Jump to content

Bilde

Viss kas / Atskaites

copes atskaites kā gāja copē makšķernieku atskaites dažādi par copi

• Lai atbildētu ienāc saitā
1377 atbildes šajā tēmā

#1 OFFLINE   Cirsix

Cirsix

Jauniņais

• Biedrs
  • 15 ieraksti
  • Atrašanās vietaJelgava

Izveidots Šodien,21:55

Šodien bradāju pa upi. Izpētes bridiens Zemgales upē. Atradu sapalu baru kur 2 gab. bija uz kādi 0,5 kg. Pārējie mazie. Mēģināju visu arsenālu. Tas kas strādāja citur, šoreiz vispār nestrādāja. Beigās iemanījos tviļot rotiņu un tā sakacināt interesi. Sūdi tik tādi, ka mazie manīgi paspēja pirmie. Ko jūs lietojat sapalu medībām? Izņemot dabīgās ēsmas. 

P.S. Vienā vietā nācās apiet pa krastu, izlienu no upes, izslejos un man pretim skatās buciņš. Drošs kā mājas lops.

Pievienots(ie) fails(i)

• 0

#2 OFFLINE   root

root

Valts

• Biedrs+
  • 69 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots Šodien,16:20

Nu man vakar vēl sūdīgāk...vajadzēja dažus asarīšus noķert Ģaujā, bet gumijai asti nokoda apērām 8cm līdaciņa. Ja šitāds karstums turpināsies....Gauja izžūs :( . Ūdens nokrities un jau aļģes un visa figņa saaugusi. :(

Karstums dara savu...

Šogad viss mazliet agrāk, pat sami sākuši aktivizēties, lai gan parasti tas notika jūnija otrā pusē. 

• 0

#3 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 347 ieraksti
  • Atrašanās vietaValmiera, Baloži (Ķekavas novads)

Izveidots Šodien,13:49

Nu man vakar vēl sūdīgāk...vajadzēja dažus asarīšus noķert Ģaujā, bet gumijai asti nokoda apērām 8cm līdaciņa. Ja šitāds karstums turpināsies....Gauja izžūs :( . Ūdens nokrities un jau aļģes un visa figņa saaugusi. :(

• 0

#4 OFFLINE   root

root

Valts

• Biedrs+
  • 69 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Labs cilvēks

Izveidots Vakar,20:21

Šogad pirmā, un laikam arī pati sīkākā, kāda jebkad ir pieķērusies.

post-964-0-65852500-1527358719_thumb.jpg

Cerēju ar 2gr MJ padzenāt ašukus, bet no tiem ne smakas...

Pati nokabinājās C&R

Pievienots(ie) fails(i)

• 5

#5 ONLINE   Bebrs

Bebrs

Žurnālists

• Biedrs+
  • 722 ieraksti

Izveidots 23 maijs 2018 - 22:52

Šodien bik labāk. Baltie un baltie+kukurūza. Lielākais uz "aci" ap 2 kg

Pievienotais fails  6315.jpg   239,3K   4 reizes lejupielādēts  Pievienotais fails  6320.jpg   302,46K   1 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  6321.jpg   194,81K   1 reizes lejupielādēts  Pievienotais fails  6325.jpg   183,58K   1 reizes lejupielādēts

• 14

#6 OFFLINE   zogs

zogs

demagogs

• Biedrs+
  • 154 ieraksti
  • Atrašanās vietaVentspils

Labs cilvēks

Izveidots 22 maijs 2018 - 22:29

mirtins,
Nu nu - nekad ! ;)
Ja junioram aķis lūpā - karosi tāpat kā es ar mazdēlu ! Ta tarpus jau saracis , tad opim visas gumijas zivtiņas sašķirojis un no kletiņas padomjlaiku bambusenes izvilcis ! ;)
Grib vai ne bet jāizbrīvē laiks ! ;)

Kā man teica viens labs čoms - gribi pārtraukt copēt - nopērc māju :) Pašlaik to īstenoju dzīvē.... Vakaros, kad atstiepju savas nogurušās miesas gultā, uzdodu sev jautājumu - ko es darīju, kad dzīvoju Rīgā, dzīvoklī un man nebija bērnu.... bet nespēju neko izdomāt, jo tūlās aizmiegu :DDDD

Man lielie copes prieki beidzās ar ieprecēšanos lauku sētā! :D

• 2

#7 OFFLINE   Edgarsrrr

Edgarsrrr

Lietotājs

• Biedrs
  • 37 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 22 maijs 2018 - 10:06

