Jump to content

Bilde

Viss kas / Atskaites

copes atskaites kā gāja copē makšķernieku atskaites dažādi par copi

• Lai atbildētu ienāc saitā
1567 atbildes šajā tēmā

#1441 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 123 ieraksti
  • Atrašanās vietaBabītes novads

Izveidots 11 februāris 2014 - 19:38

Ko tu muļķam padarīsi! :)

Vakar vēlu vakarā CL izlasu infu par Sakas upi...āķis lūpā...šorīt,,izmeņaju" Lielupei ar Saku :) ,neņemot vērā,ka infa taču, bija par vakardienu,tobiš vajadzētu braukt rīt! :)Sakā copēju pirmoreiz.Vietējais onka apstiprināja infu,ka iepriekš ir bijusi laba cope...i asari (kimlaki);i brekši;i karūsas;i vimbas!Līdz 11tiem man lomā viens ķīsis un viens zirgazobs.Prāts nemierīgs...pa federi un uz Ventu prom.12tos mērcu mormeni lunkā...minūtes piecpacmit drigāju...cops...vimba uz ledus!Vietējie ap pusvieniem sāka tīties krastā ar tekstiem,ka viss ir galīgi, ne kā agrāk.No rīta miglā vēl esot kas ķēries,bet kad tā nogājusi cope norubījusies.Man vēl pieteicās viens finierēns un visais.Ģaģkam,kurš iepriekšējā reizē izvilka divas menceles,šodien uz mormeni vēdzele,bet paspruka āliņģī.VVunea!!!

• 0

#1442 OFFLINE   raigars

raigars

Aigars

• Biedrs
  • 13 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga, Imanta

Izveidots 10 februāris 2014 - 18:28

Šodien Lielupē arī bija interesanti :) No sākuma ķēru gar krasta zālēm, bet tur uz vertikālo bļitku ķērās tās izmēra un mazāki asarīši, bija arī pa kādam lielākam. Apnika ar tiem mazasarīšiem krāmēties pārgāju uz lielajām bļitkām - rezultātā trīs zemmēra līdaciņas un zandartiņš. Ledus vēl labs tikai virsū un nost tikt paliek jautri :)

Pievienots(ie) fails(i)

• 2

#1443 OFFLINE   klefs

klefs

Jauniņais

• Biedrs
  • 4 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Izveidots 10 februāris 2014 - 15:15

Sestdiena, ezers Vidzemē Ērgļu apkaimē. No rīta smalks asaris uz mormenes, bļitka ni un ni. Pēcpusdienā ap 14:30 sākās razdača, ņēma visu- motili, balto, pliku āķi, bļitku un vells viņu zin ko vēl. Pēc nepilnas stundas viss beidzās, itkā nekas nebūtu bijis. Izmērs no zupņika līdz pa kādam 150-200gramniekam. Kopsvaru nesvēru, bet noviena cauruma pat 40 gb pēc kārtas, varāk pa 3 āliņģiem nepaspēju pārbaudīt- jautrība beidzās.
  • 1

#1444 OFFLINE   Arzels

Arzels

Jauniņais

• Biedrs
  • 6 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 09 februāris 2014 - 23:16

No rīta Gāte, ne piesitiena,  Arī koļēgām lodzīgi. Nolēmām doties vismaz kur process notiek. Ap 11:00 parcēlāmies uz lielmāmuļu Lielupi pie Delzceļ tilta, gar krastu čupiņa ar ašukiem. Bet kopumā diezgan švaki. Rodas iespaids, ja turēs šādu plusu, uz ledus nākamajās būs grūti tikt virsū.

• 1

#1445 OFFLINE   Nars

Nars

nars69

• Biedrs
  • 7 ieraksti

Izveidots 09 februāris 2014 - 21:51

Nedaudz infas par brīvdienu copi. Sestdien infa,ka Lielupē nedaudz ņem stinte,bet priedainē veči knapi vakarā tika nost no ledus,tāpēc stintes copi atliekam uz nenoteiktu laiku,bet svētdien taisamies uz ezeriem.

Svētddiena, Gaujas atteka - veči sēz,bet tā pasķidri,Dzirnezerā vīru ļoti daudz,tik neraksta kā gājis.

Dūņezerā cilvēki ir ,bet stipri mazāk. Ašuki ķērās ,bet izmērs nevisai - visi zem kilograma (reāli no 50-100 gramiem,vietējie tumšie),bet daudz.

