Jump to content

Bilde

Copes stāsti, piedzīvojumi, atgadījumi.

copmaņu stāsti copes stāsti atgadījumi copē copes piedzīvojumi piedzīvojumi

• Lai atbildētu ienāc saitā
59 atbildes šajā tēmā

#31 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti
  • Atrašanās vietaRiga-Vangaži

Izveidots 20 janvāris 2014 - 15:35

Neliels stāsts no manas omes !

Braukuši jūrā atpūsties un makšķerēt,pirms copes nolēmuši uz jahtas ko pagatavot. Man jau neloģiski liekas,bet gatavojuši rīsu piena zupu (varbūt krievu laikā bija problemas ar risiem un tapēc tāda izvēle)  Kārtīgi paēduši un paslavējuši ka garšīga zupa .Veči ķērušies pie baltajiem kāpuriem a tur rīsi :) :)  Jūras slimība ātri piemetās :D

Visiem labu apetīti un skatamies ko ēdam!

• 1

#32 Viesis_Peipusnieks_*

Viesis_Peipusnieks_*
  • Viesis

Izveidots 15 janvāris 2014 - 13:06

Pēc publikas vēlēšanās iekopēju no čata.

Dzeltenais sniegs

Tas gan nav mans, bet vecāks stāsts no "krievu" laikiem. Aizbrauc kompānija uz Kalasti un 2 dienām. Saķer labi zivis. Problēma - kur likt zivis pa nakti. Izdomā, ka ieraks sniegā krasta kupenā. Tā arī dara, bet, lai otrā dienā atrastu, jo tomēr cepumi līdzi, iezīmē vietu ar "dzelteno sniegu". Viss jau būtu labi, ja no paša rīta, kamēr šie vēl guļ, nebūtu tieši pie tās vietas piestājis Rīgas Ikaruss pilns ar copmaņiem, kas pa ceļam nemaz daudz "zaļās pieturas" netaisa...

CepumsBraucam, ar T4 busu. Es pie stūres, blakus busa īpašnieks (sauksim viņu par Jāni), vēl 6 veči aizmugurē. Copes tajā reizē galīgi nebija, laiks sūnains, visi noguruši, saklusuši. Garīgais mīnusos. Vienā brīdī kaut kur jau aiz Tartu Jānis sāk rakties pa busa "bardačoku" un sauc uz aizmuguri: "Veči, cepumu ņemsat?" No busa atskan varens vīru koris: "Jā!"Un Jānis izvelk no "bardačoka" iesāktu Selgas klasisko cepumu paciņu...

• 2

#33 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 177 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 14 janvāris 2014 - 20:45

Arī viens pastāsts no Engures ezera ziemas copes. Iebraucām ap 8-ņiem no rīta pie ''Ornitologiem''. Sasnidzis skaists balts sniedziņš, kādi cm 10-t. Ejam ''zosu'' gājienā uz ezera vidu. Pēc pārsimt metriem sāk palikt slapjš sniegs un paliek neomulīgi, jo esam bez vergas. Pamēģinu ar urbi paklapēt pa ledu sev priekšā un apstulbstu, jo urbis izkrīt cauri ledum, kaut pie kājām pirms metra bija krietna biezuma ledus. Sapratām, ka priekšā ir plaisa ar plānu apsnigušu ledu. Aizgājām nedaudz pa kreeisi, taustīdamies, atradām labu vietu un sākām copēt. No krasta parādās vēl trīs vīri un skaļi runādamies soļo ķēdē uz ezera vidu. Mēs kliedzam, lai tur neiet, bet šie (laikam jau bija paspējuši iekost), mats peremats un tik soļo. Kā govs ar mēli nolaizīja, tikai kastes palika peldot. Mēs jau cēlāmies skriet vilkt ārā, bet, laikam, jau nebija dziļš, jo ātri vien bija ārā. Izmakšķerēja savas kastes, noteica piz--c, poribačiļi un aizsoļoja atpakaļ uz krastu. Labi, ka tā. Sargiet sevi!