Biju svetdien Lielupe uz vakar pusi, met ko gribi - Gumiju,vobleri,rotinu nekas nenotikas, ehalota zivis atrodi, kantis ari, bet baigi mierigas bija!
Paris piesitieni tik :)

• 1

#8 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 326 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 20 maijs 2018 - 18:32

Velneens,Pa nakti ir jaaguļ,ne jaamakšķerē:)pa dienu un no riita viss notikaas!Jāatrod pareizaa distance un tad tik jaashancee.Un kaati nav jaatur pusstundu iemesti ja nav copes!no saakuma straadaaja abas distances 21m un 27m,bet veelaak tuvā atslēdzaas un paargāju uz taalo.Veikala gatavajai paikai vajag veel sho to pieshaut mājaas pagatavotu un galju:)
  • 2

#9 OFFLINE   Velneens

Velneens

Jauniņais

• Biedrs
  • 11 ieraksti
  • Atrašanās vietaSmiltene

Izveidots 20 maijs 2018 - 11:23

Chiv!Biju aizlaidis liidz kaimiņu zemēm,lūk rezultāts:)

Labs! Kā tev tas izdodas? Copēji pa nakti vai pa dienu? Šogad 2 reizes biju, bet neko prātīgu noķert neizdodas, pārsvarā pliču jūra, nemāku tikt no viņiem vaļā

• 0

#10 OFFLINE   ALNIS07

ALNIS07

Ričs

• Biedrs+
  • 326 ieraksti
  • Atrašanās vietaGulbene

Izveidots 19 maijs 2018 - 14:27

Chiv!Biju aizlaidis liidz kaimiņu zemēm,lūk rezultāts:)

Pievienots(ie) fails(i)

• 16

#11 OFFLINE   salis25

salis25

salis

• Biedrs
  • 6 ieraksti
  • Atrašanās vietavalka

Izveidots 19 maijs 2018 - 09:51

ezera

Pievienots(ie) fails(i)

• 6

#12 ONLINE   Bebrs

Bebrs

Žurnālists

• Biedrs+
  • 722 ieraksti

Izveidots 18 maijs 2018 - 22:12

Kautkātā. Baltie ar kukurūzu.

Pievienotais fails  6289.jpg   172,13K   1 reizes lejupielādēts  Pievienotais fails  6288.jpg   137,29K   1 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  6287.jpg   430,97K   1 reizes lejupielādēts  Pievienotais fails  6291.jpg   250,21K   1 reizes lejupielādēts

• 12

#13 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 619 ieraksti
  • Atrašanās vietaKuldīgas novads

Labs cilvēks

Izveidots 15 maijs 2018 - 12:43

mirtins,
Ei kāda problēma !;)
Divi kati , divi pluduči !
Un vēl privatais diķis - kaut desmit pluduči!
  • 1

#14 ONLINE   Bebrs

Bebrs

Žurnālists

• Biedrs+
  • 722 ieraksti

Izveidots 15 maijs 2018 - 11:56

Kaķim ruduši, dīķim pirmie normāla izmēra līņi, pašam copētprieks!

attachicon.gif6257.jpg  attachicon.gif6260.jpg

attachicon.gif6262.jpg  attachicon.gif6285.jpg

Čalīt, fotošopēti līņi. Līni tu velc ar melno pludu un sarkano antenu, bet sačokā dzeltenā gala pluds:D A līņus arī Bauskā?

Bauskā ja, tik tā Bauska mēdz pārvietoties :)

• 0

#15 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 485 ieraksti

Izveidots 15 maijs 2018 - 10:45

attachicon.gif6257.jpg  attachicon.gif6260.jpg

attachicon.gif6262.jpg  attachicon.gif6285.jpg

Čalīt, fotošopēti līņi. Līni tu velc ar melno pludu un sarkano antenu, bet sačokā dzeltenā gala pluds:D A līņus arī Bauskā?