Vismaz piecirtienu un mormenes spēli var patrenēt.Labāk ņēma pusūdenī un pa ezera vidusdaļu.Tie ,kas pie niedrēm ķēra ,dabūja arī kādus pusbonusus ,bet maz.

Diena skaisti pavadīta,gaidām nākamās brīvdienas.

• 2

#1446 OFFLINE   Briedis

Briedis

Jauniņais

• Biedrs
  • 2 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Izveidots 09 februāris 2014 - 19:28

Nu čau visiem, biju uz divām dienām aizlaidis uz saviem medības laukiem , vakar startējam ar čomu 8 no rīta līdz 17;, sākums bija traks izlijām cauri slapji ,bet turējamies visu laiku ,bet pēc tam jau viss bija ideāli gan  cope ,gan laiks, bija daudz rupjie  bija kaifs vilkt ,pakāsu 3 mormiškas  tie bija reāli zvēri, un tad šodien ar startējam 8 ; līdz 16;  cope no rīta švaka nāca sīkie ,bet meklējam ar čomu kamēr uzgājām uz rupjiem kop skaita šodien 59 gabalai. 

Kaste pilna un tā pat vakar ,laikam jau šī man pēdēja cope uz ledus šogad! :(

Ne asakas :)

• 0

#1447 OFFLINE   Meisters

Meisters

Lietotājs

• Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 09 februāris 2014 - 16:37

Šon rīta cēlienu pavadīju Lielupē, mērķis- asaris lielais. Darbojos tikai ar bļitkām un balansieriem, nourbos kā dulls, bet kādas 3 pannas ar tādiem 150-250 salasīju, ļoti daudz shodi, vel neesmu roku piešāvis pie piecirtiena, bet uz beigām jau sāka iet labāk.

Dubultos vēl virsū/nost var tikt brīvi. Ledus smuks, caurspīdīgs, ejot no viena āliņģa uz otru, ievēroju ledū iesalušu tīklu, tīkls pilns ar līdakām un brekšiem, likās, ka pat viens zanders iepinies, vsp tīkls visai garš, kādi 50m kā minimums... :( 

Bet visādi citādi diena pavadīta jauki, rokas piedzītas, kājas piekusušas, vaigi deg un pilnas plaušas svaiga gaisa... :) 

• 2

#1448 OFFLINE   sienaazis

sienaazis

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 127 ieraksti

Izveidots 09 februāris 2014 - 16:36

Šodien cik cerīgi sākās, tik pat ātri cerīgi beidzās :) Zivis nav jātīra :)

• 0

#1449 OFFLINE   ursuss

ursuss

Jauniņais

• Biedrs
  • 4 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 06 februāris 2014 - 17:01

Vakar Juglas ezerā no rīta labi ņēma asari (uz bezēsmas mānekļiem), odiniekus vispār neņēma, kādus 3 kg ar smukiem panniniekiem pielasīju.

• 0

#1450 OFFLINE   Meisters

Meisters

Lietotājs

• Biedrs
  • 59 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala

Izveidots 06 februāris 2014 - 16:49

šon pabiju Lielupē, rezultāts iepriecinošs, no sākuma 2 breksēni kā bonuss asari meklējot, pēc tam atradu ElDorado, un asari nāca kā no ložmetēja, nebija diži lieli, bet kvantitāte iespaidīga.. Tas viss uz mormišku, vectēvs darbojās ar bļikām, rezultāts stipri vājāks, pa kādam jau salasīt varēja, bet nekā nopietna, ja neskaita vienu shodu, likās ka galā kkas labs bija, bet āliņģī iekšā nedabūjām... doma šovakar breksēnu uzbarot un rīt iet pārbaudīt, kas tur sanāca, par rezultātiem ziņošu. :)

• 0

#1451 OFFLINE   Raimis

Raimis

Krabis

• Biedrs
  • 28 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 06 februāris 2014 - 12:19

Vakar sadariju darbus un prom uz upīti. Priecē tas ka neviens nezin par sho vietu, jo jauni āliņģi nav parādijušies :)  Nourbos pamatīgi, no āliņģa pārsvarā viens vai divi asari. Četrus kg salasiju un kādus 15-20gab atlaidu paaugties. Uz nākošo sezonu jāiegadājas civilizēts urbis lai nav pusi no copes laika jāsēž un jāatgūst elpa! Daudz kur ledus jau gul uz grunts. Atkusni vajag ar steigu!Pievienotais fails  Fotoattēls0380.jpg   180,16K   0 reizes lejupielādētsPievienotais fails  Fotoattēls0382.jpg   174,99K   0 reizes lejupielādētsPievienotais fails  Fotoattēls0368.jpg   153,46K   0 reizes lejupielādēts 

• 4

#1452 OFFLINE   čaga

čaga

Noķer mani ja vari.....