Es šitā ar vienreiz trāpīju, ejot iekšā no ornitologiem ezeram aptuveni pa vidam paplata plaisa,kurai tā arī pāri netiku,jo plaisa aizvilkta ar ,,papīru" un diezgan plata bija!Tas bija uz pavasara pusi!

• 1

#34 OFFLINE   skiperis

skiperis

Andris

• Biedrs+
  • 137 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Labs cilvēks

Izveidots 14 janvāris 2014 - 20:10

Arī viens pastāsts no Engures ezera ziemas copes. Iebraucām ap 8-ņiem no rīta pie ''Ornitologiem''. Sasnidzis skaists balts sniedziņš, kādi cm 10-t. Ejam ''zosu'' gājienā uz ezera vidu. Pēc pārsimt metriem sāk palikt slapjš sniegs un paliek neomulīgi, jo esam bez vergas. Pamēģinu ar urbi paklapēt pa ledu sev priekšā un apstulbstu, jo urbis izkrīt cauri ledum, kaut pie kājām pirms metra bija krietna biezuma ledus. Sapratām, ka priekšā ir plaisa ar plānu apsnigušu ledu. Aizgājām nedaudz pa kreeisi, taustīdamies, atradām labu vietu un sākām copēt. No krasta parādās vēl trīs vīri un skaļi runādamies soļo ķēdē uz ezera vidu. Mēs kliedzam, lai tur neiet, bet šie (laikam jau bija paspējuši iekost), mats peremats un tik soļo. Kā govs ar mēli nolaizīja, tikai kastes palika peldot. Mēs jau cēlāmies skriet vilkt ārā, bet, laikam, jau nebija dziļš, jo ātri vien bija ārā. Izmakšķerēja savas kastes, noteica piz--c, poribačiļi un aizsoļoja atpakaļ uz krastu. Labi, ka tā. Sargiet sevi!

• 1

#35 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 14 janvāris 2014 - 15:35

Pa lielam vel viens ,Džeki pēc baigā kodiena no rīta ziemā izdomā ka jābrauc uz cops. Viens skaļi paziņo ka zina baigi labo ezeru.Samet štrumus busiņā,salec paši un aidā.  Naktī baigi snidzis tapēc nokļuvuši pie ezera pavēlu, konstatē ka uz ezera neviena nav ,pēdas ar nav.Paņem štrumus un brien stīvi palikdami līdz copes vietai. 

Pie urbšanas konstatēja ka kartupeļu laukā taisās copēt :D

• 1

#36 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 14 janvāris 2014 - 15:30

Es nezinu kā ir patiesībā Ventā pavasarī,bet viens vecs copmanis stāstīja.

Pavasarī  ventā ,kad vimbas iet copmaņi stāv viens blakus otram un pretējā krastā ar tāpat , uz copeni apmēram 200 gramigs svins. Visi mēģina vienlaicīgi mest iekšā un vilkt ārā lai baigi nesapītu pasākumu (Protams padomājot grūti tas izdarīt ja ir žive) Nu tad pie lietes čalis atvēzējas un met atskan troksnis tinkšt un svins aizlido tālāk pretējā krastā kādam trāpot. Protams lai nedabūtu pa galvu,gaidījis kad pārējie velk laukā,tēlojis ka ar cope un velk laukā.

Rezumē labi ka viss beidzās tik viegli kam trāpīja un tam kas norāva.Esiet prātīgi pie ūdeņiem !

• 1

#37 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 444 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 12 janvāris 2014 - 10:57

Tā ir attieksme kuras vārds ir POHUJISMS :D  :D  :D

• 1

#38 OFFLINE   Valters

Valters

Super dalībnieks

• Biedrs+
  • 101 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 12 janvāris 2014 - 10:50

Nekas nav pret cittautiešiem,bet ja izceļas tad jāpastāsta.