• 0

#16 ONLINE   Bebrs

Bebrs

Žurnālists

• Biedrs+
  • 722 ieraksti

Izveidots 14 maijs 2018 - 22:58

mirtins,
Nu nu - nekad ! ;)
Ja junioram aķis lūpā - karosi tāpat kā es ar mazdēlu ! Ta tarpus jau saracis , tad opim visas gumijas zivtiņas sašķirojis un no kletiņas padomjlaiku bambusenes izvilcis ! ;)

Kā man teica viens labs čoms - gribi pārtraukt copēt - nopērc māju :) Pašlaik to īstenoju dzīvē.... Vakaros, kad atstiepju savas nogurušās miesas gultā, uzdodu sev jautājumu - ko es darīju, kad dzīvoju Rīgā, dzīvoklī un man nebija bērnu.... bet nespēju neko izdomāt, jo tūlās aizmiegu :DDDD

Daļēji tā ir, mainās prioritātes. Tā vietā, lai makšķerētu labāk nopļauj mauriņu vai citu ko padari. BET, lieta ir tāda, ka visus darbus nekad neapdarīsi, tāpēc atliec vien laiku kādai copes reizei un viss būs štokos!

• 2

#17 ONLINE   Bebrs

Bebrs

Žurnālists

• Biedrs+
  • 722 ieraksti

Izveidots 14 maijs 2018 - 22:01

Pievienotais fails  6257.jpg   82,23K   16 reizes lejupielādēts  Pievienotais fails  6260.jpg   162,1K   12 reizes lejupielādēts

Pievienotais fails  6262.jpg   277,58K   9 reizes lejupielādēts  Pievienotais fails  6285.jpg   279,96K   10 reizes lejupielādēts

• 9

#18 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 619 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 14 maijs 2018 - 15:39

mirtins,mirtins,
Pieradisi es tā dzīvoju jau pusgadsimtu un atrodu laiku gan netam gan sievulim gan mājai un mazbērniem ;) ! Arī copei ! ;) Ne asakas !
  • 3

#19 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 485 ieraksti

Izveidots 14 maijs 2018 - 14:56

mirtins,
Nu nu - nekad ! ;)

• 5

#20 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 619 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 14 maijs 2018 - 14:52

mirtins,
Nu nu - nekad ! ;)
  • 1

#21 OFFLINE   mirtins

mirtins

Copes Guru

• Tēmas admins
  • 485 ieraksti

Izveidots 14 maijs 2018 - 13:36

Divas nedēļas atvaļinājuma, kurās mēģināju starp mājas un dārza darbiem ieriktēt arī copi.

Stāstīšu par zivīm

Līdakas

1.maijā pēc ilgiem gadiem cope izpalika. Toties 1.maija vakarā tika saķertas karūsas, lai otrajā maijā junioram nodemonstrētu līdakcopi uz dzīvo.

2.maija rīts - Dodamies uz pilnīgi nepazīstamu vietu nepazīstamā upē ar pazīstamu nosaukumu Misa. Pirmie divi līkumi pa tukšo. Trešajā cops, līdaka aizvelk strauji bet apstājas. Un negrib sākt kustēt ne pa kam. Sīkais ietin auklu un jēli piecērt. Līdaks skrien kā negudrs, čalis spiedz no sajūsmas, līdz karūsa izlido virs ūdens un ieķeras krasta krūmos. Skaidrs, līdaks neuzķērās jo vienžuburis bija par mazu. Fiksi pārlieku trīsžuburi un jauna karūsa ielido atvariņā. Pagāja tikai dažas sekundes un otrā cope... gaidam ilgi, jo līdaka atkal prom neskrien. Pēc laba brīža tā sāk līst tuvāk uz krastu, tādēļ saku čalim, lai pietin auklu un dod pa šmauli. Drošībai pieķeru ar savu roku, lai piecirtiens plašāks. Puika vēlāk taica, ka šamējam gandrīz pirkstu nolauzu :D Bet nu piecirtiens izdevās. Līdaka atkal skrien kā negudra, aukla dzied, spole tarkšķ, sīkais spiedz.... vārdu sakot jandāliņš kā čangaļu kāzās ar līgavas zagšanu. ... es tik domāju, kur tai līgavai tāds spēks, otro reizi šitā dragāt. Lai gan nav teikts, ka tajā atvariņā bija divas zaļsvārces. Juniors cīnās godam. Līdaka šo pašu gandrīz pa mālaino krastu ievelk atvarā. Beidzot zaļā tiek ievadītā mierīgā līcīti un izšlepēta krastā. Pirmā šogad un ne man :D Aizbrauca mājās un tika likta goda vietā uz galda - 1,5 kg. Nekas dižs, bet tās mazo straujupīšu zaļsvārces ir labas skrējējas. Turklāt es tagad zinu, kur šās ņem enerģiju - vēderā divi milzīgi nēģi.

Pāris dienas vēlāk, nobraucu pa tām pašām vietām pastaigāt ar spiningu. 0 un 0 padsmit. Šogad nevienu savu līdaku nozūmējis neesmu.

