kurmisx

Super dalībnieks

• Biedrs+
  • 236 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlūksne

Izveidots 17 septembris 2018 - 13:51

Uzmanību makšķernieki!!!
Ja esi vecumā no 16-65 gadi. Tad ierodies 19.09.2018 pulksten 17:30 pie Alūksnes kultūras centra uz tikšanos, kuras laikā tiks izvirzīts pārstāvis dalībai darba grupā, Alūksnes ezera licencētās makšķerēšanas jaunā nolikuma izstrādei!!

• 1

#29 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 1 977 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 15 septembris 2018 - 20:23

Bijām :emoticon-0148-yes2:...pirms tam domājām,kur aizbraukt izvēdināt galvu...uz Kipru,Turciju,Kanāriju salām,utt....uz copi jūrjā, posmā Ventspils-Kolka vai kur citur !?Šoreiz devām priekšroku aizlaist uz Tukumu caur Šļukumu :blink: ...ups sorry :rolleyes: ...uz Alūksnes ezeru caur Šļukumu !Par cik iepriekš, bija biku pastrādāts,tad devām priekšroku ,,tupaij" copei,bez lielas mākslas...iebarojot un izsēžot balto zivi uz ziemas pīckām un neviss strādāšanai melnu muti,trofejzives un asarus meklējot. :P Ko ta mēs...mēs jau nemākam un tāpēc arī necenšamies uzlekt augstāk par ,,dējamo"! :) Tas tā...jumoram! :) Ja pa nopietnam,tad viss pa skaisto...zives ķērās :fish5: ,daba priecēja,baudu un atpūtu guvām tepat...pie un uz Alūksnes ezera !!! :emoticon-0148-yes2: VVunea !!!

P.s.pa ilgiem laikiem yr.no ,,piešņāca" :(...šorīt pūtiens bija lielāks,kā tika solīts,kas lika notīt makšķeres no iebarotās vietas...gan jau būtu vēl kāda ,,brekse" piepeldējusi. :fish11:

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  004.JPG   112,34K   12 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  005.JPG   253,63K   5 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  009.JPG   107,54K   4 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  014.JPG   203,56K   4 reizes lejupielādēts

• 12

#30 OFFLINE   zivgarnis

zivgarnis

Copes Guru

• Biedrs+
  • 469 ieraksti

Izveidots 15 septembris 2018 - 13:08

ivarsko, Šitādi redzēti arī mūsu ezerā! Rapala Deep Tail Dancer visa drāts izrauta āra bija. Koka vobleri ir visvārgākie (sevisķi balsenieki)! Āķi bieži deformējās! Lasīju par Sibīrijas taimiņu copi. Tur šamie saplacina pat 7 numura Mepps rotera āķus! Ja kāds nezina, tad ite āķi tiešām ka enkuri izskatās! Gandrīz sērkociņa resnuma tērauda drāts!!! :)

• 1

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)