Sēžu pie gaujas,pretējā krastā piebrauc divi džipi izlec četri krievi savā starpā kaut ko tur lamājas. Noskatos kā šie iekārtojas ,samet gruntenes izvelk sņabi un sēž.  Pēc kādām 2 h šiem cope nekāda ,bet jau iereibuši labi.  Viens no viņiem izvelk eholotu un baurodams velkas gar krastu,pēķšņi sāk aurot Šuka šuka na pec kilogram .Otrs klubdams kristdams skrien līdz mašīnai rauj laukā spiningu ,gandrīz rāpus atpakaļ līdz udenim un ta mēģina dabūt to līdaku .. Protams tur nekas viņiem nepieķērās ,bet kādu stundu tur viņi centās kaut ko izvilkt.   Man jau labi teātris pa velti :D :D

Vienkārši un lēti!!D

Bilde laba - pat lamatas nevajag, kad esi novilcis zeķes pēc vasaras copes dienas, kura pavadīta gumijniekos

Kamēr Tu ar mani saraksties-Tavs autiņš jau vientulībā mirkst!

Pievienotā bilde

Kur šitā var būt:D

• 0

#39 OFFLINE   AgrisB

AgrisB

Jauniņais

• Biedrs
  • 18 ieraksti

Izveidots 08 janvāris 2014 - 11:20

Agri labs,tik man intresē pa gulēšanu lidmašīna,tu samaksāji pa visām trim vietām ? :D:D:D

Protams un priekšējo rindu arī, lai netraucē!!! :D

• 0

#40 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 08 janvāris 2014 - 11:04

Agri labs,tik man intresē pa gulēšanu lidmašīna,tu samaksāji pa visām trim vietām ?:D:D:D

• 1

#41 OFFLINE   AgrisB

AgrisB

Jauniņais

• Biedrs
  • 18 ieraksti

Izveidots 08 janvāris 2014 - 10:59

[color=#2F4F4F;]Šī doma radās jau ziemas sākumā atrast īstus Ziemaasvētkus un Jaunā Gada sagaidīšanu ar riktīgu sniegu, salu un ledu, bet te tu manu vilšanos, ka pat troļļu zemē jeb Norvēģijā (netālu no Oslo) mūsu visas divas nedēļas pavadījām īstā Dienvideiropas ziemā, kas mūsu mazajai ekspedījai lika gaužām vilties...

Biļetes nopirktas, makšķeres ceļā, laiks bija vienīgi doties pašiem ceļā...
Mazais "Jocovich" noskatās beidzamo multenei un lidmašīna mūs jau gaida...
[/color]

Pievienotā bilde

[color=#2F4F4F;]Brīnumi sākās, kad mani atteicās ielaist lidmašīnā, bet maģiskie spēki un mana daiļrunība pārliecināja, ka bez manis nelidos neviens.... :)[/color]

Pievienotā bilde

[color=#2F4F4F;]un ceļojums sākās uz troļļu zemi ... 2:3[/color]

Pievienotā bilde

[color=#2F4F4F;]No aizsalušiem ezeriem un jūras nebija ne smakas, kas mūsu plānus kardināli izmainīja un pievērsāmies "atklātajai" ūdens copei, apmācot "Jauno Gvardi"...[/color]

Pievienotā bilde

[color=#2F4F4F;]Pievienotā bilde

Paši arī nepalikām malā, jo katru reizi mūsu vakariņas papildinājām ar svaigām mencām un makrelēm ( izfilētas, sāls, pipari un no rīta eļļa ar sīpoliem uz maizītes pie baltā...), apmeklējot jaunas vietas...
[/color]

Pievienotā bilde

[color=#2F4F4F;]Jaunais Gads un Ziemassvētki tika sagaidīti godam, kas remdēja to "sāpi", jo tomēr netika atrasts vispār nekāds ledus (izņemot saldētavā), ko gaidījām no "ekspedīcijas"...[/color]