• Biedrs+
  • 143 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpiebalga

Labs cilvēks

Izveidots 04 februāris 2014 - 20:18

Šodienas copes sākums sākās šādi :P piebraucot pie gaujas jau vīri :ice-fishing-1: pienāku klāt jautāju vai kožas- :angry: Nē,,,labs ir novēlu ne asakas eju :fisher: tālāk vēl viens vīrs sēž un dračī mormeni,pajautāju ir asars,atbide klusums kā zārkā :smileys-fish-530232: un dodos  tik uz priekšu,izborēju  pirmo āliņģi un laižam lejā mormeni ar viendienīti o ir.Laiks priekš copes bij labs :thumbup1: Nu kautkā tā.

• 1

#1453 OFFLINE   VSOP

VSOP

Mārtiņš

• Tēmas admins
  • 166 ieraksti
  • Atrašanās vietaBaloži

Izveidots 04 februāris 2014 - 16:48

Šodien gandrīz bez konkurences paguvu izvilkt četras vimbas, piektā norāvās... tad divi bālēliņi izdomāja iebarot un sasipa visu copi :) Protams, ka nenoķēra neko pat un savām N makšķerītēm...jo straume vis barību aiznesa prom kopā arzivīm.... Tas viss mazliet virs Jelgavas

• 1

#1454 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 123 ieraksti

Izveidots 04 februāris 2014 - 14:01

Nu lūk...vakar salasījos russaku forumā,ka Gātē skaldījuši līdakas aizvakar!Tikko no turienes...man nepieķērās,ne uz ,,bleķiem",ne uz dzīvo.Pa gabalu redzēju,ka kāds izvelk pa kādai mēra un zemmēra līdaķelei.Kāds izvilka pa kādam ašukam.Es arī izdrigāju piecus ,,zirgazobus",kuri tiks pārvērsti ēsmai priekš salakām.Tad nu laikam esmu paroli atstrādājis...! :) :D

• 0

#1455 OFFLINE   snipiens

snipiens

Aigars

• Biedrs+
  • 2 123 ieraksti

Izveidots 03 februāris 2014 - 18:38

Jāā...ar tām ,,slepenajām" vietām sanāk, tāds koks ar diviem galiem.Nu piemēram es arī ,šodien izlasīju un rīt iespējams aizbraukšu pamēģināt uz turieni.Kāds ir pirmais iedevis infu un aiziet...rīt jau kolchozs,bet pēc tam kāds no infas devējiem iespējams domās...kakova es rakstīju! :angry: :) Es personīgi, vairāk vai mazāk apmeklēju vispārzināmas vietas,kuras nav nekāds noslēpums,tobiš man īpaši nav ko ,,pačukstēt" :) ,jo tāpat jau, publiskā informācijā par viņām ir lasāms.Bet piemēram vasarā, es savas iebarotās līņu vietas gan negribēšu tā...pa labi,pa kreisi publiskot,jo tas ir kas SAVS, īpašs...kā tādi darba augļi,kurus esi nopelnījis sev,savam priekam un tie nav pasniedzami uz paplātītes! ;) :) Tā kā ja kādam ir vairāk vajadzīgs...admin...atdod manu paroli! :)

• 0

#1456 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 03 februāris 2014 - 18:24

Tāda nu ir tā patiesība, Mirtin... arī man ir nācies saņemt pārmetumus no čomiem, kuriem esmu copi "norubījis" tukšgaitā garām pabraucot.

