Jump to content

Bilde
* * * * * 5 balsis

Runājam par visu ko

Viss kas NAV SAISTĪTS AR COPI

• Lai atbildētu ienāc saitā
1385 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 13 decembris 2018 - 20:37

Tīģeri, kā ar aku?

• 0

#2 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 678 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 12 decembris 2018 - 21:12

Bebrs,

Mja ;) ! Man ari ta sāk izskatities !
  • 0

#3 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 12 decembris 2018 - 21:05

Apauši

• 0

#4 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 678 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 12 decembris 2018 - 20:11

Bums,

PALDIES ! Tulit pāršķirstišu !
  • 0

#5 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 281 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 12 decembris 2018 - 19:18

izskatās ka no zirglietām ,ja ir luste vari pameklēt

https://www.google.l...iw=1455&bih=689

• 0

#6 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 678 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 12 decembris 2018 - 19:04

Bebrs,
Bet tad ir bijusi ļoti grazna ! Jo pec vienkāršas nomazgašanas ( baidos litot pat ziepes ) , vietam var redzet zelta uzklajumu ! Jeb metalu kas atgadina zeltu ! Diemžel nav nekadu uzrakstu , petiju ar lupu !
  • 0

#7 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 12 decembris 2018 - 18:53

Ar Bebra kunga svetibu , esmu sacis nodarboties ar Latvijas valsts vestures izpeti ! Āri šodien izmantojot F4 metalmekletaju devos pastaigat pa tuvako apkaimi , un viens atradums izsauca šoku !
Varbut musu vidu ir vesturnieki kas var ko tuvak paskaidrot ! LUDZU ! ;)

sprādze, vienā galā ir ādas siksna, otrā kaut kur jāaizkabina. Varbūt bārdas naža piepucēšana?

• 0

#8 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 678 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 12 decembris 2018 - 18:41

Ar Bebra kunga svetibu , esmu sacis nodarboties ar Latvijas valsts vestures izpeti ! Āri šodien izmantojot F4 metalmekletaju devos pastaigat pa tuvako apkaimi , un viens atradums izsauca šoku !
Varbut musu vidu ir vesturnieki kas var ko tuvak paskaidrot ! LUDZU ! ;)

Pievienots(ie) fails(i)

• 5

#9 OFFLINE   anaboliks

anaboliks

Jauniņais

• Biedrs
  • 25 ieraksti
  • Atrašanās vietarezekne

Izveidots 11 decembris 2018 - 21:51

Akā atradu kaķa līķi, nācās iztukšot kuņģi. Mans kaķis pazuda oktobrī. Dažreiz aizmirstu aizvērt akas vāku. :bh: :punish:

Ko tādu gan nebiju gaidījis. :nene:  Traki gan, bez prikļučiem nekā neiztikt, cik palasu, vienmēr kaut kas atgadās nelabs, kad Tu mainīsies, mans draugs?!!!

• 0

#10 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 11 decembris 2018 - 21:50

4 m aka ir sekla, tur skābeklim jāpietiek. Trepes - aizej uz  mežu, sameklē štengras nokalušās eglītes un uztaisi tās, es piemēram no  nokaltušām eglītēm šogad uzbliezu vairākas stabilas trepes medībām, Par aku dezinfekciju pameklē googlē, uz ātro palasot tur ir varianti. Ideāli, ja varētu izsūkt un tad nomazgāt ar ausgtspiediena sūknim bet drošvien tādas iespējas nav. Pie darba noteikti vajag vēl vienu palīgu, kas velk ar spaini augšā gružus utt. Iesaku darīt tagad, kamēr nav lieli mīnusi, savādāk gaidīsi lidz pavasarim. Minimums - izvelc kaķi un izsūc ūdeni. Lai veicas!

p.s. Kaķa izvikšanai noderēs parupja žilka, 3 žubura āķis un zem tā svins(cemmers)

• 3

#11 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 678 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 11 decembris 2018 - 21:32

Laikam MUMS tas Tigeris - tads kaķens vien ir ! ;)
  • 0

#12 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 678 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 11 decembris 2018 - 21:27