Pievienotā bilde

Pievienotā bilde

Pievienotā bilde

[color=#2F4F4F;]P.S. Visiem Jaunajā gadā vēlu sasniegt savus lielos un mazos mērķus, būt veseliem un mīlēt visus sev apkārt! Pavadiet laiku kopā ar saviem tuvajiem, pārrunājat aizvadītā gada notikumus, mīliet viens otru!!![/color]

• 3

#42 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 08 janvāris 2014 - 07:29

:D Plēsīgais labi ka tikai apčurājies

• 1

#43 OFFLINE   plesigais

plesigais

Aigars

• Biedrs+
  • 807 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 07 janvāris 2014 - 22:40

solitais japilda ! tas notika tik sen ka gribas teikt , tas bija sen un ta nau taisniba ! berniba dzivoju laukos daudzstavu maja kur apkart bija uzbuvets govju lielferma (mate stradaja ka slauceja) un četras cuku nobarošanas kompleksi -katra pa 3-4 simti dažada vecuma un nobarojuma cuku lopu ! apkart majai bija ari parks kur auga lieli ozoli ! pie staļiem parasti bija dažadu baribu kalni ( bietes ,kuziki ,siens un tt ) ! meža dzivnieki bija bieži viesi ! no majas pagalma (starp cukstaļļiem ) gaja ceļš uz asfaltu pa kuru vareja tikt uz pagasta centru ! (skola veikals kino un tt) ! talak pats stasts ! vasaras laiks ,ezers pie majam ,gumijas puslis ir ko puikam vairak -maize sals un makšķeres -dienas uz ezera pagaja atri ! vakara kaimiņonkulis stasta mednieku stastus ! AK LAIMIGA BERNIBA -KUR TU AIZSKREJI ! nu un ta sanaca ka kaimiņš sastastija par meža cuku briesmu darbiem gan medibas gan pec kara ! puikam iespaidu pilna galva otra diena pat uz copi nevilka - parejo bernu bara tika parspriest un izbaudits katrs stasta gabals un fragments - ko daritu ta un ko šita ! matei atnakot no veikala tika paziņots ka vakara centra kino (30 kap) zibenigs lemums !ES EJU!  kas par filmu neatceros un tas ari nau svarigi . trakakais sakas pec filmas kad vakara tumsa ejot garam kapsetai 300metrus no majas ceļgala atduros pretkautko kas staveja ceļa vidu bija spalvains ,silts un klusi rukšķeja !                     saplositi neveiksmigie mednieki, pusapestie zaldatu liķi un citi cuku briesmu darbi (no kaimiņonkuļa stastiem) nospeleja mana galva TADU makslas filmu ka to ka esmu apčurajies sapratu tikai pectam ! tas ka es esmu nakošais cuku mielasts bija skaidrs ! prats saprotot ka vaks saka stradat zibenigi - koks ,cilveki, tehnika , vienalga kas bet kautkas jadabon ! tai paša laika atgriezas ari sajutas redze ,dzirde ,oža !  BET tas tikai visu pasliktinaja ,jo gan redze gan dzirde apstiprinaja ka priekša ir CUKA un vel trakak man apkart ir vel un vel un vel-----------! vieniga sajuta kas meģinaja pieverst sev uzmanibu un nomierinat bija oža -TA pazina smaržu ko staļos dauzidamies saodu katru dienu ! MANA PRIEKšA BIJA MAJAS CUKA UN APKART GANIJAS VAIRAKI DESMITU TADU PAšU ! tas sajutas kas parņema -nau aprakstamas ! un tas ka nakoša diena bija izgatavots 'ierocis' un mans kauns atriebts ir jau cits stasts ! nu ka soliju ne asakas visiem !