Tas, ka viņi tur ieradās pēc mana info un sameta apkārt enkurus manis atrastā točkā tā ka nepakustēties.... tas viņiem aizmirsās tik ātri...  tie nav nekādi īstie čomi.... kopš tās reizes kaut kā grūti ir pastāstīt par vietām, kur zivi atrodu... tagad visi tādi fiksi, draugu daudz...

redz..... nav jau tā ka tā točka strādā 10 gadi :)  man ar tā ir bijis, bet es kkā savu zivi varu atrast, un itkā nav žēl :) bet slinkums rakstīt , jo daudz citu darbu :) ja kādam vajag info nekad neatsaku :)

un atceramies vienu! MANU ZIVI NEVIENS NENOĶERS :)

katram savs, tev škiet, ka barā ir super, may be...ķer savu zivi... :)

man patīk, kad ķeras stabili un daudz... un tā ir nenodauzītās vietās...par cik copēju vairākas reizies nedēļā, ļoti labi zinu gan par copes mainīgumu, gan tā pamatojumu..., bet kopš tās reizes ar informāciju apmainos tikai ar nedaudziem...

Ne asakas

tavs iespaids ir pretējs. mani tracina barā sēdēt :) 

• 0

#1457 OFFLINE   VSOP

VSOP

Mārtiņš

• Tēmas admins
  • 166 ieraksti
  • Atrašanās vietaBaloži

Izveidots 03 februāris 2014 - 18:13

Tāda nu ir tā patiesība, Mirtin... arī man ir nācies saņemt pārmetumus no čomiem, kuriem esmu copi "norubījis" tukšgaitā garām pabraucot.

Tas, ka viņi tur ieradās pēc mana info un sameta apkārt enkurus manis atrastā točkā tā ka nepakustēties.... tas viņiem aizmirsās tik ātri...  tie nav nekādi īstie čomi.... kopš tās reizes kaut kā grūti ir pastāstīt par vietām, kur zivi atrodu... tagad visi tādi fiksi, draugu daudz...

redz..... nav jau tā ka tā točka strādā 10 gadi :)  man ar tā ir bijis, bet es kkā savu zivi varu atrast, un itkā nav žēl :) bet slinkums rakstīt , jo daudz citu darbu :) ja kādam vajag info nekad neatsaku :)

katram savs, tev škiet, ka barā ir super, may be...ķer savu zivi... :)

man patīk, kad ķeras stabili un daudz... un tā ir nenodauzītās vietās...par cik copēju vairākas reizies nedēļā, ļoti labi zinu gan par copes mainīgumu, gan tā pamatojumu..., bet kopš tās reizes ar informāciju apmainos tikai ar nedaudziem...

Ne asakas

• 0

#1458 OFFLINE   Lāčuks

Lāčuks

"Ēsma"

• Biedrs+
  • 233 ieraksti
  • Atrašanās vietaAlderi

Labs cilvēks

Izveidots 03 februāris 2014 - 15:53

• 1

#1459 OFFLINE   VSOP

VSOP

Mārtiņš

• Tēmas admins
  • 166 ieraksti
  • Atrašanās vietaBaloži

Izveidots 03 februāris 2014 - 15:04

• 0

#1460 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 491 ieraksti

Izveidots 03 februāris 2014 - 14:57

mana ar tur netiek klāt :(

Esmu pārliecināts, ka nevajag arī :) Pārāk bieži esmu konstatējis, ka uzticot, tikai labākajiem čomiem copes vietas, tās ātri pārvēršas kolchozā :) Un lai cik slepens tas forums, tomēr tas ir publiskāks, par labi zināmu čomu, kuram var klātienē sejā ieskatīties :) Varbūt neesmu vēl nobriedzis šādam solim, bet tiešām saprotu, ka neesmu gatavs atklāt tos dažus stūrīšus Lielupes un Buļļupes plūduma, kur savulaik izdevies pacelt kimlakus:)

• 2

#1461 OFFLINE   Headhunter

Headhunter

Jānis

• Biedrs
  • 36 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga, Torņakalns

Labs cilvēks

Izveidots 03 februāris 2014 - 14:53

Vakar Sasmakā cope pa pirmo. Sākumā klusums, bet izdevās breksīti ar barošanu pamodināt, un aizgāja tā lieta. Uz ūdas vienu kroku pastaipīju, bet uz ledus tā arī nedabūju, pārgieza auklu pret kanti.