Tīģeris,
Bļaviens - trepes nedos ! Mežā kartis trukst ? Jeb esi aizmirsis ka amuri rokas turet !
Vari nopirkt striķi un tas pašas pagales ik pa trisdesmit cenķiem iesiet !
Rokot - tirot aku ! Pirmais likums - drošiba ! No skabekla trukuma ( lien aka tikai loti vejaina laika ) pirmstam nolaid degošu sveci lidz limenim ( dibenam ) ! Vari akas mala nostiprinat putekļu suceju ( ventilatoru ) kas CO2 izpuš ! Otrs rupejies lai spainis ar iztirito tiktu droši pacelts ! Akai četri grodi ( rupjš krievu lamuvards ) tad jau vejš 10 metri sek ispuš visu slikto arā ka trompetists !
Suknejot udeni , aka tiks ievilkts ari tirs gaiss - atliek darboties ! Izsmel ( izsukne ) , iztiri piebirumu , notiri ar IEVU zaru slotiņu grodos un noliec udens matei ziedojumu ! Viss ;) !
Darbojies !
  • 2

#13 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 012 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 11 decembris 2018 - 21:00

snipiens, var jau sveci ielaist. ugunij vajag skābekli. aka 4 metri.

Var ne to vien,bet palasi gan kādu infu,pirms močīt akā iekšā...a to Tu mums tāds ,,cilvēks avārija" :)...ka tik kaut kas nenotiek !

• 0

#14 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 506 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 11 decembris 2018 - 20:45

snipiens, var jau sveci ielaist. ugunij vajag skābekli. aka 4 metri.

• 0

#15 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 012 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 11 decembris 2018 - 20:44

Man pateica, lai ar garu pagali iebāžu kaķi spainī, ar sūkni izsūknēju ūdeni, ieberu akā hloru, atkal izsūknēju, garās kāpnes man nedos... Bet vajag visus grodus izberzt ar birzti, un gultni iztīrīt, bez kāpnēm nu nekā. Traukus kaut kā jāmazgā...

Pameklē kādus zinātniskākus rakstus,a to ir bijuši gadījumi...ielīdīsi izsūknētā akā un pašu vēl nāksies ar garu pagali ķeksēt ārā.Ir dzirdēts par to,ka akas ,,dibenā" veidojas kaut kādas gāzes un skābekļa tā pamaz ...

• 0

#16 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 506 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 11 decembris 2018 - 20:32

Man pateica, lai ar garu pagali iebāžu kaķi spainī, ar sūkni izsūknēju ūdeni, ieberu akā hloru, atkal izsūknēju, garās kāpnes man nedos... Bet vajag visus grodus izberzt ar birzti, un gultni iztīrīt, bez kāpnēm nu nekā. Traukus kaut kā jāmazgā...

• 0

#17 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 678 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 11 decembris 2018 - 19:53

Bebrs,
Tadai dezinfikcijai idealakais variants , paris IEVU zari ! Nedeļas laika viss sliktais nosedisies ! Pec tirisanas un pucešanas velams akas dibena atstat " ziedojumu " sudraba latu !
Un protams pats galvenais - turet vaku ciet ! ;)
  • 1

#18 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 11 decembris 2018 - 15:20

Gribēju tīrīt aku oktobrī, bet tēvam žēl iedot garās kāpnes. Gadu dzeramo ūdeni vedu no cita pagasta. Dezinfekcija nepieciešama.

Ielaid vibrosūkni lai visu izpumpē, tad nopucē līmeņa augstumā grodus. Ar ko dezinficēt, figviņzin, tur jākonsultējas. Iztīrīt jau nekas traks nav, es savu 9 grodu pats raku un pats arī vienreiz tīriju. Rakšana, salīdzinot ar tīrīšanu ir krietni jautrāks process :D

• 0

#19 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 506 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 11 decembris 2018 - 14:59

Gribēju tīrīt aku oktobrī, bet tēvam žēl iedot garās kāpnes. Gadu dzeramo ūdeni vedu no cita pagasta. Dezinfekcija nepieciešama.

• 0

#20 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 11 decembris 2018 - 14:10

Akā atradu kaķa līķi, nācās iztukšot kuņģi. Mans kaķis pazuda oktobrī. Dažreiz aizmirstu aizvērt akas vāku. :bh: :punish:

Mjā. Pie tam aka ar jātīra, kā arī, kā jau šajā sausajā rudenī, pēc tam ir perspektīva uz ūdens defecītu akā. Traki.