• 3

#44 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 07 janvāris 2014 - 08:07

Visu cieņu sieviešu kārtas makšķerniecēm un dabas mīļotājām.  Bet pastāstīsu kapēc labāk nevajag ņemt sieviešus līdz uz copi. (Protams ir izņēmumi)

Ir silta vasaras diena nolemju laist copēt gaujā uz nedēļu. Sakrāmēju laivā mantas un ta nu paldies dievām sen bijusi draudzene ar savu labāko draudzeni piesakas līdz. Es to kā joku uztverdams nu davai sakrāmējat mantas ko jums vajag līdz.  Vārdiem nevaru izteikt kāda izkatījās laiva,tas apmēram ka trīsvietīgā laivā iekāpuši 7 cilvēki un davai airējam :)    Savus četrus kilometrus pa straumei bija ko laizst,līdz vienai foršai man zināmai vietai.  Labi ko tur pie sīkumiem pirmais vakars. 

Nocopējies,iedzēris aliņu ,sarūpējis malku lai naktī ugunskurs lēnām kuras, lienu teltī gulēt . Meiča dod man cirvi ,es lielām acīm saku ko man ar viņu tagad darīt. Ņem blakus teltī,ja nu naktī kas notiek, lai šām sirdī drošāk viņām paņemu ar. Iesnaudies kārtīgā miegā ar domu pa rīta copi,jūtu ka viens mani dauza pa sāniem,celies ,celis tur bļauj. Pielecu kājās ,kas noticies šī dod cirvi un saka ej laukā tur gaujā kaut kas plunčājas pretī teltij. Trokņus dzirdu ,izeju laukā nu tur protams bebrs izdomājis nomazgāties. Protams gulēts nebija visu nakti,jo pie katra trokšņa cirvis :D.  Otrā diena pagāja bez starpgadījumiem daudz maz izņemot ka pie makšķerēm ik pa laikam iesnaudos. Otrās dienas nakts mierīga jo biju pa dienu iestāstījis ka teltī nevajag cirvi un pie katra trokšņa nav mani jamodina.

Un tad pienāca trešā diena,karsts apmēram +30 ēnā,tārpi iet uz beigām izdomāju ka paairēšos apmēram 15 min pa straumei pakaļ sliekām zinu pie gaujas vienu foršu vietu kur pirksta resnuma tārpus sarakt. Un ta atkal sākas tu mūs atstāsi vienus,kā tu tā vari.Jau piegriezās šitā vaimanāšana iekāpju laivā aizairējos ,rokot tārpus zvana telefons skatos šī zvana-ignorēju. Pie trešā zvana paceļu nu kas noticies ,tur atkal bļauj un histērījā raud ka pa mežu kaut kas skrien.Es vēsu prātu saku noteikti kāda stirna vai cūka sarakšu tārpas un airēšu atpakaļ ,sāk vel trakāk bļaut ka troksnis tuvojas. Nu neko lecu laivā un airēju ,ja pa straumei bija savas 15 min,tad atpakaļ pret straumi atairēju savās 10 minūtēs,noteikti pat olimpiskais čempions kanoe airēšana Klementjevs lepotos ar tādu laiku :) Sviedri tek aumaļām,sirds liekas jau sen izlekusi no mutes izlecu krastā a tur abas stāv un platu smaidu kas ar tevi. Sory gribējās taja bridi paņemt airu un krāmēt,izrādās ka sapratušas pa to laiku ka nekā tur briesmiga krumos nav.

Ps. Neesmu otinsh,talanta stāstīt nav ceru sapratāt

Pss. Ar šo gribēju pateikt ,skataties ko ņemat līdz kompānīja uz copi

• 4

#45 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 07 janvāris 2014 - 07:17

Plesigas,ja ne zivs ta putns vakariņās :):) Paldies par stāstu!