Karpas.

Dažas dienas pirms atvaļinājuma, kad vēl seju dzeldēja ziemeļmeitas aukstā atrauga, nobraucu karpas palūkoties uz vienu pierīgas dīķeli. Karpas neredzēju, bet juniors saštepselēja pāri par 10 karūsām. No kurām lielākās varēja būt uz gramiem 300 - 400, bet mazākās būtu ģeldējušas Misā uz dzīvo papeldināt.

Lai kaut nedaudz atriebtos, 12.maijā devāmies turpināt karpu odiseju. Copējām četras stundas, kurās puika piedzīvoja divas karpu copes. Diemžēl spēki par švakiem un karpas krastā izstiept nejaudāja. :) Es uz metodi izvilku trīs nelielas karpeles. Mājās atbrauca divas kilogramnieces. Lielākā uz divi kīlo, aizpeldēja atpakaļ.

Vimbas.

Datumus nepateikšu, bet biju piecas reizes. Pārsvarā fīderēju. Vienā reizē astoņas, vienā piecas, tad četras, tad atkal piecas un tad atkal astoņas. Mājās atbrauca nebūt ne visas un nebūt ne lielākā daļa. Esmu konstatējis, ka apēst varam vienā cēlienā tikai trīs vimbas. Kad atbrauca sievasmāte, aizlaidām kotletēs piecas zivis.

Pārtikas programma izpildīta un zivis sāk negaršot. Tas arī labi, jo rādās, ka copēt tikšu nekad :D

Visiem ne asakas!

• 12

#22 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 347 ieraksti

Izveidots 14 maijs 2018 - 06:29

Vakardien pabūts Lielupē pie Kalnciema tilta. Bijām trijatā un izvilkām apmērām 25 līdaciņas, no kurām 2, kas bija mērā, aizbrauca mājā. Lielākā 2,4 un 1,2 kg. Nebiju gaidījis ka tik briesmīgs sīču uzklupiens. principā ķērās uz visu-roteris, gumijas, bleķis. Gumijas plucināja uz vella paraušanu, laikam kādas četras nolikvidēja. Top gumija kā vienmēr Sawamura. :emoticon-0148-yes2: . Eh būti tikai viņas biški lētākas ;) .

Bija interesanti :thumbup1:

• 5

#23 OFFLINE   AtisGaiduks

AtisGaiduks

Atis

• Biedrs
  • 83 ieraksti
  • Atrašanās vietaRīga

Izveidots 08 maijs 2018 - 16:22

Gadus Morhua Callarias

Pievienotais fails  Ar menciš.jpg   145,97K   3 reizes lejupielādēts

Kamēr Kutis darbojas posmā no Ventpils līdz Palangai, es nolēmu, ka jāprovē no otras puses, t.i., no Palangas līdz Ventspilij. Kā reiz maijs ir tas gada mēnesis, kad visa dzīvā būtņu kopa jūk prātā no lielās dziņas vairoties. Tā tas notiek arī ar mūsu jūrju, kad krastā kāpj rēņģu virtenes un buļļu ganāmpulki. Tiem līdzi ceļo zobainie nezvēri, bet smilšainajā liedagā ar asu acu skatu stāv stinguši gūstīt gribētāji, jo, redz’, parādās lielās cerības tikt pie citkārt neaizsniedzamā loma.

Kādu laiku atpakaļ, esot laivā zaļa niedru pudura viducī kāri tiesājot pusdienmaizes, Spēkam vaļsirdīgi un ar aizrautību stāstīju, ka tur ir, un ja ir, tad ir baigi labi. Ir gan kniukš, gan pēc tam tīkama stīvēšanās, ka nevar iesākumā saprast vai tā Eirāzija vai zivs.  Nu, tagad tāds laiks pienācis! Tāpēc, papētot mierīgās jūras prognozes,  maucam rietumu virzienā to laimi gūt.