• 0

#21 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 506 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 11 decembris 2018 - 11:26

• 0

#22 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 29 novembris 2018 - 16:35

• 4

#23 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 28 novembris 2018 - 18:10

"Šodien VUGD saņēma izsaukumu uz Rēzeknes novada Ilzeskalna pagastu, kur ezerā slīka cilvēks. Sākotnējo informāciju par notikušo saņēmām no A/s "Sadales tīkls" darbiniekiem, kuri bija braukuši garām notikuma vietai, ieraudzījuši slīkstošo cilvēku un izsauca ugunsdzēsējus glābējus. Līdz VUGD ierašanās brīdim, A/s "Sadales tīkls" darbinieki, izmantojot pieejamos līdzekļus, turēja slīkstošo cilvēku virs ūdens. Ierodoties, ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot glābšanas dēli, piekļuva cilvēkam un viņu izglāba. Kā izrādījās, cietušais cilvēks bija devies makšķerēt uz apmēram 2,5cm plāna ledus un ielūzis.

Ugunsdzēsēji glābēji uzsver, ka šajā situācijā, cietušajam cilvēkam ļoti laimējās ar līdzcilvēku palīdzību un vērību. Neskatoties uz to, ka pamazām dažādās ūdenstilpnēs veidojas neliela ledus kārta, aicinām nerīkoties pārgalvīgi un nedoties uz ledus!" 

VUGD

Es uz 3.5 cm ledus neķeru zivis, kaut mani tur tas, a šis dunduks uz 2 cm mēģina. :mad:

Gudrākias ir tas kas arī uz 5 cm nelien, jo aizsalst vienmērīgi. Mans suns Robčiks šodien pārgāja pāri dīķim, nebrakšķēja, kaut šim kilogrami ap 40. Labi, ka viss labi beidzās.

• 6

#24 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 506 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 28 novembris 2018 - 17:47

"Šodien VUGD saņēma izsaukumu uz Rēzeknes novada Ilzeskalna pagastu, kur ezerā slīka cilvēks. Sākotnējo informāciju par notikušo saņēmām no A/s "Sadales tīkls" darbiniekiem, kuri bija braukuši garām notikuma vietai, ieraudzījuši slīkstošo cilvēku un izsauca ugunsdzēsējus glābējus. Līdz VUGD ierašanās brīdim, A/s "Sadales tīkls" darbinieki, izmantojot pieejamos līdzekļus, turēja slīkstošo cilvēku virs ūdens. Ierodoties, ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot glābšanas dēli, piekļuva cilvēkam un viņu izglāba. Kā izrādījās, cietušais cilvēks bija devies makšķerēt uz apmēram 2,5cm plāna ledus un ielūzis.

Ugunsdzēsēji glābēji uzsver, ka šajā situācijā, cietušajam cilvēkam ļoti laimējās ar līdzcilvēku palīdzību un vērību. Neskatoties uz to, ka pamazām dažādās ūdenstilpnēs veidojas neliela ledus kārta, aicinām nerīkoties pārgalvīgi un nedoties uz ledus!" 

VUGD

Es uz 3.5 cm ledus neķeru zivis, kaut mani tur tas, a šis dunduks uz 2 cm mēģina. :mad:

• 2

#25 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 243 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 14 novembris 2018 - 05:24

Video sadaļā jau ir visas sērijas, bet gribās čaļiem parādīt arī šeit tieši par ziemu:

Счастливые люди | Енисей | Зима (серия 4) | Дмитрий Васюков

• 6

#26 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 506 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 29 oktobris 2018 - 23:26

Bilde no Dagdas.

Pievienots(ie) fails(i)

• 2

#27 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 506 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 29 oktobris 2018 - 19:36

Bebrs, 3 cm bija sniega. Nebija laika nobildēt.
  • 0

#28 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 29 oktobris 2018 - 19:21

Kāds tur sniegs, bik vējelis un viss. Rit +10 sola

• 0

#29 OFFLINE   Tīģeris

Tīģeris

Alex

• Biedrs
  • 506 ieraksti
  • Atrašanās vietaPuša

Izveidots 29 oktobris 2018 - 19:06

Laiks labāks nekā Ziemassvētkos. Ar vasaras riepām forši braukāt pa sniegu, es tā uzmanīgi. Bet cita mašīna ielidoja grāvī notekcaurulē.
  • 0

#30 OFFLINE   Bebrs

Bebrs

Rakstnieks

• Biedrs+
  • 843 ieraksti

Izveidots 27 oktobris 2018 - 09:30

Pēc lietus, ar svaigo ūdeni kāds lašelis palēkā, ja ir interese var arī virtuāli ielūrēt https://kuldiga.lv/l...ne/ventas-rumba

• 2

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)