• 1

#46 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 444 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 06 janvāris 2014 - 23:35

http://fion.ru/images/smiles/smile_14.gif

• 1

#47 OFFLINE   plesigais

plesigais

Aigars

• Biedrs+
  • 807 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 06 janvāris 2014 - 23:21

itka vis jauns un stastu maz ! varu padalities ar ši vakara piedzivojumiem ! ticet vai ne JUSU darišana ! nu ta ,uz četriem vakara nervi neiztureja un devos uz sen parbauditu klusu vietiņu -tarpiņi pilns spainitis ,raudiņa filejam ari ir ,kati , lukturitis ---skali -malka jau gaida ! piecos esmu vieta, katiņi saridati un udeni ,lampiņas pie spicem -neliela pippauze un kursim guntiņu ,beņķitis aiz kruma -aizveja !SUPER ! meža piles pie manas kladbutnes pieradušas peras un lamajas ( galigi izlaidušas liekas peldot pat auklu aizķer) preteja krasta atskanot buka rejienam , sakas viegla panika un gribas atrak ieraudzit siltas un nomierinošas ugunskura liesmiņas ! darba nau daudz, sausi skali un malka dara savu -un ari pirma nopietna cope -bet -bet -nu kam negadas ! pulkstens seši ,tumsa paliek aizvien draudigaka un draudigaka ,pat spicišu lampiņas un gunskuriņš nespej paskaidrot kas notiks ! piļu ardišanas upe paliek aizvien intensivaka (taka pirati pie laupijuma dališanas) -jamet ar kaut ko ,jo pat no lukturiša stara nebaidas ! skatoties krumos pec kada piemerota puļķa , ausis uztver aiz muguras skaļu sapigu kungstu un tulit ari draudigu rukšanu ! NEBAIDIETIES -bebrs ar savu stulbo uzvedibu mani vairs neuztrauc ! taču pieceļotie, lai tam ķemam paraditu isto vietu,pamanu copi -sori-COPI ! kats likuma ,lampiņa tric un mirgo itka naves briesmu priekša ! prats apstradajot info nespej reaģet tik atri ka rokas ,saķert, nofikset ,piecirst -pats nesapratu ka ,bet ka IR SAPRATU UZ REIZ ! ka ari to ka tadu zivi velku pirmo reiz ! paskaidroju copeju ar tiem pašiem katiem ar ko vasaru karpas ,pamatene 0,35 mono ,staipiga . karpas ir vilktas visadas ,bet šita parspej visas ! piles šausmas kliegdams pazuda kur nu kura atstadamas mani vienatne ar dziļu briesmoni ! sparnu un pleznu saceltajam troksnim norimstot palika tikai draudiga udens kulšanas upes vidu -tur kur noradija mans kats un ka stiga nostiepta aukla ! ar lielam pulem iesledzot galvas lukturiti pulos saskatit -KAS TAS IR ! neka vel par talu ,un ari aukla itka paliek vaļigaka -tinu -ir -ir gala ir bet KAS ! UN KAPEC MANS KATS SAK LIEKTIES UZ AUKšU ! upe lidojošas zivis nau manitas ! pec paris minušu saspringtas ciņas no naksnigajam debesim pie manam kajam nokrita ---putns ! (nesmu mednieks nepateikšu ,lukturiša gaisma melns ar baltu ,apaļa galviņa ,piles knabis ,dusmiga ka satans bruņčos ,knaba un skrapejas ) parsteidzošakais ka aķis normali knabiti -spicite izdurusies caur nasi ! dziļums kur makšķereju 1,2-1,5 m ! paldies ja lasijat , ticet vai ne Jusu darišana  p/s saspiežot atskabargu aķis pratigi izņemts un putns atbrivots ,pateiciba saskrapetas un saknabatas rokas ! NE ASAKAS VISIEM !