Jūra rāma, neliela dūmaka. Tīkotāju maz. Plānā pirmā točka būs A. Tā padziļi atrodas, kur smilšu klājienā visādi nekustīgi begemoti guļ. Tajiem apkārt arī to zivtiņu jāmeklē. Sporta stadions tiek zīmēts, tad ar pirkstu visvarenais saka, ka būs tām zivīm būt te un laižamies dreifā. Vietā kur vajadzīgs būt, ir un abiem uzreizi. Forši! Nostājamies uz enkra, jo prātā džigs un desa. Piebrauc Boriss un tik nosmej, jo zin, ka lejā svina galvu iesūkt ir daudz kārotāju. Viena uz džigu izlec, tad abiem pa noraujamiem zacepiem. Dreifs atkal dāvā pa vienai-divām zivtiņām. Izmērs priecē. Saku, ka kilo vismaz. Spēks dod pretim, ka nikuja. Bet var takš redzēt, ka galva vien sver savu kilogramu. Provējam arī perimetru un citu mikro reljefu, bet var manīt, ka zivs ir ļoti lokāla. Tur zivju izmērs mazāks un retāks, kā arī trāpās pa kādam gobus nigeram.

Pievienotais fails  Džig.jpg   691,3K   3 reizes lejupielādēts

Arī ēd, ja gadījums iedod iespēju.

Copīte tām pa diegiem rokās nonāk knapi manāma, bet, kad iedo pretī, tad i ko turēt, kas visā šajā būšanā ir pati tīkamakā daļa.

Vel kādu laiku veltam izvirtībām ar džigu un DS, kur izlec pa vel kādai zivtiņai, bet svinu tomēr sūc baisi iekšā. Nelīdz ne ofsets ne iejūtīgā mānekļa vilkšana. Dreifs ar pilkerīšiem tomēr galvu pārāks. Katrs nolaidiens ir ar kādu notikumu pildīts. Te zivtiņa piesakās, te noraujams zaceps, te kāds banāns jāapēd, ta gandrīz no laivas jāizveļas. Pa smuko. Tikām daļa, kas pret sauli top karsta, tā otra, kas ēnā salst, jo ūdens tik kādi pieci grādi pēc C. Tā arī visu dienu jāgrozās kā piena sivēnam uz uguns, lai stipri neapdegtu un nenosaltu taj pat laikā arīdzan.

Vispār jāatzīst, ka esam abi tādā haipā, acis deg un no zivīm prom braukt negribas, bet obligāti jāapskata točka B. Ir ko skriet līdz viņai, bet liela nepieciešamība bikīt pastaipīt nervu stīgas, savādāk kapi pret vakaru garantēti.

Točkā B copy->paste točkai  A notikumu ziņā. Zivs ļoti lokāla, pašos zacepos mānāma. Akmeņaini mati un pa vidu freilenes ar daiļu ķīļbārdiņu rotātas. Tik Spēks i nedaudz škrobīgs, ka manam par kapeiku lielākas zivtiņas trāpās. Bet zinu, ka tas tā ne velti notiek, jo Poseidons gan jau kādu pārstaigumu kungam sagatavojis.

Pievakarē, kad ūdens stājas mierā un kļūst cieši gluds, zivtišs paliek vel aktīvāks un lielāks arīdzan. Žēl, ka džigs veljoprojām klusē, bet zivs ir runājama tikai ar stāvajiem pilkeriem un maziem vibrējošiem pipukiem virs tiem. - Laikam nav tās mācēšanas vel, bet jūras zivs takš esot stulba. Ja ņems, ta paņems... Bet tā nav, simt punkti nav - man galvā domas griežas. Kamēr griežas, tikmēr Spēka terminātors ripā. Vai nu kontinets un laiva tiek vilkta lejup dzelmē. Vai tā balva, kas lēnām tiek stīvēta augšup? Balva, Balvaaa, Balvaaaaa – BAMS!!! 4.105kg!!!!!

Pievienotais fails  Nopietna zivs.jpg   124,27K   3 reizes lejupielādēts

Jūriņa nolēma piešķirt šo!!!

Skaists dienas slēgums, vai ne? Pa lēzeni garo vilni šūpājām mājup. Smaids abiem tāds, ka lūpu kaktiņi meklējami stipri aiz ausīm. Vaigu muskuļi sāp. Deguns sarkans.

Labi, pietiks cilvēkus muļķot. Tas viss izdomāts, jo pavasarī ir ļauts tā stiprāk pasapņot. Foto montierim arī paldies.

@a.

• 19

#24 OFFLINE   Jonis

Jonis

Copes Guru

• Biedrs
  • 347 ieraksti

Izveidots 06 maijs 2018 - 20:19

Tad nu tā...atvaļinājums ir noslēdzies...neliela atskaitīte  :P .

Bija trešais mēģinājums pierunāt Salacu atdoties...pat sanāca - 6 vimbas lielākā 780 g, 3 sapali 800-1kg, vēl dažas raudas, plicis, baltie sapali un pavīķe. Kā arī tika piekukuļots un pabarots vietējais uzraugs.