Pievienotais fails  DSCF1353.JPG   145,2K   0 reizes lejupielādēts

• 0

#1462 OFFLINE   sienaazis

sienaazis

Super dalībnieks

• Biedrs
  • 127 ieraksti

Izveidots 03 februāris 2014 - 14:03

Vakar cope nekāda, ar Zivnieku un čomu gribējām līdaku. Raudas saķērām, saspraudām, 6 līdaku copes redzējām, Zivnieks pat pacīnījās, bet uz ledus nevienu nedabūjām. Ledus 35-40 cm. Vietām tik skaists un dzidrs, ka nenopriecāties.

• 0

#1463 OFFLINE   klefs

klefs

Jauniņais

• Biedrs
  • 4 ieraksti
  • Atrašanās vietaLielvārde

Izveidots 03 februāris 2014 - 10:18

02.02jā beidzot izrāvos uz copi.Vieta- karjers pie Ogres upes. No rīta asars ņēma aktīvi (apm. 1h) - ne pārākais makans, bet tāpat prieks. Vēlāk sāka līt slapjš sniegs vai arī snigt sasalis lietus - cope lēnām izbeidzās. Finālā no 9:00 - 12:30  divas pannas ko pacept, nokosta mormene. Ātrāk atrastu asaru vietu (ledus biezs), varbūt būtu arī vairāk. Viss uz mormeni, bļitku ignorēja.

• 2

#1464 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 279 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 02 februāris 2014 - 22:46

Lai saņemtu paroli pie slēgtajām sadaļām Tev vispirms ir jābūt lojālam pret forumu. Palasi forumu, veic kādas darbības, pievieno ierakstus, foto vai video!

Administrators un moderātori to noteikti vērtēs pirms paroles izsniegšanas.

Paroles izsniedz foruma administrācija un pirms lūguma pēc paroles izvērtē vai esi gatavs padalīties ar citiem ar savām slepenajām copes vietām jo tādi ieraksti Tev būs jāveic, pretējā gadījumā parole tiks anulēta! Administrācijas kontaktus atradīsi forumā!

• 0

#1465 OFFLINE   mlg2

mlg2

Margo

• Biedrs+
  • 29 ieraksti
  • Atrašanās vietaMiris

Izveidots 02 februāris 2014 - 22:43

mana ar tur netiek klāt :(

• 0

#1466 OFFLINE   čaga

čaga

Noķer mani ja vari.....

• Biedrs+
  • 143 ieraksti
  • Atrašanās vietaJaunpiebalga

Labs cilvēks

Izveidots 02 februāris 2014 - 21:52

Varējāt jau padalīties par savām copes vietām speciālajā sadaļā ;)

Nav paroles slēptai sadaļai. ;)

• 0

#1467 OFFLINE   Ivo

Ivo

Ivo

• Administrators
  • 2 279 ieraksti
  • Atrašanās vietaSalaspils lauki

Izveidots 02 februāris 2014 - 20:55

Varējāt jau padalīties par savām copes vietām speciālajā sadaļā ;)

• 0

#1468 OFFLINE   dakterp

dakterp

Copes Guru

• Biedrs+
  • 276 ieraksti
  • Atrašanās vietaPie Rīga

Labs cilvēks

Izveidots 02 februāris 2014 - 20:46

Man ar bračku šodien kādā skaistā Kurzemes dzirnavu dīķi gāja interesanti - izskatās, ka laika maiņas pamodinājušas zivis :fishing:   :friends:

Pa smuko/lepno. :)
  • 0

#1469 OFFLINE   raigars

raigars

Aigars

• Biedrs
  • 13 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga, Imanta

Izveidots 02 februāris 2014 - 20:41

Man ar bračku šodien kādā skaistā Kurzemes dzirnavu dīķi gāja interesanti - izskatās, ka laika maiņas pamodinājušas zivis

:fishing:   :friends:

Pievienots(ie) fails(i)

• 1

#1470 OFFLINE   Raimis

Raimis

Krabis

• Biedrs
  • 28 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots 02 februāris 2014 - 19:09

Vakar, kāda no zemgales upēm. Pirkstus atsaldēju šausmīgi, bet bij to vērts! Četras stundās 41 gab. Lielākie 300-350g Kopā 5,3kg. Dziļums  0.4-0.8m.  Notestēju mākslīgo motili- kaka pēdējais! Diena izdevusies :D

Pievienotais fails  Fotoattēls0373.jpg   234,68K   0 reizes lejupielādēts

• 0

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: copes atskaites, kā gāja copē, makšķernieku atskaites, dažādi par copi

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)