• 5

#48 OFFLINE   aakkis

aakkis

vienmēr ieķeras

• Biedrs
  • 74 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 12:34

Sēžu pie gaujas,pretējā krastā piebrauc divi džipi izlec četri krievi savā starpā kaut ko tur lamājas. Noskatos kā šie iekārtojas ,samet gruntenes izvelk sņabi un sēž.  Pēc kādām 2 h šiem cope nekāda ,bet jau iereibuši labi.  Viens no viņiem izvelk eholotu un baurodams velkas gar krastu,pēķšņi sāk aurot Šuka šuka na pec kilogram .Otrs klubdams kristdams skrien līdz mašīnai rauj laukā spiningu ,gandrīz rāpus atpakaļ līdz udenim un ta mēģina dabūt to līdaku .. Protams tur nekas viņiem nepieķērās ,bet kādu stundu tur viņi centās kaut ko izvilkt.   Man jau labi teātris pa velti :D :D

Vienkārši un lēti!!D

Bilde laba - pat lamatas nevajag, kad esi novilcis zeķes pēc vasaras copes dienas, kura pavadīta gumijniekos

Kamēr Tu ar mani saraksties-Tavs autiņš jau vientulībā mirkst!

Pievienotā bilde

• 0

#49 OFFLINE   Vairis30

Vairis30

Jelgavnieks

• Tēmas admins
  • 1 022 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Labs cilvēks

Izveidots 03 janvāris 2014 - 10:48

Vienkārši un lēti!!D

• 0

#50 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 10:29

Sēžu pie gaujas,pretējā krastā piebrauc divi džipi izlec četri krievi savā starpā kaut ko tur lamājas. Noskatos kā šie iekārtojas ,samet gruntenes izvelk sņabi un sēž.  Pēc kādām 2 h šiem cope nekāda ,bet jau iereibuši labi.  Viens no viņiem izvelk eholotu un baurodams velkas gar krastu,pēķšņi sāk aurot Šuka šuka na pec kilogram .Otrs klubdams kristdams skrien līdz mašīnai rauj laukā spiningu ,gandrīz rāpus atpakaļ līdz udenim un ta mēģina dabūt to līdaku .. Protams tur nekas viņiem nepieķērās ,bet kādu stundu tur viņi centās kaut ko izvilkt.   Man jau labi teātris pa velti :D:D

Vienkārši un lēti!!D

Pievienotā bilde

Zemteksts bildei un tekstam manam ?:d

• 0

#51 OFFLINE   aakkis

aakkis

vienmēr ieķeras

• Biedrs
  • 74 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 10:26

Sēžu pie gaujas,pretējā krastā piebrauc divi džipi izlec četri krievi savā starpā kaut ko tur lamājas. Noskatos kā šie iekārtojas ,samet gruntenes izvelk sņabi un sēž.  Pēc kādām 2 h šiem cope nekāda ,bet jau iereibuši labi.  Viens no viņiem izvelk eholotu un baurodams velkas gar krastu,pēķšņi sāk aurot Šuka šuka na pec kilogram .Otrs klubdams kristdams skrien līdz mašīnai rauj laukā spiningu ,gandrīz rāpus atpakaļ līdz udenim un ta mēģina dabūt to līdaku .. Protams tur nekas viņiem nepieķērās ,bet kādu stundu tur viņi centās kaut ko izvilkt.   Man jau labi teātris pa velti :D:D

Vienkārši un lēti!!D

Pievienotā bilde

• 0

#52 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 09:34

• 0

#53 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 09:23

Vienu dienu vasarā nolēmu doties paķert karūsiņas.  Iebaroju,noliku spaini kur mest karūsas pie niedrēm un aidā.  Protams cope vedās ļoti raiti dīķis pilns no viņām. Ik pa laikam dzirdu ka spainī palielāks plunkšķis,neatskatoties tik nospriežu ka karūsas rada to troksni..  Vizuāli spriežot pēc kādas 30 karūsiņas ieskatos spainī a tur labi ja 10 tik peldas.  Ieskatos ciešāk niedrēs ,a tur lielām acīm sēž vietējais peļu junkurs un zvejo man no spaiņa. Smuks nobarojies ,tātad esmu ne pirmais ne pēdējais no kā iekasēja dīķa nodevu :)

• 1

#54 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 09:14

Atgadījums radiniekam.