Pirmais izbrauciens uz Burtnieku...saucamā atklāšana. No rīta cope necerēti laba. Izvilku daudz mēra līdakas. Paņēmtas 3 līdakas.....4kg, 3kg, 2kg. Kolēģim arī bija 4kg un 3kg līdakas. Iebraucām arī tās dienas vakarā....pilnīgs pretstats. Dabūju tikai 1 knapmēr līdaku. Cik dzirdēju tad nākamā dienā daži pat copi neesot jutuši.

Otrais izbraiciens uz Burtnieku vakar no rīta. Cope ļoti laba. Kopā izvilku ap 20 līdakām, no kurām 16 stabili mēri. Lielākā 4,3 kg. Daudz tādas 1,2-1,7 kg.

Visas līdakas uz Savamur gumijām...

Pievienots(ie) fails(i)

• Pievienotais fails  S1.jpg   382,75K   5 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  S2.jpg   349,22K   2 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  B3.jpeg   319,2K   2 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  B2.jpg   136,19K   2 reizes lejupielādēts
  • Pievienotais fails  B1.jpg   87,83K   2 reizes lejupielādēts

• 12

#25 ONLINE   Bebrs

Bebrs

Žurnālists

• Biedrs+
  • 722 ieraksti

Izveidots 06 maijs 2018 - 20:15

Gaidītie līņi neatnāca, tik 2 ruduļi pa 2 stundām, Varbūt tāpēc, ka bija tikai naktstārpi. Citdien jāmeklē baltie

Pievienotais fails  6219.jpg   75,01K   2 reizes lejupielādēts  Pievienotais fails  6231.jpg   316,25K   2 reizes lejupielādēts

• 9

#26 OFFLINE   armisb

armisb

Jauniņais

• Biedrs
  • 2 ieraksti
  • Atrašanās vietaDobele

Izveidots 05 maijs 2018 - 18:04

Bebrs,
Skaisti ! ;) Nu tagad es arī zināšu kā rīkoties ;) !
Papriekš zvans ( lai nenotur mani par maliķi ) pēctam zivtiņas brīvība un tikls uz ugunskura ;) ! - un tuvākajiem večiem ar koku pa muguru - !
Vainīgi jebkurā gadījumā ;) vainu ielika , vai pieļava ka ieliek , vai nepačekoja kas ielikts ! ;)

vai nepačekoja kas ielikts !  ;)
galvenais pa kumpalu ar koku!!!

• 2

#27 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 619 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 05 maijs 2018 - 08:15

Bebrs,
Skaisti ! ;) Nu tagad es arī zināšu kā rīkoties ;) !
Papriekš zvans ( lai nenotur mani par maliķi ) pēctam zivtiņas brīvība un tikls uz ugunskura ;) ! - un tuvākajiem večiem ar koku pa muguru - !
Vainīgi jebkurā gadījumā ;) vainu ielika , vai pieļava ka ieliek , vai nepačekoja kas ielikts ! ;)
  • 4

#28 OFFLINE   Bums

Bums

Aivars

• Super Moderators
  • 3 183 ieraksti
  • Atrašanās vietaJūrmala Usma

Labs cilvēks

Izveidots 04 maijs 2018 - 21:42

Mums arī šovakar sanāca padarboties ar dunčiem Kāda puse bija dzīvas -pārējās diemžēl kaijām par barību

Pievienotais fails  20180504_182757.jpg   128,74K   4 reizes lejupielādēts

• 3

#29 ONLINE   Bebrs

Bebrs

Žurnālists

• Biedrs+
  • 722 ieraksti

Izveidots 04 maijs 2018 - 20:05

Bebrs,Bebrs,
Tiklu vismaz likvideji ? Jeb tikai zivtiņas atbrivoji ? ! ;)

Bija telefoniskas konsultācijas ar attiecīgu kantori, lai pats nesanāku maliķis, tīklu gaida uguni, kad dedzināsu vecos krāmus

• 1

#30 OFFLINE   plesigais

plesigais

aigars

• Biedrs+
  • 619 ieraksti

Labs cilvēks

Izveidots 04 maijs 2018 - 19:58

Bebrs,Bebrs,
Tiklu vismaz likvideji ? Jeb tikai zivtiņas atbrivoji ? ! ;)
  • 0

Vairāk ierakstu ar atslēgvārdiem: copes atskaites, kā gāja copē, makšķernieku atskaites, dažādi par copi

Brīva vieta reklāmai (pozīcija Nr.8)