Jump to content


Palīdzības tēma: Tavs personīgais ziņnesis


Tavs personīgais ziņnesis darbojas līdzīgi e-pasta kastītei, kurā var saņemt un nosūtīt ziņas, kā arī kārtot un uzglabāt tās īpašās mapēs.

Izveidot jaunu ziņu
Tu vari nosūtīt personīgu ziņu citam foruma lietotājam. Automātiskās aizpildes funkcija no datubāzes atfiltrē un piedāvā iespējamos lietotājvārdu variantus, ja laukā Saņēmējs ievadīts pietiekams zīmju skaits.

Ja tavā draugu sarakstā ir kādi lietotāji, tu vari izvēlēties adresāta lietotājvārdu no papildlauka (tā noklusētā vērtība - Citi), kas atrodas līdzās ievades laukam Saņēmējs.

Saņēmēja lauks tiks automātiski aizpildīts, ja esi izvēlējies komandu Sūtīt ziņu kāda lietotāja profilā. Šī komanda kā viena no izkrītošā saraksta pieejama arī citur, kur atrodama informācija par lietotāju, piemēram, Lietotāju sarakstā vai raksta autora vizītkartē.

Ja tavai lietotāju grupai atļauta ziņu nosūtīšana vienlaicīgi vairākiem saņēmējiem, tu vari aizpildīt lauku Kopiju saņēmēji, pievienojot pa vienam lietotājvārdam katrā rindiņā. Ja neatceries lietotājvārdus precīzi, nospied pogu Meklēt lietotājvārdus!

Ja negribi, lai kopiju saņēmēji uzzina, kam vēl esi nosūtījis ziņas kopiju, aktivizē izvēlni Slēpt kopiju saņēmējus no citiem?!

Ja foruma vadība ir atļāvusi, ziņas tekstā vari iekļaut BB un/vai HTML kodus.

Zem ziņas teksta ievades lauka atrodas pielikumu un attēlu pievienošanas moduļi, kas atļauj augšupielādēt un pievienot ziņai dažādus dokumentu un attēlu failus.

Ja aktivizēsi iestatījumu izvēlni Pievienot šīs ziņas kopiju uz nosūtīto ziņu mapi, ziņojuma kopija tiks saglabāta mapē Sent Items vēlākai atsaucei.

Iesūtnē atrodas visas saņemtās ziņas. Tās var apskatīt, noklikšķinot uz to nosaukumiem. Ziņas no iesūtnes var izdzēst vai pārvietot uz citām mapēm.
Sent Items jeb Nosūtītās ziņas

Šajā mapē atrodas tās citiem lietotājiem sūtīto ziņu kopijas, kuras sūtot bijusi aktivēta izvēlne Pievienot šīs ziņas kopiju uz nosūtīto ziņu mapi.
Saglabātās (nenosūtītās) PZ

Šajā mapē atrodas ziņas, kas saglabātas vēlākai nosūtīšanai.
Iztukšot PZ mapes

Šī izvēlne parāda visu tavu personīgo ziņu mapju sarakstu un ziņu skaitu katrā no tām. Tu vari izvēlēties, no kurām mapēm dzēst visas ziņas, kā arī neļaut izdzēst nelasītās ziņas.
Labot PZ mapes

Lai labāk organizētu saglabātās ziņas, tu vari izveidot jaunas vai dzēst esošās PZ mapes.
Izdzēst nevar Inbox un Sent Items mapes, kā arī tās, kurās glabājas kādas ziņas.
PZ bloķēšana

Šajā sadaļā var norādīt lietotājus, no kuriem nevēlies saņemt personīgas ziņas. Izveidoto sarakstu vēlāk var labot un papildināt.
P.S. Nav iespējams bloķēt foruma vadības sūtītas personīgās ziņas.
Arhivēt PZ

Ja sasniegts tavai lietotāja grupai noteiktais ziņu daudzums (tava personīgā ziņneša mapes ir pilnas), tu vairs nevari saņemt jaunas ziņas. Lai to novērstu, nezaudējot vajadzīgas senāk saņemtās un nosūtītās ziņas, tās iespējams arhivēt. Atkarībā no tevis izvēlētiem iestatījumiem arhivētās ziņas tiks apkopotas vienā HTML lapā vai Microsoft Excel formātā un kā pielikums vēstulei nosūtītas uz to e-pasta adresi, ar kādu esi reģistrējies forumā.
Ziņu sekotājs

Ja, nosūtot ziņu, bijusi aktivēta izvēlne Sekot šai ziņai, tā būs redzama ziņu sekotājā, atsevišķi grupējot lasītās un nelasītās ziņas.
Ja saņēmējs ziņu vēl nav izlasījis, to iespējams šeit dzēst.