Aizbraucis šis copēt ,piegājis apjautāties diviem copmaņiem -spiningotājiem kā sokas ,abi īgni un nerunīgi burkšķejuši ka jau no rīta copē un nekā nav.  Radinieks nostājies starp viņiem un pustundas laikā izvilcis 5 līdakas..  Laikam laimes māte stāvējusi klāt,lieki teikt ka tie divi tur priecīgāki nepalika :D:D

• 0

#55 OFFLINE   aakkis

aakkis

vienmēr ieķeras

• Biedrs
  • 74 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 08:58

Tad jau Otiņš jāsauc Tas tos gargabalus rakstīja  :D

Bumsi otiņš tiešām noderētu. Bet domāju ka tu ar savu copes stāžu pie ūdeņiem esi redzējis visādus brīnumus un atgadījumus. Padalies!

Rakstīt gari negribās,bet skaties kā "biezais" darbojās!

Es jau pašā sākumā gaidīju ka ielūzīs .Kā saucas tā spēle ko viņš veica ? Jo ātrāk,jo labāk :D:D 

Jau 1889. gadā (tiešām 1889. šoreiz pārbaudīju wiki) Džeroms K. Džeroms grāmatā „Trīs vīri laivā utt.” rakstīja par kādu iesācēju makšķernieku, kurš nekādi nevarēja atrast dialogu (satusēt) ar citiem makšķerniekiem, jo viņu stāsti vienmēr bija daudz iespaidīgāki. Ar laiku viņam pieleca, ka šie visi nekaunīgi pārspīlē. Viņš negribēja klaji mānīties, tādēļ izlēma, ka palielinās savu lomu ne vairāk kā par 25%. Ja noķers 40 zivis teiks, ka 50, ja 20, tad 25 utt.. Plāns izgāzās, kad viņš noķēra 3 zivis, jo, veselās zivīs, 3 uz 25% nepalielinās. Viņš izlēma, ka piemelos 33.3% zivju, bet nākošajās dienās noķēra tikai 1 vai 2 zivis. Beidzot viņš izlēma noķerto zivju skaitu dubultot. Šis plāns esot veiksmīgi strādājis kādu gadu, bet tāpat esot bijusi rūgta sajūta, kad viņš lielījies ar savām 6 zivīm, kad bija noķēris 3, bet blakus makšķernieks stāstīja, ka esot noķēris veselus divus dučus, lai gan viņš zināja, ka īstenībā tam bija tikai viena zivtele. Tad nu beigās viņš izlēma, noķerto zivju skaitu reizināt ar 10, un, lai nodrošinātos bezzivju dienām, skaitīšanu vienmēr sākt ar desmit. Tā sanāca, ka 1 zivs ir 20, 2 zivis ir 30 utt..  Šo metodi atzinīgi esot novērtējusi pat Anglijas makšķernieku biedrība.

Pievienotā bilde

Pārspīlēsim godīgi, baudīsim dzīvi un nepiesiesimies sīkumiem! Es jau miljons reižu esmu tev lūdzis nepārspīlēt!

• 0

#56 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 08:41

Bumsi otiņš tiešām noderētu. Bet domāju ka tu ar savu copes stāžu pie ūdeņiem esi redzējis visādus brīnumus un atgadījumus. Padalies!

Es jau pašā sākumā gaidīju ka ielūzīs .Kā saucas tā spēle ko viņš veica ? Jo ātrāk,jo labāk :D:D 

• 0

#57 OFFLINE   aakkis

aakkis

vienmēr ieķeras

• Biedrs
  • 74 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 08:19

• 0

#58 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 03 janvāris 2014 - 07:18

• 0

#59 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 444 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 02 janvāris 2014 - 18:17

• 0

#60 OFFLINE   silpeiv

silpeiv

Gunārs

• Čata aktīvists
  • 620 ieraksti

Izveidots 02 janvāris 2014 - 17:27

Tēma domāta nejaušiem atgadījumiem,piedzīvojumiem un protams kārtīgam stāstniekam,kurš rakstiski sniedz tādas copes emocījas ka pats esi bijis klāt! 

• 2

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)